Beste Mobiele weergave in liggende (landscape) modus (kantel uw mobiele telefoon/tablet)
  • Zo1

  • Zo2

  • Zo3

  • Za1

  • VE1

  • VE2

  • MA1

  • A1

  • MB1

  • B1

  • B2

  • C1

  • D1

  • D2

  • D3

  • D4

  • E1

  • E2

  • E3

  • E4

  • E5

  • F1

  • F2

  • F3

  • F4

  • Zaal1

  • Zaal2

  • Club Programma + Uitslagen

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

4e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 nov Alliance 22 1 FC Aalsmeer 1 4-0
23 nov DSK 1 HBC 1 6-3
23 nov Olympia Haarlem 1 RCH 1 2-2
23 nov Onze Gezellen 1 Spaarnwoude 1 5-4
23 nov SVIJ 1 VVH Velserbroek 1 3-2
23 nov Terrasvogels 1 DIO 1 4-1
23 nov UNO vv 1 Vogelenzang 1 4-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Olympia Haarlem 1 10 6 2 2 20 34 18 -
2 SVIJ 1 9 6 1 2 19 25 16 -
3 HBC 1 10 6 1 3 19 19 14 -
4 Alliance 22 1 10 5 3 2 18 34 13 -
5 VVH Velserbroek 1 10 5 3 2 18 19 11 -
6 Terrasvogels 1 10 5 1 4 16 24 18 -
7 Onze Gezellen 1 10 5 1 4 16 23 24 -
8 FC Aalsmeer 1 9 3 3 3 12 14 14 -
9 DIO 1 9 3 1 5 10 17 27 -
10 RCH 1 10 3 1 6 10 24 28 -
11 DSK 1 10 2 4 4 10 20 26 -
12 Vogelenzang 1 10 2 4 4 10 18 30 -
13 Spaarnwoude 1 10 2 2 6 8 15 27 -
14 UNO vv 1 9 1 1 7 3 11 31 1
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30 nov 14:00 Spaarnwoude 1 - UNO vv 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
30 nov 14:00 HBC 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark HBC
30 nov 14:00 Vogelenzang 1 - SVIJ 1 Sportpark Vogelenzang
30 nov 14:00 DIO 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
30 nov 14:00 RCH 1 - DSK 1 Sportpark Heemstede
30 nov 14:00 VVH Velserbroek 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vd Aart
30 nov 14:00 FC Aalsmeer 1 - Terrasvogels 1 Sportpark RKAV
07 dec 14:00 UNO vv 1 - HBC 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 dec 14:00 Terrasvogels 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
07 dec 14:00 Onze Gezellen 1 - RCH 1 Sportpark Vd Aart
07 dec 14:00 DSK 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark DSK
07 dec 14:00 SVIJ 1 - DIO 1 Sportpark Zeewijk
07 dec 14:00 Olympia Haarlem 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 dec 14:15 Alliance 22 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Alliance'22
14 dec 14:00 Spaarnwoude 1 - HBC 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
14 dec 14:00 Vogelenzang 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Vogelenzang
14 dec 14:00 DIO 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
14 dec 14:00 RCH 1 - UNO vv 1 Sportpark Heemstede
14 dec 14:00 VVH Velserbroek 1 - DSK 1 Sportpark Vd Aart
14 dec 14:00 FC Aalsmeer 1 - SVIJ 1 Sportpark RKAV
14 dec 14:15 Alliance 22 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Alliance'22

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - DSK 1 7 - 0
Alliance 22 1 - FC Aalsmeer 1 4 - 0
Alliance 22 1 - HBC 1 1 - 2
Alliance 22 1 - Onze Gezellen 1 1 - 0
Alliance 22 1 - SVIJ 1 2 - 4
DIO 1 - Alliance 22 1 0 - 8
DIO 1 - DSK 1 4 - 2
DIO 1 - FC Aalsmeer 1 1 - 2
DIO 1 - UNO vv 1 4 - 1
DIO 1 - Vogelenzang 1 3 - 3
DSK 1 - FC Aalsmeer 1 0 - 0
DSK 1 - HBC 1 6 - 3
DSK 1 - Onze Gezellen 1 3 - 3
DSK 1 - SVIJ 1 2 - 2
DSK 1 - UNO vv 1 5 - 1
DSK 1 - Vogelenzang 1 1 - 2
FC Aalsmeer 1 - HBC 1 0 - 2
FC Aalsmeer 1 - Spaarnwoude 1 2 - 0
FC Aalsmeer 1 - UNO vv 1 3 - 0
FC Aalsmeer 1 - Vogelenzang 1 3 - 3
FC Aalsmeer 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
HBC 1 - DIO 1 1 - 2
HBC 1 - Olympia Haarlem 1 3 - 1
HBC 1 - SVIJ 1 3 - 1
HBC 1 - Vogelenzang 1 0 - 1
HBC 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 4 - 4
Olympia Haarlem 1 - DSK 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - Onze Gezellen 1 6 - 1
Olympia Haarlem 1 - RCH 1 2 - 2
Olympia Haarlem 1 - Terrasvogels 1 3 - 1
Onze Gezellen 1 - FC Aalsmeer 1 1 - 5
Onze Gezellen 1 - Spaarnwoude 1 5 - 4
Onze Gezellen 1 - SVIJ 1 2 - 1
Onze Gezellen 1 - UNO vv 1 4 - 0
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 3
RCH 1 - Alliance 22 1 1 - 5
RCH 1 - DIO 1 3 - 2
RCH 1 - FC Aalsmeer 1 3 - 0
RCH 1 - HBC 1 0 - 1
RCH 1 - SVIJ 1 2 - 3
Spaarnwoude 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Spaarnwoude 1 - DIO 1 2 - 1
Spaarnwoude 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 6
Spaarnwoude 1 - RCH 1 5 - 2
Spaarnwoude 1 - Terrasvogels 1 0 - 3
SVIJ 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 2
SVIJ 1 - Spaarnwoude 1 5 - 1
SVIJ 1 - Terrasvogels 1 2 - 0
SVIJ 1 - UNO vv 1 6 - 1
SVIJ 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 2
Terrasvogels 1 - DIO 1 4 - 1
Terrasvogels 1 - DSK 1 1 - 1
Terrasvogels 1 - HBC 1 1 - 3
Terrasvogels 1 - Onze Gezellen 1 0 - 3
Terrasvogels 1 - RCH 1 5 - 3
UNO vv 1 - Alliance 22 1 1 - 1
UNO vv 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 5
UNO vv 1 - Terrasvogels 1 2 - 3
UNO vv 1 - Vogelenzang 1 4 - 3
UNO vv 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 3
Vogelenzang 1 - Onze Gezellen 1 1 - 4
Vogelenzang 1 - RCH 1 2 - 6
Vogelenzang 1 - Spaarnwoude 1 1 - 1
Vogelenzang 1 - Terrasvogels 1 0 - 6
Vogelenzang 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 2
VVH Velserbroek 1 - DIO 1 3 - 0
VVH Velserbroek 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 3 - 2
VVH Velserbroek 1 - Spaarnwoude 1 1 - 0

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:12

Bron: Voetbal.nl
RCH 2 / Mannen Zondag reserve

RCH 2 / Mannen Zondag reserve

4e klasse 07

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 nov Alliance 22 3 DWS 2 3-3
23 nov DSOV 3 Onze Gezellen 4 5-2
23 nov EDO hfc 3 HYS 2 7-0
23 nov Geel Wit 4 Pancratius 5 1-9

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 EDO hfc 3 7 7 0 0 21 38 4 -
2 Zwanenburg 3 7 5 0 2 15 35 16 -
3 RCH 2 6 4 0 2 12 15 13 -
4 Pancratius 5 7 4 0 3 11 17 18 1
5 DWS 2 8 3 1 4 10 22 21 -
6 Alliance 22 3 6 2 1 3 7 12 14 -
7 DSOV 3 4 2 0 2 6 10 15 -
8 HYS 2 7 2 0 5 6 18 34 -
9 Onze Gezellen 4 6 1 0 5 3 17 28 -
10 Geel Wit 4 4 0 0 4 0 9 30 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30 nov 11:30 DWS 2 - DSOV 3 Sportpark Spieringhorn
30 nov 11:30 HYS 2 - Alliance 22 3 Sportpark Reinaldapark - HYS
30 nov 11:30 RCH 2 - Geel Wit 4 Sportpark Heemstede
30 nov 14:30 Zwanenburg 3 - EDO hfc 3 Sportpark Zwanenburg
18 jan 11:00 Geel Wit 4 - Alliance 22 3 Sportpark Geel Wit'20
18 jan 14:00 Onze Gezellen 4 - Pancratius 5 Sportpark Vd Aart
01 feb 14:00 Onze Gezellen 4 - RCH 2 Sportpark Vd Aart
15 feb 10:30 HYS 2 - DSOV 3 Sportpark Reinaldapark - HYS
15 feb 14:00 Zwanenburg 3 - Pancratius 5 Sportpark Zwanenburg
15 mrt 13:30 DSOV 3 - EDO hfc 3 Sportpark Zijdewinde - DSOV

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 3 - DWS 2 3 - 3
Alliance 22 3 - EDO hfc 3 0 - 4
Alliance 22 3 - Zwanenburg 3 4 - 3
DSOV 3 - Onze Gezellen 4 5 - 2
DSOV 3 - RCH 2 -
DWS 2 - EDO hfc 3 1 - 2
DWS 2 - Onze Gezellen 4 4 - 3
DWS 2 - Pancratius 5 0 - 1
DWS 2 - RCH 2 1 - 3
EDO hfc 3 - DSOV 3 9 - 0
EDO hfc 3 - HYS 2 7 - 0
EDO hfc 3 - Pancratius 5 3 - 0
Geel Wit 4 - Alliance 22 3 -
Geel Wit 4 - DWS 2 2 - 8
Geel Wit 4 - EDO hfc 3 2 - 8
Geel Wit 4 - Pancratius 5 1 - 9
HYS 2 - DSOV 3 -
HYS 2 - DWS 2 0 - 5
Wedstrijd Uitslag
HYS 2 - Geel Wit 4 5 - 4
HYS 2 - Pancratius 5 6 - 2
HYS 2 - Zwanenburg 3 2 - 4
Onze Gezellen 4 - Alliance 22 3 2 - 5
Onze Gezellen 4 - HYS 2 6 - 4
Onze Gezellen 4 - Pancratius 5 -
Pancratius 5 - Alliance 22 3 1 - 0
Pancratius 5 - DSOV 3 2 - 1
Pancratius 5 - Zwanenburg 3 2 - 7
RCH 2 - Alliance 22 3 1 - 0
RCH 2 - EDO hfc 3 1 - 5
RCH 2 - HYS 2 6 - 1
RCH 2 - Onze Gezellen 4 3 - 1
Zwanenburg 3 - DSOV 3 2 - 4
Zwanenburg 3 - DWS 2 7 - 0
Zwanenburg 3 - Onze Gezellen 4 7 - 3
Zwanenburg 3 - RCH 2 5 - 1

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:12

Bron: Voetbal.nl
RCH 3 / Mannen Zondag reserve

RCH 3 / Mannen Zondag reserve

7e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 nov HBC 6 Wijk aan Zee 3 1-0
23 nov Hillegom sv 7 Meervogels 31 5 1-2
23 nov Kennemers 7 RCH 3 4-3
23 nov Olympia Haarlem 4 Bloemendaal 4 0-0
23 nov Vitesse 22 10 Velsen 10 1-2
23 nov Waterloo 4 Assendelft 5 2-6

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Meervogels 31 5 9 9 0 0 27 59 4 -
2 Kennemers 7 9 8 0 1 24 43 19 -
3 Vitesse 22 10 9 5 1 3 16 34 15 -
4 HBC 6 9 5 1 3 16 22 19 -
5 Wijk aan Zee 3 8 5 0 3 15 27 14 -
6 Assendelft 5 8 5 0 3 15 23 30 -
7 Hillegom sv 7 8 4 0 4 12 16 21 -
8 RCH 3 8 3 0 5 9 21 26 -
9 Velsen 10 9 3 0 6 9 12 36 -
10 Olympia Haarlem 4 9 2 1 6 7 17 26 -
11 Bloemendaal 4 9 1 1 7 4 12 40 -
12 Waterloo 4 9 0 0 9 0 9 45 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30 nov 10:00 Assendelft 5 - Vitesse 22 10 Sportpark Assendelft
30 nov 10:30 Wijk aan Zee 3 - Hillegom sv 7 Sportpark De Doolhof- Wijk aan Zee
30 nov 11:00 Velsen 10 - HBC 6 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
30 nov 11:00 Meervogels 31 5 - Kennemers 7 Sportpark Cloppenburg - M'vogels
30 nov 11:30 Bloemendaal 4 - Waterloo 4 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
30 nov 11:30 RCH 3 - Olympia Haarlem 4 Sportpark Heemstede
07 dec 10:00 Assendelft 5 - Bloemendaal 4 Sportpark Assendelft
07 dec 10:30 Wijk aan Zee 3 - Waterloo 4 Sportpark De Doolhof- Wijk aan Zee
07 dec 11:00 Hillegom sv 7 - Vitesse 22 10 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
07 dec 11:00 Velsen 10 - Kennemers 7 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
07 dec 11:00 Meervogels 31 5 - RCH 3 Sportpark Cloppenburg - M'vogels
07 dec 11:00 HBC 6 - Olympia Haarlem 4 Sportpark HBC
14 dec 10:30 Wijk aan Zee 3 - RCH 3 Sportpark De Doolhof- Wijk aan Zee

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Assendelft 5 - Hillegom sv 7 3 - 2
Assendelft 5 - Kennemers 7 3 - 5
Assendelft 5 - Meervogels 31 5 0 - 13
Assendelft 5 - RCH 3 3 - 1
Assendelft 5 - Wijk aan Zee 3 5 - 3
Bloemendaal 4 - Assendelft 5 4 - 2
Bloemendaal 4 - HBC 6 4 - 5
Bloemendaal 4 - Hillegom sv 7 2 - 3
Bloemendaal 4 - Kennemers 7 0 - 7
HBC 6 - Assendelft 5 2 - 3
HBC 6 - Kennemers 7 2 - 3
HBC 6 - Vitesse 22 10 1 - 1
HBC 6 - Waterloo 4 2 - 0
HBC 6 - Wijk aan Zee 3 1 - 0
Hillegom sv 7 - Meervogels 31 5 1 - 2
Hillegom sv 7 - Olympia Haarlem 4 5 - 1
Hillegom sv 7 - RCH 3 1 - 2
Hillegom sv 7 - Waterloo 4 3 - 2
Kennemers 7 - Hillegom sv 7 3 - 0
Kennemers 7 - RCH 3 4 - 3
Kennemers 7 - Velsen 10 10 - 1
Kennemers 7 - Waterloo 4 6 - 2
Meervogels 31 5 - Bloemendaal 4 8 - 0
Meervogels 31 5 - HBC 6 4 - 2
Meervogels 31 5 - Olympia Haarlem 4 4 - 0
Meervogels 31 5 - Velsen 10 8 - 0
Meervogels 31 5 - Waterloo 4 10 - 1
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem 4 - Bloemendaal 4 0 - 0
Olympia Haarlem 4 - HBC 6 3 - 4
Olympia Haarlem 4 - Kennemers 7 3 - 5
Olympia Haarlem 4 - Vitesse 22 10 0 - 3
Olympia Haarlem 4 - Waterloo 4 3 - 0
Olympia Haarlem 4 - Wijk aan Zee 3 3 - 4
RCH 3 - HBC 6 1 - 3
RCH 3 - Meervogels 31 5 0 - 6
RCH 3 - Velsen 10 4 - 5
RCH 3 - Vitesse 22 10 6 - 3
RCH 3 - Waterloo 4 4 - 1
Velsen 10 - Assendelft 5 0 - 1
Velsen 10 - Bloemendaal 4 3 - 1
Velsen 10 - Hillegom sv 7 0 - 2
Velsen 10 - Olympia Haarlem 4 1 - 4
Velsen 10 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
Vitesse 22 10 - Bloemendaal 4 6 - 0
Vitesse 22 10 - Hillegom sv 7 9 - 1
Vitesse 22 10 - Kennemers 7 5 - 0
Vitesse 22 10 - Velsen 10 1 - 2
Waterloo 4 - Assendelft 5 2 - 6
Waterloo 4 - Vitesse 22 10 1 - 6
Waterloo 4 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
Wijk aan Zee 3 - Bloemendaal 4 6 - 1
Wijk aan Zee 3 - Meervogels 31 5 0 - 4
Wijk aan Zee 3 - RCH 3 -
Wijk aan Zee 3 - Vitesse 22 10 4 - 0

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:13

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

4e klasse B

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Alliance 22 1 BSM 1 0-0
22 nov Beverwijk 1 Bloemendaal 1 0-4
22 nov RCH 1 Jong Hercules 1 0-3
22 nov Stormvogels 1 Olympia Haarlem 1 2-2
22 nov United/DAVO 1 Haarlem-Kennemerland 1 4-0
22 nov VSV 1 HBC 1 0-6
22 nov VVH Velserbroek 1 DSS 1 4-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VVH Velserbroek 1 10 8 0 2 24 28 15 -
2 Alliance 22 1 9 7 0 2 21 22 15 -
3 Stormvogels 1 10 6 2 2 20 31 20 -
4 HBC 1 10 6 2 2 20 30 21 -
5 Olympia Haarlem 1 10 5 3 2 18 27 17 -
6 DSS 1 10 6 0 4 18 32 23 -
7 VSV 1 10 6 0 4 18 22 22 -
8 Jong Hercules 1 10 5 2 3 17 35 16 -
9 Bloemendaal 1 10 5 1 4 16 27 21 -
10 United/DAVO 1 10 2 3 5 9 21 23 -
11 Beverwijk 1 10 1 3 6 6 14 28 -
12 RCH 1 10 1 3 6 6 11 25 -
13 BSM 1 9 1 1 7 4 18 37 -
14 Haarlem-Kennemerland 1 10 0 0 10 0 16 51 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 14:00 Bloemendaal 1 - RCH 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
29 nov 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - VSV 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
29 nov 14:30 HBC 1 - Stormvogels 1 Sportpark HBC
29 nov 14:30 Jong Hercules 1 - Alliance 22 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
29 nov 14:30 Olympia Haarlem 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
29 nov 14:30 DSS 1 - Beverwijk 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
29 nov 14:30 BSM 1 - United/DAVO 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
06 dec 14:00 United/DAVO 1 - Jong Hercules 1 Sportpark United DAVO
06 dec 14:00 Beverwijk 1 - BSM 1 Sportpark Adrichem
06 dec 14:30 VSV 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Hofgeest - VSV
06 dec 14:30 RCH 1 - DSS 1 Sportpark Heemstede
06 dec 14:30 Stormvogels 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Zeewijk
06 dec 14:45 VVH Velserbroek 1 - HBC 1 Sportpark Vd Aart
06 dec 16:00 Alliance 22 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Alliance'22
13 dec 14:00 Bloemendaal 1 - VSV 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
13 dec 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
13 dec 14:30 RCH 1 - Alliance 22 1 Sportpark Heemstede
13 dec 14:30 Jong Hercules 1 - Beverwijk 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
13 dec 14:30 Olympia Haarlem 1 - HBC 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
13 dec 14:30 DSS 1 - United/DAVO 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
13 dec 14:30 BSM 1 - Stormvogels 1 Sportpark 't Rottegat - BSM

