Beste Mobiele weergave in liggende (landscape) modus (kantel uw mobiele telefoon/tablet)
  • Zo1

  • Zo2

  • Zo3

  • Za1

  • VE1

  • VE2

  • MA1

  • ZoA1

  • MB1

  • B1

  • B2

  • C1

  • D1

  • D2

  • D3

  • D4

  • E1

  • E2

  • E3

  • E4

  • E5

  • F1

  • F2

  • F3

  • F4

  • F5

  • Zaal1

  • Zaal2

  • Club Programma + Uitslagen

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

RCH 1 / Mannen Zondag standaard

4e klasse D

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
25 jan DSK 1 DIO 1 3-1
25 jan HBC 1 RCH 1 1-0
25 jan Olympia Haarlem 1 VVH Velserbroek 1 1-0
25 jan Onze Gezellen 1 Terrasvogels 1 2-3
25 jan Spaarnwoude 1 Vogelenzang 1 2-2
25 jan SVIJ 1 Alliance 22 1 1-3
25 jan UNO vv 1 FC Aalsmeer 1 2-0

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Olympia Haarlem 1 14 10 2 2 32 51 19 -
2 HBC 1 14 10 1 3 31 30 14 -
3 Alliance 22 1 14 8 4 2 28 52 17 -
4 SVIJ 1 14 9 1 4 28 45 23 -
5 VVH Velserbroek 1 14 5 6 3 21 24 17 -
6 Terrasvogels 1 14 6 3 5 21 31 27 -
7 Onze Gezellen 1 14 6 2 6 20 30 32 -
8 FC Aalsmeer 1 14 5 4 5 19 20 23 -
9 DSK 1 14 3 7 4 16 30 34 -
10 RCH 1 14 4 3 7 15 33 34 -
11 Spaarnwoude 1 14 3 4 7 13 34 39 -
12 Vogelenzang 1 14 2 5 7 11 21 49 -
13 DIO 1 14 3 1 10 10 21 51 -
14 UNO vv 1 14 2 1 11 6 17 60 1
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 feb 14:00 SVIJ 1 - DSK 1 Sportpark Zeewijk
01 feb 14:00 DIO 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
01 feb 14:00 VVH Velserbroek 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Vd Aart
01 feb 14:00 FC Aalsmeer 1 - RCH 1 Sportpark RKAV
01 feb 14:00 Terrasvogels 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
01 feb 14:00 Vogelenzang 1 - HBC 1 Sportpark Vogelenzang
01 feb 14:15 Alliance 22 1 - UNO vv 1 Sportpark Alliance'22
08 feb 14:00 Spaarnwoude 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
08 feb 14:00 Onze Gezellen 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vd Aart
08 feb 14:00 HBC 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark HBC
08 feb 14:00 DSK 1 - Terrasvogels 1 Sportpark DSK
08 feb 14:00 Olympia Haarlem 1 - SVIJ 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
08 feb 14:00 RCH 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Heemstede
08 feb 14:00 UNO vv 1 - DIO 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
22 feb 14:00 Terrasvogels 1 - Vogelenzang 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
22 feb 14:00 SVIJ 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Zeewijk
22 feb 14:00 DIO 1 - RCH 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
22 feb 14:00 Olympia Haarlem 1 - UNO vv 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
22 feb 14:00 VVH Velserbroek 1 - HBC 1 Sportpark Vd Aart
22 feb 14:00 FC Aalsmeer 1 - DSK 1 Sportpark RKAV
22 feb 14:15 Alliance 22 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Alliance'22
01 mrt 14:00 Spaarnwoude 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
01 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Vd Aart
01 mrt 14:00 HBC 1 - Terrasvogels 1 Sportpark HBC
01 mrt 14:00 DSK 1 - Alliance 22 1 Sportpark DSK
01 mrt 14:00 Vogelenzang 1 - DIO 1 Sportpark Vogelenzang
01 mrt 14:00 RCH 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Heemstede
01 mrt 14:00 UNO vv 1 - SVIJ 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
08 mrt 14:00 Terrasvogels 1 - UNO vv 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
08 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - DSK 1 Sportpark Vd Aart
08 mrt 14:00 SVIJ 1 - HBC 1 Sportpark Zeewijk
08 mrt 14:00 Olympia Haarlem 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
08 mrt 14:00 VVH Velserbroek 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Vd Aart
08 mrt 14:00 FC Aalsmeer 1 - DIO 1 Sportpark Hornmeer - vv Aalsmeer
08 mrt 14:15 Alliance 22 1 - RCH 1 Sportpark Alliance'22
22 mrt 14:00 Spaarnwoude 1 - SVIJ 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
22 mrt 14:00 HBC 1 - Alliance 22 1 Sportpark HBC
22 mrt 14:00 DSK 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark DSK
22 mrt 14:00 Vogelenzang 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark Vogelenzang
22 mrt 14:00 DIO 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
22 mrt 14:00 RCH 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Heemstede
22 mrt 14:00 UNO vv 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
29 mrt 14:00 Terrasvogels 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
29 mrt 14:00 Onze Gezellen 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Vd Aart
29 mrt 14:00 SVIJ 1 - RCH 1 Sportpark Zeewijk
29 mrt 14:00 Olympia Haarlem 1 - HBC 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
29 mrt 14:00 VVH Velserbroek 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark Vd Aart
29 mrt 14:00 UNO vv 1 - DSK 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
29 mrt 14:15 Alliance 22 1 - DIO 1 Sportpark Alliance'22
12 apr 14:00 Spaarnwoude 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
12 apr 14:00 HBC 1 - DSK 1 Sportpark HBC
12 apr 14:00 Vogelenzang 1 - UNO vv 1 Sportpark Vogelenzang
12 apr 14:00 DIO 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
12 apr 14:00 RCH 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Heemstede
12 apr 14:00 VVH Velserbroek 1 - SVIJ 1 Sportpark Vd Aart
12 apr 14:00 FC Aalsmeer 1 - Alliance 22 1 Sportpark RKAV
19 apr 14:00 Terrasvogels 1 - Alliance 22 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
19 apr 14:00 Onze Gezellen 1 - DIO 1 Sportpark Vd Aart
19 apr 14:00 HBC 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark HBC
19 apr 14:00 DSK 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark DSK
19 apr 14:00 SVIJ 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark Zeewijk
19 apr 14:00 Olympia Haarlem 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
19 apr 14:00 UNO vv 1 - RCH 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
26 apr 14:00 RCH 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark Heemstede
26 apr 14:00 VVH Velserbroek 1 - UNO vv 1 Sportpark Vd Aart
26 apr 14:00 FC Aalsmeer 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark RKAV
26 apr 14:00 Terrasvogels 1 - SVIJ 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
26 apr 14:00 Vogelenzang 1 - DSK 1 Sportpark Vogelenzang
26 apr 14:00 DIO 1 - HBC 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
26 apr 14:15 Alliance 22 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Alliance'22
03 mei 14:00 Spaarnwoude 1 - DSK 1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
03 mei 14:00 HBC 1 - UNO vv 1 Sportpark HBC
03 mei 14:00 Vogelenzang 1 - Alliance 22 1 Sportpark Vogelenzang
03 mei 14:00 DIO 1 - SVIJ 1 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
03 mei 14:00 RCH 1 - Onze Gezellen 1 Sportpark Heemstede
03 mei 14:00 VVH Velserbroek 1 - Terrasvogels 1 Sportpark Vd Aart
03 mei 14:00 FC Aalsmeer 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark RKAV
10 mei 14:00 Terrasvogels 1 - FC Aalsmeer 1 Sportpark De Elta - Terrasvogels
10 mei 14:00 Onze Gezellen 1 - HBC 1 Sportpark Vd Aart
10 mei 14:00 DSK 1 - RCH 1 Sportpark DSK
10 mei 14:00 SVIJ 1 - Vogelenzang 1 Sportpark Zeewijk
10 mei 14:00 Olympia Haarlem 1 - DIO 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
10 mei 14:00 UNO vv 1 - Spaarnwoude 1 Sportpark De Deugd- vv UNO
10 mei 14:15 Alliance 22 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Alliance'22

