Beste Mobiele weergave in liggende (landscape) modus (kantel uw mobiele telefoon/tablet)
  • Zo1

  • Periode

  • Zo2

  • Zo3

  • Za1

  • Periode

  • VE1

  • VE2

  • MA1

  • ZoA1

  • MB1

  • B1

  • B2

  • C1

  • D1

  • D2

  • D3

  • D4

  • E1

  • E2

  • E3

  • E4

  • E5

  • F1

  • F2

  • F3

  • F4

  • F5

  • Zaal1

  • Zaal2

  • Club Programma + Uitslagen

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

4e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 BSM 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIO 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSK 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Geel Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Onze Gezellen 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Schoten 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Spaarnwoude 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 SVIJ 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Terrasvogels 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Velsenoord 1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
06 sep 14:00 Geel Wit 1 - Velsenoord 1 Sportpark Geel Wit'20
06 sep 14:00 Onze Gezellen 1 - BSM 1 Sportpark Vd Aart
06 sep 14:00 Schoten 1 - DSK 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
06 sep 14:00 HBC 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark HBC
06 sep 14:00 DIO 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
06 sep 14:00 DSS 1 - SVIJ 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 sep 14:15 Alliance 22 1 - RCH 1 Sportpark Alliance'22
13 sep 14:00 BSM 1 - DIO 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
13 sep 14:00 SVIJ 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Zeewijk
13 sep 14:00 RCH 1 - Schoten 1 Sportpark Heemstede
13 sep 14:00 Spaarnwoude 1 - DSS 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
13 sep 14:00 Velsenoord 1 - Alliance 22 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
13 sep 14:00 Terrasvogels 1 - HBC 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
13 sep 14:00 DSK 1 - Geel Wit 1 Sportpark DSK
20 sep 14:00 Geel Wit 1 - RCH 1 Sportpark Geel Wit'20
20 sep 14:00 Velsenoord 1 - BSM 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
20 sep 14:00 Onze Gezellen 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Vd Aart
20 sep 14:00 Schoten 1 - DSS 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
20 sep 14:00 HBC 1 - SVIJ 1 Sportpark HBC
20 sep 14:00 DIO 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
20 sep 14:15 Alliance 22 1 - DSK 1 Sportpark Alliance'22
27 sep 14:00 Terrasvogels 1 - Geel Wit 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
27 sep 14:00 DSK 1 - Velsenoord 1 Sportpark DSK
27 sep 14:00 BSM 1 - Alliance 22 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
27 sep 14:00 SVIJ 1 - Schoten 1 Sportpark Zeewijk
27 sep 14:00 RCH 1 - DIO 1 Sportpark Heemstede
27 sep 14:00 Spaarnwoude 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
27 sep 14:00 DSS 1 - HBC 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
04 okt 14:00 Geel Wit 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Geel Wit'20
04 okt 14:00 Velsenoord 1 - RCH 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
04 okt 14:00 Onze Gezellen 1 - DSS 1 Sportpark Vd Aart
04 okt 14:00 DSK 1 - SVIJ 1 Sportpark DSK
04 okt 14:00 Schoten 1 - BSM 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
04 okt 14:00 DIO 1 - HBC 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
04 okt 14:15 Alliance 22 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Alliance'22
11 okt 14:00 Terrasvogels 1 - Velsenoord 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
11 okt 14:00 BSM 1 - Geel Wit 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
11 okt 14:00 SVIJ 1 - Alliance 22 1 Sportpark Zeewijk
11 okt 14:00 RCH 1 - DSK 1 Sportpark Heemstede
11 okt 14:00 Spaarnwoude 1 - Schoten 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
11 okt 14:00 HBC 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark HBC
11 okt 14:00 DSS 1 - DIO 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
18 okt 14:00 Geel Wit 1 - HBC 1 Sportpark Geel Wit'20
18 okt 14:00 Velsenoord 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
18 okt 14:00 DSK 1 - Terrasvogels 1 Sportpark DSK
18 okt 14:00 RCH 1 - BSM 1 Sportpark Heemstede
18 okt 14:00 Schoten 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
18 okt 14:00 DIO 1 - SVIJ 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
18 okt 14:15 Alliance 22 1 - DSS 1 Sportpark Alliance'22
01 nov 14:00 Onze Gezellen 1 - DIO 1 Sportpark Vd Aart
01 nov 14:00 Terrasvogels 1 - RCH 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
01 nov 14:00 BSM 1 - DSK 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
01 nov 14:00 SVIJ 1 - Velsenoord 1 Sportpark Zeewijk
01 nov 14:00 Spaarnwoude 1 - Alliance 22 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
01 nov 14:00 HBC 1 - Schoten 1 Sportpark HBC
01 nov 14:00 DSS 1 - Geel Wit 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
08 nov 14:00 Geel Wit 1 - SVIJ 1 Sportpark Geel Wit'20
08 nov 14:00 Velsenoord 1 - DSS 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
08 nov 14:00 DSK 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark DSK
08 nov 14:00 BSM 1 - Terrasvogels 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
08 nov 14:00 RCH 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Heemstede
08 nov 14:00 Schoten 1 - DIO 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
08 nov 14:15 Alliance 22 1 - HBC 1 Sportpark Alliance'22
15 nov 14:00 Onze Gezellen 1 - Geel Wit 1 Sportpark Vd Aart
15 nov 14:00 SVIJ 1 - RCH 1 Sportpark Zeewijk
15 nov 14:00 Schoten 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
15 nov 14:00 Spaarnwoude 1 - BSM 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
15 nov 14:00 HBC 1 - Velsenoord 1 Sportpark HBC
15 nov 14:00 DIO 1 - DSK 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
15 nov 14:00 DSS 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
29 nov 14:00 BSM 1 - SVIJ 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
29 nov 14:00 RCH 1 - HBC 1 Sportpark Heemstede
29 nov 14:00 Geel Wit 1 - DIO 1 Sportpark Geel Wit'20
29 nov 14:00 Velsenoord 1 - Schoten 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
29 nov 14:00 Terrasvogels 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
29 nov 14:00 DSK 1 - DSS 1 Sportpark DSK
29 nov 14:15 Alliance 22 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Alliance'22
06 dec 14:00 Onze Gezellen 1 - Velsenoord 1 Sportpark Vd Aart
06 dec 14:00 SVIJ 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Zeewijk
06 dec 14:00 Schoten 1 - Geel Wit 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
06 dec 14:00 Spaarnwoude 1 - DSK 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
06 dec 14:00 HBC 1 - BSM 1 Sportpark HBC
06 dec 14:00 DIO 1 - Alliance 22 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
06 dec 14:00 DSS 1 - RCH 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
13 dec 14:00 Geel Wit 1 - Alliance 22 1 Sportpark Geel Wit'20
13 dec 14:00 Velsenoord 1 - DIO 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
13 dec 14:00 Terrasvogels 1 - Schoten 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
13 dec 14:00 DSK 1 - HBC 1 Sportpark DSK
13 dec 14:00 BSM 1 - DSS 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
13 dec 14:00 RCH 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Heemstede
13 dec 14:00 Spaarnwoude 1 - SVIJ 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
24 jan 14:00 Geel Wit 1 - DSK 1 Sportpark Geel Wit'20
24 jan 14:00 Onze Gezellen 1 - SVIJ 1 Sportpark Vd Aart
24 jan 14:00 Schoten 1 - RCH 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
24 jan 14:00 HBC 1 - Terrasvogels 1 Sportpark HBC
24 jan 14:00 DIO 1 - BSM 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
24 jan 14:00 DSS 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
24 jan 14:15 Alliance 22 1 - Velsenoord 1 Sportpark Alliance'22
31 jan 14:00 Terrasvogels 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
31 jan 14:00 DSK 1 - Alliance 22 1 Sportpark DSK
31 jan 14:00 BSM 1 - Velsenoord 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
31 jan 14:00 SVIJ 1 - HBC 1 Sportpark Zeewijk
31 jan 14:00 RCH 1 - Geel Wit 1 Sportpark Heemstede
31 jan 14:00 Spaarnwoude 1 - DIO 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
31 jan 14:00 DSS 1 - Schoten 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
14 feb 14:00 Velsenoord 1 - DSK 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
14 feb 14:00 Onze Gezellen 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Vd Aart
14 feb 14:00 Schoten 1 - SVIJ 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
14 feb 14:00 HBC 1 - DSS 1 Sportpark HBC
14 feb 14:00 DIO 1 - RCH 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
14 feb 14:00 Geel Wit 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Geel Wit'20
14 feb 14:15 Alliance 22 1 - BSM 1 Sportpark Alliance'22
21 feb 14:00 Terrasvogels 1 - Alliance 22 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
21 feb 14:00 BSM 1 - Schoten 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
21 feb 14:00 SVIJ 1 - DSK 1 Sportpark Zeewijk
21 feb 14:00 RCH 1 - Velsenoord 1 Sportpark Heemstede
21 feb 14:00 Spaarnwoude 1 - Geel Wit 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
21 feb 14:00 HBC 1 - DIO 1 Sportpark HBC
21 feb 14:00 DSS 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 mrt 14:00 Geel Wit 1 - BSM 1 Sportpark Geel Wit'20
06 mrt 14:00 Velsenoord 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
06 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - HBC 1 Sportpark Vd Aart
06 mrt 14:00 DSK 1 - RCH 1 Sportpark DSK
06 mrt 14:00 Schoten 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
06 mrt 14:00 DIO 1 - DSS 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
06 mrt 14:15 Alliance 22 1 - SVIJ 1 Sportpark Alliance'22
13 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - Schoten 1 Sportpark Vd Aart
13 mrt 14:00 Terrasvogels 1 - DSK 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
13 mrt 14:00 BSM 1 - RCH 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
13 mrt 14:00 SVIJ 1 - DIO 1 Sportpark Zeewijk
13 mrt 14:00 Spaarnwoude 1 - Velsenoord 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
13 mrt 14:00 HBC 1 - Geel Wit 1 Sportpark HBC
13 mrt 14:00 DSS 1 - Alliance 22 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
20 mrt 14:00 DIO 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
20 mrt 14:00 Geel Wit 1 - DSS 1 Sportpark Geel Wit'20
20 mrt 14:00 Velsenoord 1 - SVIJ 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
20 mrt 14:00 DSK 1 - BSM 1 Sportpark DSK
20 mrt 14:00 RCH 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Heemstede
20 mrt 14:00 Schoten 1 - HBC 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
20 mrt 14:15 Alliance 22 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Alliance'22
03 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - DSK 1 Sportpark Vd Aart
03 apr 14:00 Terrasvogels 1 - BSM 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
03 apr 14:00 SVIJ 1 - Geel Wit 1 Sportpark Zeewijk
03 apr 14:00 Spaarnwoude 1 - RCH 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
03 apr 14:00 HBC 1 - Alliance 22 1 Sportpark HBC
03 apr 14:00 DIO 1 - Schoten 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
03 apr 14:00 DSS 1 - Velsenoord 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
10 apr 14:00 Geel Wit 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Geel Wit'20
10 apr 14:00 Velsenoord 1 - HBC 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
10 apr 14:00 Terrasvogels 1 - DSS 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
10 apr 14:00 DSK 1 - DIO 1 Sportpark DSK
10 apr 14:00 BSM 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
10 apr 14:00 RCH 1 - SVIJ 1 Sportpark Heemstede
10 apr 14:15 Alliance 22 1 - Schoten 1 Sportpark Alliance'22
24 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - RCH 1 Sportpark Vd Aart
24 apr 14:00 SVIJ 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Zeewijk
24 apr 14:00 Schoten 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
24 apr 14:00 HBC 1 - DSK 1 Sportpark HBC
24 apr 14:00 DIO 1 - Velsenoord 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
24 apr 14:00 DSS 1 - BSM 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
24 apr 14:15 Alliance 22 1 - Geel Wit 1 Sportpark Alliance'22
01 mei 14:00 Velsenoord 1 - Geel Wit 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
01 mei 14:00 Terrasvogels 1 - DIO 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
01 mei 14:00 DSK 1 - Schoten 1 Sportpark DSK
01 mei 14:00 BSM 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
01 mei 14:00 SVIJ 1 - DSS 1 Sportpark Zeewijk
01 mei 14:00 RCH 1 - Alliance 22 1 Sportpark Heemstede
01 mei 14:00 Spaarnwoude 1 - HBC 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
08 mei 14:00 Terrasvogels 1 - SVIJ 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
08 mei 14:00 DSK 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark DSK
08 mei 14:00 BSM 1 - HBC 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
08 mei 14:00 RCH 1 - DSS 1 Sportpark Heemstede
08 mei 14:00 Geel Wit 1 - Schoten 1 Sportpark Geel Wit'20
08 mei 14:00 Velsenoord 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Rooswijk - Velsenoord FC
08 mei 14:15 Alliance 22 1 - DIO 1 Sportpark Alliance'22
16 mei 14:00 Onze Gezellen 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vd Aart
16 mei 14:00 SVIJ 1 - BSM 1 Sportpark Zeewijk
16 mei 14:00 Schoten 1 - Velsenoord 1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
16 mei 14:00 Spaarnwoude 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
16 mei 14:00 HBC 1 - RCH 1 Sportpark HBC
16 mei 14:00 DIO 1 - Geel Wit 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
16 mei 14:00 DSS 1 - DSK 1 Sportpark Pim Mulier- DSS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - DIO 1 0 - 0
Alliance 22 1 - DSK 1 7 - 0
Alliance 22 1 - FC Aalsmeer 1 4 - 0
Alliance 22 1 - HBC 1 1 - 2
Alliance 22 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 0
Alliance 22 1 - Onze Gezellen 1 1 - 0
Alliance 22 1 - RCH 1 2 - 0
Alliance 22 1 - Spaarnwoude 1 5 - 0
Alliance 22 1 - SVIJ 1 2 - 4
Alliance 22 1 - Terrasvogels 1 5 - 2
Alliance 22 1 - UNO vv 1 2 - 0
Alliance 22 1 - Vogelenzang 1 9 - 0
Alliance 22 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
DIO 1 - Alliance 22 1 0 - 8
DIO 1 - DSK 1 4 - 2
DIO 1 - FC Aalsmeer 1 1 - 2
DIO 1 - HBC 1 0 - 3
DIO 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 7
DIO 1 - Onze Gezellen 1 2 - 3
DIO 1 - RCH 1 5 - 1
DIO 1 - Spaarnwoude 1 1 - 4
DIO 1 - SVIJ 1 4 - 7
DIO 1 - Terrasvogels 1 4 - 1
DIO 1 - UNO vv 1 4 - 1
DIO 1 - Vogelenzang 1 3 - 3
DIO 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
DSK 1 - Alliance 22 1 0 - 5
DSK 1 - DIO 1 3 - 1
DSK 1 - FC Aalsmeer 1 0 - 0
DSK 1 - HBC 1 6 - 3
DSK 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 5
DSK 1 - Onze Gezellen 1 3 - 3
DSK 1 - RCH 1 4 - 4
DSK 1 - Spaarnwoude 1 3 - 3
DSK 1 - SVIJ 1 2 - 2
DSK 1 - Terrasvogels 1 1 - 3
DSK 1 - UNO vv 1 5 - 1
DSK 1 - Vogelenzang 1 1 - 2
DSK 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 7
FC Aalsmeer 1 - Alliance 22 1 2 - 3
FC Aalsmeer 1 - DIO 1 3 - 4
FC Aalsmeer 1 - DSK 1 1 - 1
FC Aalsmeer 1 - HBC 1 0 - 2
FC Aalsmeer 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 4
FC Aalsmeer 1 - Onze Gezellen 1 2 - 1
FC Aalsmeer 1 - RCH 1 0 - 0
FC Aalsmeer 1 - Spaarnwoude 1 2 - 0
FC Aalsmeer 1 - SVIJ 1 2 - 0
FC Aalsmeer 1 - Terrasvogels 1 1 - 1
FC Aalsmeer 1 - UNO vv 1 3 - 0
FC Aalsmeer 1 - Vogelenzang 1 3 - 3
FC Aalsmeer 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
HBC 1 - Alliance 22 1 1 - 1
HBC 1 - DIO 1 1 - 2
HBC 1 - DSK 1 3 - 0
HBC 1 - FC Aalsmeer 1 5 - 0
HBC 1 - Olympia Haarlem 1 3 - 1
HBC 1 - Onze Gezellen 1 1 - 0
HBC 1 - RCH 1 1 - 0
HBC 1 - Spaarnwoude 1 3 - 1
HBC 1 - SVIJ 1 3 - 1
HBC 1 - Terrasvogels 1 3 - 0
HBC 1 - UNO vv 1 2 - 0
HBC 1 - Vogelenzang 1 0 - 1
HBC 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 4 - 4
Olympia Haarlem 1 - DIO 1 5 - 1
Olympia Haarlem 1 - DSK 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - FC Aalsmeer 1 5 - 1
Olympia Haarlem 1 - HBC 1 3 - 1
Olympia Haarlem 1 - Onze Gezellen 1 6 - 1
Olympia Haarlem 1 - RCH 1 2 - 2
Olympia Haarlem 1 - Spaarnwoude 1 4 - 1
Olympia Haarlem 1 - SVIJ 1 2 - 1
Olympia Haarlem 1 - Terrasvogels 1 3 - 1
Olympia Haarlem 1 - UNO vv 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - Vogelenzang 1 3 - 2
Olympia Haarlem 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 0
Onze Gezellen 1 - Alliance 22 1 1 - 3
Onze Gezellen 1 - DIO 1 4 - 0
Onze Gezellen 1 - DSK 1 3 - 4
Onze Gezellen 1 - FC Aalsmeer 1 1 - 5
Onze Gezellen 1 - HBC 1 1 - 1
Onze Gezellen 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 1
Onze Gezellen 1 - RCH 1 2 - 2
Onze Gezellen 1 - Spaarnwoude 1 5 - 4
Onze Gezellen 1 - SVIJ 1 2 - 1
Onze Gezellen 1 - Terrasvogels 1 2 - 3
Onze Gezellen 1 - UNO vv 1 4 - 0
Onze Gezellen 1 - Vogelenzang 1 4 - 2
Onze Gezellen 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 3
Wedstrijd Uitslag
RCH 1 - Alliance 22 1 1 - 5
RCH 1 - DIO 1 3 - 2
RCH 1 - DSK 1 1 - 1
RCH 1 - FC Aalsmeer 1 3 - 0
RCH 1 - HBC 1 0 - 1
RCH 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 3
RCH 1 - Onze Gezellen 1 4 - 3
RCH 1 - Spaarnwoude 1 1 - 8
RCH 1 - SVIJ 1 2 - 3
RCH 1 - Terrasvogels 1 2 - 2
RCH 1 - UNO vv 1 6 - 2
RCH 1 - Vogelenzang 1 2 - 2
RCH 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
Spaarnwoude 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Spaarnwoude 1 - DIO 1 2 - 1
Spaarnwoude 1 - DSK 1 2 - 0
Spaarnwoude 1 - FC Aalsmeer 1 0 - 2
Spaarnwoude 1 - HBC 1 0 - 6
Spaarnwoude 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 6
Spaarnwoude 1 - Onze Gezellen 1 6 - 0
Spaarnwoude 1 - RCH 1 5 - 2
Spaarnwoude 1 - SVIJ 1 3 - 0
Spaarnwoude 1 - Terrasvogels 1 0 - 3
Spaarnwoude 1 - UNO vv 1 14 - 1
Spaarnwoude 1 - Vogelenzang 1 2 - 2
Spaarnwoude 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 0
SVIJ 1 - Alliance 22 1 1 - 3
SVIJ 1 - DIO 1 9 - 0
SVIJ 1 - DSK 1 2 - 1
SVIJ 1 - FC Aalsmeer 1 2 - 1
SVIJ 1 - HBC 1 2 - 2
SVIJ 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 2
SVIJ 1 - Onze Gezellen 1 1 - 1
SVIJ 1 - RCH 1 0 - 1
SVIJ 1 - Spaarnwoude 1 5 - 1
SVIJ 1 - Terrasvogels 1 2 - 0
SVIJ 1 - UNO vv 1 6 - 1
SVIJ 1 - Vogelenzang 1 1 - 3
SVIJ 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 2
Terrasvogels 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Terrasvogels 1 - DIO 1 4 - 1
Terrasvogels 1 - DSK 1 1 - 1
Terrasvogels 1 - FC Aalsmeer 1 2 - 5
Terrasvogels 1 - HBC 1 1 - 3
Terrasvogels 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 6
Terrasvogels 1 - Onze Gezellen 1 0 - 3
Terrasvogels 1 - RCH 1 5 - 3
Terrasvogels 1 - Spaarnwoude 1 2 - 1
Terrasvogels 1 - SVIJ 1 1 - 3
Terrasvogels 1 - UNO vv 1 4 - 0
Terrasvogels 1 - Vogelenzang 1 2 - 0
Terrasvogels 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
UNO vv 1 - Alliance 22 1 1 - 1
UNO vv 1 - DIO 1 0 - 3
UNO vv 1 - DSK 1 1 - 2
UNO vv 1 - FC Aalsmeer 1 2 - 0
UNO vv 1 - HBC 1 0 - 3
UNO vv 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 5
UNO vv 1 - Onze Gezellen 1 2 - 2
UNO vv 1 - RCH 1 0 - 1
UNO vv 1 - Spaarnwoude 1 2 - 2
UNO vv 1 - SVIJ 1 3 - 4
UNO vv 1 - Terrasvogels 1 2 - 3
UNO vv 1 - Vogelenzang 1 4 - 3
UNO vv 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 3
Vogelenzang 1 - Alliance 22 1 2 - 3
Vogelenzang 1 - DIO 1 2 - 4
Vogelenzang 1 - DSK 1 2 - 4
Vogelenzang 1 - FC Aalsmeer 1 2 - 3
Vogelenzang 1 - HBC 1 1 - 1
Vogelenzang 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 4
Vogelenzang 1 - Onze Gezellen 1 1 - 4
Vogelenzang 1 - RCH 1 2 - 6
Vogelenzang 1 - Spaarnwoude 1 1 - 1
Vogelenzang 1 - SVIJ 1 1 - 4
Vogelenzang 1 - Terrasvogels 1 0 - 6
Vogelenzang 1 - UNO vv 1 0 - 2
Vogelenzang 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 2
VVH Velserbroek 1 - Alliance 22 1 1 - 1
VVH Velserbroek 1 - DIO 1 3 - 0
VVH Velserbroek 1 - DSK 1 3 - 3
VVH Velserbroek 1 - FC Aalsmeer 1 3 - 1
VVH Velserbroek 1 - HBC 1 2 - 1
VVH Velserbroek 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
VVH Velserbroek 1 - Onze Gezellen 1 4 - 0
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 3 - 2
VVH Velserbroek 1 - Spaarnwoude 1 1 - 0
VVH Velserbroek 1 - SVIJ 1 1 - 1
VVH Velserbroek 1 - Terrasvogels 1 1 - 1
VVH Velserbroek 1 - UNO vv 1 3 - 1
VVH Velserbroek 1 - Vogelenzang 1 7 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:18

