RCH - THE SECURITY COMPANY - ZONDAG 1
SEIZOEN 2013-2014

alt COMPETITIE INFO:
  alt Competitie: Programma, Standen, Uitslagen
alt Competitie Periode standen
alt Overige wedstrijdzaken
   
icon-elftal-team SPELERS:
 
 
Rugnr Speler
1 Paul Meltzer
2 Reinier Seinstra
3 Just v Wijk
4 Jozef de Hollander
6 Filip Deri
7 Joost Cornelissen
8 Omar Mungambo
9 Mickey Brouwer
10 Paulo Mando
11 Steve Beverly
12 Dillen v/d Aar
14 Tim Schoenmaker
15 Thijs Vochteloo
16 Roshendley Postiena
17 Chris v Bakel
18 Benjamin Scholten
20 Menno Groenveld
31 Daisuke Akiyama

   
icon-elftal-team CONTACTPERSOON:
 

Remco Broekman / Kees Kokkelkoren
Tel:  0612185267
E-mail: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

   
icon-elftal-begeleiding BEGELEIDINGSTEAM:
 
Feike Prins Hoofdtrainer 0652734524
Wilco Einhoven Ass/Keeperstrainer 0652690122
Remco Broekman Teammanager 0612185267
Dirk koper Verzorger 0626968687
Ruud v Veen TeamLeider 0646223315

Alice Noorden Gastvrouw/Administratie 0624250912
Vacant Grensrechter  
Rober Romviel Fysiotherapeut 0643856293
   
icon-elftal-medischestaf2 MEDISCHE STAF:
  Verzorger: Dirk Koper
Fysiotherapeut: Robert Romviel
   
icon-elftal-sponsor SPONSORS:
 

The Security Company

vriendenloterij-actie

AJEWE

Banner


voetbal

 

Sponsors wedstrijdballen

   
icon-elftal-overige OVERIGE:
 zon 1 06-04-2013-2
   
TEAMFOTO TEAMFOTO

 zondag 1 rch 01-09-2013