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - BSM 1 0 - 0
Alliance 22 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 2
Alliance 22 1 - HBC 1 2 - 4
Alliance 22 1 - Stormvogels 1 1 - 0
Alliance 22 1 - VSV 1 1 - 0
Beverwijk 1 - Alliance 22 1 1 - 5
Beverwijk 1 - Bloemendaal 1 0 - 4
Beverwijk 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 2
Beverwijk 1 - United/DAVO 1 1 - 1
Beverwijk 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 3
Bloemendaal 1 - BSM 1 5 - 4
Bloemendaal 1 - Haarlem-Kennemerland 1 5 - 1
Bloemendaal 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
Bloemendaal 1 - United/DAVO 1 1 - 1
BSM 1 - DSS 1 0 - 3
BSM 1 - Jong Hercules 1 1 - 2
BSM 1 - RCH 1 2 - 2
BSM 1 - VSV 1 1 - 5
BSM 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 6
DSS 1 - Alliance 22 1 4 - 1
DSS 1 - Bloemendaal 1 2 - 4
DSS 1 - Haarlem-Kennemerland 1 5 - 3
DSS 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 3
DSS 1 - Stormvogels 1 2 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - Beverwijk 1 2 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - BSM 1 4 - 8
Haarlem-Kennemerland 1 - HBC 1 2 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - Jong Hercules 1 0 - 14
Haarlem-Kennemerland 1 - RCH 1 1 - 2
HBC 1 - Beverwijk 1 3 - 3
HBC 1 - Bloemendaal 1 3 - 2
HBC 1 - BSM 1 4 - 2
HBC 1 - DSS 1 1 - 5
HBC 1 - United/DAVO 1 3 - 1
Jong Hercules 1 - Bloemendaal 1 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Jong Hercules 1 - DSS 1 1 - 2
Jong Hercules 1 - HBC 1 3 - 1
Jong Hercules 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 2
Jong Hercules 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 1 - 3
Olympia Haarlem 1 - BSM 1 6 - 0
Olympia Haarlem 1 - Haarlem-Kennemerland 1 2 - 1
Olympia Haarlem 1 - RCH 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - United/DAVO 1 4 - 4
RCH 1 - Beverwijk 1 2 - 2
RCH 1 - HBC 1 1 - 1
RCH 1 - Jong Hercules 1 0 - 3
RCH 1 - Stormvogels 1 0 - 3
RCH 1 - VSV 1 2 - 4
Stormvogels 1 - Beverwijk 1 5 - 1
Stormvogels 1 - Bloemendaal 1 5 - 2
Stormvogels 1 - Jong Hercules 1 4 - 4
Stormvogels 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 2
Stormvogels 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 1
United/DAVO 1 - Alliance 22 1 1 - 2
United/DAVO 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 0
United/DAVO 1 - RCH 1 3 - 2
United/DAVO 1 - Stormvogels 1 3 - 5
United/DAVO 1 - VSV 1 1 - 2
VSV 1 - Beverwijk 1 1 - 0
VSV 1 - DSS 1 3 - 2
VSV 1 - HBC 1 0 - 6
VSV 1 - Jong Hercules 1 1 - 5
VSV 1 - Stormvogels 1 4 - 1
VSV 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 3
VVH Velserbroek 1 - Alliance 22 1 2 - 3
VVH Velserbroek 1 - Bloemendaal 1 2 - 0
VVH Velserbroek 1 - DSS 1 4 - 3
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 3 - 0
VVH Velserbroek 1 - United/DAVO 1 3 - 2

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:12

Bron: Voetbal.nl
RCH VE1 / Veteranen Zaterdag 35+

RCH VE1 / Veteranen Zaterdag 35+

1e klasse F

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Bloemendaal VE1 Wartburgia VE2 1-6
22 nov Bloemendaal VE3 Zandvoort VE1 4-1
22 nov EDO hfc VE1 RCH VE1 2-1
22 nov HBC VE2 Overbos VE1 1-3
22 nov IJmuiden VE1 VVC VE2 3-5
22 nov Schoten VE1 Haarlem-Kennemerland VE2 4-7
22 nov Velsen VE1 Hillegom sv VE1 0-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Overbos VE1 7 6 0 1 18 28 12 -
2 Hillegom sv VE1 7 5 1 1 16 22 10 -
3 VVC VE2 8 5 1 2 16 31 19 -
4 Bloemendaal VE3 9 5 1 3 16 41 27 -
5 Wartburgia VE2 9 5 1 3 16 30 19 -
6 Zandvoort VE1 9 5 1 3 16 29 19 -
7 EDO hfc VE1 8 5 0 3 14 27 22 1
8 Bloemendaal VE1 8 3 3 2 12 15 16 -
9 RCH VE1 9 3 2 4 11 24 27 -
10 HBC VE2 7 2 2 3 8 13 19 -
11 Haarlem-Kennemerland VE2 9 2 2 5 8 20 51 -
12 Schoten VE1 9 2 1 6 7 23 30 -
13 IJmuiden VE1 9 2 0 7 6 22 30 -
14 Velsen VE1 8 0 1 7 1 9 33 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 11:30 Wartburgia VE2 - Velsen VE1 Sportpark Drieburg
29 nov 14:30 Zandvoort VE1 - IJmuiden VE1 Sportpark Zandvoort
29 nov 14:45 RCH VE1 - Schoten VE1 Sportpark Heemstede
29 nov 14:45 Hillegom sv VE1 - Bloemendaal VE3 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 14:45 VVC VE2 - HBC VE2 Montreallaan - VVC complex
29 nov 15:00 Haarlem-Kennemerland VE2 - Bloemendaal VE1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
29 nov 15:00 Overbos VE1 - EDO hfc VE1 Sportpark Overbos
06 dec 12:25 IJmuiden VE1 - RCH VE1 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
06 dec 14:00 EDO hfc VE1 - VVC VE2 Sportpark Noordersportpark - EDO
06 dec 14:30 Velsen VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
06 dec 14:45 HBC VE2 - Zandvoort VE1 Sportpark HBC
06 dec 15:00 Bloemendaal VE3 - Wartburgia VE2 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
06 dec 15:00 Schoten VE1 - Overbos VE1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
06 dec 15:00 Bloemendaal VE1 - Hillegom sv VE1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
13 dec 12:30 Haarlem-Kennemerland VE2 - Bloemendaal VE3 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
13 dec 13:15 HBC VE2 - EDO hfc VE1 Sportpark HBC
13 dec 14:30 VVC VE2 - Bloemendaal VE1 Montreallaan - VVC complex
13 dec 14:30 RCH VE1 - Velsen VE1 Sportpark Heemstede
13 dec 14:30 Zandvoort VE1 - Schoten VE1 Sportpark Zandvoort
13 dec 14:45 Hillegom sv VE1 - Wartburgia VE2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
13 dec 15:00 Overbos VE1 - IJmuiden VE1 Sportpark Overbos

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Bloemendaal VE1 - Bloemendaal VE3 3 - 3
Bloemendaal VE1 - IJmuiden VE1 3 - 1
Bloemendaal VE1 - Overbos VE1 1 - 2
Bloemendaal VE1 - Velsen VE1 3 - 1
Bloemendaal VE1 - Wartburgia VE2 1 - 6
Bloemendaal VE3 - EDO hfc VE1 9 - 3
Bloemendaal VE3 - HBC VE2 1 - 3
Bloemendaal VE3 - Schoten VE1 4 - 3
Bloemendaal VE3 - Zandvoort VE1 4 - 1
EDO hfc VE1 - Bloemendaal VE1 0 - 1
EDO hfc VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 6 - 0
EDO hfc VE1 - RCH VE1 2 - 1
EDO hfc VE1 - Velsen VE1 4 - 2
EDO hfc VE1 - Wartburgia VE2 3 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - HBC VE2 4 - 4
Haarlem-Kennemerland VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Overbos VE1 2 - 10
Haarlem-Kennemerland VE2 - RCH VE1 2 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Wartburgia VE2 1 - 10
HBC VE2 - Bloemendaal VE1 -
HBC VE2 - IJmuiden VE1 2 - 1
HBC VE2 - Overbos VE1 1 - 3
HBC VE2 - Wartburgia VE2 0 - 2
Hillegom sv VE1 - EDO hfc VE1 -
Hillegom sv VE1 - HBC VE2 3 - 3
Hillegom sv VE1 - RCH VE1 8 - 2
Hillegom sv VE1 - Schoten VE1 2 - 1
IJmuiden VE1 - Bloemendaal VE3 2 - 9
IJmuiden VE1 - Hillegom sv VE1 0 - 3
IJmuiden VE1 - Schoten VE1 5 - 1
Wedstrijd Uitslag
IJmuiden VE1 - VVC VE2 3 - 5
Overbos VE1 - Bloemendaal VE3 6 - 2
Overbos VE1 - Wartburgia VE2 3 - 2
Overbos VE1 - Zandvoort VE1 1 - 2
RCH VE1 - Bloemendaal VE1 2 - 2
RCH VE1 - Bloemendaal VE3 5 - 4
RCH VE1 - HBC VE2 5 - 0
RCH VE1 - Overbos VE1 2 - 3
RCH VE1 - Zandvoort VE1 0 - 3
Schoten VE1 - Bloemendaal VE1 1 - 1
Schoten VE1 - EDO hfc VE1 4 - 3
Schoten VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 7
Schoten VE1 - Velsen VE1 4 - 1
Velsen VE1 - Bloemendaal VE3 1 - 5
Velsen VE1 - Hillegom sv VE1 0 - 3
Velsen VE1 - IJmuiden VE1 1 - 6
Velsen VE1 - VVC VE2 0 - 5
VVC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 6 - 1
VVC VE2 - Hillegom sv VE1 3 - 1
VVC VE2 - RCH VE1 3 - 5
VVC VE2 - Schoten VE1 5 - 4
Wartburgia VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
Wartburgia VE2 - Schoten VE1 2 - 1
Wartburgia VE2 - VVC VE2 2 - 2
Wartburgia VE2 - Zandvoort VE1 1 - 6
Zandvoort VE1 - EDO hfc VE1 3 - 6
Zandvoort VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 7 - 0
Zandvoort VE1 - Hillegom sv VE1 1 - 2
Zandvoort VE1 - Velsen VE1 3 - 3
Zandvoort VE1 - VVC VE2 3 - 2

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:13

Bron: Voetbal.nl
RCH VE2 / Veteranen Zaterdag 45+

RCH VE2 / Veteranen Zaterdag 45+

1e klasse A

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov AFC VE2 Bloemendaal VE2 2-5
22 nov Badhoevedorp VE3 Hoofddorp s.v. VE1 7-2
22 nov Haarlem-Kennemerland VE1 Olympia Haarlem VE1 3-2
22 nov Kon. HFC VE3 RCH VE2 0-2
22 nov Kon. HFC VE4 Wherevogels De VE1 0-4
22 nov Overbos VE2 EDO hfc VE2 1-0

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RCH VE2 9 7 2 0 23 37 10 -
2 Wherevogels De VE1 7 7 0 0 21 29 7 -
3 Haarlem-Kennemerland VE1 9 6 0 3 18 33 20 -
4 EDO hfc VE2 9 3 3 3 12 22 19 -
5 Olympia Haarlem VE1 7 3 1 3 10 32 26 -
6 Badhoevedorp VE3 7 3 1 3 10 21 21 -
7 Kon. HFC VE3 9 3 1 5 10 17 21 -
8 Overbos VE2 8 3 1 4 9 16 30 1
9 Kon. HFC VE4 8 2 2 4 8 16 19 -
10 AFC VE2 9 1 3 5 6 26 41 -
11 Hoofddorp s.v. VE1 7 1 2 4 5 19 33 -
12 Bloemendaal VE2 7 1 0 6 3 11 32 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 14:00 Wherevogels De VE1 - Kon. HFC VE3 Sportpark Westerweg - Wherevogels
29 nov 14:00 EDO hfc VE2 - Kon. HFC VE4 Sportpark Noordersportpark - EDO
29 nov 14:30 Olympia Haarlem VE1 - Badhoevedorp VE3 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
29 nov 14:30 Hoofddorp s.v. VE1 - AFC VE2 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
29 nov 14:45 RCH VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 Sportpark Heemstede
29 nov 15:00 Bloemendaal VE2 - Overbos VE2 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
06 dec 14:30 AFC VE2 - Kon. HFC VE3 Sportpark Goed Genoeg- AFC
06 dec 14:30 Hoofddorp s.v. VE1 - Kon. HFC VE4 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
06 dec 14:30 Olympia Haarlem VE1 - RCH VE2 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
06 dec 14:30 EDO hfc VE2 - Wherevogels De VE1 Sportpark Noordersportpark - EDO
06 dec 15:00 Overbos VE2 - Badhoevedorp VE3 Sportpark Overbos
06 dec 15:00 Bloemendaal VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AFC VE2 - Badhoevedorp VE3 8 - 1
AFC VE2 - Bloemendaal VE2 2 - 5
AFC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 7
AFC VE2 - Kon. HFC VE4 3 - 3
AFC VE2 - Olympia Haarlem VE1 3 - 3
Badhoevedorp VE3 - Hoofddorp s.v. VE1 7 - 2
Badhoevedorp VE3 - Kon. HFC VE4 4 - 1
Badhoevedorp VE3 - Overbos VE2 -
Badhoevedorp VE3 - RCH VE2 3 - 3
Bloemendaal VE2 - EDO hfc VE2 0 - 5
Bloemendaal VE2 - RCH VE2 0 - 4
Bloemendaal VE2 - Wherevogels De VE1 1 - 4
EDO hfc VE2 - AFC VE2 4 - 4
EDO hfc VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 1
EDO hfc VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 1 - 1
EDO hfc VE2 - Kon. HFC VE3 2 - 2
EDO hfc VE2 - RCH VE2 2 - 4
Haarlem-Kennemerland VE1 - Badhoevedorp VE3 4 - 3
Haarlem-Kennemerland VE1 - Bloemendaal VE2 7 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - Kon. HFC VE4 3 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - Olympia Haarlem VE1 3 - 2
Hoofddorp s.v. VE1 - Kon. HFC VE3 5 - 2
Hoofddorp s.v. VE1 - Olympia Haarlem VE1 5 - 6
Hoofddorp s.v. VE1 - Overbos VE2 4 - 4
Hoofddorp s.v. VE1 - RCH VE2 1 - 6
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC VE3 - AFC VE2 2 - 1
Kon. HFC VE3 - Badhoevedorp VE3 2 - 3
Kon. HFC VE3 - Bloemendaal VE2 5 - 2
Kon. HFC VE3 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 1
Kon. HFC VE3 - RCH VE2 0 - 2
Kon. HFC VE4 - Hoofddorp s.v. VE1 7 - 1
Kon. HFC VE4 - Kon. HFC VE3 3 - 1
Kon. HFC VE4 - Overbos VE2 0 - 2
Kon. HFC VE4 - Wherevogels De VE1 0 - 4
Olympia Haarlem VE1 - Bloemendaal VE2 5 - 2
Olympia Haarlem VE1 - EDO hfc VE2 4 - 6
Olympia Haarlem VE1 - Overbos VE2 10 - 0
Overbos VE2 - EDO hfc VE2 1 - 0
Overbos VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 4 - 6
Overbos VE2 - Kon. HFC VE3 2 - 1
Overbos VE2 - Wherevogels De VE1 2 - 5
RCH VE2 - AFC VE2 6 - 0
RCH VE2 - Kon. HFC VE4 1 - 1
RCH VE2 - Olympia Haarlem VE1 7 - 2
RCH VE2 - Overbos VE2 4 - 1
Wherevogels De VE1 - AFC VE2 10 - 3
Wherevogels De VE1 - Badhoevedorp VE3 1 - 0
Wherevogels De VE1 - EDO hfc VE2 2 - 0
Wherevogels De VE1 - Haarlem-Kennemerland VE1 3 - 1
Wherevogels De VE1 - Hoofddorp s.v. VE1 -

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:12

Bron: Voetbal.nl
RCH MA1 / Meisjes A-Junioren (najaar)

RCH MA1 / Meisjes A-Junioren (najaar)