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zondag standaard

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

Stand 1e periode 4e klasse D

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 BSM 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIO 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSK 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Geel Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Onze Gezellen 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Schoten 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Spaarnwoude 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 SVIJ 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Terrasvogels 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Velsenoord 1 0 0 0 0 0 0 0 -

Stand 2e periode 4e klasse D

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 BSM 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIO 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSK 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Geel Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Onze Gezellen 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Schoten 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Spaarnwoude 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 SVIJ 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Terrasvogels 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Velsenoord 1 0 0 0 0 0 0 0 -

Stand 3e periode 4e klasse D

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 BSM 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIO 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSK 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Geel Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Onze Gezellen 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Schoten 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Spaarnwoude 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 SVIJ 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Terrasvogels 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Velsenoord 1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Bijgewerkt op: 31/08/15 - 13:00

Bron: Voetbal.nl
RCH 2 / Mannen Zondag reserve

RCH 2 / Mannen Zondag reserve

4e klasse 07

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 EDO hfc 3 26 22 2 2 68 101 23 -
2 Zwanenburg 3 27 16 2 9 50 94 56 -
3 Pancratius 5 25 14 5 6 46 66 55 1
4 DSOV 3 27 14 3 10 45 82 69 -
5 DWS 2 26 12 6 8 42 83 45 -
6 RCH 2 26 10 4 12 34 73 73 -
7 Alliance 22 3 27 9 4 14 31 69 72 -
8 Onze Gezellen 4 27 8 3 16 27 68 109 -
9 HYS 2 26 5 4 17 19 69 115 -
10 Geel Wit 4 25 4 1 20 13 51 139 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 3 - DSOV 3 3 - 0
Alliance 22 3 - DWS 2 3 - 3
Alliance 22 3 - EDO hfc 3 0 - 4
Alliance 22 3 - Geel Wit 4 8 - 1
Alliance 22 3 - HYS 2 4 - 2
Alliance 22 3 - Onze Gezellen 4 6 - 2
Alliance 22 3 - Pancratius 5 3 - 3
Alliance 22 3 - RCH 2 5 - 2
Alliance 22 3 - Zwanenburg 3 4 - 3
DSOV 3 - Alliance 22 3 4 - 2
DSOV 3 - DWS 2 2 - 1
DSOV 3 - EDO hfc 3 3 - 1
DSOV 3 - Geel Wit 4 5 - 0
DSOV 3 - HYS 2 4 - 4
DSOV 3 - Onze Gezellen 4 5 - 2
DSOV 3 - Pancratius 5 2 - 3
DSOV 3 - RCH 2 6 - 3
DSOV 3 - Zwanenburg 3 2 - 1
DWS 2 - Alliance 22 3 7 - 0
DWS 2 - DSOV 3 3 - 2
DWS 2 - EDO hfc 3 1 - 2
DWS 2 - Geel Wit 4 11 - 0
DWS 2 - HYS 2 4 - 5
DWS 2 - Onze Gezellen 4 4 - 3
DWS 2 - Pancratius 5 0 - 1
DWS 2 - RCH 2 1 - 3
DWS 2 - Zwanenburg 3 2 - 2
EDO hfc 3 - Alliance 22 3 3 - 1
EDO hfc 3 - DSOV 3 9 - 0
EDO hfc 3 - DWS 2 5 - 1
EDO hfc 3 - Geel Wit 4 -
EDO hfc 3 - HYS 2 7 - 0
EDO hfc 3 - Onze Gezellen 4 5 - 1
EDO hfc 3 - Pancratius 5 3 - 0
EDO hfc 3 - RCH 2 3 - 0
EDO hfc 3 - Zwanenburg 3 1 - 0
Geel Wit 4 - Alliance 22 3 5 - 4
Geel Wit 4 - DSOV 3 5 - 1
Geel Wit 4 - DWS 2 2 - 8
Geel Wit 4 - EDO hfc 3 2 - 8
Geel Wit 4 - HYS 2 7 - 1
Geel Wit 4 - Onze Gezellen 4 3 - 5
Geel Wit 4 - Pancratius 5 1 - 9
Geel Wit 4 - RCH 2 4 - 10
Geel Wit 4 - Zwanenburg 3 6 - 7
Wedstrijd Uitslag
HYS 2 - Alliance 22 3 3 - 3
HYS 2 - DSOV 3 1 - 3
HYS 2 - DWS 2 0 - 5
HYS 2 - EDO hfc 3 1 - 5
HYS 2 - Geel Wit 4 5 - 4
HYS 2 - Onze Gezellen 4 3 - 3
HYS 2 - Pancratius 5 6 - 2
HYS 2 - RCH 2 6 - 8
HYS 2 - Zwanenburg 3 2 - 4
Onze Gezellen 4 - Alliance 22 3 2 - 5
Onze Gezellen 4 - DSOV 3 3 - 5
Onze Gezellen 4 - DWS 2 1 - 1
Onze Gezellen 4 - EDO hfc 3 0 - 6
Onze Gezellen 4 - Geel Wit 4 3 - 0
Onze Gezellen 4 - HYS 2 6 - 4
Onze Gezellen 4 - Pancratius 5 2 - 5
Onze Gezellen 4 - RCH 2 2 - 0
Onze Gezellen 4 - Zwanenburg 3 1 - 7
Pancratius 5 - Alliance 22 3 1 - 0
Pancratius 5 - DSOV 3 2 - 1
Pancratius 5 - DWS 2 1 - 1
Pancratius 5 - EDO hfc 3 1 - 1
Pancratius 5 - Geel Wit 4 4 - 1
Pancratius 5 - HYS 2 3 - 2
Pancratius 5 - Onze Gezellen 4 6 - 3
Pancratius 5 - RCH 2 2 - 2
Pancratius 5 - Zwanenburg 3 2 - 7
RCH 2 - Alliance 22 3 1 - 0
RCH 2 - DSOV 3 2 - 2
RCH 2 - DWS 2 0 - 3
RCH 2 - EDO hfc 3 1 - 5
RCH 2 - Geel Wit 4 6 - 1
RCH 2 - HYS 2 6 - 1
RCH 2 - Onze Gezellen 4 3 - 1
RCH 2 - Pancratius 5 -
RCH 2 - Zwanenburg 3 1 - 5
Zwanenburg 3 - Alliance 22 3 3 - 2
Zwanenburg 3 - DSOV 3 2 - 4
Zwanenburg 3 - DWS 2 7 - 0
Zwanenburg 3 - EDO hfc 3 0 - 1
Zwanenburg 3 - Geel Wit 4 5 - 3
Zwanenburg 3 - HYS 2 5 - 1
Zwanenburg 3 - Onze Gezellen 4 7 - 3
Zwanenburg 3 - Pancratius 5 1 - 1
Zwanenburg 3 - RCH 2 5 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH 3 / Mannen Zondag reserve

RCH 3 / Mannen Zondag reserve

7e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Meervogels 31 5 22 19 2 1 59 120 15 -
2 Kennemers 7 22 16 2 4 50 81 45 -
3 Wijk aan Zee 3 22 16 1 5 49 77 32 -
4 Vitesse 22 10 22 12 3 7 39 69 36 -
5 HBC 6 22 10 3 9 33 42 45 -
6 Assendelft 5 21 10 1 10 31 51 70 -
7 RCH 3 22 8 1 13 25 52 61 -
8 Velsen 10 22 8 1 13 25 39 77 -
9 Hillegom sv 7 21 8 0 13 24 38 58 -
10 Bloemendaal 4 22 5 2 15 17 30 78 -
11 Waterloo 4 22 5 2 15 16 43 98 1
12 Olympia Haarlem 4 22 4 2 16 14 46 73 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Assendelft 5 - Bloemendaal 4 6 - 1
Assendelft 5 - HBC 6 3 - 1
Assendelft 5 - Hillegom sv 7 3 - 2
Assendelft 5 - Kennemers 7 3 - 5
Assendelft 5 - Meervogels 31 5 0 - 13
Assendelft 5 - Olympia Haarlem 4 5 - 4
Assendelft 5 - RCH 3 3 - 1
Assendelft 5 - Velsen 10 7 - 2
Assendelft 5 - Vitesse 22 10 1 - 3
Assendelft 5 - Waterloo 4 2 - 2
Assendelft 5 - Wijk aan Zee 3 5 - 3
Bloemendaal 4 - Assendelft 5 4 - 2
Bloemendaal 4 - HBC 6 4 - 5
Bloemendaal 4 - Hillegom sv 7 2 - 3
Bloemendaal 4 - Kennemers 7 0 - 7
Bloemendaal 4 - Meervogels 31 5 0 - 6
Bloemendaal 4 - Olympia Haarlem 4 3 - 5
Bloemendaal 4 - RCH 3 1 - 4
Bloemendaal 4 - Velsen 10 1 - 2
Bloemendaal 4 - Vitesse 22 10 1 - 0
Bloemendaal 4 - Waterloo 4 4 - 1
Bloemendaal 4 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
HBC 6 - Assendelft 5 2 - 3
HBC 6 - Bloemendaal 4 1 - 2
HBC 6 - Hillegom sv 7 5 - 1
HBC 6 - Kennemers 7 2 - 3
HBC 6 - Meervogels 31 5 1 - 5
HBC 6 - Olympia Haarlem 4 3 - 1
HBC 6 - RCH 3 1 - 1
HBC 6 - Velsen 10 1 - 2
HBC 6 - Vitesse 22 10 1 - 1
HBC 6 - Waterloo 4 2 - 0
HBC 6 - Wijk aan Zee 3 1 - 0
Hillegom sv 7 - Assendelft 5 3 - 0
Hillegom sv 7 - Bloemendaal 4 5 - 1
Hillegom sv 7 - HBC 6 1 - 2
Hillegom sv 7 - Kennemers 7 1 - 3
Hillegom sv 7 - Meervogels 31 5 1 - 2
Hillegom sv 7 - Olympia Haarlem 4 5 - 1
Hillegom sv 7 - RCH 3 1 - 2
Hillegom sv 7 - Velsen 10 5 - 1
Hillegom sv 7 - Vitesse 22 10 0 - 6
Hillegom sv 7 - Waterloo 4 3 - 2
Hillegom sv 7 - Wijk aan Zee 3 1 - 5
Kennemers 7 - Assendelft 5 2 - 0
Kennemers 7 - Bloemendaal 4 0 - 0
Kennemers 7 - HBC 6 0 - 2
Kennemers 7 - Hillegom sv 7 3 - 0
Kennemers 7 - Meervogels 31 5 0 - 7
Kennemers 7 - Olympia Haarlem 4 3 - 1
Kennemers 7 - RCH 3 4 - 3
Kennemers 7 - Velsen 10 10 - 1
Kennemers 7 - Vitesse 22 10 3 - 1
Kennemers 7 - Waterloo 4 6 - 2
Kennemers 7 - Wijk aan Zee 3 4 - 8
Meervogels 31 5 - Assendelft 5 8 - 0
Meervogels 31 5 - Bloemendaal 4 8 - 0
Meervogels 31 5 - HBC 6 4 - 2
Meervogels 31 5 - Hillegom sv 7 6 - 0
Meervogels 31 5 - Kennemers 7 1 - 4
Meervogels 31 5 - Olympia Haarlem 4 4 - 0
Meervogels 31 5 - RCH 3 1 - 0
Meervogels 31 5 - Velsen 10 8 - 0
Meervogels 31 5 - Vitesse 22 10 2 - 2
Meervogels 31 5 - Waterloo 4 10 - 1
Meervogels 31 5 - Wijk aan Zee 3 4 - 1
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem 4 - Assendelft 5 2 - 4
Olympia Haarlem 4 - Bloemendaal 4 0 - 0
Olympia Haarlem 4 - HBC 6 3 - 4
Olympia Haarlem 4 - Hillegom sv 7 1 - 0
Olympia Haarlem 4 - Kennemers 7 3 - 5
Olympia Haarlem 4 - Meervogels 31 5 3 - 3
Olympia Haarlem 4 - RCH 3 4 - 5
Olympia Haarlem 4 - Velsen 10 3 - 5
Olympia Haarlem 4 - Vitesse 22 10 0 - 3
Olympia Haarlem 4 - Waterloo 4 3 - 0
Olympia Haarlem 4 - Wijk aan Zee 3 3 - 4
RCH 3 - Assendelft 5 5 - 0
RCH 3 - Bloemendaal 4 0 - 2
RCH 3 - HBC 6 1 - 3
RCH 3 - Hillegom sv 7 1 - 2
RCH 3 - Kennemers 7 1 - 3
RCH 3 - Meervogels 31 5 0 - 6
RCH 3 - Olympia Haarlem 4 4 - 1
RCH 3 - Velsen 10 4 - 5
RCH 3 - Vitesse 22 10 6 - 3
RCH 3 - Waterloo 4 4 - 1
RCH 3 - Wijk aan Zee 3 2 - 3
Velsen 10 - Assendelft 5 0 - 1
Velsen 10 - Bloemendaal 4 3 - 1
Velsen 10 - HBC 6 1 - 2
Velsen 10 - Hillegom sv 7 0 - 2
Velsen 10 - Kennemers 7 1 - 7
Velsen 10 - Meervogels 31 5 0 - 4
Velsen 10 - Olympia Haarlem 4 1 - 4
Velsen 10 - RCH 3 2 - 0
Velsen 10 - Vitesse 22 10 2 - 2
Velsen 10 - Waterloo 4 6 - 1
Velsen 10 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
Vitesse 22 10 - Assendelft 5 5 - 0
Vitesse 22 10 - Bloemendaal 4 6 - 0
Vitesse 22 10 - HBC 6 6 - 0
Vitesse 22 10 - Hillegom sv 7 9 - 1
Vitesse 22 10 - Kennemers 7 5 - 0
Vitesse 22 10 - Meervogels 31 5 0 - 4
Vitesse 22 10 - Olympia Haarlem 4 2 - 0
Vitesse 22 10 - RCH 3 3 - 5
Vitesse 22 10 - Velsen 10 1 - 2
Vitesse 22 10 - Waterloo 4 3 - 2
Vitesse 22 10 - Wijk aan Zee 3 2 - 1
Waterloo 4 - Assendelft 5 2 - 6
Waterloo 4 - Bloemendaal 4 3 - 2
Waterloo 4 - HBC 6 0 - 0
Waterloo 4 - Hillegom sv 7 4 - 3
Waterloo 4 - Kennemers 7 0 - 6
Waterloo 4 - Meervogels 31 5 0 - 10
Waterloo 4 - Olympia Haarlem 4 7 - 3
Waterloo 4 - RCH 3 9 - 3
Waterloo 4 - Velsen 10 5 - 3
Waterloo 4 - Vitesse 22 10 1 - 6
Waterloo 4 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
Wijk aan Zee 3 - Assendelft 5 2 - 0
Wijk aan Zee 3 - Bloemendaal 4 6 - 1
Wijk aan Zee 3 - HBC 6 3 - 1
Wijk aan Zee 3 - Hillegom sv 7 2 - 0
Wijk aan Zee 3 - Kennemers 7 3 - 3
Wijk aan Zee 3 - Meervogels 31 5 0 - 4
Wijk aan Zee 3 - Olympia Haarlem 4 3 - 1
Wijk aan Zee 3 - RCH 3 3 - 0
Wijk aan Zee 3 - Velsen 10 3 - 0
Wijk aan Zee 3 - Vitesse 22 10 4 - 0
Wijk aan Zee 3 - Waterloo 4 8 - 0