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - DSK 1 7 - 0
Alliance 22 1 - FC Aalsmeer 1 4 - 0
Alliance 22 1 - HBC 1 1 - 2
Alliance 22 1 - Onze Gezellen 1 1 - 0
Alliance 22 1 - SVIJ 1 2 - 4
Alliance 22 1 - Terrasvogels 1 5 - 2
Alliance 22 1 - Vogelenzang 1 9 - 0
DIO 1 - Alliance 22 1 0 - 8
DIO 1 - DSK 1 4 - 2
DIO 1 - FC Aalsmeer 1 1 - 2
DIO 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 7
DIO 1 - Onze Gezellen 1 2 - 3
DIO 1 - UNO vv 1 4 - 1
DIO 1 - Vogelenzang 1 3 - 3
DSK 1 - DIO 1 3 - 1
DSK 1 - FC Aalsmeer 1 0 - 0
DSK 1 - HBC 1 6 - 3
DSK 1 - Onze Gezellen 1 3 - 3
DSK 1 - Spaarnwoude 1 3 - 3
DSK 1 - SVIJ 1 2 - 2
DSK 1 - UNO vv 1 5 - 1
DSK 1 - Vogelenzang 1 1 - 2
FC Aalsmeer 1 - HBC 1 0 - 2
FC Aalsmeer 1 - Spaarnwoude 1 2 - 0
FC Aalsmeer 1 - SVIJ 1 2 - 0
FC Aalsmeer 1 - Terrasvogels 1 1 - 1
FC Aalsmeer 1 - UNO vv 1 3 - 0
FC Aalsmeer 1 - Vogelenzang 1 3 - 3
FC Aalsmeer 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
HBC 1 - DIO 1 1 - 2
HBC 1 - Olympia Haarlem 1 3 - 1
HBC 1 - Onze Gezellen 1 1 - 0
HBC 1 - RCH 1 1 - 0
HBC 1 - SVIJ 1 3 - 1
HBC 1 - Vogelenzang 1 0 - 1
HBC 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 4 - 4
Olympia Haarlem 1 - DSK 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - FC Aalsmeer 1 5 - 1
Olympia Haarlem 1 - Onze Gezellen 1 6 - 1
Olympia Haarlem 1 - RCH 1 2 - 2
Olympia Haarlem 1 - Terrasvogels 1 3 - 1
Olympia Haarlem 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 0
Onze Gezellen 1 - FC Aalsmeer 1 1 - 5
Onze Gezellen 1 - RCH 1 2 - 2
Onze Gezellen 1 - Spaarnwoude 1 5 - 4
Onze Gezellen 1 - SVIJ 1 2 - 1
Onze Gezellen 1 - Terrasvogels 1 2 - 3
Onze Gezellen 1 - UNO vv 1 4 - 0
Wedstrijd Uitslag
Onze Gezellen 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 3
RCH 1 - Alliance 22 1 1 - 5
RCH 1 - DIO 1 3 - 2
RCH 1 - DSK 1 1 - 1
RCH 1 - FC Aalsmeer 1 3 - 0
RCH 1 - HBC 1 0 - 1
RCH 1 - SVIJ 1 2 - 3
RCH 1 - UNO vv 1 6 - 2
Spaarnwoude 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Spaarnwoude 1 - DIO 1 2 - 1
Spaarnwoude 1 - HBC 1 0 - 6
Spaarnwoude 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 6
Spaarnwoude 1 - RCH 1 5 - 2
Spaarnwoude 1 - Terrasvogels 1 0 - 3
Spaarnwoude 1 - UNO vv 1 14 - 1
Spaarnwoude 1 - Vogelenzang 1 2 - 2
SVIJ 1 - Alliance 22 1 1 - 3
SVIJ 1 - DIO 1 9 - 0
SVIJ 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 2
SVIJ 1 - Spaarnwoude 1 5 - 1
SVIJ 1 - Terrasvogels 1 2 - 0
SVIJ 1 - UNO vv 1 6 - 1
SVIJ 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 2
Terrasvogels 1 - DIO 1 4 - 1
Terrasvogels 1 - DSK 1 1 - 1
Terrasvogels 1 - HBC 1 1 - 3
Terrasvogels 1 - Onze Gezellen 1 0 - 3
Terrasvogels 1 - RCH 1 5 - 3
Terrasvogels 1 - VVH Velserbroek 1 1 - 1
UNO vv 1 - Alliance 22 1 1 - 1
UNO vv 1 - FC Aalsmeer 1 2 - 0
UNO vv 1 - HBC 1 0 - 3
UNO vv 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 5
UNO vv 1 - Terrasvogels 1 2 - 3
UNO vv 1 - Vogelenzang 1 4 - 3
UNO vv 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 3
Vogelenzang 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 4
Vogelenzang 1 - Onze Gezellen 1 1 - 4
Vogelenzang 1 - RCH 1 2 - 6
Vogelenzang 1 - Spaarnwoude 1 1 - 1
Vogelenzang 1 - SVIJ 1 1 - 4
Vogelenzang 1 - Terrasvogels 1 0 - 6
Vogelenzang 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 2
VVH Velserbroek 1 - Alliance 22 1 1 - 1
VVH Velserbroek 1 - DIO 1 3 - 0
VVH Velserbroek 1 - DSK 1 3 - 3
VVH Velserbroek 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 3 - 2
VVH Velserbroek 1 - Spaarnwoude 1 1 - 0

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:05

Bron: Voetbal.nl
RCH 2 / Mannen Zondag reserve

RCH 2 / Mannen Zondag reserve

4e klasse 07

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
25 jan Alliance 22 3 Pancratius 5 3-3
25 jan DSOV 3 DWS 2 2-1
25 jan HYS 2 RCH 2 6-8
25 jan Onze Gezellen 4 EDO hfc 3 0-6
25 jan Zwanenburg 3 Geel Wit 4 5-3

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 EDO hfc 3 13 13 0 0 39 61 8 -
2 Zwanenburg 3 12 8 1 3 25 51 29 -
3 RCH 2 11 6 2 3 20 32 26 -
4 DSOV 3 10 6 1 3 19 33 27 -
5 Pancratius 5 12 6 2 4 19 35 31 1
6 DWS 2 13 4 3 6 15 33 33 -
7 HYS 2 12 3 2 7 11 37 58 -
8 Alliance 22 3 11 2 3 6 9 25 31 -
9 Geel Wit 4 9 1 0 8 3 24 57 -
10 Onze Gezellen 4 11 1 0 10 3 25 56 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 feb 10:00 DSOV 3 - Zwanenburg 3 Sportpark Zijdewinde - DSOV
01 feb 11:30 DWS 2 - Geel Wit 4 Sportpark Spieringhorn
01 feb 12:00 EDO hfc 3 - Alliance 22 3 Sportpark Noordersportpark - EDO
01 feb 13:00 Pancratius 5 - HYS 2 Sportpark Schuilhoeve
01 feb 14:00 Onze Gezellen 4 - RCH 2 Sportpark Vd Aart
08 feb 11:00 Geel Wit 4 - RCH 2 Sportpark Geel Wit'20
08 feb 12:00 EDO hfc 3 - DWS 2 Sportpark Noordersportpark - EDO
08 feb 12:15 DSOV 3 - Pancratius 5 Sportpark Zijdewinde - DSOV
08 feb 14:00 Alliance 22 3 - Onze Gezellen 4 Sportpark Alliance'22
08 feb 14:00 Zwanenburg 3 - HYS 2 Sportpark Zwanenburg
15 feb 10:30 HYS 2 - DSOV 3 Sportpark Reinaldapark - HYS
15 feb 14:00 Zwanenburg 3 - Pancratius 5 Sportpark Zwanenburg
15 feb 14:00 Alliance 22 3 - Geel Wit 4 Sportpark Alliance'22
22 feb 11:30 RCH 2 - DSOV 3 Sportpark Heemstede
22 feb 12:00 EDO hfc 3 - Zwanenburg 3 Sportpark Noordersportpark - EDO
22 feb 13:00 Pancratius 5 - DWS 2 Sportpark Schuilhoeve
22 feb 14:00 Alliance 22 3 - HYS 2 Sportpark Alliance'22
01 mrt 11:00 Geel Wit 4 - HYS 2 Sportpark Geel Wit'20
01 mrt 11:30 RCH 2 - DWS 2 Sportpark Heemstede
01 mrt 13:00 Pancratius 5 - EDO hfc 3 Sportpark Schuilhoeve
01 mrt 14:00 Onze Gezellen 4 - DSOV 3 Sportpark Vd Aart
01 mrt 14:00 Zwanenburg 3 - Alliance 22 3 Sportpark Zwanenburg
08 mrt 11:00 Geel Wit 4 - Alliance 22 3 Sportpark Geel Wit'20
08 mrt 11:30 DWS 2 - Onze Gezellen 4 Sportpark Spieringhorn
08 mrt 12:00 EDO hfc 3 - RCH 2 Sportpark Noordersportpark - EDO
08 mrt 13:00 Pancratius 5 - Zwanenburg 3 Sportpark Schuilhoeve
08 mrt 13:30 DSOV 3 - HYS 2 Sportpark Zijdewinde - DSOV
15 mrt 10:30 HYS 2 - Onze Gezellen 4 Sportpark Reinaldapark - HYS
15 mrt 13:00 Pancratius 5 - Geel Wit 4 Sportpark Schuilhoeve
15 mrt 13:30 DSOV 3 - EDO hfc 3 Sportpark Zijdewinde - DSOV
15 mrt 14:00 Alliance 22 3 - RCH 2 Sportpark Alliance'22
22 mrt 10:30 HYS 2 - DWS 2 Sportpark Reinaldapark - HYS
22 mrt 11:30 RCH 2 - Pancratius 5 Sportpark Heemstede
22 mrt 14:00 Zwanenburg 3 - Geel Wit 4 Sportpark Zwanenburg
22 mrt 14:00 Alliance 22 3 - DSOV 3 Sportpark Alliance'22
29 mrt 11:30 DWS 2 - Alliance 22 3 Sportpark Spieringhorn
29 mrt 11:30 RCH 2 - Zwanenburg 3 Sportpark Heemstede
29 mrt 12:00 EDO hfc 3 - HYS 2 Sportpark Noordersportpark - EDO
29 mrt 13:00 Pancratius 5 - Onze Gezellen 4 Sportpark Schuilhoeve
29 mrt 13:30 DSOV 3 - Geel Wit 4 Sportpark Zijdewinde - DSOV
12 apr 10:30 HYS 2 - Pancratius 5 Sportpark Reinaldapark - HYS
12 apr 11:00 Geel Wit 4 - DWS 2 Sportpark Geel Wit'20
12 apr 14:00 Alliance 22 3 - EDO hfc 3 Sportpark Alliance'22
12 apr 14:00 Zwanenburg 3 - DSOV 3 Sportpark Zwanenburg
19 apr 11:30 DWS 2 - DSOV 3 Sportpark Spieringhorn
19 apr 11:30 RCH 2 - HYS 2 Sportpark Heemstede
19 apr 12:00 EDO hfc 3 - Geel Wit 4 Sportpark Noordersportpark - EDO
19 apr 13:00 Pancratius 5 - Alliance 22 3 Sportpark Schuilhoeve
19 apr 14:00 Onze Gezellen 4 - Zwanenburg 3 Sportpark Vd Aart
26 apr 10:30 HYS 2 - Onze Gezellen 4 Sportpark Reinaldapark - HYS
26 apr 11:00 Geel Wit 4 - Pancratius 5 Sportpark Geel Wit'20
26 apr 13:30 DSOV 3 - EDO hfc 3 Sportpark Zijdewinde - DSOV
26 apr 14:00 Alliance 22 3 - RCH 2 Sportpark Alliance'22
26 apr 14:00 Zwanenburg 3 - DWS 2 Sportpark Zwanenburg
03 mei 10:30 HYS 2 - Zwanenburg 3 Sportpark Reinaldapark - HYS
03 mei 11:30 RCH 2 - Geel Wit 4 Sportpark Heemstede
03 mei 12:00 EDO hfc 3 - DWS 2 Sportpark Noordersportpark - EDO
03 mei 13:00 Pancratius 5 - DSOV 3 Sportpark Schuilhoeve
10 mei 11:00 Geel Wit 4 - Onze Gezellen 4 Sportpark Geel Wit'20
10 mei 11:30 DWS 2 - Pancratius 5 Sportpark Spieringhorn
10 mei 12:00 EDO hfc 3 - Zwanenburg 3 Sportpark Noordersportpark - EDO
10 mei 13:30 DSOV 3 - RCH 2 Sportpark Zijdewinde - DSOV
10 mei 14:00 Alliance 22 3 - HYS 2 Sportpark Alliance'22
17 mei 11:30 RCH 2 - Pancratius 5 Sportpark Heemstede
17 mei 12:00 EDO hfc 3 - Geel Wit 4 Sportpark Noordersportpark - EDO
17 mei 14:00 Alliance 22 3 - DSOV 3 Sportpark Alliance'22