2e klasse 01

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Berdos MA1 ADO '20 MA2 5-1
22 nov DEM MA1 Zaandijk MA1 9-5
22 nov Koedijk MA1 Kolping Boys MA1 0-17
22 nov RCH MA1 Meervogels 31 MA1 0-1
22 nov Reiger Boys MA2 HBC MA1 3-3
22 nov Texel 94 MA1 Jong Holland MA1 1-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DEM MA1 8 6 1 1 19 57 19 -
2 Meervogels 31 MA1 8 6 1 1 19 18 7 -
3 Reiger Boys MA2 7 5 2 0 17 45 10 -
4 HBC MA1 9 5 2 2 17 31 18 -
5 Jong Holland MA1 7 4 2 1 14 43 10 -
6 ADO '20 MA1 6 4 0 2 12 21 13 -
7 RCH MA1 6 4 0 2 12 17 11 -
8 Kolping Boys MA1 8 3 1 4 10 43 26 -
9 Berdos MA1 8 3 0 5 9 33 44 -
10 Texel 94 MA1 7 2 1 4 7 23 18 -
11 ADO '20 MA2 9 2 0 7 6 19 41 -
12 Zaandijk MA1 9 1 0 8 3 23 55 -
13 Koedijk MA1 8 0 0 8 0 1 102 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:45 Jong Holland MA1 - RCH MA1 Sportpark Alkmaarder Hout
29 nov 10:30 Zaandijk MA1 - Berdos MA1 Sportpark Schanszicht - Zaandijk
29 nov 12:15 Meervogels 31 MA1 - DEM MA1 Sportpark Cloppenburg - M'vogels
29 nov 14:45 ADO '20 MA1 - Koedijk MA1 Sportpark De Vlotter - ADO'20
29 nov 14:45 ADO '20 MA2 - Reiger Boys MA2 Sportpark De Vlotter - ADO'20
29 nov 15:00 Kolping Boys MA1 - Texel 94 MA1 Sportpark De Nollen
06 dec 10:30 Reiger Boys MA2 - Kolping Boys MA1 Sportpark De Wending - Reigerboys
06 dec 11:30 Texel 94 MA1 - DEM MA1 Sportpark Den Burg Zuid-Texel '94
06 dec 12:45 HBC MA1 - Zaandijk MA1 Sportpark HBC
06 dec 13:00 ADO '20 MA1 - ADO '20 MA2 Sportpark De Vlotter - ADO'20
06 dec 13:15 Koedijk MA1 - Jong Holland MA1 Sportpark De Weijdt - Koedijk
06 dec 14:30 Berdos MA1 - RCH MA1 Sportpark De Kiefthoek - Berdos
13 dec 11:30 DEM MA1 - Jong Holland MA1 Sportpark DEM
13 dec 12:00 RCH MA1 - Kolping Boys MA1 Sportpark Heemstede
13 dec 12:30 Berdos MA1 - Meervogels 31 MA1 Sportpark De Kiefthoek - Berdos
13 dec 13:00 Texel 94 MA1 - Zaandijk MA1 Sportpark Den Burg Zuid-Texel '94
13 dec 13:15 Koedijk MA1 - HBC MA1 Sportpark De Weijdt - Koedijk
13 dec 14:30 Reiger Boys MA2 - ADO '20 MA1 Sportpark De Wending - Reigerboys

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
ADO '20 MA1 - Berdos MA1 2 - 5
ADO '20 MA1 - DEM MA1 3 - 6
ADO '20 MA1 - Zaandijk MA1 7 - 0
ADO '20 MA2 - HBC MA1 3 - 4
ADO '20 MA2 - Meervogels 31 MA1 1 - 2
ADO '20 MA2 - RCH MA1 4 - 7
ADO '20 MA2 - Texel 94 MA1 3 - 0
ADO '20 MA2 - Zaandijk MA1 5 - 2
Berdos MA1 - ADO '20 MA2 5 - 1
Berdos MA1 - DEM MA1 3 - 7
Berdos MA1 - Reiger Boys MA2 0 - 7
DEM MA1 - ADO '20 MA2 4 - 1
DEM MA1 - HBC MA1 4 - 0
DEM MA1 - Reiger Boys MA2 2 - 3
DEM MA1 - Zaandijk MA1 9 - 5
HBC MA1 - Berdos MA1 6 - 1
HBC MA1 - Jong Holland MA1 2 - 2
HBC MA1 - Kolping Boys MA1 6 - 0
HBC MA1 - Texel 94 MA1 5 - 1
Jong Holland MA1 - ADO '20 MA1 0 - 1
Jong Holland MA1 - ADO '20 MA2 11 - 0
Jong Holland MA1 - Berdos MA1 14 - 2
Jong Holland MA1 - Zaandijk MA1 11 - 1
Koedijk MA1 - Berdos MA1 0 - 13
Koedijk MA1 - DEM MA1 0 - 21
Wedstrijd Uitslag
Koedijk MA1 - Kolping Boys MA1 0 - 17
Koedijk MA1 - RCH MA1 1 - 5
Kolping Boys MA1 - ADO '20 MA1 2 - 5
Kolping Boys MA1 - ADO '20 MA2 6 - 1
Kolping Boys MA1 - DEM MA1 4 - 4
Kolping Boys MA1 - Jong Holland MA1 3 - 4
Meervogels 31 MA1 - ADO '20 MA1 0 - 3
Meervogels 31 MA1 - HBC MA1 2 - 1
Meervogels 31 MA1 - Koedijk MA1 9 - 0
Meervogels 31 MA1 - Kolping Boys MA1 1 - 0
RCH MA1 - HBC MA1 2 - 4
RCH MA1 - Meervogels 31 MA1 0 - 1
RCH MA1 - Texel 94 MA1 1 - 0
Reiger Boys MA2 - HBC MA1 3 - 3
Reiger Boys MA2 - Koedijk MA1 19 - 0
Reiger Boys MA2 - Meervogels 31 MA1 1 - 1
Reiger Boys MA2 - Texel 94 MA1 4 - 3
Texel 94 MA1 - Berdos MA1 7 - 4
Texel 94 MA1 - Jong Holland MA1 1 - 1
Texel 94 MA1 - Koedijk MA1 11 - 0
Zaandijk MA1 - Koedijk MA1 7 - 0
Zaandijk MA1 - Kolping Boys MA1 5 - 11
Zaandijk MA1 - Meervogels 31 MA1 1 - 2
Zaandijk MA1 - RCH MA1 1 - 2
Zaandijk MA1 - Reiger Boys MA2 1 - 8

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:17

Bron: Voetbal.nl
RCH A1 / A-Junioren Zondag

RCH A1 / A-Junioren Zondag

2e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 nov DIOS A1 RCH A1 2-3
23 nov Onze Gezellen A1 Hillegom sv A2 5-1
23 nov SDW A1 SDZ A1 2-2
23 nov Swift A2 AGB A1 8-1
23 nov Zwanenburg A2 Vogelenzang A1 2-7

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RODA 23 A1 6 5 1 0 16 41 5 -
2 RCH A1 6 5 1 0 16 31 9 -
3 DIOS A1 7 5 1 1 16 41 5 -
4 Onze Gezellen A1 8 5 1 2 16 42 21 -
5 Swift A2 8 5 0 3 15 46 20 -
6 Hillegom sv A2 7 3 0 4 9 19 21 -
7 SDZ A1 7 2 1 4 7 23 29 -
8 Spaarnwoude A1 6 2 0 4 6 13 33 -
9 AGB A1 6 2 0 4 6 14 36 -
10 Vogelenzang A1 2 1 1 0 4 8 3 -
11 Zwanenburg A2 7 0 1 6 1 8 49 -
12 SDW A1 8 0 1 7 1 7 62 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30 nov 11:00 Vogelenzang A1 - SDW A1 Sportpark Vogelenzang
30 nov 11:30 RCH A1 - RODA 23 A1 Sportpark Heemstede
30 nov 11:45 SDZ A1 - DIOS A1 Sportpark Transformatorweg - SDZ
30 nov 14:00 Hillegom sv A2 - Swift A2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
30 nov 14:30 AGB A1 - Spaarnwoude A1 Sportpark Ookmeer
07 dec 09:30 Onze Gezellen A1 - RCH A1 Sportpark Vd Aart
07 dec 11:30 Spaarnwoude A1 - SDZ A1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
07 dec 12:00 RODA 23 A1 - Hillegom sv A2 Sportpark RODA '23
07 dec 14:00 Zwanenburg A2 - AGB A1 Sportpark Zwanenburg
07 dec 14:30 DIOS A1 - Vogelenzang A1 Sportpark Jan Schrama - DIOS
14 dec 11:00 Vogelenzang A1 - Spaarnwoude A1 Sportpark Vogelenzang
14 dec 11:30 RCH A1 - Swift A2 Sportpark Heemstede
14 dec 12:00 SDZ A1 - Onze Gezellen A1 Sportpark Transformatorweg - SDZ
14 dec 14:00 Zwanenburg A2 - SDW A1 Sportpark Zwanenburg
14 dec 14:30 AGB A1 - DIOS A1 Sportpark Ookmeer

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AGB A1 - Hillegom sv A2 1 - 2
AGB A1 - Onze Gezellen A1 0 - 14
AGB A1 - RCH A1 2 - 6
AGB A1 - SDW A1 5 - 2
DIOS A1 - Onze Gezellen A1 6 - 1
DIOS A1 - RCH A1 2 - 3
DIOS A1 - RODA 23 A1 0 - 0
DIOS A1 - SDW A1 9 - 0
Hillegom sv A2 - DIOS A1 0 - 6
Hillegom sv A2 - SDW A1 8 - 1
Hillegom sv A2 - SDZ A1 2 - 4
Hillegom sv A2 - Zwanenburg A2 5 - 1
Onze Gezellen A1 - Hillegom sv A2 5 - 1
Onze Gezellen A1 - Spaarnwoude A1 6 - 3
Onze Gezellen A1 - Swift A2 6 - 2
RCH A1 - SDZ A1 4 - 2
RCH A1 - Spaarnwoude A1 7 - 2
RCH A1 - Vogelenzang A1 1 - 1
RCH A1 - Zwanenburg A2 -
RODA 23 A1 - Onze Gezellen A1 6 - 2
Wedstrijd Uitslag
RODA 23 A1 - Swift A2 6 - 3
SDW A1 - Onze Gezellen A1 2 - 7
SDW A1 - RCH A1 0 - 10
SDW A1 - RODA 23 A1 0 - 5
SDW A1 - SDZ A1 2 - 2
SDZ A1 - AGB A1 4 - 5
SDZ A1 - RODA 23 A1 0 - 11
SDZ A1 - Swift A2 2 - 3
SDZ A1 - Zwanenburg A2 9 - 2
Spaarnwoude A1 - DIOS A1 0 - 14
Spaarnwoude A1 - Hillegom sv A2 3 - 1
Spaarnwoude A1 - Swift A2 1 - 3
Swift A2 - AGB A1 8 - 1
Swift A2 - DIOS A1 1 - 4
Swift A2 - SDW A1 16 - 0
Swift A2 - Zwanenburg A2 10 - 0
Zwanenburg A2 - Onze Gezellen A1 1 - 1
Zwanenburg A2 - RODA 23 A1 0 - 13
Zwanenburg A2 - Spaarnwoude A1 2 - 4
Zwanenburg A2 - Vogelenzang A1 2 - 7

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:17

Bron: Voetbal.nl
RCH MB1 / Meisjes B-Junioren (najaar)

RCH MB1 / Meisjes B-Junioren (najaar)

2e klasse 05

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov DSS MB4 HBC MB1 0-2
22 nov Hillegom sv MB2 Kon. HFC MB1 1-8
22 nov RCH MB1 Velsen MB1 0-15
22 nov United/DAVO MB1 Alliance 22 MB1 1-0

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SVIJ MB1 7 7 0 0 21 54 7 -
2 Zandvoort MB1 6 6 0 0 18 30 9 -
3 Kon. HFC MB1 8 5 0 3 15 53 12 -
4 Velsen MB1 8 5 0 3 15 37 9 -
5 HBC MB1 7 4 0 3 12 25 14 -
6 Hillegom sv MB2 8 3 2 3 11 14 21 -
7 Alliance 22 MB1 9 3 1 5 10 15 34 -
8 United/DAVO MB1 8 3 0 5 9 10 34 -
9 DEM MB2 8 2 1 5 7 21 37 -
10 DSS MB4 7 1 1 5 4 7 26 -
11 RCH MB1 8 0 1 7 1 5 68 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 12:30 Velsen MB1 - DSS MB4 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
29 nov 12:45 HBC MB1 - SVIJ MB1 Sportpark HBC
29 nov 14:30 Zandvoort MB1 - Hillegom sv MB2 Sportpark Zandvoort
29 nov 16:00 Alliance 22 MB1 - RCH MB1 Sportpark Alliance'22
06 dec 10:15 DEM MB2 - Kon. HFC MB1 Sportpark DEM
06 dec 11:00 SVIJ MB1 - DSS MB4 Sportpark Zeewijk
06 dec 11:00 RCH MB1 - Zandvoort MB1 Sportpark Heemstede
06 dec 12:30 United/DAVO MB1 - Velsen MB1 Sportpark United DAVO
06 dec 13:00 Hillegom sv MB2 - HBC MB1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
13 dec 11:00 SVIJ MB1 - Zandvoort MB1 Sportpark Zeewijk
13 dec 11:30 DEM MB2 - United/DAVO MB1 Sportpark DEM
13 dec 11:30 HBC MB1 - Kon. HFC MB1 Sportpark HBC

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 MB1 - HBC MB1 4 - 2
Alliance 22 MB1 - Hillegom sv MB2 3 - 2
Alliance 22 MB1 - Kon. HFC MB1 0 - 6
Alliance 22 MB1 - SVIJ MB1 0 - 6
Alliance 22 MB1 - Zandvoort MB1 1 - 5
DEM MB2 - Alliance 22 MB1 3 - 5
DEM MB2 - DSS MB4 6 - 0
DEM MB2 - Hillegom sv MB2 3 - 3
DEM MB2 - SVIJ MB1 2 - 10
DSS MB4 - Alliance 22 MB1 1 - 1
DSS MB4 - HBC MB1 0 - 2
DSS MB4 - Hillegom sv MB2 0 - 2
DSS MB4 - RCH MB1 5 - 0
DSS MB4 - United/DAVO MB1 0 - 4
HBC MB1 - DEM MB2 6 - 3
HBC MB1 - Kon. HFC MB1 -
HBC MB1 - RCH MB1 11 - 0
HBC MB1 - Zandvoort MB1 2 - 4
Hillegom sv MB2 - Kon. HFC MB1 1 - 8
Hillegom sv MB2 - SVIJ MB1 0 - 4
Hillegom sv MB2 - Velsen MB1 1 - 0
Kon. HFC MB1 - DSS MB4 11 - 1
Kon. HFC MB1 - RCH MB1 10 - 1
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC MB1 - United/DAVO MB1 12 - 0
Kon. HFC MB1 - Velsen MB1 0 - 1
Kon. HFC MB1 - Zandvoort MB1 3 - 4
RCH MB1 - DEM MB2 1 - 3
RCH MB1 - Hillegom sv MB2 3 - 3
RCH MB1 - SVIJ MB1 0 - 16
RCH MB1 - Velsen MB1 0 - 15
SVIJ MB1 - Kon. HFC MB1 4 - 3
SVIJ MB1 - United/DAVO MB1 11 - 0
SVIJ MB1 - Zandvoort MB1 -
United/DAVO MB1 - Alliance 22 MB1 1 - 0
United/DAVO MB1 - HBC MB1 0 - 2
United/DAVO MB1 - Hillegom sv MB2 0 - 2
United/DAVO MB1 - RCH MB1 5 - 0
Velsen MB1 - Alliance 22 MB1 8 - 1
Velsen MB1 - DEM MB2 6 - 0
Velsen MB1 - HBC MB1 3 - 0
Velsen MB1 - SVIJ MB1 2 - 3
Zandvoort MB1 - DEM MB2 6 - 1
Zandvoort MB1 - DSS MB4 -
Zandvoort MB1 - United/DAVO MB1 7 - 0
Zandvoort MB1 - Velsen MB1 4 - 2

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:16

Bron: Voetbal.nl
RCH B1 / B-Junioren (najaar)

RCH B1 / B-Junioren (najaar)

2e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Blauw Wit Amsterdam B1 RCH B1 6-3
22 nov BSM B2 FC Aalsmeer B1 1-10
22 nov HBC B2 Arsenal ASV B1 3-0
22 nov UNO vv B1 SCW B1 1-6
22 nov VVC B3 Hillegom sv B2 6-2

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC B2 9 7 1 1 22 52 11 -
2 SCW B1 9 7 1 1 22 41 12 -
3 Arsenal ASV B1 9 7 0 2 21 38 14 -
4 FC Aalsmeer B1 9 6 1 2 19 42 14 -
5 RCH B1 9 3 1 5 10 23 44 -
6 Hillegom sv B2 9 2 3 4 9 13 24 -
7 VVC B3 9 3 0 6 9 23 37 -
8 Blauw Wit Amsterdam B1 9 3 0 6 9 22 37 -
9 UNO vv B1 9 2 1 6 7 15 32 -
10 BSM B2 9 1 0 8 3 7 51 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 10:45 Arsenal ASV B1 - BSM B2 Sportpark De Schinkel- asv Arsenal
29 nov 11:15 RCH B1 - HBC B2 Sportpark Heemstede
29 nov 11:30 SCW B1 - Blauw Wit Amsterdam B1 Sportpark SCW
29 nov 12:30 FC Aalsmeer B1 - VVC B3 Sportpark RKAV
29 nov 13:00 Hillegom sv B2 - UNO vv B1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
06 dec 11:15 RCH B1 - Blauw Wit Amsterdam B1 Sportpark Heemstede
06 dec 11:30 SCW B1 - UNO vv B1 Sportpark SCW
06 dec 12:30 FC Aalsmeer B1 - BSM B2 Sportpark RKAV
06 dec 13:00 Hillegom sv B2 - VVC B3 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
06 dec 14:30 Arsenal ASV B1 - HBC B2 Sportpark De Schinkel- asv Arsenal