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

4e klasse B

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Beverwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Bloemendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Haarlem-Kennemerland 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Hoofddorp s.v. 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Jong Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Olympia Haarlem 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 RAP 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 UNO vv 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 VEW 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 VSV 1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
05 sep 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - UNO vv 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
05 sep 14:30 VEW 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Heemstede
05 sep 14:30 VSV 1 - RCH 1 Sportpark Hofgeest - VSV
05 sep 14:30 Jong Hercules 1 - RAP 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
05 sep 14:30 Olympia Haarlem 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
05 sep 15:00 HBC 1 - DSS 1 Sportpark HBC
05 sep 16:00 Alliance 22 1 - Beverwijk 1 Sportpark Alliance'22
12 sep 14:00 Beverwijk 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Adrichem
12 sep 14:00 Bloemendaal 1 - VSV 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
12 sep 14:30 RAP 1 - HBC 1 Sportpark Het Loopveld
12 sep 14:30 RCH 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Heemstede
12 sep 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Alliance 22 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
12 sep 14:30 UNO vv 1 - VEW 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
12 sep 14:45 DSS 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
19 sep 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - Bloemendaal 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
19 sep 14:30 UNO vv 1 - Beverwijk 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
19 sep 14:30 VEW 1 - RCH 1 Sportpark Heemstede
19 sep 14:30 VSV 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Hofgeest - VSV
19 sep 14:30 Jong Hercules 1 - DSS 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
19 sep 15:00 HBC 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark HBC
19 sep 16:00 Alliance 22 1 - RAP 1 Sportpark Alliance'22
26 sep 14:00 Beverwijk 1 - VEW 1 Sportpark Adrichem
26 sep 14:00 Bloemendaal 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
26 sep 14:30 RAP 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Het Loopveld
26 sep 14:30 RCH 1 - UNO vv 1 Sportpark Heemstede
26 sep 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - VSV 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
26 sep 14:30 Olympia Haarlem 1 - HBC 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
26 sep 14:45 DSS 1 - Alliance 22 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
03 okt 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - DSS 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
03 okt 14:30 UNO vv 1 - Bloemendaal 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
03 okt 14:30 VEW 1 - RAP 1 Sportpark Heemstede
03 okt 14:30 RCH 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Heemstede
03 okt 14:30 VSV 1 - Beverwijk 1 Sportpark Hofgeest - VSV
03 okt 14:30 Jong Hercules 1 - HBC 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
03 okt 16:00 Alliance 22 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Alliance'22
10 okt 14:00 Beverwijk 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Adrichem
10 okt 14:00 Bloemendaal 1 - RCH 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
10 okt 14:30 RAP 1 - UNO vv 1 Sportpark Het Loopveld
10 okt 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - VEW 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
10 okt 14:30 Olympia Haarlem 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
10 okt 14:45 DSS 1 - VSV 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
10 okt 15:00 HBC 1 - Alliance 22 1 Sportpark HBC
17 okt 14:00 Bloemendaal 1 - Beverwijk 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
17 okt 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - HBC 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
17 okt 14:30 UNO vv 1 - DSS 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
17 okt 14:30 VEW 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Heemstede
17 okt 14:30 RCH 1 - RAP 1 Sportpark Heemstede
17 okt 14:30 VSV 1 - Alliance 22 1 Sportpark Hofgeest - VSV
17 okt 14:30 Jong Hercules 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
31 okt 14:00 Beverwijk 1 - RCH 1 Sportpark Adrichem
31 okt 14:30 RAP 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Het Loopveld
31 okt 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - UNO vv 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
31 okt 14:30 Olympia Haarlem 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
31 okt 14:45 DSS 1 - VEW 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
31 okt 15:00 HBC 1 - VSV 1 Sportpark HBC
31 okt 16:00 Alliance 22 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Alliance'22
07 nov 14:00 Beverwijk 1 - RAP 1 Sportpark Adrichem
07 nov 14:00 Bloemendaal 1 - DSS 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
07 nov 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
07 nov 14:30 UNO vv 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 nov 14:30 VEW 1 - HBC 1 Sportpark Heemstede
07 nov 14:30 RCH 1 - Alliance 22 1 Sportpark Heemstede
07 nov 14:30 VSV 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Hofgeest - VSV
14 nov 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
14 nov 14:30 VSV 1 - VEW 1 Sportpark Hofgeest - VSV
14 nov 14:30 Jong Hercules 1 - RCH 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
14 nov 14:30 Olympia Haarlem 1 - RAP 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
14 nov 14:45 DSS 1 - Beverwijk 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
14 nov 15:00 HBC 1 - UNO vv 1 Sportpark HBC
14 nov 16:00 Alliance 22 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Alliance'22
28 nov 14:00 Beverwijk 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Adrichem
28 nov 14:00 Bloemendaal 1 - HBC 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
28 nov 14:30 RAP 1 - DSS 1 Sportpark Het Loopveld
28 nov 14:30 VEW 1 - Alliance 22 1 Sportpark Heemstede
28 nov 14:30 RCH 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Heemstede
28 nov 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - Jong Hercules 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
28 nov 14:30 UNO vv 1 - VSV 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
05 dec 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - RAP 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
05 dec 14:30 VSV 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Hofgeest - VSV
05 dec 14:30 Jong Hercules 1 - VEW 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
05 dec 14:30 Olympia Haarlem 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
05 dec 14:45 DSS 1 - RCH 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
05 dec 15:00 HBC 1 - Beverwijk 1 Sportpark HBC
05 dec 16:00 Alliance 22 1 - UNO vv 1 Sportpark Alliance'22
12 dec 14:00 Beverwijk 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Adrichem
12 dec 14:00 Bloemendaal 1 - Alliance 22 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
12 dec 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - VEW 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
12 dec 14:30 UNO vv 1 - Jong Hercules 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
12 dec 14:30 RAP 1 - VSV 1 Sportpark Het Loopveld
12 dec 14:30 RCH 1 - HBC 1 Sportpark Heemstede
12 dec 14:45 DSS 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
23 jan 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - RCH 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
23 jan 14:30 VEW 1 - UNO vv 1 Sportpark Heemstede
23 jan 14:30 VSV 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Hofgeest - VSV
23 jan 14:30 Jong Hercules 1 - Beverwijk 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
23 jan 14:30 Olympia Haarlem 1 - DSS 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
23 jan 15:00 HBC 1 - RAP 1 Sportpark HBC
23 jan 16:00 Alliance 22 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Alliance'22
30 jan 14:00 Beverwijk 1 - UNO vv 1 Sportpark Adrichem
30 jan 14:00 Bloemendaal 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
30 jan 14:30 RAP 1 - Alliance 22 1 Sportpark Het Loopveld
30 jan 14:30 RCH 1 - VEW 1 Sportpark Heemstede
30 jan 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - HBC 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
30 jan 14:30 Olympia Haarlem 1 - VSV 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
30 jan 14:45 DSS 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
13 feb 14:30 UNO vv 1 - RCH 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
13 feb 14:30 VEW 1 - Beverwijk 1 Sportpark Heemstede
13 feb 14:30 VSV 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Hofgeest - VSV
13 feb 14:30 Jong Hercules 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
13 feb 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - RAP 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
13 feb 15:00 HBC 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark HBC
13 feb 16:00 Alliance 22 1 - DSS 1 Sportpark Alliance'22
20 feb 14:00 Beverwijk 1 - VSV 1 Sportpark Adrichem
20 feb 14:00 Bloemendaal 1 - UNO vv 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
20 feb 14:30 RAP 1 - VEW 1 Sportpark Het Loopveld
20 feb 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - RCH 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
20 feb 14:30 Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
20 feb 14:45 DSS 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
20 feb 15:00 HBC 1 - Jong Hercules 1 Sportpark HBC
05 mrt 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - Beverwijk 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
05 mrt 14:30 UNO vv 1 - RAP 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
05 mrt 14:30 VEW 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Heemstede
05 mrt 14:30 RCH 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Heemstede
05 mrt 14:30 VSV 1 - DSS 1 Sportpark Hofgeest - VSV
05 mrt 14:30 Jong Hercules 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
05 mrt 16:00 Alliance 22 1 - HBC 1 Sportpark Alliance'22
12 mrt 14:00 Beverwijk 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Adrichem
12 mrt 14:30 RAP 1 - RCH 1 Sportpark Het Loopveld
12 mrt 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
12 mrt 14:30 Olympia Haarlem 1 - VEW 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
12 mrt 14:45 DSS 1 - UNO vv 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
12 mrt 15:00 HBC 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark HBC
12 mrt 16:00 Alliance 22 1 - VSV 1 Sportpark Alliance'22
19 mrt 14:00 Bloemendaal 1 - RAP 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
19 mrt 14:30 VSV 1 - HBC 1 Sportpark Hofgeest - VSV
19 mrt 14:30 Jong Hercules 1 - Alliance 22 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
19 mrt 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
19 mrt 14:30 UNO vv 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
19 mrt 14:30 VEW 1 - DSS 1 Sportpark Heemstede
19 mrt 14:30 RCH 1 - Beverwijk 1 Sportpark Heemstede
02 apr 14:30 RAP 1 - Beverwijk 1 Sportpark Het Loopveld
02 apr 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
02 apr 14:30 Jong Hercules 1 - VSV 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
02 apr 14:30 Olympia Haarlem 1 - UNO vv 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
02 apr 14:45 DSS 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
02 apr 15:00 HBC 1 - VEW 1 Sportpark HBC
02 apr 16:00 Alliance 22 1 - RCH 1 Sportpark Alliance'22
09 apr 14:00 Beverwijk 1 - DSS 1 Sportpark Adrichem
09 apr 14:00 Bloemendaal 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
09 apr 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - Alliance 22 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
09 apr 14:30 UNO vv 1 - HBC 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
09 apr 14:30 RAP 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Het Loopveld
09 apr 14:30 VEW 1 - VSV 1 Sportpark Heemstede
09 apr 14:30 RCH 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Heemstede
23 apr 14:30 VEW 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Heemstede
23 apr 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - DSS 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
23 apr 14:30 VSV 1 - RAP 1 Sportpark Hofgeest - VSV
23 apr 14:30 Jong Hercules 1 - UNO vv 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
23 apr 14:30 Olympia Haarlem 1 - Beverwijk 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
23 apr 15:00 HBC 1 - RCH 1 Sportpark HBC
23 apr 16:00 Alliance 22 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Alliance'22
30 apr 14:00 Beverwijk 1 - Alliance 22 1 Sportpark Adrichem
30 apr 14:00 Bloemendaal 1 - VEW 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
30 apr 14:30 UNO vv 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
30 apr 14:30 RAP 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Het Loopveld
30 apr 14:30 RCH 1 - VSV 1 Sportpark Heemstede
30 apr 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
30 apr 14:45 DSS 1 - HBC 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
07 mei 14:30 RAP 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Het Loopveld
07 mei 14:30 VEW 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Heemstede
07 mei 14:30 RCH 1 - DSS 1 Sportpark Heemstede
07 mei 14:30 Beverwijk 1 - HBC 1 Sportpark Adrichem
07 mei 14:30 Bloemendaal 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
07 mei 14:30 Hoofddorp s.v. 1 - VSV 1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
07 mei 14:30 UNO vv 1 - Alliance 22 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
14 mei 14:30 Alliance 22 1 - VEW 1 Sportpark Alliance'22
14 mei 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Beverwijk 1 Sportpark Haarlem K'land Stadion
14 mei 14:30 VSV 1 - UNO vv 1 Sportpark Hofgeest - VSV
14 mei 14:30 DSS 1 - RAP 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
14 mei 14:30 HBC 1 - Bloemendaal 1 Sportpark HBC
14 mei 14:30 Jong Hercules 1 - Hoofddorp s.v. 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
14 mei 14:30 Olympia Haarlem 1 - RCH 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - Beverwijk 1 4 - 1
Alliance 22 1 - Bloemendaal 1 1 - 1
Alliance 22 1 - BSM 1 7 - 1
Alliance 22 1 - DSS 1 3 - 2
Alliance 22 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 2
Alliance 22 1 - HBC 1 2 - 4
Alliance 22 1 - Jong Hercules 1 4 - 3
Alliance 22 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 1
Alliance 22 1 - RCH 1 6 - 2
Alliance 22 1 - Stormvogels 1 1 - 0
Alliance 22 1 - United/DAVO 1 2 - 0
Alliance 22 1 - VSV 1 1 - 0
Alliance 22 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
Beverwijk 1 - Alliance 22 1 1 - 5
Beverwijk 1 - Bloemendaal 1 0 - 4
Beverwijk 1 - BSM 1 1 - 4
Beverwijk 1 - DSS 1 0 - 3
Beverwijk 1 - Haarlem-Kennemerland 1 1 - 0
Beverwijk 1 - HBC 1 1 - 4
Beverwijk 1 - Jong Hercules 1 1 - 0
Beverwijk 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 2
Beverwijk 1 - RCH 1 2 - 3
Beverwijk 1 - Stormvogels 1 0 - 1
Beverwijk 1 - United/DAVO 1 1 - 1
Beverwijk 1 - VSV 1 1 - 3
Beverwijk 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 3
Bloemendaal 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Bloemendaal 1 - Beverwijk 1 7 - 1
Bloemendaal 1 - BSM 1 5 - 4
Bloemendaal 1 - DSS 1 1 - 4
Bloemendaal 1 - Haarlem-Kennemerland 1 5 - 1
Bloemendaal 1 - HBC 1 1 - 1
Bloemendaal 1 - Jong Hercules 1 3 - 1
Bloemendaal 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
Bloemendaal 1 - RCH 1 2 - 0
Bloemendaal 1 - Stormvogels 1 4 - 3
Bloemendaal 1 - United/DAVO 1 1 - 1
Bloemendaal 1 - VSV 1 1 - 2
Bloemendaal 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 1
BSM 1 - Alliance 22 1 0 - 5
BSM 1 - Beverwijk 1 4 - 0
BSM 1 - Bloemendaal 1 0 - 1
BSM 1 - DSS 1 0 - 3
BSM 1 - Haarlem-Kennemerland 1 1 - 1
BSM 1 - HBC 1 3 - 3
BSM 1 - Jong Hercules 1 1 - 2
BSM 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 7
BSM 1 - RCH 1 2 - 2
BSM 1 - Stormvogels 1 0 - 5
BSM 1 - United/DAVO 1 5 - 2
BSM 1 - VSV 1 1 - 5
BSM 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 6
DSS 1 - Alliance 22 1 4 - 1
DSS 1 - Beverwijk 1 2 - 1
DSS 1 - Bloemendaal 1 2 - 4
DSS 1 - BSM 1 9 - 2
DSS 1 - Haarlem-Kennemerland 1 5 - 3
DSS 1 - HBC 1 0 - 3
DSS 1 - Jong Hercules 1 3 - 2
DSS 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 3
DSS 1 - RCH 1 2 - 2
DSS 1 - Stormvogels 1 2 - 3
DSS 1 - United/DAVO 1 3 - 3
DSS 1 - VSV 1 1 - 3
DSS 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - Alliance 22 1 0 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - Beverwijk 1 2 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - Bloemendaal 1 0 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - BSM 1 4 - 8
Haarlem-Kennemerland 1 - DSS 1 1 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - HBC 1 2 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - Jong Hercules 1 0 - 14
Haarlem-Kennemerland 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - RCH 1 1 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - Stormvogels 1 1 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - United/DAVO 1 4 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - VSV 1 0 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 2
HBC 1 - Alliance 22 1 2 - 4
HBC 1 - Beverwijk 1 3 - 3
HBC 1 - Bloemendaal 1 3 - 2
HBC 1 - BSM 1 4 - 2
HBC 1 - DSS 1 1 - 5
HBC 1 - Haarlem-Kennemerland 1 3 - 0
HBC 1 - Jong Hercules 1 2 - 2
HBC 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
HBC 1 - RCH 1 2 - 2
HBC 1 - Stormvogels 1 1 - 1
HBC 1 - United/DAVO 1 3 - 1
HBC 1 - VSV 1 0 - 3
HBC 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
Wedstrijd Uitslag
Jong Hercules 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Jong Hercules 1 - Beverwijk 1 1 - 0
Jong Hercules 1 - Bloemendaal 1 1 - 4
Jong Hercules 1 - BSM 1 10 - 0
Jong Hercules 1 - DSS 1 1 - 2
Jong Hercules 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 1
Jong Hercules 1 - HBC 1 3 - 1
Jong Hercules 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 2
Jong Hercules 1 - RCH 1 1 - 1
Jong Hercules 1 - Stormvogels 1 0 - 1
Jong Hercules 1 - United/DAVO 1 5 - 2
Jong Hercules 1 - VSV 1 1 - 0
Jong Hercules 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 1 - 3
Olympia Haarlem 1 - Beverwijk 1 1 - 1
Olympia Haarlem 1 - Bloemendaal 1 5 - 0
Olympia Haarlem 1 - BSM 1 6 - 0
Olympia Haarlem 1 - DSS 1 2 - 0
Olympia Haarlem 1 - Haarlem-Kennemerland 1 2 - 1
Olympia Haarlem 1 - HBC 1 5 - 2
Olympia Haarlem 1 - Jong Hercules 1 1 - 4
Olympia Haarlem 1 - RCH 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - Stormvogels 1 1 - 2
Olympia Haarlem 1 - United/DAVO 1 4 - 4
Olympia Haarlem 1 - VSV 1 1 - 2
Olympia Haarlem 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 2
RCH 1 - Alliance 22 1 2 - 1
RCH 1 - Beverwijk 1 2 - 2
RCH 1 - Bloemendaal 1 3 - 1
RCH 1 - BSM 1 2 - 1
RCH 1 - DSS 1 3 - 2
RCH 1 - Haarlem-Kennemerland 1 0 - 1
RCH 1 - HBC 1 1 - 1
RCH 1 - Jong Hercules 1 0 - 3
RCH 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 1
RCH 1 - Stormvogels 1 0 - 3
RCH 1 - United/DAVO 1 11 - 1
RCH 1 - VSV 1 2 - 4
RCH 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 6
Stormvogels 1 - Alliance 22 1 5 - 2
Stormvogels 1 - Beverwijk 1 5 - 1
Stormvogels 1 - Bloemendaal 1 5 - 2
Stormvogels 1 - BSM 1 15 - 1
Stormvogels 1 - DSS 1 2 - 0
Stormvogels 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 1
Stormvogels 1 - HBC 1 3 - 0
Stormvogels 1 - Jong Hercules 1 4 - 4
Stormvogels 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 2
Stormvogels 1 - RCH 1 3 - 1
Stormvogels 1 - United/DAVO 1 5 - 3
Stormvogels 1 - VSV 1 1 - 2
Stormvogels 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 1
United/DAVO 1 - Alliance 22 1 1 - 2
United/DAVO 1 - Beverwijk 1 4 - 1
United/DAVO 1 - Bloemendaal 1 1 - 1
United/DAVO 1 - BSM 1 12 - 2
United/DAVO 1 - DSS 1 5 - 2
United/DAVO 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 0
United/DAVO 1 - HBC 1 1 - 3
United/DAVO 1 - Jong Hercules 1 3 - 4
United/DAVO 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 5
United/DAVO 1 - RCH 1 3 - 2
United/DAVO 1 - Stormvogels 1 3 - 5
United/DAVO 1 - VSV 1 1 - 2
United/DAVO 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 7
VSV 1 - Alliance 22 1 2 - 0
VSV 1 - Beverwijk 1 1 - 0
VSV 1 - Bloemendaal 1 1 - 1
VSV 1 - BSM 1 8 - 1
VSV 1 - DSS 1 3 - 2
VSV 1 - Haarlem-Kennemerland 1 2 - 0
VSV 1 - HBC 1 0 - 6
VSV 1 - Jong Hercules 1 1 - 5
VSV 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 1
VSV 1 - RCH 1 1 - 0
VSV 1 - Stormvogels 1 4 - 1
VSV 1 - United/DAVO 1 5 - 0
VSV 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 3
VVH Velserbroek 1 - Alliance 22 1 2 - 3
VVH Velserbroek 1 - Beverwijk 1 2 - 4
VVH Velserbroek 1 - Bloemendaal 1 2 - 0
VVH Velserbroek 1 - BSM 1 4 - 0
VVH Velserbroek 1 - DSS 1 4 - 3
VVH Velserbroek 1 - Haarlem-Kennemerland 1 2 - 1
VVH Velserbroek 1 - HBC 1 4 - 1
VVH Velserbroek 1 - Jong Hercules 1 1 - 1
VVH Velserbroek 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 0
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 3 - 0
VVH Velserbroek 1 - Stormvogels 1 0 - 1
VVH Velserbroek 1 - United/DAVO 1 3 - 2
VVH Velserbroek 1 - VSV 1 3 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:18

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

Stand 1e periode 4e klasse B

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Beverwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Bloemendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Haarlem-Kennemerland 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Hoofddorp s.v. 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Jong Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Olympia Haarlem 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 RAP 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 UNO vv 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 VEW 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 VSV 1 0 0 0 0 0 0 0 -

Stand 2e periode 4e klasse B

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Beverwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Bloemendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Haarlem-Kennemerland 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Hoofddorp s.v. 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Jong Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Olympia Haarlem 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 RAP 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 UNO vv 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 VEW 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 VSV 1 0 0 0 0 0 0 0 -