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 3 - DSOV 3 -
Alliance 22 3 - DWS 2 3 - 3
Alliance 22 3 - EDO hfc 3 0 - 4
Alliance 22 3 - Geel Wit 4 -
Alliance 22 3 - HYS 2 -
Alliance 22 3 - Onze Gezellen 4 -
Alliance 22 3 - Pancratius 5 3 - 3
Alliance 22 3 - RCH 2 -
Alliance 22 3 - Zwanenburg 3 4 - 3
DSOV 3 - Alliance 22 3 4 - 2
DSOV 3 - DWS 2 2 - 1
DSOV 3 - EDO hfc 3 -
DSOV 3 - Geel Wit 4 5 - 0
DSOV 3 - HYS 2 4 - 4
DSOV 3 - Onze Gezellen 4 5 - 2
DSOV 3 - Pancratius 5 -
DSOV 3 - RCH 2 -
DSOV 3 - Zwanenburg 3 -
DWS 2 - DSOV 3 3 - 2
DWS 2 - EDO hfc 3 1 - 2
DWS 2 - Geel Wit 4 -
DWS 2 - HYS 2 4 - 5
DWS 2 - Onze Gezellen 4 4 - 3
DWS 2 - Pancratius 5 0 - 1
DWS 2 - RCH 2 1 - 3
DWS 2 - Zwanenburg 3 2 - 2
EDO hfc 3 - Alliance 22 3 -
EDO hfc 3 - DSOV 3 9 - 0
EDO hfc 3 - DWS 2 -
EDO hfc 3 - Geel Wit 4 -
EDO hfc 3 - HYS 2 7 - 0
EDO hfc 3 - Onze Gezellen 4 5 - 1
EDO hfc 3 - Pancratius 5 3 - 0
EDO hfc 3 - RCH 2 3 - 0
EDO hfc 3 - Zwanenburg 3 -
Geel Wit 4 - Alliance 22 3 5 - 4
Geel Wit 4 - DWS 2 2 - 8
Geel Wit 4 - EDO hfc 3 2 - 8
Geel Wit 4 - HYS 2 -
Geel Wit 4 - Pancratius 5 1 - 9
Geel Wit 4 - RCH 2 -
Geel Wit 4 - Zwanenburg 3 6 - 7
Wedstrijd Uitslag
HYS 2 - Alliance 22 3 3 - 3
HYS 2 - DSOV 3 -
HYS 2 - DWS 2 0 - 5
HYS 2 - EDO hfc 3 1 - 5
HYS 2 - Geel Wit 4 5 - 4
HYS 2 - Onze Gezellen 4 -
HYS 2 - Pancratius 5 6 - 2
HYS 2 - RCH 2 6 - 8
HYS 2 - Zwanenburg 3 2 - 4
Onze Gezellen 4 - Alliance 22 3 2 - 5
Onze Gezellen 4 - DSOV 3 -
Onze Gezellen 4 - EDO hfc 3 0 - 6
Onze Gezellen 4 - HYS 2 6 - 4
Onze Gezellen 4 - Pancratius 5 2 - 5
Onze Gezellen 4 - RCH 2 -
Pancratius 5 - Alliance 22 3 1 - 0
Pancratius 5 - DSOV 3 2 - 1
Pancratius 5 - DWS 2 -
Pancratius 5 - EDO hfc 3 -
Pancratius 5 - Geel Wit 4 -
Pancratius 5 - HYS 2 -
Pancratius 5 - Onze Gezellen 4 6 - 3
Pancratius 5 - RCH 2 2 - 2
Pancratius 5 - Zwanenburg 3 2 - 7
RCH 2 - Alliance 22 3 1 - 0
RCH 2 - DSOV 3 -
RCH 2 - DWS 2 -
RCH 2 - EDO hfc 3 1 - 5
RCH 2 - Geel Wit 4 6 - 1
RCH 2 - HYS 2 6 - 1
RCH 2 - Onze Gezellen 4 3 - 1
RCH 2 - Pancratius 5 -
Zwanenburg 3 - Alliance 22 3 -
Zwanenburg 3 - DSOV 3 2 - 4
Zwanenburg 3 - DWS 2 7 - 0
Zwanenburg 3 - EDO hfc 3 0 - 1
Zwanenburg 3 - Geel Wit 4 5 - 3
Zwanenburg 3 - HYS 2 -
Zwanenburg 3 - Onze Gezellen 4 7 - 3
Zwanenburg 3 - Pancratius 5 -
Zwanenburg 3 - RCH 2 5 - 1

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:05

Bron: Voetbal.nl
RCH 3 / Mannen Zondag reserve

RCH 3 / Mannen Zondag reserve

7e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
25 jan Vitesse 22 10 Meervogels 31 5 0-4