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Arsenal ASV B1 - FC Aalsmeer B1 0 - 2
Arsenal ASV B1 - SCW B1 4 - 1
Arsenal ASV B1 - VVC B3 5 - 2
Blauw Wit Amsterdam B1 - Arsenal ASV B1 2 - 7
Blauw Wit Amsterdam B1 - BSM B2 4 - 1
Blauw Wit Amsterdam B1 - Hillegom sv B2 5 - 1
Blauw Wit Amsterdam B1 - RCH B1 6 - 3
Blauw Wit Amsterdam B1 - SCW B1 1 - 6
Blauw Wit Amsterdam B1 - UNO vv B1 0 - 3
BSM B2 - Arsenal ASV B1 0 - 6
BSM B2 - FC Aalsmeer B1 1 - 10
BSM B2 - HBC B2 0 - 10
BSM B2 - Hillegom sv B2 0 - 2
BSM B2 - SCW B1 1 - 10
BSM B2 - UNO vv B1 2 - 3
FC Aalsmeer B1 - Blauw Wit Amsterdam B1 7 - 2
FC Aalsmeer B1 - Hillegom sv B2 3 - 4
FC Aalsmeer B1 - RCH B1 7 - 1
HBC B2 - Arsenal ASV B1 3 - 0
HBC B2 - Blauw Wit Amsterdam B1 6 - 0
HBC B2 - FC Aalsmeer B1 4 - 0
HBC B2 - RCH B1 15 - 0
HBC B2 - UNO vv B1 4 - 2
Wedstrijd Uitslag
HBC B2 - VVC B3 7 - 4
Hillegom sv B2 - Arsenal ASV B1 1 - 5
Hillegom sv B2 - HBC B2 1 - 1
Hillegom sv B2 - SCW B1 0 - 2
RCH B1 - Arsenal ASV B1 3 - 5
RCH B1 - BSM B2 5 - 0
RCH B1 - Hillegom sv B2 1 - 1
RCH B1 - UNO vv B1 4 - 3
SCW B1 - FC Aalsmeer B1 1 - 1
SCW B1 - HBC B2 4 - 2
SCW B1 - RCH B1 4 - 2
SCW B1 - VVC B3 7 - 0
UNO vv B1 - Arsenal ASV B1 0 - 6
UNO vv B1 - FC Aalsmeer B1 0 - 6
UNO vv B1 - Hillegom sv B2 1 - 1
UNO vv B1 - SCW B1 1 - 6
UNO vv B1 - VVC B3 2 - 3
VVC B3 - Blauw Wit Amsterdam B1 3 - 2
VVC B3 - BSM B2 1 - 2
VVC B3 - FC Aalsmeer B1 1 - 6
VVC B3 - Hillegom sv B2 6 - 2
VVC B3 - RCH B1 3 - 4

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:13

Bron: Voetbal.nl
RCH B2 / B-Junioren (najaar)

RCH B2 / B-Junioren (najaar)

3e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Amstelveen B2 RCH B2 23-3
22 nov Argon B3 HBC B4 0-1
22 nov FC Aalsmeer B3 AMVJ B2 6-2
22 nov HBC B3 VVC B4 5-2
22 nov Legmeervogels B2 SDZ B2 1-5
22 nov Vlug en Vaardig B1 Hillegom sv B3 6-3
22 nov Weesp FC B1 Zandvoort B2 7-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC B3 7 7 0 0 21 37 5 -
2 Vlug en Vaardig B1 9 7 0 2 21 46 17 -
3 Weesp FC B1 9 6 1 2 19 61 23 -
4 SDZ B2 9 5 3 1 18 46 16 -
5 Hillegom sv B3 8 5 1 2 16 28 17 -
6 Amstelveen B2 9 4 2 3 14 43 24 -
7 VVC B4 8 4 1 3 13 25 23 -
8 HBC B4 6 4 0 2 12 21 14 -
9 Argon B3 8 4 0 4 12 13 10 -
10 Legmeervogels B2 7 2 0 5 6 28 30 -
11 Zandvoort B2 8 2 0 6 6 20 36 -
12 RCH B2 8 1 0 7 3 12 83 -
13 FC Aalsmeer B3 9 1 0 8 3 11 42 -
14 AMVJ B2 7 0 0 7 0 8 59 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 10:30 AMVJ B2 - Amstelveen B2 Sportpark Het Loopveld
29 nov 12:00 VVC B4 - Weesp FC B1 Montreallaan - VVC complex
29 nov 13:00 RCH B2 - Argon B3 Sportpark Heemstede
29 nov 13:00 Hillegom sv B3 - HBC B3 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 13:00 HBC B4 - Legmeervogels B2 Sportpark HBC
29 nov 14:30 Zandvoort B2 - FC Aalsmeer B3 Sportpark Zandvoort
29 nov 15:00 SDZ B2 - Vlug en Vaardig B1 Sportpark Transformatorweg - SDZ
06 dec 10:30 AMVJ B2 - VVC B4 Sportpark Het Loopveld
06 dec 10:45 Amstelveen B2 - Hillegom sv B3 Sportpark Sportlaan-Oost
06 dec 11:00 Argon B3 - SDZ B2 Sportpark Argon
06 dec 12:15 Weesp FC B1 - Vlug en Vaardig B1 Sportpark Papelaan - Weesp FC
06 dec 13:15 RCH B2 - Zandvoort B2 Sportpark Heemstede
06 dec 14:30 FC Aalsmeer B3 - HBC B4 Sportpark RKAV
06 dec 15:00 Legmeervogels B2 - HBC B3 Sportpark Randhoorn - L'meervogels
13 dec 12:00 Legmeervogels B2 - RCH B2 Sportpark Randhoorn - L'meervogels
13 dec 12:00 VVC B4 - Hillegom sv B3 Montreallaan - VVC complex
13 dec 12:00 AMVJ B2 - HBC B4 Sportpark Het Loopveld

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Amstelveen B2 - Argon B3 1 - 2
Amstelveen B2 - Legmeervogels B2 4 - 3
Amstelveen B2 - RCH B2 23 - 3
Amstelveen B2 - SDZ B2 3 - 3
AMVJ B2 - HBC B4 -
AMVJ B2 - Legmeervogels B2 1 - 9
AMVJ B2 - SDZ B2 2 - 8
AMVJ B2 - Weesp FC B1 1 - 13
Argon B3 - HBC B3 0 - 3
Argon B3 - HBC B4 0 - 1
Argon B3 - Vlug en Vaardig B1 0 - 3
Argon B3 - Weesp FC B1 5 - 0
FC Aalsmeer B3 - Amstelveen B2 0 - 3
FC Aalsmeer B3 - AMVJ B2 6 - 2
FC Aalsmeer B3 - Argon B3 0 - 4
FC Aalsmeer B3 - Hillegom sv B3 0 - 2
FC Aalsmeer B3 - Legmeervogels B2 1 - 9
HBC B3 - Amstelveen B2 4 - 1
HBC B3 - AMVJ B2 -
HBC B3 - FC Aalsmeer B3 5 - 0
HBC B3 - VVC B4 5 - 2
HBC B3 - Zandvoort B2 3 - 0
HBC B4 - Amstelveen B2 4 - 2
HBC B4 - RCH B2 5 - 2
HBC B4 - SDZ B2 1 - 7
Hillegom sv B3 - AMVJ B2 12 - 1
Hillegom sv B3 - Argon B3 1 - 0
Hillegom sv B3 - HBC B4 2 - 1
Hillegom sv B3 - RCH B2 1 - 3
Hillegom sv B3 - SDZ B2 2 - 2
Wedstrijd Uitslag
Legmeervogels B2 - RCH B2 -
Legmeervogels B2 - SDZ B2 1 - 5
Legmeervogels B2 - Weesp FC B1 3 - 8
RCH B2 - HBC B3 0 - 13
RCH B2 - Vlug en Vaardig B1 0 - 12
RCH B2 - VVC B4 1 - 3
RCH B2 - Weesp FC B1 2 - 19
SDZ B2 - RCH B2 7 - 1
SDZ B2 - VVC B4 1 - 1
SDZ B2 - Weesp FC B1 2 - 4
SDZ B2 - Zandvoort B2 11 - 1
Vlug en Vaardig B1 - Amstelveen B2 1 - 2
Vlug en Vaardig B1 - AMVJ B2 4 - 1
Vlug en Vaardig B1 - FC Aalsmeer B3 5 - 2
Vlug en Vaardig B1 - Hillegom sv B3 6 - 3
Vlug en Vaardig B1 - Legmeervogels B2 7 - 2
VVC B4 - Argon B3 1 - 2
VVC B4 - FC Aalsmeer B3 8 - 1
VVC B4 - HBC B4 1 - 9
VVC B4 - Hillegom sv B3 -
VVC B4 - Vlug en Vaardig B1 5 - 3
Weesp FC B1 - Amstelveen B2 4 - 4
Weesp FC B1 - FC Aalsmeer B3 4 - 1
Weesp FC B1 - HBC B3 2 - 4
Weesp FC B1 - Zandvoort B2 7 - 1
Zandvoort B2 - AMVJ B2 7 - 0
Zandvoort B2 - Hillegom sv B3 4 - 5
Zandvoort B2 - Legmeervogels B2 4 - 1
Zandvoort B2 - Vlug en Vaardig B1 2 - 5
Zandvoort B2 - VVC B4 1 - 4

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:17

Bron: Voetbal.nl
RCH C1 / C-Junioren (najaar)

RCH C1 / C-Junioren (najaar)

3e klasse 13

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Bloemendaal C3 Vogelenzang C1 2-4
22 nov Hoofddorp s.v. C8 DSS C3 4-7
22 nov RCH C1 Alliance 22 C3 1-5
22 nov Velsen C4 Terrasvogels C1 0-5
22 nov VSV C3 Onze Gezellen C3 1-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSS C3 7 6 1 0 19 55 11 -
2 Alliance 22 C3 7 6 1 0 19 42 8 -
3 Terrasvogels C1 6 4 2 0 14 30 5 -
4 Vogelenzang C1 5 4 1 0 13 34 10 -
5 Velsen C4 7 3 0 4 9 21 43 -
6 Hoofddorp s.v. C8 8 3 0 5 9 33 38 -
7 Onze Gezellen C3 8 2 3 3 9 13 24 -
8 VSV C3 9 3 0 6 9 16 42 -
9 Bloemendaal C3 9 2 2 5 8 24 41 -
10 RCH C1 6 1 2 3 5 12 19 -
11 DEM C8 8 0 0 8 0 11 50 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 10:30 Vogelenzang C1 - DEM C8 Sportpark Vogelenzang
29 nov 11:45 Alliance 22 C3 - Bloemendaal C3 Sportpark Alliance'22
29 nov 12:00 Terrasvogels C1 - Hoofddorp s.v. C8 Sportpark De Elta - Terrasvogels
29 nov 14:45 Onze Gezellen C3 - Velsen C4 Sportpark Vd Aart
29 nov 16:45 DSS C3 - RCH C1 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 dec 12:15 Hoofddorp s.v. C8 - Onze Gezellen C3 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
06 dec 12:30 Alliance 22 C3 - DSS C3 Sportpark Alliance'22
06 dec 14:15 DEM C8 - Terrasvogels C1 Sportpark DEM
06 dec 14:30 Velsen C4 - VSV C3 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
06 dec 15:15 RCH C1 - Vogelenzang C1 Sportpark Heemstede

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 C3 - Hoofddorp s.v. C8 4 - 2
Alliance 22 C3 - Velsen C4 11 - 1
Alliance 22 C3 - VSV C3 6 - 1
Bloemendaal C3 - DEM C8 6 - 2
Bloemendaal C3 - Hoofddorp s.v. C8 3 - 6
Bloemendaal C3 - Onze Gezellen C3 1 - 1
Bloemendaal C3 - Vogelenzang C1 2 - 4
DEM C8 - Alliance 22 C3 0 - 11
DEM C8 - Hoofddorp s.v. C8 0 - 8
DEM C8 - Velsen C4 5 - 6
DSS C3 - Bloemendaal C3 9 - 1
DSS C3 - DEM C8 10 - 0
DSS C3 - Terrasvogels C1 3 - 3
DSS C3 - VSV C3 10 - 0
Hoofddorp s.v. C8 - DSS C3 4 - 7
Hoofddorp s.v. C8 - RCH C1 5 - 4
Hoofddorp s.v. C8 - Velsen C4 4 - 5
Onze Gezellen C3 - Alliance 22 C3 2 - 4
Onze Gezellen C3 - DEM C8 2 - 0
Onze Gezellen C3 - DSS C3 1 - 10
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen C3 - Terrasvogels C1 0 - 4
RCH C1 - Alliance 22 C3 1 - 5
RCH C1 - Bloemendaal C3 3 - 3
RCH C1 - DEM C8 3 - 2
RCH C1 - Onze Gezellen C3 1 - 1
RCH C1 - VSV C3 0 - 3
Terrasvogels C1 - Alliance 22 C3 1 - 1
Terrasvogels C1 - Bloemendaal C3 8 - 1
Terrasvogels C1 - VSV C3 9 - 0
Velsen C4 - Bloemendaal C3 5 - 3
Velsen C4 - DSS C3 2 - 6
Velsen C4 - Terrasvogels C1 0 - 5
Vogelenzang C1 - Hoofddorp s.v. C8 12 - 2
Vogelenzang C1 - Onze Gezellen C3 3 - 3
Vogelenzang C1 - Velsen C4 9 - 2
VSV C3 - Bloemendaal C3 3 - 4
VSV C3 - DEM C8 4 - 2
VSV C3 - Hoofddorp s.v. C8 3 - 2
VSV C3 - Onze Gezellen C3 1 - 3
VSV C3 - Vogelenzang C1 1 - 6

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:13

Bron: Voetbal.nl
RCH D1 / D-Pupillen

RCH D1 / D-Pupillen

1e klasse 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov DIOS D1 HBC D1 5-3
22 nov DSS D1 DCG D1 3-2
22 nov Onze Gezellen D1 Alliance 22 D1 1-1
22 nov RCH D1 Hillegom sv D1 1-4
22 nov Velsen D1 Zwanenburg D1 0-4
22 nov VVC D1 Pancratius D2 3-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DIOS D1 9 9 0 0 27 45 9 -
2 Alliance 22 D1 9 5 3 1 18 39 18 -
3 DSS D1 9 5 3 1 18 33 23 -
4 VVC D1 9 5 1 3 16 34 17 -
5 HBC D1 9 4 2 3 14 31 21 -
6 Pancratius D2 9 4 2 3 14 21 21 -
7 Onze Gezellen D1 9 4 2 3 14 15 17 -
8 DCG D1 9 4 1 4 13 20 18 -
9 Zwanenburg D1 9 3 1 5 10 21 29 -
10 Hillegom sv D1 9 2 1 6 7 13 24 -
11 RCH D1 9 1 0 8 3 10 36 -
12 Velsen D1 9 0 0 9 0 7 56 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 10:30 Zwanenburg D1 - RCH D1 Sportpark Zwanenburg
29 nov 11:15 HBC D1 - VVC D1 Sportpark HBC
29 nov 11:30 DCG D1 - Velsen D1 Sportpark Ookmeer
29 nov 11:30 Hillegom sv D1 - DIOS D1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 11:30 Pancratius D2 - Onze Gezellen D1 Sportpark Schuilhoeve
29 nov 12:45 Alliance 22 D1 - DSS D1 Sportpark Alliance'22
06 dec 10:00 DSS D1 - DIOS D1 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 dec 10:15 Velsen D1 - Onze Gezellen D1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
06 dec 10:30 Zwanenburg D1 - Hillegom sv D1 Sportpark Zwanenburg
06 dec 10:35 Alliance 22 D1 - RCH D1 Sportpark Alliance'22
06 dec 11:30 Pancratius D2 - HBC D1 Sportpark Schuilhoeve
06 dec 11:30 DCG D1 - VVC D1 Sportpark Ookmeer

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D1 - DCG D1 3 - 1
Alliance 22 D1 - DIOS D1 3 - 5
Alliance 22 D1 - HBC D1 5 - 2
Alliance 22 D1 - Pancratius D2 2 - 2
Alliance 22 D1 - Velsen D1 12 - 2
DCG D1 - HBC D1 2 - 1
DCG D1 - Hillegom sv D1 3 - 2
DCG D1 - Onze Gezellen D1 0 - 1
DCG D1 - Zwanenburg D1 5 - 3
DIOS D1 - DCG D1 3 - 1
DIOS D1 - DSS D1 6 - 2
DIOS D1 - HBC D1 5 - 3
DIOS D1 - Onze Gezellen D1 5 - 0
DIOS D1 - VVC D1 2 - 0
DSS D1 - DCG D1 3 - 2
DSS D1 - Onze Gezellen D1 2 - 2
DSS D1 - Pancratius D2 4 - 1
DSS D1 - RCH D1 6 - 0
DSS D1 - VVC D1 6 - 4
HBC D1 - DSS D1 4 - 4
HBC D1 - Pancratius D2 3 - 3
HBC D1 - RCH D1 4 - 1
HBC D1 - Velsen D1 6 - 0
Hillegom sv D1 - Alliance 22 D1 0 - 3
Hillegom sv D1 - DSS D1 2 - 2
Hillegom sv D1 - Onze Gezellen D1 1 - 3
Hillegom sv D1 - VVC D1 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Hillegom sv D1 - Zwanenburg D1 0 - 3
Onze Gezellen D1 - Alliance 22 D1 1 - 1
Onze Gezellen D1 - HBC D1 1 - 3
Onze Gezellen D1 - RCH D1 2 - 0
Onze Gezellen D1 - Velsen D1 4 - 0
Pancratius D2 - DCG D1 0 - 4
Pancratius D2 - Hillegom sv D1 3 - 0
Pancratius D2 - RCH D1 4 - 3
Pancratius D2 - Velsen D1 3 - 1
Pancratius D2 - Zwanenburg D1 4 - 1
RCH D1 - Alliance 22 D1 1 - 6
RCH D1 - DIOS D1 0 - 6
RCH D1 - Hillegom sv D1 1 - 4
RCH D1 - Velsen D1 4 - 2
Velsen D1 - DIOS D1 0 - 9
Velsen D1 - Hillegom sv D1 2 - 3
Velsen D1 - VVC D1 0 - 11
Velsen D1 - Zwanenburg D1 0 - 4
VVC D1 - DCG D1 2 - 2
VVC D1 - Onze Gezellen D1 5 - 1
VVC D1 - Pancratius D2 3 - 1
VVC D1 - RCH D1 2 - 0
Zwanenburg D1 - Alliance 22 D1 4 - 4
Zwanenburg D1 - DIOS D1 0 - 4
Zwanenburg D1 - DSS D1 2 - 4
Zwanenburg D1 - HBC D1 0 - 5
Zwanenburg D1 - VVC D1 4 - 3

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:12

Bron: Voetbal.nl
RCH D2 / D-Pupillen (najaar)

RCH D2 / D-Pupillen (najaar)