Stand 3e periode 4e klasse B

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Beverwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Bloemendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 DSS 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Haarlem-Kennemerland 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 HBC 1 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Hoofddorp s.v. 1 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Jong Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Olympia Haarlem 1 0 0 0 0 0 0 0 -
10 RAP 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 RCH 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 UNO vv 1 0 0 0 0 0 0 0 -
13 VEW 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 VSV 1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Bijgewerkt op: 31/08/15 - 13:00

Bron: Voetbal.nl
RCH VE1 / Veteranen Zaterdag 35+

RCH VE1 / Veteranen Zaterdag 35+

1e klasse F

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zandvoort VE1 26 17 6 3 57 88 40 -
2 Wartburgia VE2 26 18 2 6 56 89 44 -
3 Hillegom sv VE1 26 16 5 5 53 72 43 -
4 EDO hfc VE1 24 15 4 5 48 91 53 1
5 Overbos VE1 24 15 1 8 46 103 62 -
6 Bloemendaal VE3 25 13 3 9 42 96 76 -
7 VVC VE2 26 13 3 10 42 82 71 -
8 RCH VE1 24 13 2 9 41 68 56 -
9 Schoten VE1 23 9 2 12 29 76 74 -
10 Bloemendaal VE1 24 7 5 12 26 47 62 -
11 Haarlem-Kennemerland VE2 26 4 5 17 17 60 130 -
12 HBC VE2 22 3 7 12 16 33 59 -
13 IJmuiden VE1 25 5 0 20 15 62 102 -
14 Velsen VE1 23 1 1 21 4 24 119 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Bloemendaal VE1 - Bloemendaal VE3 3 - 3
Bloemendaal VE1 - EDO hfc VE1 2 - 4
Bloemendaal VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 3 - 3
Bloemendaal VE1 - HBC VE2 2 - 2
Bloemendaal VE1 - Hillegom sv VE1 3 - 2
Bloemendaal VE1 - IJmuiden VE1 3 - 1
Bloemendaal VE1 - Overbos VE1 1 - 2
Bloemendaal VE1 - RCH VE1 -
Bloemendaal VE1 - Schoten VE1 2 - 4
Bloemendaal VE1 - Velsen VE1 3 - 1
Bloemendaal VE1 - VVC VE2 1 - 5
Bloemendaal VE1 - Wartburgia VE2 1 - 6
Bloemendaal VE1 - Zandvoort VE1 2 - 8
Bloemendaal VE3 - Bloemendaal VE1 2 - 4
Bloemendaal VE3 - EDO hfc VE1 9 - 3
Bloemendaal VE3 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 1
Bloemendaal VE3 - HBC VE2 1 - 3
Bloemendaal VE3 - Hillegom sv VE1 3 - 4
Bloemendaal VE3 - IJmuiden VE1 5 - 3
Bloemendaal VE3 - Overbos VE1 -
Bloemendaal VE3 - RCH VE1 4 - 3
Bloemendaal VE3 - Schoten VE1 4 - 3
Bloemendaal VE3 - Velsen VE1 5 - 3
Bloemendaal VE3 - VVC VE2 1 - 0
Bloemendaal VE3 - Wartburgia VE2 3 - 4
Bloemendaal VE3 - Zandvoort VE1 4 - 1
EDO hfc VE1 - Bloemendaal VE1 0 - 1
EDO hfc VE1 - Bloemendaal VE3 1 - 4
EDO hfc VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 6 - 0
EDO hfc VE1 - HBC VE2 3 - 3
EDO hfc VE1 - Hillegom sv VE1 6 - 2
EDO hfc VE1 - IJmuiden VE1 4 - 0
EDO hfc VE1 - Overbos VE1 5 - 4
EDO hfc VE1 - RCH VE1 2 - 1
EDO hfc VE1 - Schoten VE1 -
EDO hfc VE1 - Velsen VE1 4 - 2
EDO hfc VE1 - VVC VE2 7 - 0
EDO hfc VE1 - Wartburgia VE2 3 - 2
EDO hfc VE1 - Zandvoort VE1 1 - 1
Haarlem-Kennemerland VE2 - Bloemendaal VE1 1 - 3
Haarlem-Kennemerland VE2 - Bloemendaal VE3 5 - 4
Haarlem-Kennemerland VE2 - EDO hfc VE1 0 - 10
Haarlem-Kennemerland VE2 - HBC VE2 4 - 4
Haarlem-Kennemerland VE2 - Hillegom sv VE1 1 - 3
Haarlem-Kennemerland VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Overbos VE1 2 - 10
Haarlem-Kennemerland VE2 - RCH VE1 2 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Schoten VE1 5 - 9
Haarlem-Kennemerland VE2 - Velsen VE1 6 - 1
Haarlem-Kennemerland VE2 - VVC VE2 5 - 5
Haarlem-Kennemerland VE2 - Wartburgia VE2 1 - 10
Haarlem-Kennemerland VE2 - Zandvoort VE1 2 - 2
HBC VE2 - Bloemendaal VE3 0 - 4
HBC VE2 - EDO hfc VE1 3 - 4
HBC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 3 - 2
HBC VE2 - Hillegom sv VE1 2 - 2
HBC VE2 - IJmuiden VE1 2 - 1
HBC VE2 - Overbos VE1 1 - 3
HBC VE2 - RCH VE1 1 - 2
HBC VE2 - Schoten VE1 1 - 3
HBC VE2 - VVC VE2 0 - 0
HBC VE2 - Wartburgia VE2 0 - 2
HBC VE2 - Zandvoort VE1 2 - 2
Hillegom sv VE1 - Bloemendaal VE1 4 - 1
Hillegom sv VE1 - Bloemendaal VE3 4 - 4
Hillegom sv VE1 - EDO hfc VE1 0 - 0
Hillegom sv VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 3 - 0
Hillegom sv VE1 - HBC VE2 3 - 3
Hillegom sv VE1 - IJmuiden VE1 3 - 0
Hillegom sv VE1 - Overbos VE1 2 - 5
Hillegom sv VE1 - RCH VE1 8 - 2
Hillegom sv VE1 - Schoten VE1 2 - 1
Hillegom sv VE1 - Velsen VE1 5 - 0
Hillegom sv VE1 - VVC VE2 3 - 1
Hillegom sv VE1 - Wartburgia VE2 2 - 1
Hillegom sv VE1 - Zandvoort VE1 0 - 0
IJmuiden VE1 - Bloemendaal VE1 3 - 2
IJmuiden VE1 - Bloemendaal VE3 2 - 9
IJmuiden VE1 - EDO hfc VE1 5 - 6
IJmuiden VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 3 - 2
IJmuiden VE1 - HBC VE2 -
IJmuiden VE1 - Hillegom sv VE1 0 - 3
IJmuiden VE1 - Overbos VE1 3 - 8
IJmuiden VE1 - RCH VE1 1 - 4
IJmuiden VE1 - Schoten VE1 5 - 1
IJmuiden VE1 - Velsen VE1 9 - 2
IJmuiden VE1 - VVC VE2 3 - 5
IJmuiden VE1 - Wartburgia VE2 2 - 4
IJmuiden VE1 - Zandvoort VE1 2 - 5
Wedstrijd Uitslag
Overbos VE1 - Bloemendaal VE1 2 - 1
Overbos VE1 - Bloemendaal VE3 6 - 2
Overbos VE1 - EDO hfc VE1 4 - 4
Overbos VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 15 - 3
Overbos VE1 - HBC VE2 3 - 0
Overbos VE1 - Hillegom sv VE1 2 - 4
Overbos VE1 - IJmuiden VE1 9 - 4
Overbos VE1 - RCH VE1 1 - 4
Overbos VE1 - Schoten VE1 5 - 2
Overbos VE1 - Velsen VE1 6 - 0
Overbos VE1 - VVC VE2 2 - 4
Overbos VE1 - Wartburgia VE2 3 - 2
Overbos VE1 - Zandvoort VE1 1 - 2
RCH VE1 - Bloemendaal VE1 2 - 2
RCH VE1 - Bloemendaal VE3 5 - 4
RCH VE1 - EDO hfc VE1 0 - 4
RCH VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 1
RCH VE1 - HBC VE2 5 - 0
RCH VE1 - Hillegom sv VE1 1 - 0
RCH VE1 - IJmuiden VE1 5 - 2
RCH VE1 - Overbos VE1 2 - 3
RCH VE1 - Schoten VE1 1 - 2
RCH VE1 - Velsen VE1 7 - 1
RCH VE1 - VVC VE2 3 - 2
RCH VE1 - Wartburgia VE2 0 - 2
RCH VE1 - Zandvoort VE1 0 - 3
Schoten VE1 - Bloemendaal VE1 1 - 1
Schoten VE1 - Bloemendaal VE3 3 - 3
Schoten VE1 - EDO hfc VE1 4 - 3
Schoten VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 7
Schoten VE1 - HBC VE2 3 - 2
Schoten VE1 - Hillegom sv VE1 2 - 4
Schoten VE1 - IJmuiden VE1 7 - 1
Schoten VE1 - RCH VE1 3 - 5
Schoten VE1 - Velsen VE1 4 - 1
Schoten VE1 - VVC VE2 6 - 1
Schoten VE1 - Wartburgia VE2 0 - 4
Schoten VE1 - Zandvoort VE1 5 - 6
Velsen VE1 - Bloemendaal VE1 1 - 5
Velsen VE1 - Bloemendaal VE3 1 - 5
Velsen VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 2
Velsen VE1 - HBC VE2 -
Velsen VE1 - Hillegom sv VE1 0 - 3
Velsen VE1 - IJmuiden VE1 1 - 6
Velsen VE1 - Overbos VE1 1 - 5
Velsen VE1 - RCH VE1 0 - 4
Velsen VE1 - Schoten VE1 0 - 6
Velsen VE1 - VVC VE2 0 - 5
Velsen VE1 - Wartburgia VE2 0 - 6
Velsen VE1 - Zandvoort VE1 0 - 5
VVC VE2 - Bloemendaal VE1 2 - 1
VVC VE2 - Bloemendaal VE3 6 - 7
VVC VE2 - EDO hfc VE1 0 - 3
VVC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 6 - 1
VVC VE2 - HBC VE2 2 - 1
VVC VE2 - Hillegom sv VE1 3 - 1
VVC VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
VVC VE2 - Overbos VE1 7 - 1
VVC VE2 - RCH VE1 3 - 5
VVC VE2 - Schoten VE1 5 - 4
VVC VE2 - Velsen VE1 8 - 1
VVC VE2 - Wartburgia VE2 4 - 1
VVC VE2 - Zandvoort VE1 1 - 7
Wartburgia VE2 - Bloemendaal VE1 1 - 0
Wartburgia VE2 - Bloemendaal VE3 6 - 1
Wartburgia VE2 - EDO hfc VE1 3 - 2
Wartburgia VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 3 - 1
Wartburgia VE2 - HBC VE2 5 - 0
Wartburgia VE2 - Hillegom sv VE1 1 - 3
Wartburgia VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
Wartburgia VE2 - Overbos VE1 3 - 1
Wartburgia VE2 - RCH VE1 5 - 2
Wartburgia VE2 - Schoten VE1 2 - 1
Wartburgia VE2 - Velsen VE1 7 - 1
Wartburgia VE2 - VVC VE2 2 - 2
Wartburgia VE2 - Zandvoort VE1 1 - 6
Zandvoort VE1 - Bloemendaal VE1 2 - 0
Zandvoort VE1 - Bloemendaal VE3 2 - 1
Zandvoort VE1 - EDO hfc VE1 3 - 6
Zandvoort VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 7 - 0
Zandvoort VE1 - HBC VE2 3 - 0
Zandvoort VE1 - Hillegom sv VE1 1 - 2
Zandvoort VE1 - IJmuiden VE1 3 - 0
Zandvoort VE1 - Overbos VE1 3 - 2
Zandvoort VE1 - RCH VE1 2 - 0
Zandvoort VE1 - Schoten VE1 5 - 0
Zandvoort VE1 - Velsen VE1 3 - 3
Zandvoort VE1 - VVC VE2 3 - 2
Zandvoort VE1 - Wartburgia VE2 3 - 3

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH VE2 / Veteranen Zaterdag 45+

RCH VE2 / Veteranen Zaterdag 45+

1e klasse A

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wherevogels De VE1 22 18 2 2 56 81 26 -
2 RCH VE2 22 15 4 3 49 75 28 -
3 Hoofddorp s.v. VE1 22 12 3 7 39 65 48 -
4 Haarlem-Kennemerland VE1 22 11 2 9 35 56 50 -
5 EDO hfc VE2 22 9 5 8 32 62 55 -
6 Badhoevedorp VE3 22 9 3 10 30 64 64 -
7 Olympia Haarlem VE1 22 8 4 10 28 76 72 -
8 Overbos VE2 22 9 2 11 28 44 65 1
9 AFC VE2 22 5 6 11 21 61 76 -
10 Kon. HFC VE3 22 6 2 14 20 39 68 -
11 Bloemendaal VE2 22 5 4 13 19 41 91 -
12 Kon. HFC VE4 22 5 3 14 18 48 69 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AFC VE2 - Badhoevedorp VE3 8 - 1
AFC VE2 - Bloemendaal VE2 2 - 5
AFC VE2 - EDO hfc VE2 7 - 1
AFC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 7
AFC VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 0 - 3
AFC VE2 - Kon. HFC VE3 4 - 0
AFC VE2 - Kon. HFC VE4 3 - 3
AFC VE2 - Olympia Haarlem VE1 3 - 3
AFC VE2 - Overbos VE2 2 - 3
AFC VE2 - RCH VE2 2 - 2
AFC VE2 - Wherevogels De VE1 1 - 1
Badhoevedorp VE3 - AFC VE2 0 - 2
Badhoevedorp VE3 - Bloemendaal VE2 10 - 1
Badhoevedorp VE3 - EDO hfc VE2 3 - 5
Badhoevedorp VE3 - Haarlem-Kennemerland VE1 1 - 1
Badhoevedorp VE3 - Hoofddorp s.v. VE1 7 - 2
Badhoevedorp VE3 - Kon. HFC VE3 6 - 0
Badhoevedorp VE3 - Kon. HFC VE4 4 - 1
Badhoevedorp VE3 - Olympia Haarlem VE1 3 - 2
Badhoevedorp VE3 - Overbos VE2 2 - 0
Badhoevedorp VE3 - RCH VE2 3 - 3
Badhoevedorp VE3 - Wherevogels De VE1 1 - 6
Bloemendaal VE2 - AFC VE2 2 - 6
Bloemendaal VE2 - Badhoevedorp VE3 3 - 3
Bloemendaal VE2 - EDO hfc VE2 0 - 5
Bloemendaal VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 1 - 5
Bloemendaal VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 2 - 2
Bloemendaal VE2 - Kon. HFC VE3 3 - 2
Bloemendaal VE2 - Kon. HFC VE4 4 - 4
Bloemendaal VE2 - Olympia Haarlem VE1 3 - 3
Bloemendaal VE2 - Overbos VE2 3 - 0
Bloemendaal VE2 - RCH VE2 0 - 4
Bloemendaal VE2 - Wherevogels De VE1 1 - 4
EDO hfc VE2 - AFC VE2 4 - 4
EDO hfc VE2 - Badhoevedorp VE3 4 - 2
EDO hfc VE2 - Bloemendaal VE2 2 - 3
EDO hfc VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 1
EDO hfc VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 1 - 1
EDO hfc VE2 - Kon. HFC VE3 2 - 2
EDO hfc VE2 - Kon. HFC VE4 2 - 3
EDO hfc VE2 - Olympia Haarlem VE1 5 - 5
EDO hfc VE2 - Overbos VE2 2 - 0
EDO hfc VE2 - RCH VE2 2 - 4
EDO hfc VE2 - Wherevogels De VE1 2 - 2
Haarlem-Kennemerland VE1 - AFC VE2 5 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - Badhoevedorp VE3 4 - 3
Haarlem-Kennemerland VE1 - Bloemendaal VE2 7 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - EDO hfc VE2 0 - 7
Haarlem-Kennemerland VE1 - Hoofddorp s.v. VE1 0 - 4
Haarlem-Kennemerland VE1 - Kon. HFC VE3 1 - 0
Haarlem-Kennemerland VE1 - Kon. HFC VE4 3 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - Olympia Haarlem VE1 3 - 2
Haarlem-Kennemerland VE1 - Overbos VE2 0 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - RCH VE2 0 - 3
Haarlem-Kennemerland VE1 - Wherevogels De VE1 6 - 5
Hoofddorp s.v. VE1 - AFC VE2 9 - 3
Hoofddorp s.v. VE1 - Badhoevedorp VE3 4 - 1
Hoofddorp s.v. VE1 - Bloemendaal VE2 7 - 0
Hoofddorp s.v. VE1 - EDO hfc VE2 0 - 2
Hoofddorp s.v. VE1 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 0
Hoofddorp s.v. VE1 - Kon. HFC VE3 5 - 2
Hoofddorp s.v. VE1 - Kon. HFC VE4 1 - 0
Hoofddorp s.v. VE1 - Olympia Haarlem VE1 5 - 6
Hoofddorp s.v. VE1 - Overbos VE2 4 - 4
Hoofddorp s.v. VE1 - RCH VE2 1 - 6
Hoofddorp s.v. VE1 - Wherevogels De VE1 0 - 1
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC VE3 - AFC VE2 2 - 1
Kon. HFC VE3 - Badhoevedorp VE3 2 - 3
Kon. HFC VE3 - Bloemendaal VE2 5 - 2
Kon. HFC VE3 - EDO hfc VE2 4 - 1
Kon. HFC VE3 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 1
Kon. HFC VE3 - Hoofddorp s.v. VE1 3 - 2
Kon. HFC VE3 - Kon. HFC VE4 4 - 1
Kon. HFC VE3 - Olympia Haarlem VE1 0 - 6
Kon. HFC VE3 - Overbos VE2 3 - 4
Kon. HFC VE3 - RCH VE2 0 - 2
Kon. HFC VE3 - Wherevogels De VE1 1 - 2
Kon. HFC VE4 - AFC VE2 2 - 1
Kon. HFC VE4 - Badhoevedorp VE3 7 - 2
Kon. HFC VE4 - Bloemendaal VE2 2 - 3
Kon. HFC VE4 - EDO hfc VE2 3 - 6
Kon. HFC VE4 - Haarlem-Kennemerland VE1 0 - 2
Kon. HFC VE4 - Hoofddorp s.v. VE1 7 - 1
Kon. HFC VE4 - Kon. HFC VE3 3 - 1
Kon. HFC VE4 - Olympia Haarlem VE1 3 - 5
Kon. HFC VE4 - Overbos VE2 0 - 2
Kon. HFC VE4 - RCH VE2 0 - 4
Kon. HFC VE4 - Wherevogels De VE1 0 - 4
Olympia Haarlem VE1 - AFC VE2 4 - 3
Olympia Haarlem VE1 - Badhoevedorp VE3 0 - 2
Olympia Haarlem VE1 - Bloemendaal VE2 5 - 2
Olympia Haarlem VE1 - EDO hfc VE2 4 - 6
Olympia Haarlem VE1 - Haarlem-Kennemerland VE1 4 - 2
Olympia Haarlem VE1 - Hoofddorp s.v. VE1 1 - 2
Olympia Haarlem VE1 - Kon. HFC VE3 4 - 4
Olympia Haarlem VE1 - Kon. HFC VE4 7 - 3
Olympia Haarlem VE1 - Overbos VE2 10 - 0
Olympia Haarlem VE1 - RCH VE2 0 - 5
Olympia Haarlem VE1 - Wherevogels De VE1 1 - 5
Overbos VE2 - AFC VE2 3 - 3
Overbos VE2 - Badhoevedorp VE3 3 - 5
Overbos VE2 - Bloemendaal VE2 3 - 1
Overbos VE2 - EDO hfc VE2 1 - 0
Overbos VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 4 - 6
Overbos VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 1 - 5
Overbos VE2 - Kon. HFC VE3 2 - 1
Overbos VE2 - Kon. HFC VE4 4 - 3
Overbos VE2 - Olympia Haarlem VE1 4 - 1
Overbos VE2 - RCH VE2 2 - 3
Overbos VE2 - Wherevogels De VE1 2 - 5
RCH VE2 - AFC VE2 6 - 0
RCH VE2 - Badhoevedorp VE3 5 - 2
RCH VE2 - Bloemendaal VE2 5 - 1
RCH VE2 - EDO hfc VE2 4 - 1
RCH VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 1 - 1
RCH VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 0 - 1
RCH VE2 - Kon. HFC VE3 5 - 1
RCH VE2 - Kon. HFC VE4 1 - 1
RCH VE2 - Olympia Haarlem VE1 7 - 2
RCH VE2 - Overbos VE2 4 - 1
RCH VE2 - Wherevogels De VE1 0 - 3
Wherevogels De VE1 - AFC VE2 10 - 3
Wherevogels De VE1 - Badhoevedorp VE3 1 - 0
Wherevogels De VE1 - Bloemendaal VE2 5 - 0
Wherevogels De VE1 - EDO hfc VE2 2 - 0
Wherevogels De VE1 - Haarlem-Kennemerland VE1 3 - 1
Wherevogels De VE1 - Hoofddorp s.v. VE1 1 - 4
Wherevogels De VE1 - Kon. HFC VE3 8 - 0
Wherevogels De VE1 - Kon. HFC VE4 5 - 1
Wherevogels De VE1 - Olympia Haarlem VE1 2 - 1
Wherevogels De VE1 - Overbos VE2 2 - 0
Wherevogels De VE1 - RCH VE2 4 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH MA1 / Meisjes A-Junioren (voorjaar)

RCH MA1 / Meisjes A-Junioren (voorjaar)

2e klasse 2 (1,5 comp.)

