RCH ZONDAG 1 SEIZOEN 2016-2017

Beste Mobiele weergave in liggende (landscape) modus (kantel uw mobiele telefoon/tablet)
  • Zondag 1 info

  • Competitie

  • Periode

  • Beker

  • Programma + Uitslagen

icon-elftal-team SPELERS SELECTIE:
   
  1    Danny Rathebe
2    Dominiek Kreeft
3    Erik Dekker
4    Filemon Bereket
5    Gino van Dijk
6    Hakim Ajnaoua
7    Sergio Burke
8    Sinclair van Hasse
9    Thorsten de Muynck
10    Tim van Klink
11    Urwin Ijssel
12    Wesley Beekhuizen
13    Xander Roosen
14    Ro Rosenhart
15    Roel van Berkel
16    Marc Juffermans
17    Tom Juffermans
18    Milko Snijders  ( K )
19    Jari van Drunen ( K )
20    Virgil Moal
21    Rob Niedekker
22    Maarten Visser
23    Marvin Ketting
24    Christian de Vos
25    Nigel Hoep
26    Jari van Drunen
27    Klahid Shoble
28    Daniel Blank
29    Ko Herremans
30    Brandon de Haan
31    Branko de Keizer
32    Quintes Hamer
33    Tim Teeven
34    Falco Koster
35    Robert van Roode
36    Reza Charmsaz
37    Dion van Ewijk
38    Jeffrey Vonsee
   
icon-elftal-begeleiding BEGELEIDINGSTEAM:
 
Richard Hoogervorst

Trainer

06-23901776

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Carl de Keizer

Assistent Trainer

06-13607892

 

Alfred Visscher Keeperstrainer    
Kees Kokkelkoren Begeleider    

Henk Broekman

Begeleider

06-23516006

 

Nick Schoenmaker Technisch Manager    

Jasper Menger

Verzorger

06-26968687

 

Ruud v Veen

Materiaal

06-46223315

 

Ge Janzen

Grensrechter

06-51670185

 
   
icon-elftal-medischestaf2 MEDISCHE STAF:
  Verzorger: Jasper Menger
Fysio: ASC-Fysio
   
icon-elftal-sponsor SPONSORS:
 

HBR AdviesCentrum

hbr
ASC-Fysio

asc-fysio-850px

AJEWE

AJEWE-banner

   
icon-elftal-overige OVERIGE:
 
