RCH ZATERDAG 35+1 SEIZOEN 2016-2017

Beste Mobiele weergave in liggende (landscape) modus (kantel uw mobiele telefoon/tablet)
  • Zaterdag Veteranen 35+1 info

  • Competitie

  • Beker

  • Programma + Uitslagen

icon-elftal-team SPELERS:
  Ömer Aydin, Andre Brasser, Bart Braspenning, Luis Joaquin Fernandez, Jan-Bart Heijne, Frank Krabshuis, Henk Louwe, Stef de Nijs, Reza Shayesteh, Marcel van Dijk, Alfred Visscher, Peter Hamans, Jafar, Olaf Grosmann, Bjorn van Looy, Kevin Koller
    
icon-elftal-team CONTACTPERSOON:
  Reza Shayesteh, Luis Joaquin Fernandez, Marcel van Dijk, Alfred Visscher Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    
icon-elftal-begeleiding BEGELEIDINGSTEAM:
  Dick Schoenmaker, Ruud van Veen
    
icon-elftal-medischestaf2 MEDISCHE STAF:
  RCH
    
icon-elftal-sponsor SPONSORS:
 


HBR Adviescentrum - www.hbr.nl


HBR Adviescentrum



Van Dijk Totaaltechniek

Van-Dijk


BiTiS Consultancy - www.bitis.nl

bitis consultancy logo

    
icon-elftal-overige OVERIGE:
  altTRAINEN:
Training kan op woensdagen om 20.00u.
    
TEAMFOTO TEAMFOTO
RCH VET 35 205 2016
RCH 35+1 / Veteranen 35+ Zaterdag

RCH 35+1 / Veteranen 35+ Zaterdag

1e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
18 feb AGB 35+3 Zandvoort 35+2 5-2
18 feb Overbos 35+1 Eendracht'82 35+1 6-1
18 feb RCZ 35+1 Sporting Martinus 35+2 4-1
18 feb Schoten 35+1 RCH 35+1 2-4