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RCH MA1 8 6 1 1 19 38 8 -
2 Berdos MA1 8 6 1 1 19 44 17 -
3 Texel 94 MA1 9 2 0 7 6 17 29 -
4 EVC MA1 9 2 0 7 6 10 55 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Berdos MA1 - EVC MA1 15 - 1
Berdos MA1 - RCH MA1 0 - 5
Berdos MA1 - Texel 94 MA1 6 - 3
EVC MA1 - Berdos MA1 0 - 8
EVC MA1 - RCH MA1 1 - 6
EVC MA1 - Texel 94 MA1 1 - 0
Wedstrijd Uitslag
RCH MA1 - Berdos MA1 2 - 2
RCH MA1 - EVC MA1 7 - 0
RCH MA1 - Texel 94 MA1 1 - 3
Texel 94 MA1 - Berdos MA1 1 - 4
Texel 94 MA1 - EVC MA1 5 - 2
Texel 94 MA1 - RCH MA1 1 - 4

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH A1 / A-Junioren Zondag

RCH A1 / A-Junioren Zondag

2e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DIOS A1 18 15 2 1 47 114 18 -
2 RCH A1 18 14 3 1 45 65 28 -
3 RODA 23 A1 18 13 1 4 40 96 28 -
4 Onze Gezellen A1 18 10 1 7 31 109 49 -
5 Swift A2 18 10 0 8 30 58 52 -
6 Spaarnwoude A1 18 7 2 9 23 58 65 -
7 Vogelenzang A1 15 5 3 7 18 36 54 -
8 Hillegom sv A2 17 4 0 13 12 28 62 -
9 SDZ A1 17 2 0 15 6 30 118 -
10 AGB A1 17 1 0 16 3 20 140 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AGB A1 - DIOS A1 1 - 9
AGB A1 - Hillegom sv A2 1 - 2
AGB A1 - Onze Gezellen A1 0 - 14
AGB A1 - RCH A1 2 - 6
AGB A1 - RODA 23 A1 3 - 6
AGB A1 - SDZ A1 1 - 3
AGB A1 - Spaarnwoude A1 2 - 7
AGB A1 - Swift A2 0 - 4
AGB A1 - Vogelenzang A1 3 - 6
DIOS A1 - AGB A1 17 - 0
DIOS A1 - Hillegom sv A2 5 - 0
DIOS A1 - Onze Gezellen A1 6 - 1
DIOS A1 - RCH A1 2 - 3
DIOS A1 - RODA 23 A1 0 - 0
DIOS A1 - SDZ A1 9 - 0
DIOS A1 - Spaarnwoude A1 5 - 2
DIOS A1 - Swift A2 4 - 1
DIOS A1 - Vogelenzang A1 5 - 0
Hillegom sv A2 - AGB A1 6 - 1
Hillegom sv A2 - DIOS A1 0 - 6
Hillegom sv A2 - Onze Gezellen A1 1 - 5
Hillegom sv A2 - RCH A1 0 - 3
Hillegom sv A2 - RODA 23 A1 0 - 3
Hillegom sv A2 - SDZ A1 2 - 4
Hillegom sv A2 - Spaarnwoude A1 1 - 5
Hillegom sv A2 - Swift A2 0 - 4
Hillegom sv A2 - Vogelenzang A1 4 - 3
Onze Gezellen A1 - AGB A1 22 - 0
Onze Gezellen A1 - DIOS A1 2 - 3
Onze Gezellen A1 - Hillegom sv A2 5 - 1
Onze Gezellen A1 - RCH A1 1 - 2
Onze Gezellen A1 - RODA 23 A1 2 - 8
Onze Gezellen A1 - SDZ A1 14 - 2
Onze Gezellen A1 - Spaarnwoude A1 6 - 3
Onze Gezellen A1 - Swift A2 6 - 2
Onze Gezellen A1 - Vogelenzang A1 7 - 1
RCH A1 - AGB A1 3 - 0
RCH A1 - DIOS A1 2 - 2
RCH A1 - Hillegom sv A2 4 - 2
RCH A1 - Onze Gezellen A1 4 - 2
RCH A1 - RODA 23 A1 1 - 0
RCH A1 - SDZ A1 4 - 2
RCH A1 - Spaarnwoude A1 7 - 2
RCH A1 - Swift A2 4 - 2
Wedstrijd Uitslag
RCH A1 - Vogelenzang A1 1 - 1
RODA 23 A1 - AGB A1 20 - 0
RODA 23 A1 - DIOS A1 2 - 6
RODA 23 A1 - Hillegom sv A2 3 - 0
RODA 23 A1 - Onze Gezellen A1 6 - 2
RODA 23 A1 - RCH A1 3 - 1
RODA 23 A1 - SDZ A1 7 - 0
RODA 23 A1 - Spaarnwoude A1 2 - 3
RODA 23 A1 - Swift A2 6 - 3
RODA 23 A1 - Vogelenzang A1 6 - 1
SDZ A1 - AGB A1 4 - 5
SDZ A1 - DIOS A1 2 - 12
SDZ A1 - Hillegom sv A2 4 - 6
SDZ A1 - Onze Gezellen A1 0 - 10
SDZ A1 - RCH A1 1 - 6
SDZ A1 - RODA 23 A1 0 - 11
SDZ A1 - Spaarnwoude A1 2 - 9
SDZ A1 - Swift A2 2 - 3
Spaarnwoude A1 - AGB A1 3 - 0
Spaarnwoude A1 - DIOS A1 0 - 14
Spaarnwoude A1 - Hillegom sv A2 3 - 1
Spaarnwoude A1 - Onze Gezellen A1 3 - 3
Spaarnwoude A1 - RCH A1 1 - 5
Spaarnwoude A1 - RODA 23 A1 0 - 4
Spaarnwoude A1 - SDZ A1 10 - 1
Spaarnwoude A1 - Swift A2 1 - 3
Spaarnwoude A1 - Vogelenzang A1 2 - 3
Swift A2 - AGB A1 8 - 1
Swift A2 - DIOS A1 1 - 4
Swift A2 - Hillegom sv A2 3 - 2
Swift A2 - Onze Gezellen A1 2 - 5
Swift A2 - RCH A1 2 - 6
Swift A2 - RODA 23 A1 2 - 6
Swift A2 - SDZ A1 4 - 2
Swift A2 - Spaarnwoude A1 4 - 2
Swift A2 - Vogelenzang A1 7 - 1
Vogelenzang A1 - DIOS A1 1 - 5
Vogelenzang A1 - Onze Gezellen A1 5 - 2
Vogelenzang A1 - RCH A1 3 - 3
Vogelenzang A1 - RODA 23 A1 4 - 3
Vogelenzang A1 - SDZ A1 5 - 1
Vogelenzang A1 - Spaarnwoude A1 2 - 2
Vogelenzang A1 - Swift A2 0 - 3

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH MB1 / Meisjes B-Junioren (voorjaar)

RCH MB1 / Meisjes B-Junioren (voorjaar)

2e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Overbos MB2 10 7 2 1 23 33 19 -
2 DEM MB2 10 7 1 2 22 45 17 -
3 United/DAVO MB1 10 7 0 3 21 41 19 -
4 DSS MB3 10 3 0 7 9 15 38 -
5 DSS MB4 10 2 1 7 7 12 23 -
6 RCH MB1 10 2 0 8 6 11 41 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DEM MB2 - DSS MB3 9 - 1
DEM MB2 - DSS MB4 3 - 1
DEM MB2 - Overbos MB2 1 - 1
DEM MB2 - RCH MB1 5 - 1
DEM MB2 - United/DAVO MB1 3 - 1
DSS MB3 - DEM MB2 1 - 8
DSS MB3 - DSS MB4 3 - 0
DSS MB3 - Overbos MB2 2 - 3
DSS MB3 - RCH MB1 1 - 0
DSS MB3 - United/DAVO MB1 2 - 3
DSS MB4 - DEM MB2 2 - 1
DSS MB4 - DSS MB3 4 - 1
DSS MB4 - Overbos MB2 2 - 2
DSS MB4 - RCH MB1 1 - 2
DSS MB4 - United/DAVO MB1 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
Overbos MB2 - DEM MB2 4 - 0
Overbos MB2 - DSS MB3 5 - 1
Overbos MB2 - DSS MB4 5 - 1
Overbos MB2 - RCH MB1 2 - 0
Overbos MB2 - United/DAVO MB1 6 - 3
RCH MB1 - DEM MB2 2 - 10
RCH MB1 - DSS MB3 1 - 3
RCH MB1 - DSS MB4 1 - 0
RCH MB1 - Overbos MB2 2 - 5
RCH MB1 - United/DAVO MB1 2 - 7
United/DAVO MB1 - DEM MB2 3 - 5
United/DAVO MB1 - DSS MB3 5 - 0
United/DAVO MB1 - DSS MB4 2 - 0
United/DAVO MB1 - Overbos MB2 7 - 0
United/DAVO MB1 - RCH MB1 7 - 0

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH B1 / B-Junioren (voorjaar)

RCH B1 / B-Junioren (voorjaar)

2e klasse 17

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VVC B2 10 8 1 1 25 32 11 -
2 RCH B1 10 7 0 3 21 48 17 -
3 Hillegom sv B2 10 5 2 3 17 22 16 -
4 Geel Wit B1 10 5 1 4 15 29 31 1
5 SVA B2 10 1 1 8 4 14 42 -
6 VVH Velserbroek B1 10 1 1 8 3 13 41 1
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Geel Wit B1 - Hillegom sv B2 2 - 4
Geel Wit B1 - RCH B1 0 - 7
Geel Wit B1 - SVA B2 5 - 3
Geel Wit B1 - VVC B2 1 - 8
Geel Wit B1 - VVH Velserbroek B1 4 - 2
Hillegom sv B2 - Geel Wit B1 2 - 2
Hillegom sv B2 - RCH B1 4 - 1
Hillegom sv B2 - SVA B2 2 - 1
Hillegom sv B2 - VVC B2 0 - 1
Hillegom sv B2 - VVH Velserbroek B1 2 - 1
RCH B1 - Geel Wit B1 2 - 6
RCH B1 - Hillegom sv B2 4 - 1
RCH B1 - SVA B2 7 - 0
RCH B1 - VVC B2 4 - 2
RCH B1 - VVH Velserbroek B1 10 - 0
Wedstrijd Uitslag
SVA B2 - Geel Wit B1 0 - 5
SVA B2 - Hillegom sv B2 3 - 3
SVA B2 - RCH B1 0 - 6
SVA B2 - VVC B2 1 - 4
SVA B2 - VVH Velserbroek B1 4 - 2
VVC B2 - Geel Wit B1 1 - 0
VVC B2 - Hillegom sv B2 1 - 0
VVC B2 - RCH B1 3 - 2
VVC B2 - SVA B2 5 - 1
VVC B2 - VVH Velserbroek B1 6 - 1
VVH Velserbroek B1 - Geel Wit B1 2 - 4
VVH Velserbroek B1 - Hillegom sv B2 0 - 4
VVH Velserbroek B1 - RCH B1 1 - 5
VVH Velserbroek B1 - SVA B2 3 - 1
VVH Velserbroek B1 - VVC B2 1 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH B2 / B-Junioren (voorjaar)

RCH B2 / B-Junioren (voorjaar)

4e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Aalsmeer B3 10 8 1 1 25 39 18 -
2 Jong Hercules B1 10 4 4 2 16 31 21 -
3 ADO '20 B6 10 4 2 4 14 20 18 -
4 HBC B5 10 3 2 5 11 17 17 -
5 RCH B2 10 3 1 6 10 32 50 -
6 Bloemendaal B4 10 3 0 7 9 19 34 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
ADO '20 B6 - Bloemendaal B4 2 - 3
ADO '20 B6 - FC Aalsmeer B3 1 - 2
ADO '20 B6 - HBC B5 1 - 1
ADO '20 B6 - Jong Hercules B1 1 - 1
ADO '20 B6 - RCH B2 7 - 0
Bloemendaal B4 - ADO '20 B6 0 - 1
Bloemendaal B4 - FC Aalsmeer B3 2 - 7
Bloemendaal B4 - HBC B5 2 - 3
Bloemendaal B4 - Jong Hercules B1 0 - 3
Bloemendaal B4 - RCH B2 5 - 3
FC Aalsmeer B3 - ADO '20 B6 5 - 0
FC Aalsmeer B3 - Bloemendaal B4 6 - 1
FC Aalsmeer B3 - HBC B5 4 - 1
FC Aalsmeer B3 - Jong Hercules B1 3 - 3
FC Aalsmeer B3 - RCH B2 5 - 3
Wedstrijd Uitslag
HBC B5 - ADO '20 B6 1 - 2
HBC B5 - Bloemendaal B4 0 - 2
HBC B5 - FC Aalsmeer B3 0 - 1
HBC B5 - Jong Hercules B1 1 - 1
HBC B5 - RCH B2 2 - 3
Jong Hercules B1 - ADO '20 B6 2 - 1
Jong Hercules B1 - Bloemendaal B4 2 - 1
Jong Hercules B1 - FC Aalsmeer B3 0 - 4
Jong Hercules B1 - HBC B5 1 - 4
Jong Hercules B1 - RCH B2 15 - 3
RCH B2 - ADO '20 B6 3 - 4
RCH B2 - Bloemendaal B4 7 - 3
RCH B2 - FC Aalsmeer B3 7 - 2
RCH B2 - HBC B5 0 - 4
RCH B2 - Jong Hercules B1 3 - 3

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH C1 / C-Junioren (voorjaar)

RCH C1 / C-Junioren (voorjaar)

4e klasse 26

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM C2 13 11 1 1 34 84 10 -
2 RCH C1 12 10 0 2 30 79 16 -
3 Olympia Haarlem C3 12 8 0 4 24 28 26 -
4 VVC C6 11 5 1 5 16 30 37 -
5 Zandvoort C3 11 4 1 6 13 30 56 -
6 UNO vv C5 11 2 1 8 7 20 47 -
7 DIOS C6 10 2 0 8 6 14 58 -
8 Geel Wit C3 12 1 2 9 5 32 67 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM C2 - DIOS C6 12 - 2
BSM C2 - Geel Wit C3 9 - 0
BSM C2 - Olympia Haarlem C3 0 - 1
BSM C2 - RCH C1 -
BSM C2 - UNO vv C5 4 - 1
BSM C2 - VVC C6 5 - 1
BSM C2 - Zandvoort C3 16 - 0
DIOS C6 - BSM C2 1 - 7
DIOS C6 - Olympia Haarlem C3 1 - 2
DIOS C6 - RCH C1 0 - 6
DIOS C6 - UNO vv C5 -
DIOS C6 - VVC C6 -
DIOS C6 - Zandvoort C3 2 - 5
Geel Wit C3 - BSM C2 2 - 2
Geel Wit C3 - DIOS C6 4 - 0
Geel Wit C3 - Olympia Haarlem C3 3 - 4
Geel Wit C3 - RCH C1 3 - 6
Geel Wit C3 - UNO vv C5 5 - 5
Geel Wit C3 - VVC C6 2 - 6
Geel Wit C3 - Zandvoort C3 4 - 11
Olympia Haarlem C3 - BSM C2 0 - 3
Olympia Haarlem C3 - Geel Wit C3 7 - 2
Olympia Haarlem C3 - RCH C1 0 - 7
Olympia Haarlem C3 - UNO vv C5 5 - 1
Olympia Haarlem C3 - VVC C6 2 - 1
Olympia Haarlem C3 - Zandvoort C3 2 - 3
RCH C1 - BSM C2 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
RCH C1 - DIOS C6 14 - 0
RCH C1 - Geel Wit C3 9 - 3
RCH C1 - UNO vv C5 6 - 0
RCH C1 - VVC C6 1 - 2
RCH C1 - Zandvoort C3 5 - 2
UNO vv C5 - BSM C2 0 - 12
UNO vv C5 - DIOS C6 5 - 0
UNO vv C5 - Geel Wit C3 3 - 0
UNO vv C5 - Olympia Haarlem C3 0 - 1
UNO vv C5 - RCH C1 2 - 4
UNO vv C5 - VVC C6 -
UNO vv C5 - Zandvoort C3 1 - 4
VVC C6 - BSM C2 0 - 4
VVC C6 - DIOS C6 2 - 5
VVC C6 - Geel Wit C3 5 - 4
VVC C6 - Olympia Haarlem C3 4 - 1
VVC C6 - RCH C1 1 - 9
VVC C6 - UNO vv C5 6 - 2
VVC C6 - Zandvoort C3 -
Zandvoort C3 - BSM C2 1 - 7
Zandvoort C3 - DIOS C6 1 - 3
Zandvoort C3 - Geel Wit C3 -
Zandvoort C3 - Olympia Haarlem C3 1 - 3
Zandvoort C3 - RCH C1 0 - 11
Zandvoort C3 - UNO vv C5 -
Zandvoort C3 - VVC C6 2 - 2