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Meervogels 31 5 12 11 0 1 33 65 8 -
2 Kennemers 7 12 10 0 2 30 58 29 -
3 Wijk aan Zee 3 12 9 0 3 27 48 18 -
4 HBC 6 12 8 1 3 25 29 22 -
5 Vitesse 22 10 12 7 1 4 22 43 20 -
6 Assendelft 5 11 7 0 4 21 34 36 -
7 RCH 3 12 5 0 7 15 29 32 -
8 Hillegom sv 7 11 4 0 7 12 17 31 -
9 Velsen 10 12 3 0 9 9 17 50 -
10 Olympia Haarlem 4 12 2 1 9 7 21 37 -
11 Bloemendaal 4 12 2 1 9 7 18 51 -
12 Waterloo 4 12 1 0 11 3 15 60 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08 feb 11:00 Kennemers 7 - HBC 6 Sportpark Adrichem
08 feb 11:30 Bloemendaal 4 - Velsen 10 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
08 feb 12:00 Waterloo 4 - Meervogels 31 5 Sportpark Waterloo
08 feb 14:00 Vitesse 22 10 - Wijk aan Zee 3 Sportpark De Puikman - Vitesse '22
08 feb 14:30 Olympia Haarlem 4 - Hillegom sv 7 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
22 feb 10:30 Wijk aan Zee 3 - Olympia Haarlem 4 Sportpark De Doolhof- Wijk aan Zee
22 feb 11:00 Hillegom sv 7 - Kennemers 7 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
22 feb 11:00 Velsen 10 - RCH 3 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
22 feb 11:00 HBC 6 - Bloemendaal 4 Sportpark HBC
22 feb 13:00 Meervogels 31 5 - Assendelft 5 Sportpark Cloppenburg - M'vogels
22 feb 14:00 Vitesse 22 10 - Waterloo 4 Sportpark De Puikman - Vitesse '22
08 mrt 10:30 Wijk aan Zee 3 - Assendelft 5 Sportpark De Doolhof- Wijk aan Zee
08 mrt 11:00 Hillegom sv 7 - Bloemendaal 4 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
08 mrt 11:00 Velsen 10 - Meervogels 31 5 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
08 mrt 11:00 HBC 6 - RCH 3 Sportpark HBC
08 mrt 12:00 Waterloo 4 - Kennemers 7 Sportpark Waterloo
08 mrt 14:00 Vitesse 22 10 - Olympia Haarlem 4 Sportpark De Puikman - Vitesse '22

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Assendelft 5 - Bloemendaal 4 6 - 1
Assendelft 5 - Hillegom sv 7 3 - 2
Assendelft 5 - Kennemers 7 3 - 5
Assendelft 5 - Meervogels 31 5 0 - 13
Assendelft 5 - RCH 3 3 - 1
Assendelft 5 - Vitesse 22 10 1 - 3
Assendelft 5 - Wijk aan Zee 3 5 - 3
Bloemendaal 4 - Assendelft 5 4 - 2
Bloemendaal 4 - HBC 6 4 - 5
Bloemendaal 4 - Hillegom sv 7 2 - 3
Bloemendaal 4 - Kennemers 7 0 - 7
Bloemendaal 4 - RCH 3 1 - 4
Bloemendaal 4 - Waterloo 4 4 - 1
HBC 6 - Assendelft 5 2 - 3
HBC 6 - Kennemers 7 2 - 3
HBC 6 - Olympia Haarlem 4 3 - 1
HBC 6 - Vitesse 22 10 1 - 1
HBC 6 - Waterloo 4 2 - 0
HBC 6 - Wijk aan Zee 3 1 - 0
Hillegom sv 7 - HBC 6 1 - 2
Hillegom sv 7 - Meervogels 31 5 1 - 2
Hillegom sv 7 - Olympia Haarlem 4 5 - 1
Hillegom sv 7 - RCH 3 1 - 2
Hillegom sv 7 - Vitesse 22 10 0 - 6
Hillegom sv 7 - Waterloo 4 3 - 2
Kennemers 7 - Hillegom sv 7 3 - 0
Kennemers 7 - RCH 3 4 - 3
Kennemers 7 - Velsen 10 10 - 1
Kennemers 7 - Waterloo 4 6 - 2
Kennemers 7 - Wijk aan Zee 3 4 - 8
Meervogels 31 5 - Bloemendaal 4 8 - 0
Meervogels 31 5 - HBC 6 4 - 2
Meervogels 31 5 - Kennemers 7 1 - 4
Meervogels 31 5 - Olympia Haarlem 4 4 - 0
Meervogels 31 5 - RCH 3 1 - 0
Meervogels 31 5 - Velsen 10 8 - 0
Wedstrijd Uitslag
Meervogels 31 5 - Waterloo 4 10 - 1
Olympia Haarlem 4 - Assendelft 5 2 - 4
Olympia Haarlem 4 - Bloemendaal 4 0 - 0
Olympia Haarlem 4 - HBC 6 3 - 4
Olympia Haarlem 4 - Kennemers 7 3 - 5
Olympia Haarlem 4 - Vitesse 22 10 0 - 3
Olympia Haarlem 4 - Waterloo 4 3 - 0
Olympia Haarlem 4 - Wijk aan Zee 3 3 - 4
RCH 3 - HBC 6 1 - 3
RCH 3 - Meervogels 31 5 0 - 6
RCH 3 - Olympia Haarlem 4 4 - 1
RCH 3 - Velsen 10 4 - 5
RCH 3 - Vitesse 22 10 6 - 3
RCH 3 - Waterloo 4 4 - 1
Velsen 10 - Assendelft 5 0 - 1
Velsen 10 - Bloemendaal 4 3 - 1
Velsen 10 - HBC 6 1 - 2
Velsen 10 - Hillegom sv 7 0 - 2
Velsen 10 - Kennemers 7 1 - 7
Velsen 10 - Olympia Haarlem 4 1 - 4
Velsen 10 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
Vitesse 22 10 - Bloemendaal 4 6 - 0
Vitesse 22 10 - Hillegom sv 7 9 - 1
Vitesse 22 10 - Kennemers 7 5 - 0
Vitesse 22 10 - Meervogels 31 5 0 - 4
Vitesse 22 10 - Velsen 10 1 - 2
Waterloo 4 - Assendelft 5 2 - 6
Waterloo 4 - Velsen 10 5 - 3
Waterloo 4 - Vitesse 22 10 1 - 6
Waterloo 4 - Wijk aan Zee 3 0 - 5
Wijk aan Zee 3 - Bloemendaal 4 6 - 1
Wijk aan Zee 3 - Hillegom sv 7 2 - 0
Wijk aan Zee 3 - Meervogels 31 5 0 - 4
Wijk aan Zee 3 - RCH 3 3 - 0
Wijk aan Zee 3 - Vitesse 22 10 4 - 0
Wijk aan Zee 3 - Waterloo 4 8 - 0