3e klasse 11

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov DIOS D3 Hoofddorp s.v. D6 7-1
22 nov DSS D4 Kon. HFC D7 3-4
22 nov Hillegom sv D3 DIOS D4 3-2
22 nov Olympia Haarlem D2 Zandvoort D2 2-8
22 nov Overbos D4 Schoten D2 2-2
22 nov RCH D2 Alliance 22 D3 0-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 D3 9 7 2 0 23 48 16 -
2 Zandvoort D2 8 7 1 0 22 65 16 -
3 Kon. HFC D7 8 6 0 2 18 33 20 -
4 DIOS D4 9 6 0 3 18 29 29 -
5 Hillegom sv D3 7 5 0 2 15 32 12 -
6 DIOS D3 8 5 0 3 15 38 25 -
7 DSS D4 8 3 1 4 10 29 38 -
8 RCH D2 5 2 0 3 6 10 14 -
9 Hoofddorp s.v. D6 7 1 0 6 3 9 33 -
10 Olympia Haarlem D2 9 1 0 8 3 21 60 -
11 Schoten D2 5 0 1 4 1 9 35 -
12 Overbos D4 9 0 1 8 1 15 40 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 09:00 Zandvoort D2 - Hillegom sv D3 Sportpark Zandvoort
29 nov 09:00 Schoten D2 - Olympia Haarlem D2 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
29 nov 10:00 Alliance 22 D3 - Overbos D4 Sportpark Alliance'22
29 nov 10:15 Kon. HFC D7 - RCH D2 Sportpark Kon. HFC
29 nov 11:30 Hoofddorp s.v. D6 - DSS D4 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
29 nov 14:00 DIOS D4 - DIOS D3 Sportpark Jan Schrama - DIOS
06 dec 09:45 Alliance 22 D3 - Kon. HFC D7 Sportpark Alliance'22
06 dec 11:45 DSS D4 - DIOS D4 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 dec 12:00 Olympia Haarlem D2 - Hoofddorp s.v. D6 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
06 dec 13:00 RCH D2 - Schoten D2 Sportpark Heemstede
06 dec 13:15 DIOS D3 - Hillegom sv D3 Sportpark Jan Schrama - DIOS
06 dec 15:00 Overbos D4 - Zandvoort D2 Sportpark Overbos

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D3 - DIOS D3 4 - 2
Alliance 22 D3 - DSS D4 2 - 2
Alliance 22 D3 - Hillegom sv D3 4 - 3
Alliance 22 D3 - Schoten D2 7 - 1
DIOS D3 - Hoofddorp s.v. D6 7 - 1
DIOS D3 - Kon. HFC D7 3 - 4
DIOS D3 - Overbos D4 7 - 2
DIOS D4 - Alliance 22 D3 1 - 6
DIOS D4 - Hoofddorp s.v. D6 4 - 1
DIOS D4 - Kon. HFC D7 3 - 2
DIOS D4 - Olympia Haarlem D2 5 - 2
DSS D4 - DIOS D3 3 - 5
DSS D4 - Kon. HFC D7 3 - 4
DSS D4 - RCH D2 3 - 0
DSS D4 - Zandvoort D2 4 - 13
Hillegom sv D3 - DIOS D4 3 - 2
Hillegom sv D3 - DSS D4 7 - 0
Hillegom sv D3 - Olympia Haarlem D2 11 - 1
Hillegom sv D3 - Overbos D4 4 - 1
Hoofddorp s.v. D6 - Alliance 22 D3 1 - 6
Hoofddorp s.v. D6 - Hillegom sv D3 0 - 2
Hoofddorp s.v. D6 - Overbos D4 4 - 3
Hoofddorp s.v. D6 - RCH D2 -
Hoofddorp s.v. D6 - Zandvoort D2 0 - 5
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC D7 - Hillegom sv D3 4 - 2
Kon. HFC D7 - Hoofddorp s.v. D6 6 - 2
Kon. HFC D7 - Olympia Haarlem D2 4 - 2
Kon. HFC D7 - Overbos D4 7 - 0
Kon. HFC D7 - Zandvoort D2 2 - 5
Olympia Haarlem D2 - Alliance 22 D3 0 - 10
Olympia Haarlem D2 - DIOS D3 1 - 6
Olympia Haarlem D2 - DSS D4 6 - 11
Olympia Haarlem D2 - Zandvoort D2 2 - 8
Overbos D4 - DIOS D4 2 - 4
Overbos D4 - DSS D4 1 - 3
Overbos D4 - Olympia Haarlem D2 2 - 5
Overbos D4 - Schoten D2 2 - 2
RCH D2 - Alliance 22 D3 0 - 3
RCH D2 - DIOS D4 3 - 4
RCH D2 - Olympia Haarlem D2 3 - 2
RCH D2 - Overbos D4 4 - 2
Schoten D2 - DIOS D3 2 - 8
Schoten D2 - DIOS D4 3 - 5
Zandvoort D2 - Alliance 22 D3 6 - 6
Zandvoort D2 - DIOS D3 8 - 0
Zandvoort D2 - DIOS D4 7 - 1
Zandvoort D2 - Schoten D2 13 - 1

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:14

Bron: Voetbal.nl
RCH D3 / D-Pupillen (najaar)

RCH D3 / D-Pupillen (najaar)

4e klasse 13

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Alliance 22 D6 Kon. HFC D8 1-7
22 nov DIOS D7 RCH D3 2-2
22 nov Hillegom sv D5 DSOV D3 3-6
22 nov Hoofddorp s.v. D9 Zandvoort D3 1-4
22 nov Overbos D7 VVC D5 1-7

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Kon. HFC D8 8 6 1 1 19 53 14 -
2 Zandvoort D3 8 6 1 1 19 35 19 -
3 DSS D7 8 5 3 0 18 45 17 -
4 VVC D5 8 4 4 0 16 33 21 -
5 Hoofddorp s.v. D9 8 4 2 2 14 26 24 -
6 DSOV D3 8 4 1 3 13 26 18 -
7 DIOS D7 9 3 4 2 13 29 23 -
8 Alliance 22 D6 8 1 2 5 5 21 31 -
9 RCH D3 8 1 2 5 5 14 34 -
10 Hillegom sv D5 8 1 0 7 3 10 39 -
11 Overbos D7 9 0 0 9 0 9 61 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 09:00 Kon. HFC D8 - Hoofddorp s.v. D9 Sportpark Kon. HFC
29 nov 09:00 Zandvoort D3 - Hillegom sv D5 Sportpark Zandvoort
29 nov 11:00 DSOV D3 - DIOS D7 Sportpark Zijdewinde - DSOV
29 nov 11:00 RCH D3 - DSS D7 Sportpark Heemstede
29 nov 12:00 VVC D5 - Alliance 22 D6 Montreallaan - VVC complex
06 dec 10:00 Hillegom sv D5 - RCH D3 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
06 dec 11:30 Hoofddorp s.v. D9 - VVC D5 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
06 dec 11:50 Alliance 22 D6 - Overbos D7 Sportpark Alliance'22
06 dec 13:00 DSOV D3 - Zandvoort D3 Sportpark Zijdewinde - DSOV
06 dec 16:45 DSS D7 - Kon. HFC D8 Sportpark Pim Mulier- DSS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D6 - DIOS D7 3 - 7
Alliance 22 D6 - Hillegom sv D5 4 - 0
Alliance 22 D6 - Kon. HFC D8 1 - 7
Alliance 22 D6 - Zandvoort D3 3 - 4
DIOS D7 - DSS D7 2 - 2
DIOS D7 - Hoofddorp s.v. D9 3 - 3
DIOS D7 - RCH D3 2 - 2
DIOS D7 - VVC D5 6 - 6
DSOV D3 - Alliance 22 D6 3 - 3
DSOV D3 - Hoofddorp s.v. D9 6 - 2
DSOV D3 - Overbos D7 6 - 0
DSOV D3 - RCH D3 2 - 0
DSS D7 - Alliance 22 D6 3 - 2
DSS D7 - DSOV D3 3 - 2
DSS D7 - Hoofddorp s.v. D9 3 - 3
Hillegom sv D5 - DIOS D7 1 - 4
Hillegom sv D5 - DSOV D3 3 - 6
Hillegom sv D5 - DSS D7 2 - 8
Hillegom sv D5 - Overbos D7 2 - 1
Hillegom sv D5 - VVC D5 1 - 3
Hoofddorp s.v. D9 - Alliance 22 D6 5 - 3
Hoofddorp s.v. D9 - Hillegom sv D5 1 - 0
Hoofddorp s.v. D9 - Zandvoort D3 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC D8 - DIOS D7 2 - 1
Kon. HFC D8 - DSOV D3 5 - 1
Kon. HFC D8 - Hillegom sv D5 12 - 1
Kon. HFC D8 - Overbos D7 10 - 0
Overbos D7 - DIOS D7 1 - 3
Overbos D7 - DSS D7 0 - 18
Overbos D7 - Hoofddorp s.v. D9 3 - 6
Overbos D7 - RCH D3 1 - 3
Overbos D7 - VVC D5 1 - 7
RCH D3 - Alliance 22 D6 2 - 2
RCH D3 - Hoofddorp s.v. D9 2 - 5
RCH D3 - Kon. HFC D8 1 - 10
RCH D3 - VVC D5 3 - 5
RCH D3 - Zandvoort D3 1 - 7
VVC D5 - DSOV D3 2 - 0
VVC D5 - DSS D7 4 - 4
VVC D5 - Kon. HFC D8 3 - 3
VVC D5 - Zandvoort D3 3 - 3
Zandvoort D3 - DIOS D7 3 - 1
Zandvoort D3 - DSS D7 2 - 4
Zandvoort D3 - Kon. HFC D8 6 - 4
Zandvoort D3 - Overbos D7 6 - 2

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:17

Bron: Voetbal.nl
RCH D4 / D-Pupillen (najaar)

RCH D4 / D-Pupillen (najaar)

5e klasse 14

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Geel Wit D3 BSM D3 1-6
22 nov Kon. HFC D11 Hillegom sv D6 6-1
22 nov Kon. HFC D14 Zandvoort D5 4-5
22 nov RCH D4 Hillegom sv D7 4-0
22 nov UNO vv D5 HBC D6 2-4
22 nov VVC D8 DSS D11 0-5

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM D3 9 9 0 0 27 45 12 -
2 Zandvoort D5 9 7 1 1 22 46 18 -
3 HBC D6 9 7 0 2 21 48 16 -
4 UNO vv D5 9 5 1 3 16 38 20 -
5 RCH D4 9 5 1 3 16 27 27 -
6 Kon. HFC D11 9 5 0 4 15 31 30 -
7 Kon. HFC D14 9 4 2 3 14 31 19 -
8 DSS D11 9 4 1 4 13 39 28 -
9 VVC D8 9 2 0 7 6 27 43 -
10 Hillegom sv D6 9 2 0 7 6 18 34 -
11 Geel Wit D3 9 1 0 8 3 15 64 -
12 Hillegom sv D7 9 0 0 9 0 7 61 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:30 DSS D11 - RCH D4 Sportpark Pim Mulier- DSS
29 nov 08:30 HBC D6 - Kon. HFC D14 Sportpark HBC
29 nov 10:00 Hillegom sv D6 - VVC D8 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 11:15 BSM D3 - UNO vv D5 Sportpark 't Rottegat - BSM
29 nov 11:30 Hillegom sv D7 - Geel Wit D3 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 12:15 Zandvoort D5 - Kon. HFC D11 Sportpark Zandvoort
06 dec 10:00 Geel Wit D3 - HBC D6 Sportpark Geel Wit'20
06 dec 10:15 VVC D8 - Kon. HFC D11 Montreallaan - VVC complex
06 dec 10:45 UNO vv D5 - Zandvoort D5 Sportpark De Deugd- vv UNO
06 dec 13:00 Kon. HFC D14 - DSS D11 Sportpark Kon. HFC
06 dec 13:00 BSM D3 - Hillegom sv D7 Sportpark 't Rottegat - BSM
06 dec 14:30 RCH D4 - Hillegom sv D6 Sportpark Heemstede

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM D3 - HBC D6 6 - 3
BSM D3 - Kon. HFC D11 4 - 1
BSM D3 - RCH D4 5 - 0
BSM D3 - VVC D8 8 - 1
DSS D11 - BSM D3 1 - 7
DSS D11 - Geel Wit D3 6 - 3
DSS D11 - Kon. HFC D11 1 - 2
DSS D11 - UNO vv D5 3 - 4
DSS D11 - Zandvoort D5 2 - 2
Geel Wit D3 - BSM D3 1 - 6
Geel Wit D3 - Hillegom sv D6 1 - 7
Geel Wit D3 - Kon. HFC D11 8 - 3
Geel Wit D3 - Kon. HFC D14 0 - 11
Geel Wit D3 - UNO vv D5 0 - 6
HBC D6 - DSS D11 6 - 2
HBC D6 - Hillegom sv D6 5 - 0
HBC D6 - Hillegom sv D7 6 - 0
HBC D6 - RCH D4 7 - 0
HBC D6 - VVC D8 7 - 0
Hillegom sv D6 - BSM D3 1 - 2
Hillegom sv D6 - DSS D11 2 - 5
Hillegom sv D6 - Hillegom sv D7 2 - 0
Hillegom sv D6 - Kon. HFC D14 2 - 4
Hillegom sv D7 - DSS D11 2 - 14
Hillegom sv D7 - Kon. HFC D11 0 - 8
Hillegom sv D7 - Kon. HFC D14 1 - 3
Hillegom sv D7 - UNO vv D5 1 - 10
Wedstrijd Uitslag
Hillegom sv D7 - Zandvoort D5 1 - 8
Kon. HFC D11 - HBC D6 3 - 9
Kon. HFC D11 - Hillegom sv D6 6 - 1
Kon. HFC D11 - Kon. HFC D14 4 - 3
Kon. HFC D11 - RCH D4 1 - 3
Kon. HFC D11 - UNO vv D5 3 - 1
Kon. HFC D14 - BSM D3 1 - 3
Kon. HFC D14 - RCH D4 1 - 1
Kon. HFC D14 - VVC D8 3 - 2
Kon. HFC D14 - Zandvoort D5 4 - 5
RCH D4 - Geel Wit D3 10 - 2
RCH D4 - Hillegom sv D7 4 - 0
RCH D4 - VVC D8 5 - 2
RCH D4 - Zandvoort D5 1 - 7
UNO vv D5 - HBC D6 2 - 4
UNO vv D5 - Hillegom sv D6 4 - 2
UNO vv D5 - Kon. HFC D14 1 - 1
UNO vv D5 - RCH D4 2 - 3
VVC D8 - DSS D11 0 - 5
VVC D8 - Geel Wit D3 9 - 0
VVC D8 - Hillegom sv D7 6 - 2
VVC D8 - UNO vv D5 3 - 8
Zandvoort D5 - BSM D3 3 - 4
Zandvoort D5 - Geel Wit D3 6 - 0
Zandvoort D5 - HBC D6 3 - 1
Zandvoort D5 - Hillegom sv D6 7 - 1
Zandvoort D5 - VVC D8 5 - 4

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:17

Bron: Voetbal.nl
RCH E1 / E-Pupillen (najaar)

RCH E1 / E-Pupillen (najaar)

1e klasse 07

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov CSW E1 Argon E1 0-6
22 nov DIOS E3 Abcoude E2 3-4
22 nov KDO E1 RODA 23 E3 3-2
22 nov RCH E1 Pancratius E2 3-0
22 nov RKDES E1 DSS E2 4-5

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 KDO E1 9 9 0 0 27 45 20 -
2 Abcoude E2 8 6 1 1 19 31 22 -
3 Argon E1 7 6 0 1 18 46 8 -
4 RCH E1 8 5 0 3 15 29 19 -
5 CSW E1 8 3 3 2 12 23 24 -
6 DSS E2 8 4 0 4 12 25 34 -
7 RODA 23 E3 9 3 1 5 10 35 42 -
8 RKDES E1 8 2 1 5 7 22 38 -
9 Pancratius E2 8 1 0 7 3 14 24 -
10 DIOS E3 7 0 2 5 2 13 22 -
11 Legmeervogels E3 8 0 2 6 2 14 44 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:45 Argon E1 - RCH E1 Sportpark Argon
29 nov 09:00 Pancratius E2 - DIOS E3 Sportpark Schuilhoeve
29 nov 09:00 Abcoude E2 - RKDES E1 Sportpark Hollandse Kade - FC. Abc
29 nov 10:30 RODA 23 E3 - CSW E1 Sportpark RODA '23
29 nov 11:45 DSS E2 - Legmeervogels E3 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 dec 09:00 KDO E1 - Argon E1 Sportpark KDO
06 dec 09:00 Legmeervogels E3 - Abcoude E2 Sportpark Randhoorn - L'meervogels
06 dec 10:00 RCH E1 - DSS E2 Sportpark Heemstede
06 dec 10:45 CSW E1 - Pancratius E2 Sportpark CSW
06 dec 11:00 RKDES E1 - DIOS E3 Sportpark Calslagen - RKDES
13 dec 12:45 DIOS E3 - Argon E1 Sportpark Jan Schrama - DIOS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Abcoude E2 - DSS E2 3 - 2
Abcoude E2 - RCH E1 4 - 2
Abcoude E2 - RODA 23 E3 5 - 3
Argon E1 - Abcoude E2 1 - 3
Argon E1 - DSS E2 8 - 1
Argon E1 - Legmeervogels E3 11 - 0
Argon E1 - RKDES E1 8 - 0
CSW E1 - Abcoude E2 4 - 4
CSW E1 - Argon E1 0 - 6
CSW E1 - Legmeervogels E3 3 - 3
CSW E1 - RCH E1 3 - 0
DIOS E3 - Abcoude E2 3 - 4
DIOS E3 - Argon E1 -
DIOS E3 - CSW E1 1 - 1
DIOS E3 - Legmeervogels E3 2 - 2
DIOS E3 - RCH E1 1 - 3
DSS E2 - CSW E1 1 - 4
DSS E2 - DIOS E3 4 - 2
DSS E2 - KDO E1 2 - 7
DSS E2 - Pancratius E2 2 - 1
DSS E2 - RODA 23 E3 8 - 5
KDO E1 - Abcoude E2 6 - 4
KDO E1 - CSW E1 6 - 2
Wedstrijd Uitslag
KDO E1 - DIOS E3 2 - 0
KDO E1 - RCH E1 5 - 4
KDO E1 - RODA 23 E3 3 - 2
Legmeervogels E3 - KDO E1 1 - 7
Legmeervogels E3 - Pancratius E2 1 - 6
Legmeervogels E3 - RKDES E1 1 - 5
Pancratius E2 - Abcoude E2 1 - 4
Pancratius E2 - Argon E1 1 - 3
Pancratius E2 - KDO E1 3 - 4
Pancratius E2 - RKDES E1 1 - 3
Pancratius E2 - RODA 23 E3 1 - 4
RCH E1 - Legmeervogels E3 3 - 2
RCH E1 - Pancratius E2 3 - 0
RCH E1 - RKDES E1 9 - 2
RCH E1 - RODA 23 E3 5 - 2
RKDES E1 - CSW E1 3 - 6
RKDES E1 - DSS E2 4 - 5
RKDES E1 - KDO E1 2 - 5
RODA 23 E3 - Argon E1 3 - 9
RODA 23 E3 - DIOS E3 6 - 4
RODA 23 E3 - Legmeervogels E3 7 - 4
RODA 23 E3 - RKDES E1 3 - 3