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH D1 / D-Pupillen

RCH D1 / D-Pupillen

1e klasse 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DIOS D1 22 19 2 1 59 101 20 -
2 DSS D1 22 14 3 5 45 94 51 -
3 Onze Gezellen D1 22 13 4 5 43 56 34 -
4 DCG D1 22 12 3 7 39 49 35 -
5 VVC D1 22 12 2 8 38 63 33 -
6 Zwanenburg D1 22 10 3 9 33 56 64 -
7 Alliance 22 D1 22 8 8 6 32 63 48 -
8 HBC D1 22 8 4 10 28 50 51 -
9 Hillegom sv D1 22 7 3 12 24 49 62 -
10 Pancratius D2 22 5 4 13 19 36 60 -
11 RCH D1 22 2 3 17 9 24 86 -
12 Velsen D1 22 1 3 18 6 17 114 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D1 - DCG D1 3 - 1
Alliance 22 D1 - DIOS D1 3 - 5
Alliance 22 D1 - DSS D1 4 - 1
Alliance 22 D1 - HBC D1 5 - 2
Alliance 22 D1 - Hillegom sv D1 2 - 2
Alliance 22 D1 - Onze Gezellen D1 3 - 3
Alliance 22 D1 - Pancratius D2 2 - 2
Alliance 22 D1 - RCH D1 1 - 1
Alliance 22 D1 - Velsen D1 12 - 2
Alliance 22 D1 - VVC D1 1 - 5
Alliance 22 D1 - Zwanenburg D1 2 - 4
DCG D1 - Alliance 22 D1 3 - 1
DCG D1 - DIOS D1 0 - 2
DCG D1 - DSS D1 0 - 4
DCG D1 - HBC D1 2 - 1
DCG D1 - Hillegom sv D1 3 - 2
DCG D1 - Onze Gezellen D1 0 - 1
DCG D1 - Pancratius D2 2 - 0
DCG D1 - RCH D1 4 - 0
DCG D1 - Velsen D1 3 - 0
DCG D1 - VVC D1 2 - 1
DCG D1 - Zwanenburg D1 5 - 3
DIOS D1 - Alliance 22 D1 0 - 0
DIOS D1 - DCG D1 3 - 1
DIOS D1 - DSS D1 6 - 2
DIOS D1 - HBC D1 5 - 3
DIOS D1 - Hillegom sv D1 8 - 0
DIOS D1 - Onze Gezellen D1 5 - 0
DIOS D1 - Pancratius D2 2 - 0
DIOS D1 - RCH D1 12 - 0
DIOS D1 - Velsen D1 7 - 0
DIOS D1 - VVC D1 2 - 0
DIOS D1 - Zwanenburg D1 1 - 2
DSS D1 - Alliance 22 D1 5 - 3
DSS D1 - DCG D1 3 - 2
DSS D1 - DIOS D1 3 - 5
DSS D1 - HBC D1 2 - 3
DSS D1 - Hillegom sv D1 5 - 3
DSS D1 - Onze Gezellen D1 2 - 2
DSS D1 - Pancratius D2 4 - 1
DSS D1 - RCH D1 6 - 0
DSS D1 - Velsen D1 14 - 0
DSS D1 - VVC D1 6 - 4
DSS D1 - Zwanenburg D1 4 - 3
HBC D1 - Alliance 22 D1 1 - 2
HBC D1 - DCG D1 2 - 5
HBC D1 - DIOS D1 2 - 3
HBC D1 - DSS D1 4 - 4
HBC D1 - Hillegom sv D1 0 - 6
HBC D1 - Onze Gezellen D1 0 - 1
HBC D1 - Pancratius D2 3 - 3
HBC D1 - RCH D1 4 - 1
HBC D1 - Velsen D1 6 - 0
HBC D1 - VVC D1 1 - 0
HBC D1 - Zwanenburg D1 1 - 1
Hillegom sv D1 - Alliance 22 D1 0 - 3
Hillegom sv D1 - DCG D1 3 - 4
Hillegom sv D1 - DIOS D1 2 - 2
Hillegom sv D1 - DSS D1 2 - 2
Hillegom sv D1 - HBC D1 2 - 0
Hillegom sv D1 - Onze Gezellen D1 1 - 3
Hillegom sv D1 - Pancratius D2 5 - 2
Hillegom sv D1 - RCH D1 4 - 0
Hillegom sv D1 - Velsen D1 3 - 0
Hillegom sv D1 - VVC D1 1 - 4
Hillegom sv D1 - Zwanenburg D1 0 - 3
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen D1 - Alliance 22 D1 1 - 1
Onze Gezellen D1 - DCG D1 0 - 0
Onze Gezellen D1 - DIOS D1 0 - 5
Onze Gezellen D1 - DSS D1 1 - 3
Onze Gezellen D1 - HBC D1 1 - 3
Onze Gezellen D1 - Hillegom sv D1 4 - 3
Onze Gezellen D1 - Pancratius D2 7 - 0
Onze Gezellen D1 - RCH D1 2 - 0
Onze Gezellen D1 - Velsen D1 4 - 0
Onze Gezellen D1 - VVC D1 3 - 0
Onze Gezellen D1 - Zwanenburg D1 5 - 0
Pancratius D2 - Alliance 22 D1 0 - 0
Pancratius D2 - DCG D1 0 - 4
Pancratius D2 - DIOS D1 2 - 6
Pancratius D2 - DSS D1 2 - 4
Pancratius D2 - HBC D1 3 - 3
Pancratius D2 - Hillegom sv D1 3 - 0
Pancratius D2 - Onze Gezellen D1 0 - 2
Pancratius D2 - RCH D1 4 - 3
Pancratius D2 - Velsen D1 3 - 1
Pancratius D2 - VVC D1 0 - 3
Pancratius D2 - Zwanenburg D1 4 - 1
RCH D1 - Alliance 22 D1 1 - 6
RCH D1 - DCG D1 0 - 4
RCH D1 - DIOS D1 0 - 6
RCH D1 - DSS D1 1 - 5
RCH D1 - HBC D1 1 - 3
RCH D1 - Hillegom sv D1 1 - 4
RCH D1 - Onze Gezellen D1 1 - 3
RCH D1 - Pancratius D2 2 - 1
RCH D1 - Velsen D1 4 - 2
RCH D1 - VVC D1 0 - 3
RCH D1 - Zwanenburg D1 2 - 4
Velsen D1 - Alliance 22 D1 3 - 1
Velsen D1 - DCG D1 0 - 0
Velsen D1 - DIOS D1 0 - 9
Velsen D1 - DSS D1 1 - 10
Velsen D1 - HBC D1 1 - 3
Velsen D1 - Hillegom sv D1 2 - 3
Velsen D1 - Onze Gezellen D1 0 - 6
Velsen D1 - Pancratius D2 0 - 3
Velsen D1 - RCH D1 3 - 3
Velsen D1 - VVC D1 0 - 11
Velsen D1 - Zwanenburg D1 0 - 4
VVC D1 - Alliance 22 D1 2 - 4
VVC D1 - DCG D1 2 - 2
VVC D1 - DIOS D1 0 - 3
VVC D1 - DSS D1 2 - 1
VVC D1 - HBC D1 3 - 0
VVC D1 - Hillegom sv D1 6 - 0
VVC D1 - Onze Gezellen D1 5 - 1
VVC D1 - Pancratius D2 3 - 1
VVC D1 - RCH D1 2 - 0
VVC D1 - Velsen D1 1 - 1
VVC D1 - Zwanenburg D1 3 - 0
Zwanenburg D1 - Alliance 22 D1 4 - 4
Zwanenburg D1 - DCG D1 4 - 2
Zwanenburg D1 - DIOS D1 0 - 4
Zwanenburg D1 - DSS D1 2 - 4
Zwanenburg D1 - HBC D1 0 - 5
Zwanenburg D1 - Hillegom sv D1 5 - 3
Zwanenburg D1 - Onze Gezellen D1 2 - 6
Zwanenburg D1 - Pancratius D2 3 - 2
Zwanenburg D1 - RCH D1 3 - 3
Zwanenburg D1 - Velsen D1 4 - 1
Zwanenburg D1 - VVC D1 4 - 3

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:18

Bron: Voetbal.nl
RCH D2 / D-Pupillen (voorjaar)

RCH D2 / D-Pupillen (voorjaar)

3e klasse 18

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Kon. HFC D6 10 7 2 1 23 28 11 -
2 Overbos D3 10 6 1 3 19 30 13 -
3 Haarlem-Kennemerland D2 10 6 1 3 19 29 18 -
4 Hoofddorp s.v. D4 10 5 2 3 17 26 20 -
5 DSS D5 10 2 1 7 7 20 32 -
6 RCH D2 10 0 1 9 1 8 47 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DSS D5 - Haarlem-Kennemerland D2 2 - 2
DSS D5 - Hoofddorp s.v. D4 1 - 4
DSS D5 - Kon. HFC D6 1 - 3
DSS D5 - Overbos D3 1 - 4
DSS D5 - RCH D2 7 - 1
Haarlem-Kennemerland D2 - DSS D5 5 - 1
Haarlem-Kennemerland D2 - Hoofddorp s.v. D4 3 - 1
Haarlem-Kennemerland D2 - Kon. HFC D6 0 - 5
Haarlem-Kennemerland D2 - Overbos D3 1 - 4
Haarlem-Kennemerland D2 - RCH D2 9 - 0
Hoofddorp s.v. D4 - DSS D5 5 - 2
Hoofddorp s.v. D4 - Haarlem-Kennemerland D2 0 - 3
Hoofddorp s.v. D4 - Kon. HFC D6 2 - 4
Hoofddorp s.v. D4 - Overbos D3 3 - 2
Hoofddorp s.v. D4 - RCH D2 6 - 1
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC D6 - DSS D5 2 - 0
Kon. HFC D6 - Haarlem-Kennemerland D2 2 - 3
Kon. HFC D6 - Hoofddorp s.v. D4 0 - 0
Kon. HFC D6 - Overbos D3 3 - 2
Kon. HFC D6 - RCH D2 3 - 0
Overbos D3 - DSS D5 4 - 1
Overbos D3 - Haarlem-Kennemerland D2 3 - 0
Overbos D3 - Hoofddorp s.v. D4 1 - 2
Overbos D3 - Kon. HFC D6 2 - 2
Overbos D3 - RCH D2 4 - 0
RCH D2 - DSS D5 2 - 4
RCH D2 - Haarlem-Kennemerland D2 0 - 3
RCH D2 - Hoofddorp s.v. D4 3 - 3
RCH D2 - Kon. HFC D6 1 - 4
RCH D2 - Overbos D3 0 - 4

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH D3 / D-Pupillen (voorjaar)

RCH D3 / D-Pupillen (voorjaar)

4e klasse 18

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 D5 10 8 1 1 25 60 16 -
2 UNO vv D3 10 7 2 1 23 42 15 -
3 DIOS D7 10 6 2 2 20 41 21 -
4 RCH D3 10 3 1 6 10 30 39 -
5 VVC D7 10 2 2 6 8 28 45 -
6 Kon. HFC D14 10 0 0 10 0 8 73 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D5 - DIOS D7 4 - 6
Alliance 22 D5 - Kon. HFC D14 9 - 0
Alliance 22 D5 - RCH D3 4 - 1
Alliance 22 D5 - UNO vv D3 6 - 1
Alliance 22 D5 - VVC D7 6 - 0
DIOS D7 - Alliance 22 D5 4 - 5
DIOS D7 - Kon. HFC D14 7 - 1
DIOS D7 - RCH D3 6 - 1
DIOS D7 - UNO vv D3 1 - 1
DIOS D7 - VVC D7 6 - 0
Kon. HFC D14 - Alliance 22 D5 0 - 10
Kon. HFC D14 - DIOS D7 1 - 3
Kon. HFC D14 - RCH D3 3 - 5
Kon. HFC D14 - UNO vv D3 0 - 8
Kon. HFC D14 - VVC D7 1 - 5
Wedstrijd Uitslag
RCH D3 - Alliance 22 D5 2 - 5
RCH D3 - DIOS D7 1 - 4
RCH D3 - Kon. HFC D14 8 - 1
RCH D3 - UNO vv D3 1 - 7
RCH D3 - VVC D7 7 - 4
UNO vv D3 - Alliance 22 D5 1 - 1
UNO vv D3 - DIOS D7 4 - 1
UNO vv D3 - Kon. HFC D14 8 - 0
UNO vv D3 - RCH D3 3 - 2
UNO vv D3 - VVC D7 5 - 2
VVC D7 - Alliance 22 D5 1 - 10
VVC D7 - DIOS D7 3 - 3
VVC D7 - Kon. HFC D14 10 - 1
VVC D7 - RCH D3 2 - 2
VVC D7 - UNO vv D3 1 - 4

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH D4 / D-Pupillen (voorjaar)

RCH D4 / D-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 23

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 D6 10 9 1 0 28 54 7 -
2 Overbos D9 10 8 1 1 25 69 13 -
3 ADO '20 D9 10 5 0 5 15 20 28 -
4 Hillegom sv D6 10 4 0 6 12 19 40 -
5 RCH D4 10 3 0 7 9 19 36 -
6 VVC D8 10 0 0 10 0 10 67 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
ADO '20 D9 - Alliance 22 D6 0 - 4
ADO '20 D9 - Hillegom sv D6 3 - 1
ADO '20 D9 - Overbos D9 1 - 6
ADO '20 D9 - RCH D4 2 - 3
ADO '20 D9 - VVC D8 2 - 1
Alliance 22 D6 - ADO '20 D9 8 - 1
Alliance 22 D6 - Hillegom sv D6 6 - 0
Alliance 22 D6 - Overbos D9 3 - 3
Alliance 22 D6 - RCH D4 5 - 1
Alliance 22 D6 - VVC D8 6 - 0
Hillegom sv D6 - ADO '20 D9 2 - 5
Hillegom sv D6 - Alliance 22 D6 0 - 8
Hillegom sv D6 - Overbos D9 0 - 7
Hillegom sv D6 - RCH D4 4 - 0
Hillegom sv D6 - VVC D8 6 - 1
Wedstrijd Uitslag
Overbos D9 - ADO '20 D9 2 - 1
Overbos D9 - Alliance 22 D6 0 - 1
Overbos D9 - Hillegom sv D6 8 - 0
Overbos D9 - RCH D4 5 - 1
Overbos D9 - VVC D8 16 - 0
RCH D4 - ADO '20 D9 0 - 1
RCH D4 - Alliance 22 D6 1 - 6
RCH D4 - Hillegom sv D6 1 - 4
RCH D4 - Overbos D9 3 - 7
RCH D4 - VVC D8 7 - 1
VVC D8 - ADO '20 D9 1 - 4
VVC D8 - Alliance 22 D6 1 - 7
VVC D8 - Hillegom sv D6 1 - 2
VVC D8 - Overbos D9 3 - 15
VVC D8 - RCH D4 1 - 2

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH E1 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E1 / E-Pupillen (voorjaar)

1e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Buitenveldert E2 8 7 1 0 22 39 14 -
2 Swift E3 8 5 1 2 16 29 22 -
3 RCH E1 8 1 3 4 6 16 24 -
4 Zandvoort E1 8 2 0 6 6 22 34 -
5 Amstelveen E1 8 1 3 4 6 20 32 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Amstelveen E1 - Buitenveldert E2 3 - 3
Amstelveen E1 - RCH E1 1 - 1
Amstelveen E1 - Swift E3 1 - 5
Amstelveen E1 - Zandvoort E1 7 - 1
Buitenveldert E2 - Amstelveen E1 5 - 3
Buitenveldert E2 - RCH E1 6 - 3
Buitenveldert E2 - Swift E3 6 - 2
Buitenveldert E2 - Zandvoort E1 7 - 0
RCH E1 - Amstelveen E1 1 - 1
RCH E1 - Buitenveldert E2 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
RCH E1 - Swift E3 1 - 1
RCH E1 - Zandvoort E1 3 - 4
Swift E3 - Amstelveen E1 7 - 4
Swift E3 - Buitenveldert E2 1 - 5
Swift E3 - RCH E1 5 - 1
Swift E3 - Zandvoort E1 3 - 2
Zandvoort E1 - Amstelveen E1 9 - 0
Zandvoort E1 - Buitenveldert E2 1 - 4
Zandvoort E1 - RCH E1 3 - 5
Zandvoort E1 - Swift E3 2 - 5

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH E2 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E2 / E-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 20

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Olympia Haarlem E1 13 10 1 2 31 67 23 -
2 DIOS E3 12 7 2 3 23 31 25 -
3 Hillegom sv E2 13 6 1 6 19 49 44 -
4 DEM E2 13 5 3 5 18 29 28 -
5 UNO vv E2 14 4 3 7 15 24 42 -
6 Overbos E2 14 4 3 7 15 43 65 -
7 IJmuiden E1 12 4 2 6 14 34 39 -
8 RCH E2 13 3 3 7 12 27 38 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DEM E2 - DIOS E3 1 - 1
DEM E2 - Hillegom sv E2 2 - 4
DEM E2 - IJmuiden E1 2 - 1
DEM E2 - Olympia Haarlem E1 3 - 2
DEM E2 - Overbos E2 0 - 1
DEM E2 - RCH E2 0 - 0
DEM E2 - UNO vv E2 1 - 2
DIOS E3 - DEM E2 3 - 1
DIOS E3 - Hillegom sv E2 -
DIOS E3 - Olympia Haarlem E1 3 - 0
DIOS E3 - Overbos E2 3 - 5
DIOS E3 - RCH E2 5 - 3
DIOS E3 - UNO vv E2 1 - 3
Hillegom sv E2 - DEM E2 6 - 2
Hillegom sv E2 - DIOS E3 3 - 4
Hillegom sv E2 - IJmuiden E1 9 - 1
Hillegom sv E2 - Olympia Haarlem E1 4 - 6
Hillegom sv E2 - Overbos E2 6 - 6
Hillegom sv E2 - RCH E2 2 - 4
Hillegom sv E2 - UNO vv E2 4 - 1
IJmuiden E1 - DEM E2 2 - 4
IJmuiden E1 - DIOS E3 1 - 3
IJmuiden E1 - Hillegom sv E2 7 - 2
IJmuiden E1 - Olympia Haarlem E1 1 - 4
IJmuiden E1 - Overbos E2 6 - 1
IJmuiden E1 - RCH E2 2 - 2
IJmuiden E1 - UNO vv E2 2 - 2
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem E1 - DEM E2 2 - 2
Olympia Haarlem E1 - DIOS E3 4 - 0
Olympia Haarlem E1 - Hillegom sv E2 4 - 0
Olympia Haarlem E1 - Overbos E2 12 - 3
Olympia Haarlem E1 - RCH E2 6 - 1
Olympia Haarlem E1 - UNO vv E2 8 - 1
Overbos E2 - DEM E2 3 - 8
Overbos E2 - DIOS E3 3 - 3
Overbos E2 - Hillegom sv E2 4 - 5
Overbos E2 - IJmuiden E1 3 - 4
Overbos E2 - Olympia Haarlem E1 1 - 7
Overbos E2 - RCH E2 3 - 2
Overbos E2 - UNO vv E2 2 - 2
RCH E2 - DEM E2 -
RCH E2 - DIOS E3 1 - 3
RCH E2 - Hillegom sv E2 2 - 1
RCH E2 - IJmuiden E1 4 - 7
RCH E2 - Olympia Haarlem E1 2 - 3
RCH E2 - Overbos E2 4 - 3
RCH E2 - UNO vv E2 2 - 3
UNO vv E2 - DEM E2 1 - 3
UNO vv E2 - DIOS E3 0 - 2
UNO vv E2 - Hillegom sv E2 1 - 3
UNO vv E2 - IJmuiden E1 3 - 0
UNO vv E2 - Olympia Haarlem E1 2 - 9
UNO vv E2 - Overbos E2 3 - 5
UNO vv E2 - RCH E2 0 - 0

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH E3 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E3 / E-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 25

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM E2 8 6 0 2 18 50 21 -
2 RCH E3 8 5 1 2 16 34 23 -
3 Kon. HFC E10 7 3 1 3 10 28 27 -
4 Geel Wit E2 7 2 0 5 6 16 36 -
5 Zwanenburg E3 8 2 0 6 6 19 40 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM E2 - Geel Wit E2 8 - 1
BSM E2 - Kon. HFC E10 7 - 3
BSM E2 - RCH E3 8 - 2
BSM E2 - Zwanenburg E3 11 - 1
Geel Wit E2 - BSM E2 2 - 6
Geel Wit E2 - Kon. HFC E10 -
Geel Wit E2 - RCH E3 7 - 2
Geel Wit E2 - Zwanenburg E3 2 - 3
Kon. HFC E10 - BSM E2 6 - 4
Kon. HFC E10 - Geel Wit E2 5 - 1
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC E10 - RCH E3 2 - 2
Kon. HFC E10 - Zwanenburg E3 8 - 1
RCH E3 - BSM E2 2 - 0
RCH E3 - Geel Wit E2 10 - 0
RCH E3 - Kon. HFC E10 8 - 2
RCH E3 - Zwanenburg E3 3 - 0
Zwanenburg E3 - BSM E2 4 - 6
Zwanenburg E3 - Geel Wit E2 2 - 3
Zwanenburg E3 - Kon. HFC E10 4 - 2
Zwanenburg E3 - RCH E3 4 - 5