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

RCH 1 / Mannen Zaterdag standaard

4e klasse B

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Stormvogels 1 Alliance 22 1 5-2
24 jan VVH Velserbroek 1 Jong Hercules 1 1-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VVH Velserbroek 1 14 10 1 3 31 37 20 -
2 Stormvogels 1 14 9 3 2 30 46 24 -
3 Alliance 22 1 14 8 2 4 26 34 25 -
4 VSV 1 13 8 1 4 25 29 24 -
5 Jong Hercules 1 14 7 4 3 25 42 21 -
6 Olympia Haarlem 1 13 6 4 3 22 33 22 -
7 DSS 1 13 7 1 5 22 39 30 -
8 HBC 1 13 6 3 4 21 34 31 -
9 Bloemendaal 1 13 6 2 5 20 31 24 -
10 RCH 1 13 3 3 7 12 16 30 -
11 United/DAVO 1 13 2 4 7 10 29 35 -
12 BSM 1 13 3 1 9 10 28 52 -
13 Beverwijk 1 13 1 3 9 6 16 35 -
14 Haarlem-Kennemerland 1 13 1 0 12 3 20 61 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 14:00 Bloemendaal 1 - Stormvogels 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
31 jan 14:00 Beverwijk 1 - VSV 1 Sportpark Adrichem
31 jan 14:30 RCH 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Heemstede
31 jan 14:30 Jong Hercules 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
31 jan 14:30 DSS 1 - HBC 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
31 jan 14:30 BSM 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
31 jan 16:00 Alliance 22 1 - United/DAVO 1 Sportpark Alliance'22
07 feb 14:00 United/DAVO 1 - Beverwijk 1 Sportpark United DAVO
07 feb 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - DSS 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
07 feb 14:30 HBC 1 - Jong Hercules 1 Sportpark HBC
07 feb 14:30 VSV 1 - Alliance 22 1 Sportpark Hofgeest - VSV
07 feb 14:30 VVH Velserbroek 1 - BSM 1 Sportpark Vd Aart
07 feb 14:30 Olympia Haarlem 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 feb 14:30 Stormvogels 1 - RCH 1 Sportpark Zeewijk
14 feb 14:00 United/DAVO 1 - Bloemendaal 1 Sportpark United DAVO
14 feb 14:00 Beverwijk 1 - RCH 1 Sportpark Adrichem
14 feb 14:30 HBC 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark HBC
14 feb 14:30 VSV 1 - BSM 1 Sportpark Hofgeest - VSV
14 feb 14:30 Olympia Haarlem 1 - DSS 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
21 feb 14:00 Bloemendaal 1 - HBC 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
21 feb 14:00 United/DAVO 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark "Vd Aart"
21 feb 14:00 Beverwijk 1 - Stormvogels 1 Sportpark Adrichem
21 feb 14:30 RCH 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Heemstede
21 feb 14:30 Jong Hercules 1 - VSV 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
21 feb 14:30 BSM 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
21 feb 16:00 Alliance 22 1 - DSS 1 Sportpark Alliance'22
28 feb 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
28 feb 14:30 HBC 1 - Alliance 22 1 Sportpark HBC
28 feb 14:30 VSV 1 - RCH 1 Sportpark Hofgeest - VSV
28 feb 14:30 VVH Velserbroek 1 - Beverwijk 1 Sportpark Vd Aart
28 feb 14:30 Olympia Haarlem 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
28 feb 14:30 Stormvogels 1 - United/DAVO 1 Sportpark Zeewijk
28 feb 14:30 DSS 1 - BSM 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
07 mrt 14:00 United/DAVO 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark United DAVO
07 mrt 14:00 Beverwijk 1 - HBC 1 Sportpark Adrichem
07 mrt 14:00 Bloemendaal 1 - DSS 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
07 mrt 14:30 RCH 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Heemstede
07 mrt 14:30 Jong Hercules 1 - BSM 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
07 mrt 14:30 Stormvogels 1 - VSV 1 Sportpark Zeewijk
07 mrt 16:00 Alliance 22 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Alliance'22
21 mrt 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Alliance 22 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
21 mrt 14:30 HBC 1 - RCH 1 Sportpark HBC
21 mrt 14:30 VSV 1 - United/DAVO 1 Sportpark Hofgeest - VSV
21 mrt 14:30 VVH Velserbroek 1 - Stormvogels 1 Sportpark Vd Aart
21 mrt 14:30 Olympia Haarlem 1 - Beverwijk 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
21 mrt 14:30 DSS 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
21 mrt 14:30 BSM 1 - Bloemendaal 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
28 mrt 14:00 Bloemendaal 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
28 mrt 14:00 United/DAVO 1 - HBC 1 Sportpark United DAVO
28 mrt 14:00 Beverwijk 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Adrichem
28 mrt 14:30 VVH Velserbroek 1 - VSV 1 Sportpark Vd Aart
28 mrt 14:30 RCH 1 - BSM 1 Sportpark Heemstede
28 mrt 14:30 Stormvogels 1 - DSS 1 Sportpark Zeewijk
28 mrt 16:00 Alliance 22 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Alliance'22
11 apr 14:00 Bloemendaal 1 - Beverwijk 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
11 apr 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - United/DAVO 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
11 apr 14:30 HBC 1 - VSV 1 Sportpark HBC
11 apr 14:30 Jong Hercules 1 - RCH 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
11 apr 14:30 Olympia Haarlem 1 - Stormvogels 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
11 apr 14:30 DSS 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
11 apr 14:30 BSM 1 - Alliance 22 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
18 apr 14:00 United/DAVO 1 - DSS 1 Sportpark United DAVO
18 apr 14:00 Beverwijk 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Adrichem
18 apr 14:30 Stormvogels 1 - BSM 1 Sportpark Zeewijk
18 apr 14:30 HBC 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark HBC
18 apr 14:30 VSV 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Hofgeest - VSV
18 apr 14:30 VVH Velserbroek 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Vd Aart
18 apr 16:00 Alliance 22 1 - RCH 1 Sportpark Alliance'22
25 apr 14:00 Bloemendaal 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
25 apr 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
25 apr 14:30 RCH 1 - United/DAVO 1 Sportpark Heemstede
25 apr 14:30 Jong Hercules 1 - Stormvogels 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
25 apr 14:30 DSS 1 - VSV 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
25 apr 14:30 BSM 1 - HBC 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
25 apr 16:00 Alliance 22 1 - Beverwijk 1 Sportpark Alliance'22
02 mei 14:30 Haarlem-Kennemerland 1 - Stormvogels 1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
02 mei 14:30 HBC 1 - VVH Velserbroek 1 Sportpark HBC
02 mei 14:30 Bloemendaal 1 - Alliance 22 1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
02 mei 14:30 Jong Hercules 1 - United/DAVO 1 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
02 mei 14:30 Olympia Haarlem 1 - VSV 1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
02 mei 14:30 DSS 1 - RCH 1 Sportpark Pim Mulier- DSS
02 mei 14:30 BSM 1 - Beverwijk 1 Sportpark 't Rottegat - BSM
09 mei 14:30 VSV 1 - Haarlem-Kennemerland 1 Sportpark Hofgeest - VSV
09 mei 14:30 VVH Velserbroek 1 - Olympia Haarlem 1 Sportpark Vd Aart
09 mei 14:30 United/DAVO 1 - BSM 1 Sportpark United DAVO
09 mei 14:30 RCH 1 - Bloemendaal 1 Sportpark Heemstede
09 mei 14:30 Beverwijk 1 - DSS 1 Sportpark Adrichem
09 mei 14:30 Stormvogels 1 - HBC 1 Sportpark Zeewijk
09 mei 14:30 Alliance 22 1 - Jong Hercules 1 Sportpark Alliance'22

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 1 - Bloemendaal 1 1 - 1
Alliance 22 1 - BSM 1 7 - 1
Alliance 22 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 2
Alliance 22 1 - HBC 1 2 - 4
Alliance 22 1 - Stormvogels 1 1 - 0
Alliance 22 1 - VSV 1 1 - 0
Beverwijk 1 - Alliance 22 1 1 - 5
Beverwijk 1 - Bloemendaal 1 0 - 4
Beverwijk 1 - BSM 1 1 - 4
Beverwijk 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 2
Beverwijk 1 - RCH 1 -
Beverwijk 1 - United/DAVO 1 1 - 1
Beverwijk 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 3
Bloemendaal 1 - BSM 1 5 - 4
Bloemendaal 1 - Haarlem-Kennemerland 1 5 - 1
Bloemendaal 1 - Olympia Haarlem 1 0 - 2
Bloemendaal 1 - RCH 1 2 - 0
Bloemendaal 1 - United/DAVO 1 1 - 1
Bloemendaal 1 - VSV 1 1 - 2
BSM 1 - DSS 1 0 - 3
BSM 1 - Jong Hercules 1 1 - 2
BSM 1 - RCH 1 2 - 2
BSM 1 - Stormvogels 1 0 - 5
BSM 1 - United/DAVO 1 5 - 2
BSM 1 - VSV 1 1 - 5
BSM 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 6
DSS 1 - Alliance 22 1 4 - 1
DSS 1 - Beverwijk 1 2 - 1
DSS 1 - Bloemendaal 1 2 - 4
DSS 1 - Haarlem-Kennemerland 1 5 - 3
DSS 1 - Olympia Haarlem 1 4 - 3
DSS 1 - Stormvogels 1 2 - 3
DSS 1 - United/DAVO 1 3 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - Beverwijk 1 2 - 3
Haarlem-Kennemerland 1 - BSM 1 4 - 8
Haarlem-Kennemerland 1 - HBC 1 2 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - Jong Hercules 1 0 - 14
Haarlem-Kennemerland 1 - RCH 1 1 - 2
Haarlem-Kennemerland 1 - VSV 1 0 - 4
Haarlem-Kennemerland 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 2
HBC 1 - Beverwijk 1 3 - 3
HBC 1 - Bloemendaal 1 3 - 2
HBC 1 - BSM 1 4 - 2
HBC 1 - DSS 1 1 - 5
HBC 1 - Haarlem-Kennemerland 1 -
HBC 1 - Stormvogels 1 1 - 1
HBC 1 - United/DAVO 1 3 - 1
Jong Hercules 1 - Alliance 22 1 1 - 1
Jong Hercules 1 - Beverwijk 1 1 - 0
Wedstrijd Uitslag
Jong Hercules 1 - Bloemendaal 1 1 - 4
Jong Hercules 1 - DSS 1 1 - 2
Jong Hercules 1 - HBC 1 3 - 1
Jong Hercules 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 2
Jong Hercules 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 1
Olympia Haarlem 1 - Alliance 22 1 1 - 3
Olympia Haarlem 1 - BSM 1 6 - 0
Olympia Haarlem 1 - DSS 1 -
Olympia Haarlem 1 - Haarlem-Kennemerland 1 2 - 1
Olympia Haarlem 1 - HBC 1 5 - 2
Olympia Haarlem 1 - RCH 1 3 - 0
Olympia Haarlem 1 - United/DAVO 1 4 - 4
Olympia Haarlem 1 - VVH Velserbroek 1 0 - 2
RCH 1 - Alliance 22 1 2 - 1
RCH 1 - Beverwijk 1 2 - 2
RCH 1 - DSS 1 3 - 2
RCH 1 - HBC 1 1 - 1
RCH 1 - Jong Hercules 1 0 - 3
RCH 1 - Stormvogels 1 0 - 3
RCH 1 - VSV 1 2 - 4
Stormvogels 1 - Alliance 22 1 5 - 2
Stormvogels 1 - Beverwijk 1 5 - 1
Stormvogels 1 - Bloemendaal 1 5 - 2
Stormvogels 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 1
Stormvogels 1 - Jong Hercules 1 4 - 4
Stormvogels 1 - Olympia Haarlem 1 2 - 2
Stormvogels 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 1
United/DAVO 1 - Alliance 22 1 1 - 2
United/DAVO 1 - Bloemendaal 1 -
United/DAVO 1 - Haarlem-Kennemerland 1 4 - 0
United/DAVO 1 - Jong Hercules 1 3 - 4
United/DAVO 1 - RCH 1 3 - 2
United/DAVO 1 - Stormvogels 1 3 - 5
United/DAVO 1 - VSV 1 1 - 2
VSV 1 - Beverwijk 1 1 - 0
VSV 1 - BSM 1 -
VSV 1 - DSS 1 3 - 2
VSV 1 - HBC 1 0 - 6
VSV 1 - Jong Hercules 1 1 - 5
VSV 1 - Olympia Haarlem 1 1 - 1
VSV 1 - Stormvogels 1 4 - 1
VSV 1 - VVH Velserbroek 1 2 - 3
VVH Velserbroek 1 - Alliance 22 1 2 - 3
VVH Velserbroek 1 - Bloemendaal 1 2 - 0
VVH Velserbroek 1 - DSS 1 4 - 3
VVH Velserbroek 1 - HBC 1 4 - 1
VVH Velserbroek 1 - Jong Hercules 1 1 - 1
VVH Velserbroek 1 - RCH 1 3 - 0
VVH Velserbroek 1 - United/DAVO 1 3 - 2