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:14

Bron: Voetbal.nl
RCH E2 / E-Pupillen (najaar)

RCH E2 / E-Pupillen (najaar)

2e klasse 08

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Buitenveldert E2 DIOS E4 17-0
22 nov Kon. HFC E6 Overbos E2 7-4
22 nov Olympia Haarlem E1 Zandvoort E1 4-5
22 nov RCH E2 Pancratius E3 3-0
22 nov SCW E1 Hillegom sv E2 0-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Buitenveldert E2 8 7 0 1 21 58 8 -
2 Zandvoort E1 7 6 1 0 19 49 19 -
3 Kon. HFC E6 8 5 0 3 15 45 25 -
4 SCW E1 7 4 1 2 13 27 20 -
5 Olympia Haarlem E1 7 4 0 3 12 28 26 -
6 RCH E2 7 3 0 4 9 14 25 -
7 Hillegom sv E2 8 3 0 5 9 21 23 -
8 Overbos E2 8 3 0 5 9 37 47 -
9 Pancratius E3 7 1 0 6 3 9 31 -
10 DIOS E4 7 0 0 7 0 11 75 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:45 Zandvoort E1 - RCH E2 Sportpark Zandvoort
29 nov 10:00 Hillegom sv E2 - Olympia Haarlem E1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 10:15 Pancratius E3 - Kon. HFC E6 Sportpark Schuilhoeve
29 nov 11:00 DIOS E4 - SCW E1 Sportpark Jan Schrama - DIOS
06 dec 08:45 SCW E1 - Buitenveldert E2 Sportpark SCW
06 dec 10:00 Olympia Haarlem E1 - DIOS E4 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
06 dec 10:00 RCH E2 - Overbos E2 Sportpark Heemstede
06 dec 10:15 Pancratius E3 - Zandvoort E1 Sportpark Schuilhoeve

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Buitenveldert E2 - DIOS E4 17 - 0
Buitenveldert E2 - Kon. HFC E6 4 - 2
Buitenveldert E2 - Olympia Haarlem E1 8 - 1
Buitenveldert E2 - Overbos E2 11 - 2
DIOS E4 - Hillegom sv E2 3 - 11
DIOS E4 - Pancratius E3 2 - 4
DIOS E4 - Zandvoort E1 1 - 13
Hillegom sv E2 - Buitenveldert E2 0 - 4
Hillegom sv E2 - Kon. HFC E6 1 - 4
Hillegom sv E2 - Pancratius E3 1 - 0
Hillegom sv E2 - RCH E2 2 - 3
Kon. HFC E6 - DIOS E4 17 - 2
Kon. HFC E6 - Olympia Haarlem E1 1 - 4
Kon. HFC E6 - Overbos E2 7 - 4
Olympia Haarlem E1 - RCH E2 4 - 0
Olympia Haarlem E1 - SCW E1 3 - 5
Olympia Haarlem E1 - Zandvoort E1 4 - 5
Overbos E2 - DIOS E4 8 - 3
Overbos E2 - Hillegom sv E2 1 - 0
Wedstrijd Uitslag
Overbos E2 - Olympia Haarlem E1 5 - 6
Overbos E2 - SCW E1 5 - 7
Overbos E2 - Zandvoort E1 2 - 12
Pancratius E3 - Buitenveldert E2 0 - 4
Pancratius E3 - Olympia Haarlem E1 2 - 6
Pancratius E3 - Overbos E2 1 - 10
Pancratius E3 - SCW E1 2 - 5
RCH E2 - Buitenveldert E2 0 - 8
RCH E2 - DIOS E4 5 - 0
RCH E2 - Kon. HFC E6 1 - 6
RCH E2 - Pancratius E3 3 - 0
SCW E1 - Hillegom sv E2 0 - 1
SCW E1 - Kon. HFC E6 3 - 5
SCW E1 - RCH E2 5 - 2
SCW E1 - Zandvoort E1 2 - 2
Zandvoort E1 - Buitenveldert E2 3 - 2
Zandvoort E1 - Hillegom sv E2 8 - 5
Zandvoort E1 - Kon. HFC E6 6 - 3

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:14

Bron: Voetbal.nl
RCH E3 / E-Pupillen (najaar)

RCH E3 / E-Pupillen (najaar)

4e klasse 11

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov BSM E2 Olympia Haarlem E3 4-0
22 nov Hoofddorp s.v. E8 Overbos E6 0-0
22 nov Kon. HFC E10 Vogelenzang E1 1-3
22 nov RCH E3 Geel Wit E3 3-3
22 nov VVC E5 Hillegom sv E6 3-2
22 nov Zandvoort E4 HBC E4 0-10

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC E4 9 7 2 0 23 66 17 -
2 Vogelenzang E1 8 6 2 0 20 44 10 -
3 Hoofddorp s.v. E8 9 5 3 1 18 34 22 -
4 VVC E5 9 5 0 4 15 34 38 -
5 Geel Wit E3 8 4 1 3 13 18 27 -
6 Overbos E6 9 3 3 3 12 15 14 -
7 BSM E2 9 3 1 5 10 29 33 -
8 Hillegom sv E6 9 3 1 5 10 21 30 -
9 RCH E3 9 2 3 4 9 25 41 -
10 Kon. HFC E10 9 2 2 5 8 27 36 -
11 Olympia Haarlem E3 9 2 1 6 7 14 38 -
12 Zandvoort E4 9 1 1 7 4 12 33 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:30 HBC E4 - BSM E2 Sportpark HBC
29 nov 09:00 Hillegom sv E6 - Kon. HFC E10 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 09:30 Vogelenzang E1 - Zandvoort E4 Sportpark Vogelenzang
29 nov 10:00 Olympia Haarlem E3 - Hoofddorp s.v. E8 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
29 nov 10:30 Overbos E6 - RCH E3 Sportpark Overbos
29 nov 11:15 Geel Wit E3 - VVC E5 Sportpark Geel Wit'20
06 dec 08:30 HBC E4 - Vogelenzang E1 Sportpark HBC
06 dec 08:30 Kon. HFC E10 - Geel Wit E3 Sportpark Kon. HFC
06 dec 09:00 Hoofddorp s.v. E8 - Hillegom sv E6 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
06 dec 09:00 Zandvoort E4 - Olympia Haarlem E3 Sportpark Zandvoort
06 dec 10:00 BSM E2 - Overbos E6 Sportpark 't Rottegat - BSM
06 dec 10:00 VVC E5 - RCH E3 Montreallaan - VVC complex
13 dec 10:00 Geel Wit E3 - Vogelenzang E1 Sportpark Geel Wit'20

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM E2 - Geel Wit E3 2 - 3
BSM E2 - Hoofddorp s.v. E8 2 - 4
BSM E2 - Kon. HFC E10 5 - 3
BSM E2 - Olympia Haarlem E3 4 - 0
Geel Wit E3 - HBC E4 1 - 9
Geel Wit E3 - Hillegom sv E6 3 - 5
Geel Wit E3 - Hoofddorp s.v. E8 1 - 5
Geel Wit E3 - Vogelenzang E1 -
HBC E4 - Kon. HFC E10 6 - 3
HBC E4 - Olympia Haarlem E3 10 - 0
HBC E4 - RCH E3 11 - 2
HBC E4 - VVC E5 9 - 1
Hillegom sv E6 - BSM E2 4 - 2
Hillegom sv E6 - HBC E4 4 - 4
Hillegom sv E6 - Overbos E6 3 - 0
Hillegom sv E6 - RCH E3 1 - 4
Hillegom sv E6 - Zandvoort E4 0 - 2
Hoofddorp s.v. E8 - HBC E4 4 - 5
Hoofddorp s.v. E8 - Kon. HFC E10 5 - 5
Hoofddorp s.v. E8 - Overbos E6 0 - 0
Hoofddorp s.v. E8 - VVC E5 7 - 4
Kon. HFC E10 - Overbos E6 2 - 1
Kon. HFC E10 - Vogelenzang E1 1 - 3
Kon. HFC E10 - VVC E5 1 - 7
Kon. HFC E10 - Zandvoort E4 5 - 1
Olympia Haarlem E3 - Geel Wit E3 0 - 2
Olympia Haarlem E3 - Hillegom sv E6 3 - 2
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem E3 - Kon. HFC E10 4 - 3
Olympia Haarlem E3 - Vogelenzang E1 1 - 8
Olympia Haarlem E3 - VVC E5 2 - 4
Overbos E6 - Geel Wit E3 2 - 3
Overbos E6 - HBC E4 2 - 2
Overbos E6 - Olympia Haarlem E3 3 - 2
Overbos E6 - VVC E5 4 - 2
Overbos E6 - Zandvoort E4 3 - 0
RCH E3 - BSM E2 4 - 7
RCH E3 - Geel Wit E3 3 - 3
RCH E3 - Hoofddorp s.v. E8 2 - 3
RCH E3 - Kon. HFC E10 4 - 4
RCH E3 - Olympia Haarlem E3 2 - 2
Vogelenzang E1 - BSM E2 7 - 2
Vogelenzang E1 - Hillegom sv E6 9 - 0
Vogelenzang E1 - Hoofddorp s.v. E8 2 - 2
Vogelenzang E1 - Overbos E6 0 - 0
Vogelenzang E1 - RCH E3 8 - 1
VVC E5 - BSM E2 6 - 3
VVC E5 - Hillegom sv E6 3 - 2
VVC E5 - Vogelenzang E1 3 - 7
VVC E5 - Zandvoort E4 4 - 3
Zandvoort E4 - BSM E2 2 - 2
Zandvoort E4 - Geel Wit E3 1 - 2
Zandvoort E4 - HBC E4 0 - 10
Zandvoort E4 - Hoofddorp s.v. E8 1 - 4
Zandvoort E4 - RCH E3 2 - 3

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:15

Bron: Voetbal.nl
RCH E4 / E-Pupillen (najaar)

RCH E4 / E-Pupillen (najaar)

7e klasse 15

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov DIOS E12 Hillegom sv E10 0-10
22 nov HBC E6 DSS E14 3-6
22 nov Overbos E11 BSM E5 8-1
22 nov UNO vv E9 Zwanenburg E4 4-5
22 nov VVC E8 RCH E4 4-5
22 nov Zwanenburg E6 Kon. HFC E17 4-5

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSS E14 9 8 0 1 24 70 16 -
2 Kon. HFC E17 9 7 1 1 22 42 19 -
3 VVC E8 9 6 1 2 19 41 20 -
4 Zwanenburg E4 9 6 1 2 19 38 22 -
5 RCH E4 8 6 0 2 18 45 23 -
6 HBC E6 9 4 1 4 13 50 43 -
7 UNO vv E9 8 3 1 4 10 38 29 -
8 Hillegom sv E10 9 3 1 5 10 28 24 -
9 DIOS E12 9 3 0 6 9 25 48 -
10 Overbos E11 9 2 0 7 6 25 47 -
11 Zwanenburg E6 9 1 0 8 3 20 52 -
12 BSM E5 9 1 0 8 3 9 88 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 09:00 Zwanenburg E4 - DIOS E12 Sportpark Zwanenburg
29 nov 09:00 BSM E5 - UNO vv E9 Sportpark 't Rottegat - BSM
29 nov 10:00 RCH E4 - Overbos E11 Sportpark Heemstede
29 nov 10:00 Hillegom sv E10 - Zwanenburg E6 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 14:45 DSS E14 - VVC E8 Sportpark Pim Mulier- DSS
29 nov 15:00 Kon. HFC E17 - HBC E6 Sportpark Kon. HFC
06 dec 08:30 VVC E8 - BSM E5 Montreallaan - VVC complex
06 dec 09:00 Zwanenburg E6 - Zwanenburg E4 Sportpark Zwanenburg
06 dec 09:45 HBC E6 - RCH E4 Sportpark HBC
06 dec 10:00 DIOS E12 - UNO vv E9 Sportpark Jan Schrama - DIOS
06 dec 10:30 Overbos E11 - Hillegom sv E10 Sportpark Overbos
06 dec 14:00 DSS E14 - Kon. HFC E17 Sportpark Pim Mulier- DSS
13 dec 09:30 UNO vv E9 - RCH E4 Sportpark De Deugd- vv UNO

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM E5 - DIOS E12 0 - 7
BSM E5 - DSS E14 0 - 21
BSM E5 - HBC E6 1 - 17
BSM E5 - RCH E4 2 - 10
BSM E5 - Zwanenburg E4 2 - 6
DIOS E12 - HBC E6 2 - 6
DIOS E12 - Hillegom sv E10 0 - 10
DIOS E12 - Kon. HFC E17 2 - 4
DIOS E12 - VVC E8 3 - 8
DSS E14 - DIOS E12 10 - 2
DSS E14 - RCH E4 5 - 7
DSS E14 - UNO vv E9 6 - 1
DSS E14 - Zwanenburg E6 6 - 0
HBC E6 - DSS E14 3 - 6
HBC E6 - Overbos E11 9 - 4
HBC E6 - UNO vv E9 0 - 12
HBC E6 - VVC E8 3 - 3
HBC E6 - Zwanenburg E4 3 - 5
Hillegom sv E10 - BSM E5 2 - 3
Hillegom sv E10 - DSS E14 1 - 5
Hillegom sv E10 - HBC E6 8 - 1
Hillegom sv E10 - UNO vv E9 3 - 1
Hillegom sv E10 - VVC E8 0 - 2
Kon. HFC E17 - BSM E5 11 - 0
Kon. HFC E17 - Hillegom sv E10 5 - 1
Kon. HFC E17 - Overbos E11 4 - 0
Kon. HFC E17 - UNO vv E9 3 - 3
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC E17 - VVC E8 3 - 2
Overbos E11 - BSM E5 8 - 1
Overbos E11 - DIOS E12 2 - 3
Overbos E11 - DSS E14 1 - 6
Overbos E11 - Zwanenburg E6 6 - 1
RCH E4 - DIOS E12 6 - 1
RCH E4 - Hillegom sv E10 6 - 2
RCH E4 - Kon. HFC E17 4 - 5
RCH E4 - Zwanenburg E4 1 - 3
RCH E4 - Zwanenburg E6 6 - 1
UNO vv E9 - Overbos E11 6 - 3
UNO vv E9 - RCH E4 -
UNO vv E9 - VVC E8 1 - 6
UNO vv E9 - Zwanenburg E4 4 - 5
UNO vv E9 - Zwanenburg E6 10 - 3
VVC E8 - Overbos E11 6 - 1
VVC E8 - RCH E4 4 - 5
VVC E8 - Zwanenburg E4 4 - 3
VVC E8 - Zwanenburg E6 6 - 1
Zwanenburg E4 - DSS E14 1 - 5
Zwanenburg E4 - Hillegom sv E10 1 - 1
Zwanenburg E4 - Kon. HFC E17 3 - 2
Zwanenburg E4 - Overbos E11 11 - 0
Zwanenburg E6 - BSM E5 6 - 0
Zwanenburg E6 - DIOS E12 2 - 5
Zwanenburg E6 - HBC E6 2 - 8
Zwanenburg E6 - Kon. HFC E17 4 - 5

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:15

Bron: Voetbal.nl
RCH E5 / E-Pupillen (najaar)

RCH E5 / E-Pupillen (najaar)

7e klasse 14

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Bloemendaal E10 Alliance 22 E10 6-0
22 nov DSS E15M Zandvoort E6 0-2
22 nov Hillegom sv E11 Overbos E12 6-0
22 nov Kon. HFC E18 RCH E5 1-9
22 nov Onze Gezellen E6 HBC E7 2-3
22 nov UNO vv E10 DIOS E13 0-12

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC E7 9 9 0 0 27 74 11 -
2 DIOS E13 9 7 1 1 22 89 23 -
3 Hillegom sv E11 9 6 0 3 18 42 23 -
4 Bloemendaal E10 9 5 3 1 18 24 14 -
5 Zandvoort E6 9 5 2 2 17 28 29 -
6 Onze Gezellen E6 9 5 1 3 16 35 20 -
7 RCH E5 9 4 1 4 13 38 35 -
8 DSS E15M 9 4 0 5 12 34 28 -
9 Overbos E12 9 1 1 7 4 16 43 -
10 Alliance 22 E10 9 1 1 7 4 7 34 -
11 UNO vv E10 9 1 0 8 3 13 67 -
12 Kon. HFC E18 9 1 0 8 3 12 85 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:45 Zandvoort E6 - Kon. HFC E18 Sportpark Zandvoort
29 nov 09:45 HBC E7 - Hillegom sv E11 Sportpark HBC
29 nov 09:45 DIOS E13 - Onze Gezellen E6 Sportpark Jan Schrama - DIOS
29 nov 10:00 RCH E5 - Bloemendaal E10 Sportpark Heemstede
29 nov 10:30 Overbos E12 - DSS E15M Sportpark Overbos
29 nov 12:30 Alliance 22 E10 - UNO vv E10 Sportpark Alliance'22
06 dec 08:30 DSS E15M - Alliance 22 E10 Sportpark Pim Mulier- DSS
06 dec 09:30 Onze Gezellen E6 - Overbos E12 Sportpark Vd Aart
06 dec 09:30 UNO vv E10 - RCH E5 Sportpark De Deugd- vv UNO
06 dec 09:45 HBC E7 - DIOS E13 Sportpark HBC
06 dec 10:00 Hillegom sv E11 - Zandvoort E6 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
06 dec 11:30 Bloemendaal E10 - Kon. HFC E18 Sportpark Bergweg - Bloemendaal