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH E4 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E4 / E-Pupillen (voorjaar)

6e klasse 27

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Overbos E10 10 8 0 2 24 63 31 -
2 Kon. HFC E14 10 7 2 1 23 36 21 -
3 Zwanenburg E4 10 5 1 4 16 25 24 -
4 RCH E4 10 4 3 3 15 36 34 -
5 Hillegom sv E12 10 2 1 7 7 25 40 -
6 Hillegom sv E11 10 0 1 9 1 16 51 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Hillegom sv E11 - Hillegom sv E12 2 - 4
Hillegom sv E11 - Kon. HFC E14 2 - 3
Hillegom sv E11 - Overbos E10 2 - 8
Hillegom sv E11 - RCH E4 1 - 4
Hillegom sv E11 - Zwanenburg E4 3 - 3
Hillegom sv E12 - Hillegom sv E11 5 - 0
Hillegom sv E12 - Kon. HFC E14 2 - 4
Hillegom sv E12 - Overbos E10 3 - 6
Hillegom sv E12 - RCH E4 3 - 7
Hillegom sv E12 - Zwanenburg E4 1 - 3
Kon. HFC E14 - Hillegom sv E11 6 - 2
Kon. HFC E14 - Hillegom sv E12 5 - 1
Kon. HFC E14 - Overbos E10 6 - 4
Kon. HFC E14 - RCH E4 1 - 1
Kon. HFC E14 - Zwanenburg E4 2 - 0
Wedstrijd Uitslag
Overbos E10 - Hillegom sv E11 7 - 2
Overbos E10 - Hillegom sv E12 5 - 1
Overbos E10 - Kon. HFC E14 5 - 6
Overbos E10 - RCH E4 7 - 6
Overbos E10 - Zwanenburg E4 3 - 2
RCH E4 - Hillegom sv E11 9 - 1
RCH E4 - Hillegom sv E12 3 - 3
RCH E4 - Kon. HFC E14 1 - 1
RCH E4 - Overbos E10 1 - 12
RCH E4 - Zwanenburg E4 3 - 2
Zwanenburg E4 - Hillegom sv E11 2 - 1
Zwanenburg E4 - Hillegom sv E12 5 - 2
Zwanenburg E4 - Kon. HFC E14 3 - 2
Zwanenburg E4 - Overbos E10 2 - 6
Zwanenburg E4 - RCH E4 3 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH E5 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E5 / E-Pupillen (voorjaar)

7e klasse 24

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC E8 10 9 0 1 27 60 22 -
2 DIOS E12 10 5 1 4 16 42 32 -
3 UNO vv E9 10 5 1 4 16 42 34 -
4 Zandvoort E6 10 4 1 5 13 27 33 -
5 DIOS E15 10 3 2 5 11 33 51 -
6 RCH E5 10 1 1 8 4 27 59 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DIOS E12 - DIOS E15 4 - 4
DIOS E12 - HBC E8 3 - 5
DIOS E12 - RCH E5 8 - 5
DIOS E12 - UNO vv E9 5 - 3
DIOS E12 - Zandvoort E6 2 - 4
DIOS E15 - DIOS E12 3 - 6
DIOS E15 - HBC E8 2 - 9
DIOS E15 - RCH E5 6 - 5
DIOS E15 - UNO vv E9 4 - 10
DIOS E15 - Zandvoort E6 4 - 2
HBC E8 - DIOS E12 3 - 2
HBC E8 - DIOS E15 9 - 1
HBC E8 - RCH E5 9 - 1
HBC E8 - UNO vv E9 4 - 2
HBC E8 - Zandvoort E6 9 - 2
Wedstrijd Uitslag
RCH E5 - DIOS E12 0 - 6
RCH E5 - DIOS E15 1 - 5
RCH E5 - HBC E8 2 - 6
RCH E5 - UNO vv E9 4 - 9
RCH E5 - Zandvoort E6 2 - 2
UNO vv E9 - DIOS E12 4 - 3
UNO vv E9 - DIOS E15 2 - 2
UNO vv E9 - HBC E8 3 - 4
UNO vv E9 - RCH E5 3 - 4
UNO vv E9 - Zandvoort E6 2 - 1
Zandvoort E6 - DIOS E12 1 - 3
Zandvoort E6 - DIOS E15 3 - 2
Zandvoort E6 - HBC E8 4 - 2
Zandvoort E6 - RCH E5 5 - 3
Zandvoort E6 - UNO vv E9 3 - 4

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH F1 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F1 / F-Pupillen (voorjaar)

3e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Olympia Haarlem F1 11 7 2 2 23 38 22 -
2 UNO vv F3 12 7 2 3 23 30 19 -
3 HBC F2 11 6 1 4 19 39 14 -
4 RCH F1 10 5 2 3 17 21 16 -
5 VVC F3 10 4 2 4 14 23 23 -
6 Alliance 22 F2 9 3 1 5 10 26 24 -
7 Hillegom sv F3 11 0 0 11 0 9 68 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F2 - HBC F2 3 - 2
Alliance 22 F2 - Hillegom sv F3 7 - 1
Alliance 22 F2 - Olympia Haarlem F1 -
Alliance 22 F2 - RCH F1 3 - 4
Alliance 22 F2 - UNO vv F3 2 - 3
Alliance 22 F2 - VVC F3 1 - 2
HBC F2 - Alliance 22 F2 -
HBC F2 - Hillegom sv F3 5 - 0
HBC F2 - Olympia Haarlem F1 4 - 0
HBC F2 - RCH F1 1 - 1
HBC F2 - UNO vv F3 0 - 2
HBC F2 - VVC F3 1 - 2
Hillegom sv F3 - Alliance 22 F2 2 - 5
Hillegom sv F3 - HBC F2 0 - 15
Hillegom sv F3 - Olympia Haarlem F1 0 - 3
Hillegom sv F3 - RCH F1 -
Hillegom sv F3 - UNO vv F3 1 - 2
Hillegom sv F3 - VVC F3 1 - 5
Olympia Haarlem F1 - Alliance 22 F2 5 - 2
Olympia Haarlem F1 - HBC F2 4 - 3
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem F1 - Hillegom sv F3 8 - 1
Olympia Haarlem F1 - RCH F1 2 - 1
Olympia Haarlem F1 - UNO vv F3 2 - 2
Olympia Haarlem F1 - VVC F3 4 - 1
RCH F1 - Alliance 22 F2 3 - 1
RCH F1 - HBC F2 0 - 2
RCH F1 - Hillegom sv F3 5 - 1
RCH F1 - Olympia Haarlem F1 2 - 1
RCH F1 - UNO vv F3 1 - 2
RCH F1 - VVC F3 1 - 1
UNO vv F3 - Alliance 22 F2 2 - 2
UNO vv F3 - HBC F2 1 - 2
UNO vv F3 - Hillegom sv F3 6 - 1
UNO vv F3 - Olympia Haarlem F1 2 - 5
UNO vv F3 - RCH F1 2 - 3
UNO vv F3 - VVC F3 5 - 0
VVC F3 - HBC F2 1 - 4
VVC F3 - Hillegom sv F3 7 - 1
VVC F3 - Olympia Haarlem F1 4 - 4
VVC F3 - UNO vv F3 0 - 1

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH F2 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F2 / F-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 20

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC F4 13 10 3 0 33 46 17 -
2 DSK F2 13 10 1 2 31 56 30 -
3 Overbos F6 12 7 1 4 22 73 22 -
4 Kon. HFC F8 10 5 1 4 16 31 27 -
5 RCH F2 12 5 1 6 16 38 29 -
6 Hillegom sv F4 12 4 0 8 12 37 45 -
7 Kon. HFC F9 11 2 1 8 7 24 54 -
8 Overbos F7 13 1 0 12 3 10 91 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DSK F2 - HBC F4 1 - 2
DSK F2 - Hillegom sv F4 5 - 4
DSK F2 - Kon. HFC F8 7 - 5
DSK F2 - Kon. HFC F9 4 - 2
DSK F2 - Overbos F6 3 - 1
DSK F2 - Overbos F7 8 - 3
DSK F2 - RCH F2 2 - 0
HBC F4 - Hillegom sv F4 3 - 1
HBC F4 - Kon. HFC F8 1 - 1
HBC F4 - Kon. HFC F9 4 - 2
HBC F4 - Overbos F6 3 - 2
HBC F4 - Overbos F7 3 - 2
HBC F4 - RCH F2 3 - 1
Hillegom sv F4 - DSK F2 6 - 2
Hillegom sv F4 - HBC F4 1 - 5
Hillegom sv F4 - Kon. HFC F8 2 - 4
Hillegom sv F4 - Kon. HFC F9 4 - 1
Hillegom sv F4 - Overbos F6 3 - 4
Hillegom sv F4 - Overbos F7 5 - 1
Hillegom sv F4 - RCH F2 2 - 5
Kon. HFC F8 - DSK F2 1 - 2
Kon. HFC F8 - HBC F4 1 - 3
Kon. HFC F8 - Overbos F6 5 - 4
Kon. HFC F8 - Overbos F7 4 - 1
Kon. HFC F8 - RCH F2 5 - 4
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC F9 - DSK F2 0 - 8
Kon. HFC F9 - HBC F4 2 - 2
Kon. HFC F9 - Hillegom sv F4 4 - 1
Kon. HFC F9 - Kon. HFC F8 -
Kon. HFC F9 - Overbos F6 3 - 10
Kon. HFC F9 - Overbos F7 9 - 0
Kon. HFC F9 - RCH F2 0 - 5
Overbos F6 - DSK F2 2 - 3
Overbos F6 - HBC F4 2 - 2
Overbos F6 - Hillegom sv F4 11 - 0
Overbos F6 - Kon. HFC F8 -
Overbos F6 - Kon. HFC F9 10 - 0
Overbos F6 - Overbos F7 13 - 0
Overbos F6 - RCH F2 3 - 0
Overbos F7 - DSK F2 0 - 7
Overbos F7 - HBC F4 0 - 11
Overbos F7 - Hillegom sv F4 0 - 8
Overbos F7 - Kon. HFC F8 3 - 0
Overbos F7 - Overbos F6 0 - 11
Overbos F7 - RCH F2 0 - 7
RCH F2 - DSK F2 4 - 4
RCH F2 - HBC F4 1 - 4
RCH F2 - Kon. HFC F8 0 - 5
RCH F2 - Kon. HFC F9 6 - 1
RCH F2 - Overbos F7 5 - 0

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH F3 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F3 / F-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 19

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RCH F3 13 12 0 1 36 68 21 -
2 Zwanenburg F3 13 8 0 5 24 39 30 -
3 UNO vv F5 14 7 1 6 22 33 33 -
4 HBC F10 14 6 2 6 20 49 42 -
5 VVC F5 12 6 1 5 19 37 25 -
6 Overbos F8 12 5 1 6 16 26 36 -
7 Alliance 22 F7 13 3 1 9 10 18 52 -
8 Hoofddorp s.v. F7 13 2 0 11 6 20 51 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F7 - HBC F10 8 - 3
Alliance 22 F7 - Hoofddorp s.v. F7 2 - 1
Alliance 22 F7 - Overbos F8 2 - 5
Alliance 22 F7 - RCH F3 0 - 7
Alliance 22 F7 - UNO vv F5 0 - 5
Alliance 22 F7 - VVC F5 2 - 2
Alliance 22 F7 - Zwanenburg F3 2 - 1
HBC F10 - Alliance 22 F7 6 - 1
HBC F10 - Hoofddorp s.v. F7 1 - 4
HBC F10 - Overbos F8 1 - 1
HBC F10 - RCH F3 2 - 8
HBC F10 - UNO vv F5 4 - 1
HBC F10 - VVC F5 3 - 2
HBC F10 - Zwanenburg F3 3 - 5
Hoofddorp s.v. F7 - Alliance 22 F7 3 - 1
Hoofddorp s.v. F7 - HBC F10 2 - 8
Hoofddorp s.v. F7 - Overbos F8 1 - 6
Hoofddorp s.v. F7 - RCH F3 1 - 2
Hoofddorp s.v. F7 - UNO vv F5 1 - 6
Hoofddorp s.v. F7 - VVC F5 0 - 7
Hoofddorp s.v. F7 - Zwanenburg F3 1 - 5
Overbos F8 - Alliance 22 F7 3 - 0
Overbos F8 - HBC F10 0 - 7
Overbos F8 - Hoofddorp s.v. F7 3 - 2
Overbos F8 - RCH F3 1 - 11
Overbos F8 - UNO vv F5 1 - 2
Overbos F8 - VVC F5 5 - 0
Overbos F8 - Zwanenburg F3 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
RCH F3 - Alliance 22 F7 7 - 0
RCH F3 - HBC F10 4 - 2
RCH F3 - Hoofddorp s.v. F7 -
RCH F3 - Overbos F8 5 - 0
RCH F3 - UNO vv F5 5 - 0
RCH F3 - VVC F5 3 - 2
RCH F3 - Zwanenburg F3 4 - 3
UNO vv F5 - Alliance 22 F7 4 - 0
UNO vv F5 - HBC F10 1 - 1
UNO vv F5 - Hoofddorp s.v. F7 3 - 0
UNO vv F5 - Overbos F8 2 - 0
UNO vv F5 - RCH F3 2 - 5
UNO vv F5 - VVC F5 3 - 2
UNO vv F5 - Zwanenburg F3 1 - 5
VVC F5 - Alliance 22 F7 -
VVC F5 - HBC F10 4 - 3
VVC F5 - Hoofddorp s.v. F7 3 - 1
VVC F5 - RCH F3 6 - 0
VVC F5 - UNO vv F5 7 - 2
VVC F5 - Zwanenburg F3 2 - 1
Zwanenburg F3 - Alliance 22 F7 5 - 0
Zwanenburg F3 - HBC F10 1 - 5
Zwanenburg F3 - Hoofddorp s.v. F7 4 - 3
Zwanenburg F3 - Overbos F8 -
Zwanenburg F3 - RCH F3 2 - 7
Zwanenburg F3 - UNO vv F5 2 - 1
Zwanenburg F3 - VVC F5 2 - 0

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH F4 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F4 / F-Pupillen (voorjaar)

6e klasse 32

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM F3 10 6 2 2 20 39 27 -
2 Overbos F9 10 6 2 2 20 25 13 -
3 Olympia Haarlem F4 10 6 1 3 19 40 26 -
4 Geel Wit F4 10 3 2 5 11 30 38 -
5 VVC F9 10 1 4 5 7 31 32 -
6 RCH F4 10 2 1 7 7 25 54 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM F3 - Geel Wit F4 5 - 0
BSM F3 - Olympia Haarlem F4 3 - 4
BSM F3 - Overbos F9 1 - 4
BSM F3 - RCH F4 5 - 2
BSM F3 - VVC F9 4 - 3
Geel Wit F4 - BSM F3 4 - 4
Geel Wit F4 - Olympia Haarlem F4 2 - 5
Geel Wit F4 - Overbos F9 2 - 2
Geel Wit F4 - RCH F4 3 - 8
Geel Wit F4 - VVC F9 1 - 8
Olympia Haarlem F4 - BSM F3 2 - 5
Olympia Haarlem F4 - Geel Wit F4 1 - 4
Olympia Haarlem F4 - Overbos F9 1 - 4
Olympia Haarlem F4 - RCH F4 10 - 1
Olympia Haarlem F4 - VVC F9 3 - 3
Wedstrijd Uitslag
Overbos F9 - BSM F3 1 - 3
Overbos F9 - Geel Wit F4 1 - 0
Overbos F9 - Olympia Haarlem F4 2 - 3
Overbos F9 - RCH F4 3 - 1
Overbos F9 - VVC F9 1 - 1
RCH F4 - BSM F3 3 - 5
RCH F4 - Geel Wit F4 2 - 10
RCH F4 - Olympia Haarlem F4 0 - 7
RCH F4 - Overbos F9 0 - 4
RCH F4 - VVC F9 3 - 3
VVC F9 - BSM F3 4 - 4
VVC F9 - Geel Wit F4 2 - 4
VVC F9 - Olympia Haarlem F4 2 - 4
VVC F9 - Overbos F9 1 - 3
VVC F9 - RCH F4 4 - 5

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:20

Bron: Voetbal.nl
RCH F5 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F5 / F-Pupillen (voorjaar)

7e klasse 45

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RCH F5 12 11 1 0 34 55 14 -
2 UNO vv F10 12 9 1 2 28 75 26 -
3 Geel Wit F7 13 9 1 3 28 60 19 -
4 HYS F2 11 4 1 6 13 32 42 -
5 Zwanenburg F6 10 4 0 6 12 14 33 -
6 Overbos F12M 12 4 0 8 12 27 47 -
7 Olympia Haarlem F5 11 3 1 7 10 22 48 -
8 DIO F1 13 0 1 12 1 12 68 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DIO F1 - Geel Wit F7 1 - 11
DIO F1 - HYS F2 2 - 7
DIO F1 - Olympia Haarlem F5 1 - 1
DIO F1 - Overbos F12 1 - 6
DIO F1 - RCH F5 0 - 3
DIO F1 - UNO vv F10 0 - 7
DIO F1 - Zwanenburg F6 1 - 2
Geel Wit F7 - DIO F1 6 - 0
Geel Wit F7 - HYS F2 5 - 1
Geel Wit F7 - Overbos F12 6 - 2
Geel Wit F7 - RCH F5 2 - 3
Geel Wit F7 - UNO vv F10 5 - 4
Geel Wit F7 - Zwanenburg F6 8 - 0
HYS F2 - DIO F1 5 - 0
HYS F2 - Geel Wit F7 2 - 1
HYS F2 - Olympia Haarlem F5 7 - 1
HYS F2 - RCH F5 2 - 5
HYS F2 - UNO vv F10 4 - 4
Olympia Haarlem F5 - DIO F1 4 - 3
Olympia Haarlem F5 - Geel Wit F7 0 - 6
Olympia Haarlem F5 - HYS F2 6 - 0
Olympia Haarlem F5 - Overbos F12 2 - 1
Olympia Haarlem F5 - RCH F5 1 - 3
Olympia Haarlem F5 - UNO vv F10 2 - 5
Olympia Haarlem F5 - Zwanenburg F6 -
Wedstrijd Uitslag
Overbos F12 - Geel Wit F7 1 - 4
Overbos F12 - HYS F2 7 - 0
Overbos F12 - Olympia Haarlem F5 3 - 1
Overbos F12 - RCH F5 0 - 7
Overbos F12 - UNO vv F10 1 - 16
Overbos F12 - Zwanenburg F6 1 - 2
RCH F5 - DIO F1 3 - 1
RCH F5 - Geel Wit F7 3 - 3
RCH F5 - HYS F2 6 - 3
RCH F5 - Olympia Haarlem F5 8 - 0
RCH F5 - Overbos F12 4 - 2
RCH F5 - UNO vv F10 -
RCH F5 - Zwanenburg F6 4 - 0
UNO vv F10 - DIO F1 10 - 0
UNO vv F10 - Geel Wit F7 2 - 0
UNO vv F10 - Olympia Haarlem F5 11 - 4
UNO vv F10 - Overbos F12 4 - 2
UNO vv F10 - RCH F5 0 - 6
UNO vv F10 - Zwanenburg F6 7 - 0
Zwanenburg F6 - DIO F1 3 - 2
Zwanenburg F6 - Geel Wit F7 0 - 3
Zwanenburg F6 - HYS F2 5 - 1
Zwanenburg F6 - Olympia Haarlem F5 -
Zwanenburg F6 - Overbos F12 0 - 1
Zwanenburg F6 - UNO vv F10 2 - 5