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 United/DAVO 35+1 12 10 1 1 31 53 30 -
2 RCZ 35+1 11 9 1 1 28 54 11 -
3 AGB 35+3 11 9 1 1 25 57 19 3
4 Zandvoort 35+2 13 8 1 4 25 48 30 -
5 IJmuiden 35+1 13 7 3 3 24 60 32 -
6 Sporting Martinus 35+2 13 8 0 5 24 54 49 -
7 Jong Hercules 35+1 12 5 2 5 17 36 41 -
8 Eendracht'82 35+1 13 4 0 9 12 28 55 -
9 Overbos 35+1 13 3 2 8 11 49 47 -
10 Bloemendaal 35+1 13 3 2 8 11 21 44 -
11 Schoten 35+1 13 1 1 11 4 25 79 -
12 RCH 35+1 13 1 0 12 3 17 65 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25 feb 14:00 Jong Hercules 35+1 - AGB 35+3 Sportpark Aagtendijk
25 feb 15:00 Overbos 35+1 - RCZ 35+1 Sportpark Overbos
04 mrt 12:30 IJmuiden 35+1 - RCZ 35+1 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
04 mrt 12:30 Sporting Martinus 35+2 - Bloemendaal 35+1 Sportpark Overburg
04 mrt 14:30 Jong Hercules 35+1 - Schoten 35+1 Sportpark Aagtendijk
04 mrt 14:30 Zandvoort 35+2 - United/DAVO 35+1 Sportpark Zandvoort
04 mrt 14:30 Eendracht'82 35+1 - AGB 35+3 Sportpark De Eendracht
04 mrt 14:45 RCH 35+1 - Overbos 35+1 Sportpark Heemstede
11 mrt 14:30 Jong Hercules 35+1 - United/DAVO 35+1 Sportpark Aagtendijk
11 mrt 14:30 IJmuiden 35+1 - Sporting Martinus 35+2 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
11 mrt 14:30 Zandvoort 35+2 - RCZ 35+1 Sportpark Zandvoort
11 mrt 14:30 Eendracht'82 35+1 - Bloemendaal 35+1 Sportpark De Eendracht
11 mrt 14:45 RCH 35+1 - AGB 35+3 Sportpark Heemstede
11 mrt 15:00 Schoten 35+1 - Overbos 35+1 Sportpark Vergierdeweg
18 mrt 12:00 United/DAVO 35+1 - RCH 35+1 Sportpark United DAVO
18 mrt 13:30 Sporting Martinus 35+2 - Zandvoort 35+2 Sportpark Overburg
18 mrt 14:00 RCZ 35+1 - Jong Hercules 35+1 Sportpark Jagersveld
18 mrt 14:30 IJmuiden 35+1 - Eendracht'82 35+1 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
18 mrt 14:30 AGB 35+3 - Overbos 35+1 Sportpark Ookmeer
18 mrt 15:00 Bloemendaal 35+1 - Schoten 35+1 Sportpark Bergweg
25 mrt 12:15 Jong Hercules 35+1 - Sporting Martinus 35+2 Sportpark Aagtendijk
25 mrt 14:30 Zandvoort 35+2 - IJmuiden 35+1 Sportpark Zandvoort
25 mrt 14:30 Eendracht'82 35+1 - RCZ 35+1 Sportpark De Eendracht
25 mrt 14:45 RCH 35+1 - Bloemendaal 35+1 Sportpark Heemstede
25 mrt 15:00 Overbos 35+1 - United/DAVO 35+1 Sportpark Overbos
25 mrt 15:00 Schoten 35+1 - AGB 35+3 Sportpark Vergierdeweg
01 apr 12:15 United/DAVO 35+1 - AGB 35+3 Sportpark United DAVO
01 apr 14:00 RCZ 35+1 - RCH 35+1 Sportpark Jagersveld
01 apr 14:30 IJmuiden 35+1 - Jong Hercules 35+1 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
01 apr 14:30 Sporting Martinus 35+2 - Schoten 35+1 Sportpark Overburg
01 apr 14:30 Zandvoort 35+2 - Eendracht'82 35+1 Sportpark Zandvoort
01 apr 15:00 Bloemendaal 35+1 - Overbos 35+1 Sportpark Bergweg
08 apr 14:30 Jong Hercules 35+1 - Zandvoort 35+2 Sportpark Aagtendijk
08 apr 14:30 Eendracht'82 35+1 - United/DAVO 35+1 Sportpark De Eendracht
08 apr 14:30 AGB 35+3 - Bloemendaal 35+1 Sportpark Ookmeer
08 apr 14:45 RCH 35+1 - IJmuiden 35+1 Sportpark Heemstede
08 apr 15:00 Schoten 35+1 - RCZ 35+1 Sportpark Vergierdeweg
08 apr 15:00 Overbos 35+1 - Sporting Martinus 35+2 Sportpark Overbos
15 apr 14:00 United/DAVO 35+1 - RCZ 35+1 Sportpark United DAVO
15 apr 15:00 Bloemendaal 35+1 - Jong Hercules 35+1 Sportpark Bergweg
22 apr 14:00 United/DAVO 35+1 - IJmuiden 35+1 Sportpark United DAVO
22 apr 14:30 AGB 35+3 - Schoten 35+1 Sportpark Ookmeer
29 apr 12:00 United/DAVO 35+1 - Schoten 35+1 Sportpark United DAVO
29 apr 14:00 RCZ 35+1 - Bloemendaal 35+1 Sportpark Jagersveld
29 apr 14:30 Jong Hercules 35+1 - Eendracht'82 35+1 Sportpark Aagtendijk
29 apr 14:30 Zandvoort 35+2 - Overbos 35+1 Sportpark Zandvoort
29 apr 14:30 IJmuiden 35+1 - AGB 35+3 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
29 apr 15:00 Sporting Martinus 35+2 - RCH 35+1 Sportpark Overburg
06 mei 14:30 Eendracht'82 35+1 - Sporting Martinus 35+2 Sportpark De Eendracht
06 mei 14:30 AGB 35+3 - RCZ 35+1 Sportpark Ookmeer
06 mei 14:45 RCH 35+1 - Jong Hercules 35+1 Sportpark Heemstede
06 mei 15:00 Schoten 35+1 - Zandvoort 35+2 Sportpark Vergierdeweg
06 mei 15:00 Overbos 35+1 - IJmuiden 35+1 Sportpark Overbos
06 mei 15:00 Bloemendaal 35+1 - United/DAVO 35+1 Sportpark Bergweg
13 mei 14:30 AGB 35+3 - Sporting Martinus 35+2 Sportpark Ookmeer