   
TEAMFOTO TEAMFOTO

Zondag1 08 09 2016 2

RCH 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

RCH 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

4e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 4 4 0 0 12 12 4 -
2 Spaarnwoude 1 3 3 0 0 9 15 2 -
3 Zwanenburg 1 4 3 0 1 9 9 5 -
4 RCH 1 4 3 0 1 9 9 6 -
5 HBC 1 4 2 2 0 8 7 4 -
6 DSK 1 4 2 1 1 7 9 7 -
7 DSS 1 4 2 0 2 6 10 10 -
8 NFC 1 4 1 1 2 4 7 6 -
9 BSM 1 3 1 0 2 3 5 8 -
10 Terrasvogels 1 4 1 0 3 3 6 10 -
11 DIO 1 4 1 0 3 3 6 14 -
12 Onze Gezellen 1 4 0 2 2 2 7 11 -
13 Waterloo 1 4 0 1 3 1 4 10 -
14 Vogelenzang 1 4 0 1 3 1 2 11 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02 okt 14:00 BSM 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
02 okt 14:00 DIO 1 - Alliance 22 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
02 okt 14:00 Vogelenzang 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Vogelenzang
02 okt 14:00 Spaarnwoude 1 - RCH 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
02 okt 14:00 HBC 1 - DSK 1 Sportpark HBC
02 okt 14:00 DSS 1 - Waterloo 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
02 okt 14:00 Terrasvogels 1 - NFC 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
09 okt 14:00 RCH 1 - DSS 1 Sportpark Heemstede
09 okt 14:00 Zwanenburg 1 - HBC 1 Sportpark Zwanenburg
09 okt 14:00 DSK 1 - DIO 1 Sportpark DSK
09 okt 14:00 NFC 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Sportlaan West
09 okt 14:00 Onze Gezellen 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Vd Aart
09 okt 14:15 Alliance 22 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Alliance'22
09 okt 14:30 Waterloo 1 - BSM 1 Sportpark Waterloo
16 okt 14:00 Terrasvogels 1 - Zwanenburg 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
16 okt 14:00 RCH 1 - DSK 1 Sportpark Heemstede
16 okt 14:00 DIO 1 - HBC 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
16 okt 14:00 BSM 1 - NFC 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
16 okt 14:00 Spaarnwoude 1 - Alliance 22 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
16 okt 14:00 DSS 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
16 okt 14:00 Vogelenzang 1 - Waterloo 1 Sportpark Vogelenzang
30 okt 14:00 Zwanenburg 1 - DIO 1 Sportpark Zwanenburg
30 okt 14:00 NFC 1 - DSS 1 Sportpark Sportlaan West
30 okt 14:00 HBC 1 - Terrasvogels 1 Sportpark HBC
30 okt 14:00 DSK 1 - BSM 1 Sportpark DSK
30 okt 14:00 Onze Gezellen 1 - RCH 1 Sportpark Vd Aart
30 okt 14:15 Alliance 22 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Alliance'22
30 okt 14:30 Waterloo 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Waterloo
06 nov 14:00 BSM 1 - RCH 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
06 nov 14:00 DIO 1 - NFC 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
06 nov 14:00 Vogelenzang 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Vogelenzang
06 nov 14:00 DSS 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 nov 14:00 Terrasvogels 1 - Waterloo 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
06 nov 14:00 DSK 1 - Zwanenburg 1 Sportpark DSK
06 nov 14:00 HBC 1 - Alliance 22 1 Sportpark HBC
13 nov 14:00 NFC 1 - Alliance 22 1 Sportpark Sportlaan West
13 nov 14:00 Onze Gezellen 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Vd Aart
13 nov 14:00 BSM 1 - Vogelenzang 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
13 nov 14:00 RCH 1 - HBC 1 Sportpark Heemstede
13 nov 14:00 Spaarnwoude 1 - DSK 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
13 nov 14:00 DSS 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
13 nov 14:30 Waterloo 1 - DIO 1 Sportpark Waterloo
27 nov 14:00 DIO 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
27 nov 14:00 Zwanenburg 1 - Waterloo 1 Sportpark Zwanenburg
27 nov 14:00 HBC 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark HBC
27 nov 14:00 Terrasvogels 1 - RCH 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
27 nov 14:00 Vogelenzang 1 - DSS 1 Sportpark Vogelenzang
27 nov 14:00 DSK 1 - NFC 1 Sportpark DSK
27 nov 14:15 Alliance 22 1 - BSM 1 Sportpark Alliance'22
04 dec 14:00 BSM 1 - Terrasvogels 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
04 dec 14:00 Vogelenzang 1 - DIO 1 Sportpark Vogelenzang
04 dec 14:00 Onze Gezellen 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Vd Aart
04 dec 14:00 Spaarnwoude 1 - NFC 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
04 dec 14:00 RCH 1 - Alliance 22 1 Sportpark Heemstede
04 dec 14:00 DSS 1 - HBC 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
04 dec 14:30 Waterloo 1 - DSK 1 Sportpark Waterloo
11 dec 14:00 Terrasvogels 1 - Vogelenzang 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
11 dec 14:00 HBC 1 - BSM 1 Sportpark HBC
11 dec 14:00 DSK 1 - DSS 1 Sportpark DSK
11 dec 14:00 DIO 1 - RCH 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
11 dec 14:00 NFC 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Sportlaan West
11 dec 14:00 Zwanenburg 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Zwanenburg
11 dec 14:15 Alliance 22 1 - Waterloo 1 Sportpark Alliance'22
29 jan 14:00 Vogelenzang 1 - HBC 1 Sportpark Vogelenzang
29 jan 14:00 RCH 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Heemstede
29 jan 14:00 Spaarnwoude 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
29 jan 14:00 Onze Gezellen 1 - DSK 1 Sportpark Vd Aart
29 jan 14:00 BSM 1 - DIO 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
29 jan 14:00 DSS 1 - Alliance 22 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
29 jan 14:30 Waterloo 1 - NFC 1 Sportpark Waterloo
05 feb 14:00 Zwanenburg 1 - BSM 1 Sportpark Zwanenburg
05 feb 14:00 NFC 1 - RCH 1 Sportpark Sportlaan West
05 feb 14:00 HBC 1 - Waterloo 1 Sportpark HBC
05 feb 14:00 DIO 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
05 feb 14:00 Terrasvogels 1 - DSS 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
05 feb 14:00 DSK 1 - Vogelenzang 1 Sportpark DSK
05 feb 14:15 Alliance 22 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Alliance'22
12 feb 14:00 Spaarnwoude 1 - BSM 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
12 feb 14:00 NFC 1 - HBC 1 Sportpark Sportlaan West
12 feb 14:00 RCH 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Heemstede
12 feb 14:00 DSS 1 - DIO 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
12 feb 14:00 Onze Gezellen 1 - Waterloo 1 Sportpark Vd Aart
12 feb 14:00 Terrasvogels 1 - DSK 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
12 feb 14:15 Alliance 22 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Alliance'22
19 feb 14:00 BSM 1 - DSS 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
19 feb 14:00 HBC 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark HBC
19 feb 14:00 DIO 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
19 feb 14:00 DSK 1 - Alliance 22 1 Sportpark DSK
19 feb 14:00 Zwanenburg 1 - NFC 1 Sportpark Zwanenburg
19 feb 14:00 Vogelenzang 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Vogelenzang
19 feb 14:30 Waterloo 1 - RCH 1 Sportpark Waterloo
12 mrt 14:00 Zwanenburg 1 - DSK 1 Sportpark Zwanenburg
12 mrt 14:00 RCH 1 - BSM 1 Sportpark Heemstede
12 mrt 14:00 Spaarnwoude 1 - DSS 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
12 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Vd Aart
12 mrt 14:00 NFC 1 - DIO 1 Sportpark Sportlaan West
12 mrt 14:15 Alliance 22 1 - HBC 1 Sportpark Alliance'22
12 mrt 14:30 Waterloo 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Waterloo
19 mrt 14:00 HBC 1 - Zwanenburg 1 Sportpark HBC
19 mrt 14:00 DSS 1 - RCH 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
19 mrt 14:00 BSM 1 - Waterloo 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
19 mrt 14:00 DIO 1 - DSK 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
19 mrt 14:00 Spaarnwoude 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
19 mrt 14:00 Terrasvogels 1 - Alliance 22 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
19 mrt 14:00 Vogelenzang 1 - NFC 1 Sportpark Vogelenzang
26 mrt 14:00 Zwanenburg 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Zwanenburg
26 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - BSM 1 Sportpark Vd Aart
26 mrt 14:00 DSK 1 - HBC 1 Sportpark DSK
26 mrt 14:00 RCH 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Heemstede
26 mrt 14:00 NFC 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Sportlaan West
26 mrt 14:15 Alliance 22 1 - DIO 1 Sportpark Alliance'22
26 mrt 14:30 Waterloo 1 - DSS 1 Sportpark Waterloo
02 apr 14:00 BSM 1 - DSK 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
02 apr 14:00 Terrasvogels 1 - HBC 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
02 apr 14:00 Spaarnwoude 1 - Waterloo 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
02 apr 14:00 DSS 1 - NFC 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
02 apr 14:00 RCH 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Heemstede
02 apr 14:00 DIO 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
02 apr 14:00 Vogelenzang 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vogelenzang
09 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - DSS 1 Sportpark Vd Aart
09 apr 14:00 HBC 1 - DIO 1 Sportpark HBC
09 apr 14:00 NFC 1 - BSM 1 Sportpark Sportlaan West
09 apr 14:00 Zwanenburg 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Zwanenburg
09 apr 14:00 DSK 1 - RCH 1 Sportpark DSK
09 apr 14:15 Alliance 22 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Alliance'22
09 apr 14:30 Waterloo 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Waterloo
23 apr 14:00 Terrasvogels 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
23 apr 14:00 DIO 1 - Waterloo 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
23 apr 14:00 Zwanenburg 1 - DSS 1 Sportpark Zwanenburg
23 apr 14:00 DSK 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark DSK
23 apr 14:00 Vogelenzang 1 - BSM 1 Sportpark Vogelenzang
23 apr 14:00 HBC 1 - RCH 1 Sportpark HBC
23 apr 14:15 Alliance 22 1 - NFC 1 Sportpark Alliance'22
30 apr 14:00 BSM 1 - Alliance 22 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
30 apr 14:00 NFC 1 - DSK 1 Sportpark Sportlaan West
30 apr 14:00 DSS 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
30 apr 14:00 RCH 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Heemstede
30 apr 14:00 Spaarnwoude 1 - HBC 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
30 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - DIO 1 Sportpark Vd Aart
30 apr 14:30 Waterloo 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Waterloo
07 mei 14:00 HBC 1 - DSS 1 Sportpark HBC
07 mei 14:00 DSK 1 - Waterloo 1 Sportpark DSK
07 mei 14:00 Zwanenburg 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Zwanenburg
07 mei 14:00 NFC 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Sportlaan West
07 mei 14:00 Terrasvogels 1 - BSM 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
07 mei 14:00 DIO 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
07 mei 14:15 Alliance 22 1 - RCH 1 Sportpark Alliance'22
14 mei 14:00 Onze Gezellen 1 - NFC 1 Sportpark Vd Aart
14 mei 14:00 BSM 1 - HBC 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
14 mei 14:00 RCH 1 - DIO 1 Sportpark Heemstede
14 mei 14:00 Vogelenzang 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Vogelenzang
14 mei 14:00 DSS 1 - DSK 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
14 mei 14:00 Spaarnwoude 1 - Zwanenburg 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
14 mei 14:30 Waterloo 1 - Alliance 22 1 Sportpark Waterloo