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:21

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaal

RCH 1 / Mannen Zaal

1e klasse B

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theo Tol 1 22 16 3 3 51 133 65 -
2 TT/Goodnight 1 22 13 1 8 40 132 124 -
3 Demi Sport 1 22 11 5 6 38 100 82 -
4 Sporting S 1 22 11 3 8 36 89 82 -
5 BSM 1 22 10 2 10 32 102 117 -
6 Volendam ZVV 3 22 9 4 9 31 119 115 -
7 ZOG 2 22 9 4 9 28 113 91 3
8 Zien De 1 22 9 1 12 28 92 97 -
9 VVH Velserbroek 1 22 8 2 12 26 104 115 -
10 WSV 30 1 22 7 3 12 24 99 114 -
11 AORC/Lebo Vastgoed 3 22 7 1 14 22 80 137 -
12 RCH 1 22 6 3 13 21 87 111 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AORC/Lebo Vastgoed 3 - BSM 1 1 - 2
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Demi Sport 1 4 - 6
AORC/Lebo Vastgoed 3 - RCH 1 3 - 2
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Sporting S 1 1 - 5
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Theo Tol 1 4 - 11
AORC/Lebo Vastgoed 3 - TT/Goodnight 1 5 - 6
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Volendam ZVV 3 3 - 15
AORC/Lebo Vastgoed 3 - VVH Velserbroek 1 1 - 9
AORC/Lebo Vastgoed 3 - WSV 30 1 4 - 10
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Zien De 1 7 - 4
AORC/Lebo Vastgoed 3 - ZOG 2 4 - 2
BSM 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 7 - 3
BSM 1 - Demi Sport 1 5 - 4
BSM 1 - RCH 1 6 - 1
BSM 1 - Sporting S 1 6 - 3
BSM 1 - Theo Tol 1 1 - 10
BSM 1 - TT/Goodnight 1 6 - 8
BSM 1 - Volendam ZVV 3 5 - 10
BSM 1 - VVH Velserbroek 1 5 - 4
BSM 1 - WSV 30 1 7 - 6
BSM 1 - Zien De 1 6 - 3
BSM 1 - ZOG 2 9 - 6
Demi Sport 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 9 - 0
Demi Sport 1 - BSM 1 5 - 4
Demi Sport 1 - RCH 1 5 - 3
Demi Sport 1 - Sporting S 1 5 - 3
Demi Sport 1 - Theo Tol 1 2 - 2
Demi Sport 1 - TT/Goodnight 1 6 - 5
Demi Sport 1 - Volendam ZVV 3 6 - 7
Demi Sport 1 - VVH Velserbroek 1 6 - 2
Demi Sport 1 - WSV 30 1 3 - 3
Demi Sport 1 - Zien De 1 3 - 2
Demi Sport 1 - ZOG 2 5 - 4
RCH 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 4
RCH 1 - BSM 1 7 - 7
RCH 1 - Demi Sport 1 4 - 3
RCH 1 - Sporting S 1 4 - 5
RCH 1 - Theo Tol 1 5 - 6
RCH 1 - TT/Goodnight 1 2 - 3
RCH 1 - Volendam ZVV 3 6 - 6
RCH 1 - VVH Velserbroek 1 10 - 6
RCH 1 - WSV 30 1 0 - 4
RCH 1 - Zien De 1 5 - 3
RCH 1 - ZOG 2 3 - 3
Sporting S 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 5 - 3
Sporting S 1 - BSM 1 3 - 3
Sporting S 1 - Demi Sport 1 4 - 4
Sporting S 1 - RCH 1 2 - 3
Sporting S 1 - Theo Tol 1 1 - 10
Sporting S 1 - TT/Goodnight 1 2 - 3
Sporting S 1 - Volendam ZVV 3 4 - 1
Sporting S 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 6
Sporting S 1 - WSV 30 1 3 - 2
Sporting S 1 - Zien De 1 7 - 4
Sporting S 1 - ZOG 2 4 - 7
Theo Tol 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 9 - 3
Theo Tol 1 - BSM 1 7 - 0
Theo Tol 1 - Demi Sport 1 6 - 3
Theo Tol 1 - RCH 1 7 - 4
Theo Tol 1 - Sporting S 1 2 - 7
Theo Tol 1 - TT/Goodnight 1 7 - 1
Theo Tol 1 - Volendam ZVV 3 2 - 3
Theo Tol 1 - VVH Velserbroek 1 7 - 5
Theo Tol 1 - WSV 30 1 8 - 1
Theo Tol 1 - Zien De 1 8 - 3
Theo Tol 1 - ZOG 2 3 - 1
Wedstrijd Uitslag
TT/Goodnight 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 6 - 8
TT/Goodnight 1 - BSM 1 9 - 6
TT/Goodnight 1 - Demi Sport 1 7 - 7
TT/Goodnight 1 - RCH 1 8 - 6
TT/Goodnight 1 - Sporting S 1 4 - 7
TT/Goodnight 1 - Theo Tol 1 4 - 5
TT/Goodnight 1 - Volendam ZVV 3 12 - 3
TT/Goodnight 1 - VVH Velserbroek 1 5 - 4
TT/Goodnight 1 - WSV 30 1 8 - 3
TT/Goodnight 1 - Zien De 1 8 - 6
TT/Goodnight 1 - ZOG 2 7 - 18
Volendam ZVV 3 - AORC/Lebo Vastgoed 3 6 - 6
Volendam ZVV 3 - BSM 1 6 - 3
Volendam ZVV 3 - Demi Sport 1 2 - 4
Volendam ZVV 3 - RCH 1 10 - 3
Volendam ZVV 3 - Sporting S 1 2 - 4
Volendam ZVV 3 - Theo Tol 1 6 - 3
Volendam ZVV 3 - TT/Goodnight 1 6 - 2
Volendam ZVV 3 - VVH Velserbroek 1 5 - 5
Volendam ZVV 3 - WSV 30 1 7 - 10
Volendam ZVV 3 - Zien De 1 3 - 7
Volendam ZVV 3 - ZOG 2 5 - 3
VVH Velserbroek 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 7
VVH Velserbroek 1 - BSM 1 6 - 4
VVH Velserbroek 1 - Demi Sport 1 0 - 5
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 6 - 7
VVH Velserbroek 1 - Sporting S 1 1 - 4
VVH Velserbroek 1 - Theo Tol 1 2 - 5
VVH Velserbroek 1 - TT/Goodnight 1 5 - 6
VVH Velserbroek 1 - Volendam ZVV 3 7 - 7
VVH Velserbroek 1 - WSV 30 1 9 - 6
VVH Velserbroek 1 - Zien De 1 4 - 3
VVH Velserbroek 1 - ZOG 2 7 - 3
WSV 30 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 1
WSV 30 1 - BSM 1 5 - 2
WSV 30 1 - Demi Sport 1 3 - 3
WSV 30 1 - RCH 1 8 - 4
WSV 30 1 - Sporting S 1 1 - 9
WSV 30 1 - Theo Tol 1 3 - 9
WSV 30 1 - TT/Goodnight 1 5 - 10
WSV 30 1 - Volendam ZVV 3 8 - 3
WSV 30 1 - VVH Velserbroek 1 5 - 6
WSV 30 1 - Zien De 1 4 - 5
WSV 30 1 - ZOG 2 2 - 3
Zien De 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 4 - 8
Zien De 1 - BSM 1 2 - 3
Zien De 1 - Demi Sport 1 5 - 4
Zien De 1 - RCH 1 5 - 2
Zien De 1 - Sporting S 1 8 - 2
Zien De 1 - Theo Tol 1 2 - 2
Zien De 1 - TT/Goodnight 1 5 - 4
Zien De 1 - Volendam ZVV 3 5 - 2
Zien De 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 2
Zien De 1 - WSV 30 1 7 - 4
Zien De 1 - ZOG 2 4 - 2
ZOG 2 - AORC/Lebo Vastgoed 3 10 - 0
ZOG 2 - BSM 1 8 - 5
ZOG 2 - Demi Sport 1 7 - 2
ZOG 2 - RCH 1 1 - 3
ZOG 2 - Sporting S 1 2 - 2
ZOG 2 - Theo Tol 1 4 - 4
ZOG 2 - TT/Goodnight 1 2 - 6
ZOG 2 - Volendam ZVV 3 7 - 4
ZOG 2 - VVH Velserbroek 1 10 - 5
ZOG 2 - WSV 30 1 3 - 3
ZOG 2 - Zien De 1 7 - 4

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl
RCH 2 / Mannen Zaal recreatie

RCH 2 / Mannen Zaal recreatie

6e klasse 10

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Olympia Haarlem 6 26 23 1 2 70 224 78 -
2 Zandvoort Noord 6 26 20 1 5 61 164 101 -
3 Olympia Haarlem 8 26 18 2 6 56 180 102 -
4 IJmuiden 4 26 14 3 9 45 128 120 -
5 DIOS 5 26 13 1 12 40 124 133 -
6 Geel Wit 6 26 12 3 11 39 121 116 -
7 ZVS/De Stal 10 26 12 3 11 39 112 109 -
8 BSM 12 26 12 2 12 38 135 115 -
9 DVS 4 26 8 6 12 30 116 159 -
10 B.S.C. Haarlem 4 26 9 2 15 29 100 121 -
11 ZOG 22 26 9 2 15 29 111 147 -
12 DIOS 7 26 7 2 17 23 73 115 -
13 DVS 5 26 6 2 18 20 128 209 -
14 RCH 2 26 2 4 20 10 97 188 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie

Er is geen actueel programma bekend

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
B.S.C. Haarlem 4 - BSM 12 6 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - DIOS 5 0 - 3
B.S.C. Haarlem 4 - DIOS 7 5 - 2
B.S.C. Haarlem 4 - DVS 4 9 - 2
B.S.C. Haarlem 4 - DVS 5 9 - 9
B.S.C. Haarlem 4 - Geel Wit 6 1 - 4
B.S.C. Haarlem 4 - IJmuiden 4 0 - 2
B.S.C. Haarlem 4 - Olympia Haarlem 6 4 - 8
B.S.C. Haarlem 4 - Olympia Haarlem 8 2 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - RCH 2 8 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - Zandvoort Noord 6 5 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - ZOG 22 6 - 9
B.S.C. Haarlem 4 - ZVS/De Stal 10 1 - 2
BSM 12 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 3
BSM 12 - DIOS 5 3 - 5
BSM 12 - DIOS 7 2 - 1
BSM 12 - DVS 4 9 - 3
BSM 12 - DVS 5 6 - 3
BSM 12 - Geel Wit 6 5 - 1
BSM 12 - IJmuiden 4 9 - 9
BSM 12 - Olympia Haarlem 6 4 - 6
BSM 12 - Olympia Haarlem 8 3 - 5
BSM 12 - RCH 2 10 - 3
BSM 12 - Zandvoort Noord 6 2 - 6
BSM 12 - ZOG 22 9 - 0
BSM 12 - ZVS/De Stal 10 7 - 5
DIOS 5 - B.S.C. Haarlem 4 3 - 5
DIOS 5 - BSM 12 6 - 5
DIOS 5 - DIOS 7 5 - 3
DIOS 5 - DVS 4 4 - 5
DIOS 5 - DVS 5 1 - 6
DIOS 5 - Geel Wit 6 6 - 7
DIOS 5 - IJmuiden 4 10 - 7
DIOS 5 - Olympia Haarlem 6 4 - 9
DIOS 5 - Olympia Haarlem 8 8 - 6
DIOS 5 - RCH 2 6 - 2
DIOS 5 - Zandvoort Noord 6 2 - 3
DIOS 5 - ZOG 22 4 - 5
DIOS 5 - ZVS/De Stal 10 2 - 3
DIOS 7 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 1
DIOS 7 - BSM 12 2 - 5
DIOS 7 - DIOS 5 3 - 5
DIOS 7 - DVS 4 7 - 3
DIOS 7 - DVS 5 3 - 8
DIOS 7 - Geel Wit 6 1 - 4
DIOS 7 - IJmuiden 4 3 - 3
DIOS 7 - Olympia Haarlem 6 2 - 7
DIOS 7 - Olympia Haarlem 8 4 - 2
DIOS 7 - RCH 2 7 - 3
DIOS 7 - Zandvoort Noord 6 2 - 9
DIOS 7 - ZOG 22 4 - 3
DIOS 7 - ZVS/De Stal 10 1 - 2
DVS 4 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 5
DVS 4 - BSM 12 6 - 6
DVS 4 - DIOS 5 4 - 5
DVS 4 - DIOS 7 5 - 2
DVS 4 - DVS 5 8 - 7
DVS 4 - Geel Wit 6 5 - 4
DVS 4 - IJmuiden 4 5 - 6
DVS 4 - Olympia Haarlem 6 6 - 6
DVS 4 - Olympia Haarlem 8 1 - 14
DVS 4 - RCH 2 10 - 7
DVS 4 - Zandvoort Noord 6 3 - 6
DVS 4 - ZOG 22 4 - 3
DVS 4 - ZVS/De Stal 10 8 - 4
DVS 5 - B.S.C. Haarlem 4 4 - 3
DVS 5 - BSM 12 5 - 11
DVS 5 - DIOS 5 8 - 4
DVS 5 - DIOS 7 4 - 5
DVS 5 - DVS 4 4 - 6
DVS 5 - Geel Wit 6 3 - 8
DVS 5 - IJmuiden 4 5 - 10
DVS 5 - Olympia Haarlem 6 2 - 15
DVS 5 - Olympia Haarlem 8 3 - 13
DVS 5 - RCH 2 9 - 7
DVS 5 - Zandvoort Noord 6 3 - 11
DVS 5 - ZOG 22 4 - 6
DVS 5 - ZVS/De Stal 10 6 - 8
Geel Wit 6 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 2
Geel Wit 6 - BSM 12 4 - 2
Geel Wit 6 - DIOS 5 4 - 6
Geel Wit 6 - DIOS 7 7 - 3
Geel Wit 6 - DVS 4 5 - 5
Geel Wit 6 - DVS 5 9 - 1
Geel Wit 6 - IJmuiden 4 10 - 4
Geel Wit 6 - Olympia Haarlem 6 4 - 8
Geel Wit 6 - Olympia Haarlem 8 4 - 6
Geel Wit 6 - RCH 2 4 - 5
Geel Wit 6 - Zandvoort Noord 6 2 - 8
Geel Wit 6 - ZOG 22 3 - 0
Geel Wit 6 - ZVS/De Stal 10 4 - 3
Wedstrijd Uitslag
IJmuiden 4 - B.S.C. Haarlem 4 6 - 2
IJmuiden 4 - BSM 12 3 - 2
IJmuiden 4 - DIOS 5 4 - 6
IJmuiden 4 - DIOS 7 7 - 3
IJmuiden 4 - DVS 4 3 - 3
IJmuiden 4 - DVS 5 9 - 2
IJmuiden 4 - Geel Wit 6 4 - 5
IJmuiden 4 - Olympia Haarlem 6 7 - 5
IJmuiden 4 - Olympia Haarlem 8 7 - 5
IJmuiden 4 - RCH 2 4 - 2
IJmuiden 4 - Zandvoort Noord 6 2 - 5
IJmuiden 4 - ZOG 22 6 - 3
IJmuiden 4 - ZVS/De Stal 10 5 - 2
Olympia Haarlem 6 - B.S.C. Haarlem 4 12 - 0
Olympia Haarlem 6 - BSM 12 9 - 0
Olympia Haarlem 6 - DIOS 5 7 - 1
Olympia Haarlem 6 - DIOS 7 7 - 2
Olympia Haarlem 6 - DVS 4 7 - 4
Olympia Haarlem 6 - DVS 5 13 - 3
Olympia Haarlem 6 - Geel Wit 6 12 - 4
Olympia Haarlem 6 - IJmuiden 4 8 - 2
Olympia Haarlem 6 - Olympia Haarlem 8 5 - 10
Olympia Haarlem 6 - RCH 2 16 - 3
Olympia Haarlem 6 - Zandvoort Noord 6 11 - 5
Olympia Haarlem 6 - ZOG 22 11 - 0
Olympia Haarlem 6 - ZVS/De Stal 10 6 - 1
Olympia Haarlem 8 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 1
Olympia Haarlem 8 - BSM 12 9 - 5
Olympia Haarlem 8 - DIOS 5 16 - 5
Olympia Haarlem 8 - DIOS 7 4 - 1
Olympia Haarlem 8 - DVS 4 8 - 4
Olympia Haarlem 8 - DVS 5 9 - 7
Olympia Haarlem 8 - Geel Wit 6 4 - 4
Olympia Haarlem 8 - IJmuiden 4 9 - 2
Olympia Haarlem 8 - Olympia Haarlem 6 3 - 7
Olympia Haarlem 8 - RCH 2 5 - 4
Olympia Haarlem 8 - Zandvoort Noord 6 6 - 2
Olympia Haarlem 8 - ZOG 22 7 - 3
Olympia Haarlem 8 - ZVS/De Stal 10 3 - 3
RCH 2 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 8
RCH 2 - BSM 12 2 - 8
RCH 2 - DIOS 5 2 - 2
RCH 2 - DIOS 7 2 - 4
RCH 2 - DVS 4 4 - 4
RCH 2 - DVS 5 8 - 9
RCH 2 - Geel Wit 6 4 - 4
RCH 2 - IJmuiden 4 4 - 8
RCH 2 - Olympia Haarlem 6 1 - 7
RCH 2 - Olympia Haarlem 8 4 - 12
RCH 2 - Zandvoort Noord 6 4 - 5
RCH 2 - ZOG 22 6 - 7
RCH 2 - ZVS/De Stal 10 4 - 4
Zandvoort Noord 6 - B.S.C. Haarlem 4 7 - 5
Zandvoort Noord 6 - BSM 12 5 - 2
Zandvoort Noord 6 - DIOS 5 6 - 5
Zandvoort Noord 6 - DIOS 7 3 - 2
Zandvoort Noord 6 - DVS 4 9 - 0
Zandvoort Noord 6 - DVS 5 11 - 4
Zandvoort Noord 6 - Geel Wit 6 8 - 6
Zandvoort Noord 6 - IJmuiden 4 3 - 4
Zandvoort Noord 6 - Olympia Haarlem 6 1 - 12
Zandvoort Noord 6 - Olympia Haarlem 8 6 - 4
Zandvoort Noord 6 - RCH 2 12 - 0
Zandvoort Noord 6 - ZOG 22 8 - 5
Zandvoort Noord 6 - ZVS/De Stal 10 2 - 4
ZOG 22 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 3
ZOG 22 - BSM 12 6 - 7
ZOG 22 - DIOS 5 6 - 8
ZOG 22 - DIOS 7 4 - 4
ZOG 22 - DVS 4 10 - 5
ZOG 22 - DVS 5 6 - 6
ZOG 22 - Geel Wit 6 6 - 4
ZOG 22 - IJmuiden 4 3 - 2
ZOG 22 - Olympia Haarlem 6 3 - 7
ZOG 22 - Olympia Haarlem 8 6 - 2
ZOG 22 - RCH 2 4 - 6
ZOG 22 - Zandvoort Noord 6 2 - 9
ZOG 22 - ZVS/De Stal 10 2 - 5
ZVS/De Stal 10 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 6
ZVS/De Stal 10 - BSM 12 2 - 6
ZVS/De Stal 10 - DIOS 5 4 - 8
ZVS/De Stal 10 - DIOS 7 5 - 0
ZVS/De Stal 10 - DVS 4 5 - 5
ZVS/De Stal 10 - DVS 5 10 - 3
ZVS/De Stal 10 - Geel Wit 6 4 - 1
ZVS/De Stal 10 - IJmuiden 4 6 - 2
ZVS/De Stal 10 - Olympia Haarlem 6 2 - 3
ZVS/De Stal 10 - Olympia Haarlem 8 1 - 8
ZVS/De Stal 10 - RCH 2 11 - 3
ZVS/De Stal 10 - Zandvoort Noord 6 4 - 9
ZVS/De Stal 10 - ZOG 22 7 - 4

Bijgewerkt op: 31/08/15 : 11:19

Bron: Voetbal.nl