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:05

Bron: Voetbal.nl
RCH VE1 / Veteranen Zaterdag 35+

RCH VE1 / Veteranen Zaterdag 35+

1e klasse F

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Bloemendaal VE1 RCH VE1
afgelast
24 jan Bloemendaal VE3 Overbos VE1
afgelast
24 jan Hillegom sv VE1 Zandvoort VE1 0-0
24 jan IJmuiden VE1 HBC VE2 -
24 jan Schoten VE1 VVC VE2
afgelast
24 jan Velsen VE1 EDO hfc VE1
afgelast
24 jan Wartburgia VE2 Haarlem-Kennemerland VE2
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zandvoort VE1 14 8 3 3 27 47 23 -
2 Hillegom sv VE1 13 7 4 2 25 33 18 -
3 EDO hfc VE1 13 8 2 3 25 48 34 1
4 VVC VE2 13 8 1 4 25 39 31 -
5 Overbos VE1 10 7 1 2 22 39 21 -
6 Wartburgia VE2 12 7 1 4 22 42 25 -
7 Bloemendaal VE3 13 6 2 5 20 53 40 -
8 Bloemendaal VE1 12 5 3 4 18 24 29 -
9 RCH VE1 11 5 2 4 17 35 29 -
10 Haarlem-Kennemerland VE2 13 3 2 8 11 28 65 -
11 Schoten VE1 11 3 1 7 10 26 37 -
12 HBC VE2 11 2 3 6 9 21 30 -
13 IJmuiden VE1 12 2 0 10 6 28 43 -
14 Velsen VE1 12 1 1 10 4 16 54 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 14:00 EDO hfc VE1 - Schoten VE1 Sportpark Noordersportpark - EDO
31 jan 14:30 Zandvoort VE1 - Wartburgia VE2 Sportpark Zandvoort
31 jan 14:30 VVC VE2 - Velsen VE1 Montreallaan - VVC complex
31 jan 14:30 IJmuiden VE1 - Bloemendaal VE1 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
31 jan 14:45 RCH VE1 - Hillegom sv VE1 Sportpark Heemstede
31 jan 15:00 Overbos VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 Sportpark Overbos
31 jan 15:00 HBC VE2 - Bloemendaal VE3 Sportpark HBC
07 feb 11:30 Wartburgia VE2 - Overbos VE1 Sportpark Drieburg
07 feb 13:00 Haarlem-Kennemerland VE2 - Zandvoort VE1 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
07 feb 14:30 Velsen VE1 - HBC VE2 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
07 feb 14:45 Hillegom sv VE1 - VVC VE2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
07 feb 15:00 Bloemendaal VE3 - RCH VE1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
07 feb 15:00 Schoten VE1 - IJmuiden VE1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
07 feb 15:00 Bloemendaal VE1 - EDO hfc VE1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
21 feb 14:30 IJmuiden VE1 - Velsen VE1 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
21 feb 14:30 RCH VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 Sportpark Heemstede
21 feb 14:45 HBC VE2 - Hillegom sv VE1 Sportpark HBC
21 feb 14:45 VVC VE2 - Wartburgia VE2 Montreallaan - VVC complex
21 feb 15:00 Overbos VE1 - Bloemendaal VE1 Sportpark Overbos
21 feb 15:00 Schoten VE1 - Bloemendaal VE3 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
28 feb 12:00 Wartburgia VE2 - EDO hfc VE1 Sportpark Drieburg
28 feb 13:00 Haarlem-Kennemerland VE2 - VVC VE2 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
28 feb 14:30 Velsen VE1 - Schoten VE1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
28 feb 14:45 Hillegom sv VE1 - Overbos VE1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
28 feb 15:00 Bloemendaal VE3 - IJmuiden VE1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
28 feb 15:00 Bloemendaal VE1 - HBC VE2 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
07 mrt 14:00 EDO hfc VE1 - Bloemendaal VE3 Sportpark Noordersportpark - EDO
07 mrt 14:30 Velsen VE1 - Bloemendaal VE1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
07 mrt 14:30 IJmuiden VE1 - Wartburgia VE2 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
07 mrt 14:45 VVC VE2 - Zandvoort VE1 Montreallaan - VVC complex
07 mrt 15:00 Overbos VE1 - RCH VE1 Sportpark Overbos
07 mrt 15:00 Schoten VE1 - Hillegom sv VE1 Sportpark Vergierdeweg - Schoten
07 mrt 15:00 HBC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 Sportpark HBC

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Bloemendaal VE1 - Bloemendaal VE3 3 - 3
Bloemendaal VE1 - Hillegom sv VE1 3 - 2
Bloemendaal VE1 - IJmuiden VE1 3 - 1
Bloemendaal VE1 - Overbos VE1 1 - 2
Bloemendaal VE1 - RCH VE1 -
Bloemendaal VE1 - Velsen VE1 3 - 1
Bloemendaal VE1 - Wartburgia VE2 1 - 6
Bloemendaal VE1 - Zandvoort VE1 2 - 8
Bloemendaal VE3 - EDO hfc VE1 9 - 3
Bloemendaal VE3 - HBC VE2 1 - 3
Bloemendaal VE3 - Overbos VE1 -
Bloemendaal VE3 - Schoten VE1 4 - 3
Bloemendaal VE3 - VVC VE2 1 - 0
Bloemendaal VE3 - Wartburgia VE2 3 - 4
Bloemendaal VE3 - Zandvoort VE1 4 - 1
EDO hfc VE1 - Bloemendaal VE1 0 - 1
EDO hfc VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 6 - 0
EDO hfc VE1 - RCH VE1 2 - 1
EDO hfc VE1 - Velsen VE1 4 - 2
EDO hfc VE1 - VVC VE2 7 - 0
EDO hfc VE1 - Wartburgia VE2 3 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Bloemendaal VE1 1 - 3
Haarlem-Kennemerland VE2 - Bloemendaal VE3 5 - 4
Haarlem-Kennemerland VE2 - HBC VE2 4 - 4
Haarlem-Kennemerland VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Overbos VE1 2 - 10
Haarlem-Kennemerland VE2 - RCH VE1 2 - 2
Haarlem-Kennemerland VE2 - Wartburgia VE2 1 - 10
HBC VE2 - Bloemendaal VE1 -
HBC VE2 - EDO hfc VE1 3 - 4
HBC VE2 - IJmuiden VE1 2 - 1
HBC VE2 - Overbos VE1 1 - 3
HBC VE2 - Wartburgia VE2 0 - 2
HBC VE2 - Zandvoort VE1 2 - 2
Hillegom sv VE1 - Bloemendaal VE3 4 - 4
Hillegom sv VE1 - EDO hfc VE1 0 - 0
Hillegom sv VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 3 - 0
Hillegom sv VE1 - HBC VE2 3 - 3
Hillegom sv VE1 - RCH VE1 8 - 2
Hillegom sv VE1 - Schoten VE1 2 - 1
Hillegom sv VE1 - Wartburgia VE2 2 - 1
Hillegom sv VE1 - Zandvoort VE1 0 - 0
IJmuiden VE1 - Bloemendaal VE3 2 - 9
IJmuiden VE1 - EDO hfc VE1 5 - 6
IJmuiden VE1 - HBC VE2 -
IJmuiden VE1 - Hillegom sv VE1 0 - 3
IJmuiden VE1 - RCH VE1 1 - 4
IJmuiden VE1 - Schoten VE1 5 - 1
Wedstrijd Uitslag
IJmuiden VE1 - VVC VE2 3 - 5
Overbos VE1 - Bloemendaal VE3 6 - 2
Overbos VE1 - EDO hfc VE1 4 - 4
Overbos VE1 - IJmuiden VE1 -
Overbos VE1 - VVC VE2 2 - 4
Overbos VE1 - Wartburgia VE2 3 - 2
Overbos VE1 - Zandvoort VE1 1 - 2
RCH VE1 - Bloemendaal VE1 2 - 2
RCH VE1 - Bloemendaal VE3 5 - 4
RCH VE1 - HBC VE2 5 - 0
RCH VE1 - Overbos VE1 2 - 3
RCH VE1 - Schoten VE1 1 - 2
RCH VE1 - Velsen VE1 7 - 1
RCH VE1 - Zandvoort VE1 0 - 3
Schoten VE1 - Bloemendaal VE1 1 - 1
Schoten VE1 - EDO hfc VE1 4 - 3
Schoten VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 7
Schoten VE1 - HBC VE2 3 - 2
Schoten VE1 - Velsen VE1 4 - 1
Schoten VE1 - VVC VE2 -
Velsen VE1 - Bloemendaal VE3 1 - 5
Velsen VE1 - EDO hfc VE1 -
Velsen VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 4 - 2
Velsen VE1 - Hillegom sv VE1 0 - 3
Velsen VE1 - IJmuiden VE1 1 - 6
Velsen VE1 - Overbos VE1 1 - 5
Velsen VE1 - VVC VE2 0 - 5
VVC VE2 - Bloemendaal VE1 2 - 1
VVC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 6 - 1
VVC VE2 - HBC VE2 2 - 1
VVC VE2 - Hillegom sv VE1 3 - 1
VVC VE2 - RCH VE1 3 - 5
VVC VE2 - Schoten VE1 5 - 4
Wartburgia VE2 - Haarlem-Kennemerland VE2 -
Wartburgia VE2 - IJmuiden VE1 3 - 2
Wartburgia VE2 - RCH VE1 -
Wartburgia VE2 - Schoten VE1 2 - 1
Wartburgia VE2 - Velsen VE1 7 - 1
Wartburgia VE2 - VVC VE2 2 - 2
Wartburgia VE2 - Zandvoort VE1 1 - 6
Zandvoort VE1 - EDO hfc VE1 3 - 6
Zandvoort VE1 - Haarlem-Kennemerland VE2 7 - 0
Zandvoort VE1 - Hillegom sv VE1 1 - 2
Zandvoort VE1 - IJmuiden VE1 3 - 0
Zandvoort VE1 - Schoten VE1 5 - 0
Zandvoort VE1 - Velsen VE1 3 - 3
Zandvoort VE1 - VVC VE2 3 - 2