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - DSK 1 2 - 1
Alliance 22 1 - DSS 1 4 - 1
BSM 1 - Zwanenburg 1 1 - 4
DIO 1 - BSM 1 0 - 3
DIO 1 - DSS 1 4 - 3
DSK 1 - Onze Gezellen 1 3 - 2
DSK 1 - Terrasvogels 1 4 - 2
DSS 1 - BSM 1 4 - 1
DSS 1 - Terrasvogels 1 2 - 1
HBC 1 - NFC 1 1 - 1
HBC 1 - Vogelenzang 1 2 - 0
NFC 1 - Waterloo 1 3 - 0
NFC 1 - Zwanenburg 1 1 - 2
Onze Gezellen 1 - Alliance 22 1 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen 1 - HBC 1 2 - 2
RCH 1 - NFC 1 3 - 2
RCH 1 - Waterloo 1 3 - 1
Spaarnwoude 1 - DIO 1 6 - 1
Spaarnwoude 1 - Vogelenzang 1 6 - 0
Terrasvogels 1 - DIO 1 2 - 1
Terrasvogels 1 - Spaarnwoude 1 1 - 3
Vogelenzang 1 - DSK 1 1 - 1
Vogelenzang 1 - RCH 1 1 - 2
Waterloo 1 - HBC 1 1 - 2
Waterloo 1 - Onze Gezellen 1 2 - 2
Zwanenburg 1 - Alliance 22 1 1 - 2
Zwanenburg 1 - RCH 1 2 - 1