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AGB 35+3 - Eendracht'82 35+1 9 - 0
AGB 35+3 - IJmuiden 35+1 8 - 2
AGB 35+3 - Jong Hercules 35+1 6 - 0
AGB 35+3 - RCH 35+1 7 - 2
AGB 35+3 - Schoten 35+1 -
AGB 35+3 - Sporting Martinus 35+2 -
AGB 35+3 - United/DAVO 35+1 6 - 3
AGB 35+3 - Zandvoort 35+2 5 - 2
Bloemendaal 35+1 - AGB 35+3 1 - 4
Bloemendaal 35+1 - Eendracht'82 35+1 4 - 2
Bloemendaal 35+1 - IJmuiden 35+1 4 - 4
Bloemendaal 35+1 - Jong Hercules 35+1 -
Bloemendaal 35+1 - RCH 35+1 3 - 1
Bloemendaal 35+1 - RCZ 35+1 0 - 4
Bloemendaal 35+1 - Sporting Martinus 35+2 1 - 3
Bloemendaal 35+1 - Zandvoort 35+2 1 - 3
Eendracht'82 35+1 - IJmuiden 35+1 0 - 3
Eendracht'82 35+1 - Jong Hercules 35+1 2 - 3
Eendracht'82 35+1 - Overbos 35+1 4 - 3
Eendracht'82 35+1 - RCH 35+1 5 - 0
Eendracht'82 35+1 - Schoten 35+1 3 - 0
Eendracht'82 35+1 - Zandvoort 35+2 1 - 6
IJmuiden 35+1 - Bloemendaal 35+1 4 - 0
IJmuiden 35+1 - Overbos 35+1 3 - 2
IJmuiden 35+1 - RCH 35+1 12 - 0
IJmuiden 35+1 - Schoten 35+1 8 - 4
IJmuiden 35+1 - United/DAVO 35+1 2 - 3
IJmuiden 35+1 - Zandvoort 35+2 4 - 1
Jong Hercules 35+1 - AGB 35+3 -
Jong Hercules 35+1 - Bloemendaal 35+1 8 - 0
Jong Hercules 35+1 - IJmuiden 35+1 2 - 2
Jong Hercules 35+1 - Overbos 35+1 5 - 5
Jong Hercules 35+1 - RCH 35+1 2 - 1
Jong Hercules 35+1 - RCZ 35+1 1 - 4
Overbos 35+1 - AGB 35+3 4 - 5
Overbos 35+1 - Bloemendaal 35+1 0 - 1
Overbos 35+1 - Eendracht'82 35+1 6 - 1
Overbos 35+1 - Jong Hercules 35+1 1 - 2
Overbos 35+1 - RCH 35+1 9 - 1
Overbos 35+1 - RCZ 35+1 -
Overbos 35+1 - Schoten 35+1 11 - 2
Overbos 35+1 - Zandvoort 35+2 2 - 2
Wedstrijd Uitslag
RCH 35+1 - RCZ 35+1 1 - 6
RCH 35+1 - Schoten 35+1 1 - 4
RCH 35+1 - Sporting Martinus 35+2 3 - 4
RCH 35+1 - United/DAVO 35+1 1 - 4
RCH 35+1 - Zandvoort 35+2 0 - 3
RCZ 35+1 - AGB 35+3 2 - 0
RCZ 35+1 - Eendracht'82 35+1 10 - 1
RCZ 35+1 - IJmuiden 35+1 3 - 3
RCZ 35+1 - Overbos 35+1 8 - 0
RCZ 35+1 - Schoten 35+1 8 - 0
RCZ 35+1 - Sporting Martinus 35+2 4 - 1
RCZ 35+1 - United/DAVO 35+1 3 - 0
RCZ 35+1 - Zandvoort 35+2 0 - 0
Schoten 35+1 - Bloemendaal 35+1 3 - 3
Schoten 35+1 - Eendracht'82 35+1 0 - 3
Schoten 35+1 - IJmuiden 35+1 1 - 10
Schoten 35+1 - Jong Hercules 35+1 0 - 4
Schoten 35+1 - RCH 35+1 2 - 4
Schoten 35+1 - Sporting Martinus 35+2 2 - 8
Schoten 35+1 - United/DAVO 35+1 3 - 6
Sporting Martinus 35+2 - AGB 35+3 1 - 6
Sporting Martinus 35+2 - Eendracht'82 35+1 7 - 4
Sporting Martinus 35+2 - IJmuiden 35+1 4 - 3
Sporting Martinus 35+2 - Jong Hercules 35+1 8 - 3
Sporting Martinus 35+2 - Overbos 35+1 5 - 4
Sporting Martinus 35+2 - RCZ 35+1 4 - 2
Sporting Martinus 35+2 - United/DAVO 35+1 4 - 5
United/DAVO 35+1 - Bloemendaal 35+1 4 - 3
United/DAVO 35+1 - Eendracht'82 35+1 4 - 2
United/DAVO 35+1 - IJmuiden 35+1 -
United/DAVO 35+1 - Jong Hercules 35+1 8 - 5
United/DAVO 35+1 - Overbos 35+1 8 - 2
United/DAVO 35+1 - RCZ 35+1 -
United/DAVO 35+1 - Sporting Martinus 35+2 5 - 2
United/DAVO 35+1 - Zandvoort 35+2 3 - 0
Zandvoort 35+2 - AGB 35+3 2 - 4
Zandvoort 35+2 - Bloemendaal 35+1 4 - 0
Zandvoort 35+2 - Jong Hercules 35+1 4 - 1
Zandvoort 35+2 - RCH 35+1 4 - 2
Zandvoort 35+2 - Schoten 35+1 10 - 4
Zandvoort 35+2 - Sporting Martinus 35+2 7 - 3

Bijgewerkt op: 22/02/17 : 05:32

Bron: Voetbal.nl
RCH 35+1 / Veteranen beker poule

RCH 35+1 / Veteranen beker poule

Groep 1 01

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Kon. HFC 35+1 3 3 0 0 9 24 2 -
2 VVC 35+1 3 2 0 1 6 8 12 -
3 BSM 35+1 3 1 0 2 3 10 19 -
4 RCH 35+1 3 0 0 3 0 5 14 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM 35+1 - RCH 35+1 6 - 3
BSM 35+1 - VVC 35+1 2 - 4
Kon. HFC 35+1 - BSM 35+1 12 - 2
Wedstrijd Uitslag
RCH 35+1 - Kon. HFC 35+1 0 - 4
RCH 35+1 - VVC 35+1 2 - 4
VVC 35+1 - Kon. HFC 35+1 0 - 8

Bijgewerkt op: 20/11/16 : 17:36

Bron: Voetbal.nl