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 11:01

Bron: Voetbal.nl
RCH VE2 / Veteranen Zaterdag 45+

RCH VE2 / Veteranen Zaterdag 45+

1e klasse A

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Olympia Haarlem VE1 RCH VE2
afgelast
24 jan Wherevogels De VE1 Hoofddorp s.v. VE1
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wherevogels De VE1 11 10 1 0 31 47 10 -
2 RCH VE2 11 7 3 1 24 38 14 -
3 Badhoevedorp VE3 12 7 1 4 22 43 30 -
4 Haarlem-Kennemerland VE1 12 7 1 4 22 39 26 -
5 Hoofddorp s.v. VE1 11 5 2 4 17 40 36 -
6 Olympia Haarlem VE1 11 5 1 5 16 46 36 -
7 EDO hfc VE2 12 4 4 4 16 31 27 -
8 Kon. HFC VE4 12 3 2 7 11 24 32 -
9 AFC VE2 12 2 4 6 10 36 53 -
10 Overbos VE2 12 3 2 7 10 22 43 1
11 Kon. HFC VE3 12 3 1 8 10 17 39 -
12 Bloemendaal VE2 12 3 0 9 9 19 56 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
07 feb 14:00 Wherevogels De VE1 - Olympia Haarlem VE1 Sportpark Westerweg - Wherevogels
07 feb 14:30 Kon. HFC VE4 - AFC VE2 Sportpark Kon. HFC
07 feb 14:45 RCH VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 Sportpark Heemstede
07 feb 14:45 Kon. HFC VE3 - Overbos VE2 Sportpark Kon. HFC
07 feb 15:00 Bloemendaal VE2 - Badhoevedorp VE3 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
07 feb 15:00 Haarlem-Kennemerland VE1 - EDO hfc VE2 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
21 feb 12:30 AFC VE2 - RCH VE2 Sportpark Goed Genoeg- AFC
21 feb 14:00 EDO hfc VE2 - Olympia Haarlem VE1 Sportpark Noordersportpark - EDO
21 feb 14:30 Hoofddorp s.v. VE1 - Wherevogels De VE1 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
21 feb 14:30 Badhoevedorp VE3 - Haarlem-Kennemerland VE1 Sportpark Schuilhoeve
21 feb 15:00 Bloemendaal VE2 - Kon. HFC VE3 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
21 feb 15:00 Overbos VE2 - Kon. HFC VE4 Sportpark Overbos
07 mrt 14:30 Badhoevedorp VE3 - Kon. HFC VE3 Sportpark Schuilhoeve
07 mrt 14:30 Hoofddorp s.v. VE1 - EDO hfc VE2 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
07 mrt 14:30 Kon. HFC VE4 - Haarlem-Kennemerland VE1 Sportpark Kon. HFC
07 mrt 14:45 AFC VE2 - Wherevogels De VE1 Sportpark Goed Genoeg- AFC
07 mrt 15:00 Overbos VE2 - RCH VE2 Sportpark Overbos
07 mrt 15:00 Bloemendaal VE2 - Olympia Haarlem VE1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AFC VE2 - Badhoevedorp VE3 8 - 1
AFC VE2 - Bloemendaal VE2 2 - 5
AFC VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 7
AFC VE2 - Kon. HFC VE3 4 - 0
AFC VE2 - Kon. HFC VE4 3 - 3
AFC VE2 - Olympia Haarlem VE1 3 - 3
Badhoevedorp VE3 - Bloemendaal VE2 10 - 1
Badhoevedorp VE3 - EDO hfc VE2 3 - 5
Badhoevedorp VE3 - Hoofddorp s.v. VE1 7 - 2
Badhoevedorp VE3 - Kon. HFC VE4 4 - 1
Badhoevedorp VE3 - Overbos VE2 2 - 0
Badhoevedorp VE3 - RCH VE2 3 - 3
Bloemendaal VE2 - EDO hfc VE2 0 - 5
Bloemendaal VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 1 - 5
Bloemendaal VE2 - Overbos VE2 3 - 0
Bloemendaal VE2 - RCH VE2 0 - 4
Bloemendaal VE2 - Wherevogels De VE1 1 - 4
EDO hfc VE2 - AFC VE2 4 - 4
EDO hfc VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 1
EDO hfc VE2 - Hoofddorp s.v. VE1 1 - 1
EDO hfc VE2 - Kon. HFC VE3 2 - 2
EDO hfc VE2 - Kon. HFC VE4 2 - 3
EDO hfc VE2 - RCH VE2 2 - 4
EDO hfc VE2 - Wherevogels De VE1 2 - 2
Haarlem-Kennemerland VE1 - Badhoevedorp VE3 4 - 3
Haarlem-Kennemerland VE1 - Bloemendaal VE2 7 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - Hoofddorp s.v. VE1 0 - 4
Haarlem-Kennemerland VE1 - Kon. HFC VE4 3 - 1
Haarlem-Kennemerland VE1 - Olympia Haarlem VE1 3 - 2
Hoofddorp s.v. VE1 - AFC VE2 9 - 3
Hoofddorp s.v. VE1 - Bloemendaal VE2 7 - 0
Hoofddorp s.v. VE1 - Kon. HFC VE3 5 - 2
Hoofddorp s.v. VE1 - Kon. HFC VE4 1 - 0
Hoofddorp s.v. VE1 - Olympia Haarlem VE1 5 - 6
Hoofddorp s.v. VE1 - Overbos VE2 4 - 4
Hoofddorp s.v. VE1 - RCH VE2 1 - 6
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC VE3 - AFC VE2 2 - 1
Kon. HFC VE3 - Badhoevedorp VE3 2 - 3
Kon. HFC VE3 - Bloemendaal VE2 5 - 2
Kon. HFC VE3 - Haarlem-Kennemerland VE1 2 - 1
Kon. HFC VE3 - Olympia Haarlem VE1 0 - 6
Kon. HFC VE3 - RCH VE2 0 - 2
Kon. HFC VE4 - Bloemendaal VE2 2 - 3
Kon. HFC VE4 - Hoofddorp s.v. VE1 7 - 1
Kon. HFC VE4 - Kon. HFC VE3 3 - 1
Kon. HFC VE4 - Overbos VE2 0 - 2
Kon. HFC VE4 - Wherevogels De VE1 0 - 4
Olympia Haarlem VE1 - Badhoevedorp VE3 0 - 2
Olympia Haarlem VE1 - Bloemendaal VE2 5 - 2
Olympia Haarlem VE1 - EDO hfc VE2 4 - 6
Olympia Haarlem VE1 - Kon. HFC VE4 7 - 3
Olympia Haarlem VE1 - Overbos VE2 10 - 0
Olympia Haarlem VE1 - RCH VE2 -
Olympia Haarlem VE1 - Wherevogels De VE1 1 - 5
Overbos VE2 - AFC VE2 3 - 3
Overbos VE2 - Badhoevedorp VE3 3 - 5
Overbos VE2 - EDO hfc VE2 1 - 0
Overbos VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 4 - 6
Overbos VE2 - Kon. HFC VE3 2 - 1
Overbos VE2 - Wherevogels De VE1 2 - 5
RCH VE2 - AFC VE2 6 - 0
RCH VE2 - Haarlem-Kennemerland VE1 1 - 1
RCH VE2 - Kon. HFC VE4 1 - 1
RCH VE2 - Olympia Haarlem VE1 7 - 2
RCH VE2 - Overbos VE2 4 - 1
RCH VE2 - Wherevogels De VE1 0 - 3
Wherevogels De VE1 - AFC VE2 10 - 3
Wherevogels De VE1 - Badhoevedorp VE3 1 - 0
Wherevogels De VE1 - EDO hfc VE2 2 - 0
Wherevogels De VE1 - Haarlem-Kennemerland VE1 3 - 1
Wherevogels De VE1 - Hoofddorp s.v. VE1 -
Wherevogels De VE1 - Kon. HFC VE3 8 - 0