Bijgewerkt op: 30/09/16 : 05:31

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

RCH 1 / Mannen Zondag standaard (A-cat)

Stand 1e periode 4e klasse D

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 4 4 0 0 12 12 4 -
2 Spaarnwoude 1 3 3 0 0 9 15 2 -
3 Zwanenburg 1 4 3 0 1 9 9 5 -
4 RCH 1 4 3 0 1 9 9 6 -
5 HBC 1 4 2 2 0 8 7 4 -
6 DSK 1 4 2 1 1 7 9 7 -
7 DSS 1 4 2 0 2 6 10 10 -
8 NFC 1 4 1 1 2 4 7 6 -
9 BSM 1 3 1 0 2 3 5 8 -
10 Terrasvogels 1 4 1 0 3 3 6 10 -
11 DIO 1 4 1 0 3 3 6 14 -
12 Onze Gezellen 1 4 0 2 2 2 7 11 -
13 Waterloo 1 4 0 1 3 1 4 10 -
14 Vogelenzang 1 4 0 1 3 1 2 11 -

Stand 2e periode 4e klasse D

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 BSM 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIO 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSK 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 NFC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Onze Gezellen 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Spaarnwoude 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Terrasvogels 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Vogelenzang 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Waterloo 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Zwanenburg 1 0 0 0 0 0 0 0 -

Stand 3e periode 4e klasse D

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 BSM 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIO 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSK 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 NFC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Onze Gezellen 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Spaarnwoude 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Terrasvogels 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Vogelenzang 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Waterloo 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Zwanenburg 1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Bijgewerkt op: 30/09/16 - 07:00

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen KNVB beker Amateurs poule

RCH 1 / Mannen KNVB beker Amateurs poule

Groep 1 103

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VEW 1 3 3 0 0 9 12 5 -
2 RCH 1 3 2 0 1 6 13 7 -
3 United/DAVO 1 3 0 1 2 1 8 12 -
4 Heemstede 1 3 0 1 2 1 4 13 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Heemstede 1 - RCH 1 0 - 6
Heemstede 1 - United/DAVO 1 4 - 4
RCH 1 - United/DAVO 1 4 - 2
Wedstrijd Uitslag
RCH 1 - VEW 1 3 - 5
United/DAVO 1 - VEW 1 2 - 4
VEW 1 - Heemstede 1 3 - 0

Bijgewerkt op: 30/08/16 : 05:31

Bron: Voetbal.nl