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 E10 - HBC E7 0 - 9
Alliance 22 E10 - Hillegom sv E11 0 - 1
Alliance 22 E10 - Kon. HFC E18 4 - 0
Alliance 22 E10 - Onze Gezellen E6 0 - 3
Alliance 22 E10 - Zandvoort E6 0 - 1
Bloemendaal E10 - Alliance 22 E10 6 - 0
Bloemendaal E10 - DIOS E13 3 - 3
Bloemendaal E10 - Hillegom sv E11 5 - 4
Bloemendaal E10 - Onze Gezellen E6 0 - 0
DIOS E13 - Alliance 22 E10 9 - 0
DIOS E13 - DSS E15M 6 - 3
DIOS E13 - Hillegom sv E11 9 - 2
DIOS E13 - Kon. HFC E18 21 - 1
DIOS E13 - Zandvoort E6 12 - 3
DSS E15M - Bloemendaal E10 0 - 2
DSS E15M - HBC E7 5 - 6
DSS E15M - UNO vv E10 4 - 1
DSS E15M - Zandvoort E6 0 - 2
HBC E7 - Bloemendaal E10 6 - 1
HBC E7 - Kon. HFC E18 10 - 0
HBC E7 - Overbos E12 7 - 2
HBC E7 - UNO vv E10 17 - 0
Hillegom sv E11 - DSS E15M 4 - 1
Hillegom sv E11 - Overbos E12 6 - 0
Hillegom sv E11 - RCH E5 3 - 2
Hillegom sv E11 - UNO vv E10 10 - 2
Kon. HFC E18 - DSS E15M 0 - 11
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC E18 - Hillegom sv E11 0 - 12
Kon. HFC E18 - Overbos E12 5 - 1
Kon. HFC E18 - RCH E5 1 - 9
Kon. HFC E18 - UNO vv E10 3 - 9
Onze Gezellen E6 - DSS E15M 3 - 4
Onze Gezellen E6 - HBC E7 2 - 3
Onze Gezellen E6 - Hillegom sv E11 4 - 0
Onze Gezellen E6 - Kon. HFC E18 8 - 2
Onze Gezellen E6 - RCH E5 5 - 4
Overbos E12 - Alliance 22 E10 3 - 3
Overbos E12 - Bloemendaal E10 0 - 4
Overbos E12 - DIOS E13 2 - 12
Overbos E12 - RCH E5 1 - 2
Overbos E12 - UNO vv E10 4 - 0
RCH E5 - Alliance 22 E10 2 - 0
RCH E5 - DIOS E13 9 - 5
RCH E5 - DSS E15M 4 - 6
RCH E5 - HBC E7 1 - 9
UNO vv E10 - Bloemendaal E10 0 - 2
UNO vv E10 - DIOS E13 0 - 12
UNO vv E10 - Onze Gezellen E6 1 - 9
UNO vv E10 - Zandvoort E6 0 - 6
Zandvoort E6 - Bloemendaal E10 1 - 1
Zandvoort E6 - HBC E7 0 - 7
Zandvoort E6 - Onze Gezellen E6 6 - 1
Zandvoort E6 - Overbos E12 4 - 3
Zandvoort E6 - RCH E5 5 - 5

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:15

Bron: Voetbal.nl
RCH F1 / F-Pupillen (najaar)

RCH F1 / F-Pupillen (najaar)

3e klasse 08

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov BSM F1 Hillegom sv F2 8-3
22 nov DIOS F2 DSOV F2 3-1
22 nov Hoofddorp s.v. F4 UNO vv F2 1-5
22 nov Kon. HFC F7 HYS F1 2-1
22 nov Overbos F4 RCH F1 1-6
22 nov VVC F2 HBC F3 2-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM F1 9 9 0 0 27 81 17 -
2 DIOS F2 9 7 0 2 21 51 19 -
3 UNO vv F2 9 6 1 2 19 35 21 -
4 Kon. HFC F7 9 5 0 4 15 27 22 -
5 VVC F2 9 5 0 4 15 32 46 -
6 DSOV F2 9 4 1 4 13 34 27 -
7 RCH F1 9 4 1 4 13 26 27 -
8 HBC F3 9 4 1 4 13 21 35 -
9 Hillegom sv F2 9 2 3 4 9 31 31 -
10 Overbos F4 9 3 0 6 9 20 38 -
11 Hoofddorp s.v. F4 9 1 1 7 4 14 39 -
12 HYS F1 9 0 0 9 0 20 70 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:30 HBC F3 - Hoofddorp s.v. F4 Sportpark HBC
29 nov 08:45 RCH F1 - VVC F2 Sportpark Heemstede
29 nov 09:00 HYS F1 - DIOS F2 Sportpark Reinaldapark - HYS
29 nov 09:00 DSOV F2 - BSM F1 Sportpark Zijdewinde - DSOV
29 nov 09:00 Hillegom sv F2 - Overbos F4 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 11:00 UNO vv F2 - Kon. HFC F7 Sportpark De Deugd- vv UNO
06 dec 08:30 Overbos F4 - DSOV F2 Sportpark Overbos
06 dec 08:30 VVC F2 - UNO vv F2 Montreallaan - VVC complex
06 dec 09:00 BSM F1 - DIOS F2 Sportpark 't Rottegat - BSM
06 dec 09:00 Hoofddorp s.v. F4 - HYS F1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
06 dec 09:45 HBC F3 - RCH F1 Sportpark HBC
06 dec 10:00 Kon. HFC F7 - Hillegom sv F2 Sportpark Kon. HFC

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM F1 - Hillegom sv F2 8 - 3
BSM F1 - Hoofddorp s.v. F4 11 - 0
BSM F1 - RCH F1 10 - 2
BSM F1 - VVC F2 13 - 4
DIOS F2 - DSOV F2 3 - 1
DIOS F2 - Hoofddorp s.v. F4 7 - 1
DIOS F2 - Kon. HFC F7 7 - 2
DIOS F2 - Overbos F4 8 - 3
DIOS F2 - UNO vv F2 6 - 1
DSOV F2 - HBC F3 4 - 0
DSOV F2 - Hillegom sv F2 4 - 3
DSOV F2 - Kon. HFC F7 0 - 4
DSOV F2 - RCH F1 2 - 4
HBC F3 - BSM F1 4 - 12
HBC F3 - DIOS F2 3 - 2
HBC F3 - Overbos F4 2 - 1
HBC F3 - UNO vv F2 0 - 5
Hillegom sv F2 - DIOS F2 5 - 4
Hillegom sv F2 - HBC F3 1 - 1
Hillegom sv F2 - Hoofddorp s.v. F4 3 - 3
Hillegom sv F2 - HYS F1 8 - 1
Hillegom sv F2 - VVC F2 3 - 4
Hoofddorp s.v. F4 - DSOV F2 1 - 4
Hoofddorp s.v. F4 - Kon. HFC F7 3 - 4
Hoofddorp s.v. F4 - Overbos F4 2 - 3
Hoofddorp s.v. F4 - UNO vv F2 1 - 5
HYS F1 - BSM F1 0 - 16
Wedstrijd Uitslag
HYS F1 - DSOV F2 4 - 14
HYS F1 - HBC F3 4 - 7
HYS F1 - UNO vv F2 2 - 7
HYS F1 - VVC F2 6 - 8
Kon. HFC F7 - BSM F1 1 - 3
Kon. HFC F7 - HBC F3 4 - 1
Kon. HFC F7 - HYS F1 2 - 1
Kon. HFC F7 - Overbos F4 6 - 1
Overbos F4 - BSM F1 2 - 3
Overbos F4 - HYS F1 3 - 2
Overbos F4 - RCH F1 1 - 6
Overbos F4 - VVC F2 5 - 3
RCH F1 - DIOS F2 3 - 4
RCH F1 - Hillegom sv F2 2 - 2
RCH F1 - Hoofddorp s.v. F4 0 - 2
RCH F1 - HYS F1 5 - 0
RCH F1 - Kon. HFC F7 3 - 2
UNO vv F2 - BSM F1 1 - 5
UNO vv F2 - DSOV F2 2 - 2
UNO vv F2 - Hillegom sv F2 4 - 3
UNO vv F2 - Overbos F4 6 - 1
UNO vv F2 - RCH F1 4 - 1
VVC F2 - DIOS F2 0 - 10
VVC F2 - DSOV F2 6 - 3
VVC F2 - HBC F3 2 - 3
VVC F2 - Hoofddorp s.v. F4 2 - 1
VVC F2 - Kon. HFC F7 3 - 2

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:15

Bron: Voetbal.nl
RCH F2 / F-Pupillen (najaar)

RCH F2 / F-Pupillen (najaar)

4e klasse 07

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov DSOV F4 Alliance 22 F4 3-2
22 nov Hillegom sv F4 Hoofddorp s.v. F6 2-18
22 nov Kon. HFC F9 Pancratius F6 1-10
22 nov RCH F2 Overbos F7 6-0
22 nov VVC F4 Nieuw West SV F4 9-0

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VVC F4 9 9 0 0 27 93 10 -
2 Hoofddorp s.v. F6 9 8 0 1 24 103 17 -
3 Pancratius F6 9 7 0 2 21 52 13 -
4 SCW F1 8 5 0 3 15 27 34 -
5 Alliance 22 F4 9 5 0 4 15 27 25 -
6 DSS F5 8 4 1 3 13 33 51 -
7 DSOV F4 9 4 0 5 12 34 36 -
8 Nieuw West SV F4 9 3 1 5 10 20 47 -
9 RCH F2 9 3 0 6 9 21 44 -
10 Hillegom sv F4 9 2 1 6 7 22 75 -
11 Kon. HFC F9 9 1 0 8 3 14 52 -
12 Overbos F7 9 0 1 8 1 8 50 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:30 Overbos F7 - VVC F4 Sportpark Overbos
29 nov 08:30 Alliance 22 F4 - Hillegom sv F4 Sportpark Alliance'22
29 nov 09:00 SCW F1 - Kon. HFC F9 Sportpark SCW
29 nov 09:00 Nieuw West SV F4 - DSS F5 Sportpark De Eendracht
29 nov 09:00 Hoofddorp s.v. F6 - RCH F2 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
29 nov 10:15 Pancratius F6 - DSOV F4 Sportpark Schuilhoeve
06 dec 08:30 VVC F4 - SCW F1 Montreallaan - VVC complex
06 dec 08:45 RCH F2 - Nieuw West SV F4 Sportpark Heemstede
06 dec 09:00 DSOV F4 - Kon. HFC F9 Sportpark Zijdewinde - DSOV
06 dec 09:00 Hillegom sv F4 - Pancratius F6 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
06 dec 10:00 Overbos F7 - Hoofddorp s.v. F6 Sportpark Overbos
06 dec 12:30 DSS F5 - Alliance 22 F4 Sportpark Pim Mulier- DSS
13 dec 12:30 DSS F5 - SCW F1 Sportpark Pim Mulier- DSS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F4 - Kon. HFC F9 4 - 0
Alliance 22 F4 - Overbos F7 7 - 0
Alliance 22 F4 - RCH F2 6 - 0
Alliance 22 F4 - SCW F1 2 - 1
Alliance 22 F4 - VVC F4 1 - 3
DSOV F4 - Alliance 22 F4 3 - 2
DSOV F4 - Hoofddorp s.v. F6 2 - 8
DSOV F4 - RCH F2 6 - 0
DSOV F4 - VVC F4 4 - 8
DSS F5 - DSOV F4 8 - 4
DSS F5 - Hillegom sv F4 8 - 1
DSS F5 - Overbos F7 4 - 4
DSS F5 - SCW F1 -
Hillegom sv F4 - DSOV F4 2 - 5
Hillegom sv F4 - Hoofddorp s.v. F6 2 - 18
Hillegom sv F4 - RCH F2 2 - 8
Hillegom sv F4 - SCW F1 2 - 7
Hoofddorp s.v. F6 - Alliance 22 F4 12 - 1
Hoofddorp s.v. F6 - DSS F5 19 - 0
Hoofddorp s.v. F6 - Kon. HFC F9 8 - 1
Hoofddorp s.v. F6 - SCW F1 20 - 1
Hoofddorp s.v. F6 - VVC F4 0 - 7
Kon. HFC F9 - DSS F5 1 - 3
Kon. HFC F9 - Hillegom sv F4 3 - 4
Kon. HFC F9 - Nieuw West SV F4 1 - 3
Kon. HFC F9 - Pancratius F6 1 - 10
Kon. HFC F9 - VVC F4 0 - 15
Wedstrijd Uitslag
Nieuw West SV F4 - Alliance 22 F4 0 - 4
Nieuw West SV F4 - DSOV F4 3 - 2
Nieuw West SV F4 - Hillegom sv F4 4 - 4
Nieuw West SV F4 - Hoofddorp s.v. F6 0 - 14
Nieuw West SV F4 - Pancratius F6 0 - 6
Overbos F7 - DSOV F4 0 - 4
Overbos F7 - Hillegom sv F4 0 - 5
Overbos F7 - Kon. HFC F9 0 - 4
Overbos F7 - Nieuw West SV F4 3 - 9
Pancratius F6 - Alliance 22 F4 6 - 0
Pancratius F6 - DSS F5 7 - 0
Pancratius F6 - Hoofddorp s.v. F6 3 - 4
Pancratius F6 - Overbos F7 8 - 0
RCH F2 - DSS F5 1 - 7
RCH F2 - Kon. HFC F9 5 - 3
RCH F2 - Overbos F7 6 - 0
RCH F2 - Pancratius F6 0 - 7
RCH F2 - VVC F4 1 - 9
SCW F1 - DSOV F4 5 - 4
SCW F1 - Nieuw West SV F4 4 - 1
SCW F1 - Overbos F7 3 - 1
SCW F1 - Pancratius F6 2 - 4
SCW F1 - RCH F2 4 - 0
VVC F4 - DSS F5 14 - 3
VVC F4 - Hillegom sv F4 22 - 0
VVC F4 - Nieuw West SV F4 9 - 0
VVC F4 - Pancratius F6 6 - 1

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:16

Bron: Voetbal.nl
RCH F3 / F-Pupillen (najaar)

RCH F3 / F-Pupillen (najaar)

5e klasse 08

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Alliance 22 F7 BSM F2 0-9
22 nov Bloemendaal F7 United/DAVO F2 0-10
22 nov DSOV F5 UNO vv F3 0-15
22 nov HBC F5 Overbos F8 2-2
22 nov Hillegom sv F5 VVC F5 2-7
22 nov Hoofddorp s.v. F8 RCH F3 1-11

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM F2 9 9 0 0 27 61 7 -
2 UNO vv F3 9 8 0 1 24 60 3 -
3 United/DAVO F2 9 7 1 1 22 48 11 -
4 HBC F5 9 5 2 2 17 47 17 -
5 VVC F5 9 5 0 4 15 46 21 -
6 RCH F3 9 5 0 4 15 44 21 -
7 Overbos F8 9 4 1 4 13 18 26 -
8 Alliance 22 F7 9 4 0 5 12 34 34 -
9 Hoofddorp s.v. F8 9 2 0 7 6 27 44 -
10 Bloemendaal F7 9 2 0 7 6 23 61 -
11 Hillegom sv F5 9 1 0 8 3 8 79 -
12 DSOV F5 9 0 0 9 0 2 94 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:30 VVC F5 - Hoofddorp s.v. F8 Montreallaan - VVC complex
29 nov 08:30 Overbos F8 - Hillegom sv F5 Sportpark Overbos
29 nov 08:45 RCH F3 - Bloemendaal F7 Sportpark Heemstede
29 nov 09:45 UNO vv F3 - HBC F5 Sportpark De Deugd- vv UNO
29 nov 10:00 BSM F2 - DSOV F5 Sportpark 't Rottegat - BSM
29 nov 10:00 United/DAVO F2 - Alliance 22 F7 Sportpark United DAVO
06 dec 08:30 HBC F5 - VVC F5 Sportpark HBC
06 dec 08:30 UNO vv F3 - BSM F2 Sportpark De Deugd- vv UNO
06 dec 09:00 Hillegom sv F5 - United/DAVO F2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
06 dec 09:00 DSOV F5 - Overbos F8 Sportpark Zijdewinde - DSOV
06 dec 09:30 Bloemendaal F7 - Hoofddorp s.v. F8 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
06 dec 10:30 Alliance 22 F7 - RCH F3 Sportpark Alliance'22

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F7 - Bloemendaal F7 9 - 1
Alliance 22 F7 - BSM F2 0 - 9
Alliance 22 F7 - DSOV F5 11 - 0
Alliance 22 F7 - VVC F5 2 - 6
Bloemendaal F7 - BSM F2 0 - 10
Bloemendaal F7 - DSOV F5 11 - 1
Bloemendaal F7 - HBC F5 2 - 8
Bloemendaal F7 - United/DAVO F2 0 - 10
BSM F2 - HBC F5 5 - 1
BSM F2 - Hillegom sv F5 9 - 1
BSM F2 - Hoofddorp s.v. F8 8 - 1
BSM F2 - United/DAVO F2 5 - 1
BSM F2 - VVC F5 6 - 3
DSOV F5 - HBC F5 0 - 10
DSOV F5 - Hillegom sv F5 1 - 2
DSOV F5 - Hoofddorp s.v. F8 0 - 3
DSOV F5 - RCH F3 0 - 12
DSOV F5 - UNO vv F3 0 - 15
HBC F5 - Alliance 22 F7 5 - 2
HBC F5 - Hillegom sv F5 10 - 0
HBC F5 - Overbos F8 2 - 2
HBC F5 - RCH F3 3 - 4
Hillegom sv F5 - Alliance 22 F7 2 - 5
Hillegom sv F5 - Bloemendaal F7 1 - 8
Hillegom sv F5 - UNO vv F3 0 - 8
Hillegom sv F5 - VVC F5 2 - 7
Hoofddorp s.v. F8 - Alliance 22 F7 0 - 4
Wedstrijd Uitslag
Hoofddorp s.v. F8 - HBC F5 1 - 7
Hoofddorp s.v. F8 - Hillegom sv F5 21 - 0
Hoofddorp s.v. F8 - Overbos F8 0 - 4
Hoofddorp s.v. F8 - RCH F3 1 - 11
Overbos F8 - Alliance 22 F7 3 - 1
Overbos F8 - Bloemendaal F7 5 - 0
Overbos F8 - BSM F2 0 - 5
Overbos F8 - RCH F3 0 - 4
Overbos F8 - United/DAVO F2 2 - 7
RCH F3 - BSM F2 0 - 4
RCH F3 - Hillegom sv F5 10 - 0
RCH F3 - United/DAVO F2 1 - 6
RCH F3 - UNO vv F3 0 - 4
United/DAVO F2 - DSOV F5 14 - 0
United/DAVO F2 - HBC F5 1 - 1
United/DAVO F2 - Hoofddorp s.v. F8 4 - 0
United/DAVO F2 - UNO vv F3 2 - 0
United/DAVO F2 - VVC F5 3 - 2
UNO vv F3 - Alliance 22 F7 8 - 0
UNO vv F3 - Bloemendaal F7 8 - 0
UNO vv F3 - Hoofddorp s.v. F8 6 - 0
UNO vv F3 - Overbos F8 7 - 1
VVC F5 - Bloemendaal F7 9 - 1
VVC F5 - DSOV F5 16 - 0
VVC F5 - Overbos F8 0 - 1
VVC F5 - RCH F3 3 - 2
VVC F5 - UNO vv F3 0 - 4

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:16

Bron: Voetbal.nl
RCH F4 / F-Pupillen (najaar)

RCH F4 / F-Pupillen (najaar)

6e klasse 10

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 nov Alliance 22 F8 Overbos F9 1-6
22 nov BSM F3 Zandvoort F4 0-2
22 nov Hoofddorp s.v. F10 Hillegom sv F6 8-1
22 nov Kon. HFC F11 HBC F6 3-1
22 nov RCH F4 Olympia Haarlem F3 3-6
22 nov UNO vv F4 VEW F1 7-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 UNO vv F4 9 9 0 0 27 56 10 -
2 Hoofddorp s.v. F10 9 8 0 1 24 65 11 -
3 Olympia Haarlem F3 9 7 0 2 21 32 19 -
4 VEW F1 9 7 0 2 21 28 16 -
5 Zandvoort F4 9 6 0 3 18 30 19 -
6 Overbos F9 9 3 3 3 12 20 19 -
7 Hillegom sv F6 9 3 1 5 10 23 33 -
8 Kon. HFC F11 9 3 0 6 9 22 26 -
9 BSM F3 9 2 1 6 7 32 39 -
10 RCH F4 9 2 1 6 7 14 35 -
11 HBC F6 9 0 1 8 1 4 35 -
12 Alliance 22 F8 9 0 1 8 1 3 67 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 nov 08:30 Overbos F9 - Hoofddorp s.v. F10 Sportpark Overbos
29 nov 08:30 HBC F6 - RCH F4 Sportpark HBC
29 nov 08:45 Zandvoort F4 - Alliance 22 F8 Sportpark Zandvoort
29 nov 09:00 Olympia Haarlem F3 - BSM F3 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
29 nov 09:00 Hillegom sv F6 - UNO vv F4 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
29 nov 10:00 VEW F1 - Kon. HFC F11 Sportpark Heemstede
06 dec 08:30 Alliance 22 F8 - Hillegom sv F6 Sportpark Alliance'22
06 dec 08:30 UNO vv F4 - Olympia Haarlem F3 Sportpark De Deugd- vv UNO
06 dec 08:30 Overbos F9 - Zandvoort F4 Sportpark Overbos
06 dec 08:45 RCH F4 - Kon. HFC F11 Sportpark Heemstede
06 dec 09:00 Hoofddorp s.v. F10 - VEW F1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
06 dec 11:15 BSM F3 - HBC F6 Sportpark 't Rottegat - BSM

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F8 - HBC F6 0 - 0
Alliance 22 F8 - Hoofddorp s.v. F10 0 - 14
Alliance 22 F8 - Kon. HFC F11 0 - 7
Alliance 22 F8 - Overbos F9 1 - 6
Alliance 22 F8 - UNO vv F4 1 - 11
BSM F3 - Alliance 22 F8 15 - 0
BSM F3 - RCH F4 6 - 4
BSM F3 - VEW F1 2 - 5
BSM F3 - Zandvoort F4 0 - 2
HBC F6 - Olympia Haarlem F3 0 - 4
HBC F6 - Overbos F9 1 - 2
HBC F6 - UNO vv F4 0 - 5
HBC F6 - Zandvoort F4 1 - 4
Hillegom sv F6 - BSM F3 4 - 2
Hillegom sv F6 - HBC F6 3 - 1
Hillegom sv F6 - Olympia Haarlem F3 4 - 5
Hillegom sv F6 - RCH F4 0 - 3
Hillegom sv F6 - Zandvoort F4 2 - 5
Hoofddorp s.v. F10 - BSM F3 10 - 1
Hoofddorp s.v. F10 - HBC F6 12 - 0
Hoofddorp s.v. F10 - Hillegom sv F6 8 - 1
Hoofddorp s.v. F10 - UNO vv F4 1 - 5
Kon. HFC F11 - BSM F3 4 - 2
Kon. HFC F11 - HBC F6 3 - 1
Kon. HFC F11 - Hillegom sv F6 1 - 6
Kon. HFC F11 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 2
Kon. HFC F11 - UNO vv F4 3 - 5
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem F3 - Alliance 22 F8 5 - 0
Olympia Haarlem F3 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 4
Olympia Haarlem F3 - Kon. HFC F11 2 - 1
Olympia Haarlem F3 - Overbos F9 4 - 2
Olympia Haarlem F3 - VEW F1 1 - 3
Overbos F9 - BSM F3 3 - 3
Overbos F9 - Hillegom sv F6 3 - 3
Overbos F9 - Kon. HFC F11 3 - 1
Overbos F9 - RCH F4 0 - 0
RCH F4 - Alliance 22 F8 1 - 0
RCH F4 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 10
RCH F4 - Olympia Haarlem F3 3 - 6
RCH F4 - Zandvoort F4 1 - 5
UNO vv F4 - BSM F3 7 - 1
UNO vv F4 - Overbos F9 4 - 0
UNO vv F4 - RCH F4 6 - 1
UNO vv F4 - VEW F1 7 - 1
VEW F1 - Alliance 22 F8 8 - 1
VEW F1 - HBC F6 2 - 0
VEW F1 - Hillegom sv F6 5 - 0
VEW F1 - Overbos F9 2 - 1
VEW F1 - RCH F4 2 - 0
Zandvoort F4 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 4
Zandvoort F4 - Kon. HFC F11 5 - 1
Zandvoort F4 - Olympia Haarlem F3 2 - 4
Zandvoort F4 - UNO vv F4 2 - 6
Zandvoort F4 - VEW F1 4 - 0

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:16

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaal

RCH 1 / Mannen Zaal

1e klasse B

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 nov Theo Tol 1 Volendam ZVV 3 2-3
21 nov VVH Velserbroek 1 BSM 1 6-4
26 nov AORC/Lebo Vastgoed 3 Demi Sport 1 -
26 nov RCH 1 VVH Velserbroek 1 -
26 nov TT/Goodnight 1 Volendam ZVV 3 -
26 nov ZOG 2 Zien De 1 -

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theo Tol 1 9 7 1 1 22 52 22 -
2 TT/Goodnight 1 9 6 0 3 18 55 50 -
3 Volendam ZVV 3 9 5 2 2 17 49 43 -
4 VVH Velserbroek 1 9 5 1 3 16 47 40 -
5 Zien De 1 9 5 0 4 15 45 40 -
6 BSM 1 9 4 1 4 13 47 45 -
7 Demi Sport 1 9 3 3 3 12 38 35 -
8 RCH 1 9 3 1 5 10 36 46 -
9 AORC/Lebo Vastgoed 3 9 3 1 5 10 32 47 -
10 Sporting S 1 8 2 2 4 8 28 36 -
11 WSV 30 1 8 2 2 4 8 30 39 -
12 ZOG 2 9 0 2 7 2 24 40 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28 nov 21:05 BSM 1 - WSV 30 1 Kooi de
28 nov 21:05 Sporting S 1 - Theo Tol 1 Mijse de
08 dec 20:00 Demi Sport 1 - TT/Goodnight 1 Kinheimhal
08 dec 20:30 Zien De 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 Zien de
12 dec 20:00 VVH Velserbroek 1 - ZOG 2 Polderhuis het
12 dec 20:20 WSV 30 1 - RCH 1 Wormer
12 dec 20:45 Theo Tol 1 - BSM 1 Opperdam de
12 dec 21:40 Volendam ZVV 3 - Sporting S 1 Opperdam de

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AORC/Lebo Vastgoed 3 - BSM 1 1 - 2
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Theo Tol 1 4 - 11
AORC/Lebo Vastgoed 3 - VVH Velserbroek 1 1 - 9
AORC/Lebo Vastgoed 3 - ZOG 2 4 - 2
BSM 1 - Sporting S 1 6 - 3
BSM 1 - TT/Goodnight 1 6 - 8
BSM 1 - Zien De 1 6 - 3
BSM 1 - ZOG 2 9 - 6
Demi Sport 1 - BSM 1 5 - 4
Demi Sport 1 - Theo Tol 1 2 - 2
Demi Sport 1 - Volendam ZVV 3 6 - 7
Demi Sport 1 - VVH Velserbroek 1 6 - 2
Demi Sport 1 - ZOG 2 5 - 4
RCH 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 4
RCH 1 - BSM 1 7 - 7
RCH 1 - Demi Sport 1 4 - 3
RCH 1 - Theo Tol 1 5 - 6
Sporting S 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 5 - 3
Sporting S 1 - Demi Sport 1 4 - 4
Sporting S 1 - RCH 1 2 - 3
Sporting S 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 6
Theo Tol 1 - TT/Goodnight 1 7 - 1
Theo Tol 1 - Volendam ZVV 3 2 - 3
Theo Tol 1 - WSV 30 1 8 - 1
Theo Tol 1 - Zien De 1 8 - 3
Theo Tol 1 - ZOG 2 3 - 1
TT/Goodnight 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 6 - 8
Wedstrijd Uitslag
TT/Goodnight 1 - RCH 1 8 - 6
TT/Goodnight 1 - Sporting S 1 4 - 7
TT/Goodnight 1 - WSV 30 1 8 - 3
TT/Goodnight 1 - Zien De 1 8 - 6
Volendam ZVV 3 - AORC/Lebo Vastgoed 3 6 - 6
Volendam ZVV 3 - BSM 1 6 - 3
Volendam ZVV 3 - RCH 1 10 - 3
Volendam ZVV 3 - ZOG 2 5 - 3
VVH Velserbroek 1 - BSM 1 6 - 4
VVH Velserbroek 1 - Theo Tol 1 2 - 5
VVH Velserbroek 1 - TT/Goodnight 1 5 - 6
VVH Velserbroek 1 - Volendam ZVV 3 7 - 7
VVH Velserbroek 1 - Zien De 1 4 - 3
WSV 30 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 1
WSV 30 1 - Demi Sport 1 3 - 3
WSV 30 1 - Volendam ZVV 3 8 - 3
WSV 30 1 - VVH Velserbroek 1 5 - 6
Zien De 1 - Demi Sport 1 5 - 4
Zien De 1 - RCH 1 5 - 2
Zien De 1 - Sporting S 1 8 - 2
Zien De 1 - Volendam ZVV 3 5 - 2
Zien De 1 - WSV 30 1 7 - 4
ZOG 2 - RCH 1 1 - 3
ZOG 2 - Sporting S 1 2 - 2
ZOG 2 - TT/Goodnight 1 2 - 6
ZOG 2 - WSV 30 1 3 - 3

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:13

Bron: Voetbal.nl
RCH 2 / Mannen Zaal recreatie

RCH 2 / Mannen Zaal recreatie

6e klasse 10

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 nov B.S.C. Haarlem 4 DVS 5 9-9
21 nov RCH 2 ZVS/De Stal 10 4-4
21 nov Zandvoort Noord 6 DIOS 7 3-2
24 nov BSM 12 Olympia Haarlem 8 -
24 nov DIOS 5 Zandvoort Noord 6 -
24 nov DIOS 7 Olympia Haarlem 6 -
24 nov IJmuiden 4 Geel Wit 6 -
24 nov ZVS/De Stal 10 B.S.C. Haarlem 4 5-6
28 nov DVS 5 DVS 4 -
01 dec BSM 12 Olympia Haarlem 6 -
01 dec Olympia Haarlem 8 DIOS 7 -
01 dec ZOG 22 RCH 2 -

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zandvoort Noord 6 10 8 0 2 24 60 30 -
2 Olympia Haarlem 6 9 7 1 1 22 73 29 -
3 ZVS/De Stal 10 11 7 1 3 22 51 32 -
4 Olympia Haarlem 8 8 7 0 1 21 59 31 -
5 BSM 12 10 6 1 3 19 56 45 -
6 DIOS 5 9 4 1 4 13 33 43 -
7 Geel Wit 6 11 4 1 6 13 55 52 -
8 B.S.C. Haarlem 4 11 4 1 6 13 36 52 -
9 ZOG 22 11 4 0 7 12 40 63 -
10 IJmuiden 4 9 3 2 4 11 28 40 -
11 DVS 4 10 2 4 4 10 41 55 -
12 DVS 5 11 3 1 7 10 60 85 -
13 DIOS 7 10 2 1 7 7 25 45 -
14 RCH 2 10 0 4 6 4 40 55 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28 nov 20:10 DVS 5 - DVS 4 Spaarnehal
01 dec 19:15 BSM 12 - Olympia Haarlem 6 Kooi de
01 dec 21:05 ZOG 22 - RCH 2 Onze Gezellenhal
01 dec 22:00 Olympia Haarlem 8 - DIOS 7 Van Turnhouthal
08 dec 20:10 Geel Wit 6 - BSM 12 Van Turnhouthal
08 dec 21:05 IJmuiden 4 - DIOS 5 Zeewijk
09 dec 20:10 DVS 4 - ZVS/De Stal 10 Spaarnehal
11 dec 20:10 Olympia Haarlem 6 - Zandvoort Noord 6 Van Turnhouthal
12 dec 21:05 RCH 2 - DIOS 7 Beijneshal
12 dec 21:05 Olympia Haarlem 8 - DVS 5 Van Turnhouthal
12 dec 22:00 B.S.C. Haarlem 4 - ZOG 22 Beijneshal

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
B.S.C. Haarlem 4 - DIOS 5 0 - 3
B.S.C. Haarlem 4 - DVS 5 9 - 9
B.S.C. Haarlem 4 - IJmuiden 4 0 - 2
B.S.C. Haarlem 4 - Olympia Haarlem 8 2 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - RCH 2 8 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - ZVS/De Stal 10 1 - 2
BSM 12 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 3
BSM 12 - DIOS 7 2 - 1
BSM 12 - DVS 5 6 - 3
BSM 12 - Olympia Haarlem 6 -
BSM 12 - Olympia Haarlem 8 -
BSM 12 - ZVS/De Stal 10 7 - 5
DIOS 5 - DIOS 7 5 - 3
DIOS 5 - DVS 5 1 - 6
DIOS 5 - Zandvoort Noord 6 -
DIOS 5 - ZOG 22 4 - 5
DIOS 5 - ZVS/De Stal 10 2 - 3
DIOS 7 - DVS 5 3 - 8
DIOS 7 - IJmuiden 4 3 - 3
DIOS 7 - Olympia Haarlem 6 -
DIOS 7 - Olympia Haarlem 8 4 - 2
DIOS 7 - ZOG 22 4 - 3
DVS 4 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 5
DVS 4 - BSM 12 6 - 6
DVS 4 - DIOS 5 4 - 5
DVS 4 - DVS 5 8 - 7
DVS 4 - Geel Wit 6 5 - 4
DVS 4 - Olympia Haarlem 6 6 - 6
DVS 4 - Zandvoort Noord 6 3 - 6
DVS 5 - BSM 12 5 - 11
DVS 5 - DVS 4 -
DVS 5 - RCH 2 9 - 7
DVS 5 - Zandvoort Noord 6 3 - 11
DVS 5 - ZOG 22 4 - 6
Geel Wit 6 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 2
Geel Wit 6 - DIOS 5 4 - 6
Geel Wit 6 - DIOS 7 7 - 3
Geel Wit 6 - IJmuiden 4 10 - 4
Geel Wit 6 - Olympia Haarlem 6 4 - 8
Wedstrijd Uitslag
Geel Wit 6 - Olympia Haarlem 8 4 - 6
Geel Wit 6 - ZOG 22 3 - 0
IJmuiden 4 - DVS 4 3 - 3
IJmuiden 4 - Geel Wit 6 -
IJmuiden 4 - RCH 2 4 - 2
IJmuiden 4 - Zandvoort Noord 6 2 - 5
IJmuiden 4 - ZOG 22 6 - 3
Olympia Haarlem 6 - B.S.C. Haarlem 4 12 - 0
Olympia Haarlem 6 - DIOS 7 7 - 2
Olympia Haarlem 6 - DVS 5 13 - 3
Olympia Haarlem 6 - IJmuiden 4 8 - 2
Olympia Haarlem 6 - Olympia Haarlem 8 5 - 10
Olympia Haarlem 6 - ZOG 22 11 - 0
Olympia Haarlem 8 - BSM 12 9 - 5
Olympia Haarlem 8 - DIOS 5 16 - 5
Olympia Haarlem 8 - DIOS 7 -
Olympia Haarlem 8 - RCH 2 5 - 4
Olympia Haarlem 8 - Zandvoort Noord 6 6 - 2
RCH 2 - BSM 12 2 - 8
RCH 2 - DIOS 5 2 - 2
RCH 2 - DVS 4 4 - 4
RCH 2 - Geel Wit 6 4 - 4
RCH 2 - ZOG 22 6 - 7
RCH 2 - ZVS/De Stal 10 4 - 4
Zandvoort Noord 6 - BSM 12 5 - 2
Zandvoort Noord 6 - DIOS 7 3 - 2
Zandvoort Noord 6 - DVS 4 9 - 0
Zandvoort Noord 6 - Geel Wit 6 8 - 6
Zandvoort Noord 6 - ZVS/De Stal 10 2 - 4
ZOG 22 - BSM 12 6 - 7
ZOG 22 - Geel Wit 6 6 - 4
ZOG 22 - RCH 2 -
ZOG 22 - Zandvoort Noord 6 2 - 9
ZOG 22 - ZVS/De Stal 10 2 - 5
ZVS/De Stal 10 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 6
ZVS/De Stal 10 - DIOS 7 5 - 0
ZVS/De Stal 10 - DVS 5 10 - 3
ZVS/De Stal 10 - IJmuiden 4 6 - 2
ZVS/De Stal 10 - Olympia Haarlem 6 2 - 3

Bijgewerkt op: 27/11/14 : 00:14

Bron: Voetbal.nl