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:05

Bron: Voetbal.nl
RCH MA1 / Meisjes A-Junioren (voorjaar)

RCH MA1 / Meisjes A-Junioren (voorjaar)

2e klasse 2 (1,5 comp.)

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Berdos MA1 EVC MA1
afgelast
24 jan Texel 94 MA1 RCH MA1
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Berdos MA1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 EVC MA1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 RCH MA1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Texel 94 MA1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Zaandijk MA1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 14:45 RCH MA1 - Zaandijk MA1 Sportpark Heemstede
31 jan 15:00 EVC MA1 - Texel 94 MA1 Sportpark EVC
07 feb 14:30 Texel 94 MA1 - EVC MA1 Sportpark Den Burg Zuid-Texel '94
07 feb 14:30 Zaandijk MA1 - RCH MA1 Sportpark Schanszicht - Zaandijk
14 feb 12:00 RCH MA1 - Texel 94 MA1 Sportpark Heemstede
14 feb 14:30 EVC MA1 - Berdos MA1 Sportpark EVC
21 feb 12:00 RCH MA1 - Berdos MA1 Sportpark Heemstede
21 feb 13:00 Texel 94 MA1 - Zaandijk MA1 Sportpark Den Burg Zuid-Texel '94
07 mrt 12:00 EVC MA1 - RCH MA1 Sportpark EVC
07 mrt 14:30 Berdos MA1 - Zaandijk MA1 Sportpark De Kiefthoek - Berdos
16 mei 14:30 Berdos MA1 - Zaandijk MA1 Sportpark De Kiefthoek - Berdos
16 mei 15:00 EVC MA1 - RCH MA1 Sportpark EVC

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
ADO '20 MA1 - ADO '20 MA2 0 - 2
ADO '20 MA1 - Berdos MA1 2 - 5
ADO '20 MA1 - DEM MA1 3 - 6
ADO '20 MA1 - HBC MA1 -
ADO '20 MA1 - Koedijk MA1 16 - 0
ADO '20 MA1 - Zaandijk MA1 7 - 0
ADO '20 MA2 - HBC MA1 3 - 4
ADO '20 MA2 - Koedijk MA1 -
ADO '20 MA2 - Meervogels 31 MA1 1 - 2
ADO '20 MA2 - RCH MA1 4 - 7
ADO '20 MA2 - Reiger Boys MA2 1 - 5
ADO '20 MA2 - Texel 94 MA1 3 - 0
ADO '20 MA2 - Zaandijk MA1 5 - 2
Berdos MA1 - ADO '20 MA2 5 - 1
Berdos MA1 - DEM MA1 3 - 7
Berdos MA1 - Meervogels 31 MA1 3 - 2
Berdos MA1 - Reiger Boys MA2 0 - 7
DEM MA1 - ADO '20 MA2 4 - 1
DEM MA1 - HBC MA1 4 - 0
DEM MA1 - Jong Holland MA1 3 - 7
DEM MA1 - Reiger Boys MA2 2 - 3
DEM MA1 - Zaandijk MA1 9 - 5
HBC MA1 - Berdos MA1 6 - 1
HBC MA1 - Jong Holland MA1 2 - 2
HBC MA1 - Kolping Boys MA1 6 - 0
HBC MA1 - Texel 94 MA1 5 - 1
HBC MA1 - Zaandijk MA1 5 - 3
Jong Holland MA1 - ADO '20 MA1 0 - 1
Jong Holland MA1 - ADO '20 MA2 11 - 0
Jong Holland MA1 - Berdos MA1 14 - 2
Jong Holland MA1 - RCH MA1 6 - 0
Jong Holland MA1 - Reiger Boys MA2 3 - 5
Jong Holland MA1 - Zaandijk MA1 11 - 1
Koedijk MA1 - Berdos MA1 0 - 13
Koedijk MA1 - DEM MA1 0 - 21
Koedijk MA1 - HBC MA1 1 - 14
Koedijk MA1 - Jong Holland MA1 1 - 23
Wedstrijd Uitslag
Koedijk MA1 - Kolping Boys MA1 0 - 17
Koedijk MA1 - RCH MA1 1 - 5
Kolping Boys MA1 - ADO '20 MA1 2 - 5
Kolping Boys MA1 - ADO '20 MA2 6 - 1
Kolping Boys MA1 - Berdos MA1 4 - 4
Kolping Boys MA1 - DEM MA1 4 - 4
Kolping Boys MA1 - Jong Holland MA1 3 - 4
Kolping Boys MA1 - Texel 94 MA1 2 - 1
Meervogels 31 MA1 - ADO '20 MA1 0 - 3
Meervogels 31 MA1 - DEM MA1 3 - 7
Meervogels 31 MA1 - HBC MA1 2 - 1
Meervogels 31 MA1 - Jong Holland MA1 -
Meervogels 31 MA1 - Koedijk MA1 9 - 0
Meervogels 31 MA1 - Kolping Boys MA1 1 - 0
Meervogels 31 MA1 - Texel 94 MA1 -
RCH MA1 - DEM MA1 -
RCH MA1 - HBC MA1 2 - 4
RCH MA1 - Kolping Boys MA1 4 - 5
RCH MA1 - Meervogels 31 MA1 0 - 1
RCH MA1 - Reiger Boys MA2 0 - 5
RCH MA1 - Texel 94 MA1 1 - 0
Reiger Boys MA2 - HBC MA1 3 - 3
Reiger Boys MA2 - Koedijk MA1 19 - 0
Reiger Boys MA2 - Kolping Boys MA1 4 - 5
Reiger Boys MA2 - Meervogels 31 MA1 1 - 1
Reiger Boys MA2 - Texel 94 MA1 4 - 3
Texel 94 MA1 - Berdos MA1 7 - 4
Texel 94 MA1 - DEM MA1 1 - 4
Texel 94 MA1 - Jong Holland MA1 1 - 1
Texel 94 MA1 - Koedijk MA1 11 - 0
Zaandijk MA1 - Berdos MA1 10 - 4
Zaandijk MA1 - Koedijk MA1 7 - 0
Zaandijk MA1 - Kolping Boys MA1 5 - 11
Zaandijk MA1 - Meervogels 31 MA1 1 - 2
Zaandijk MA1 - RCH MA1 1 - 2
Zaandijk MA1 - Reiger Boys MA2 1 - 8

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:08

Bron: Voetbal.nl
RCH A1 / A-Junioren Zondag

RCH A1 / A-Junioren Zondag

2e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
25 jan Hillegom sv A2 AGB A1 6-1
25 jan Onze Gezellen A1 SDW A1 11-1
25 jan RODA 23 A1 SDZ A1 7-0
25 jan Swift A2 Vogelenzang A1 7-1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RCH A1 10 9 1 0 28 41 12 -
2 DIOS A1 10 8 1 1 25 67 8 -
3 Onze Gezellen A1 11 8 0 3 24 70 24 -
4 RODA 23 A1 9 6 1 2 19 57 9 -
5 Swift A2 10 6 0 4 18 49 25 -
6 Spaarnwoude A1 9 4 1 4 13 31 38 -
7 Hillegom sv A2 9 3 0 6 9 20 28 -
8 AGB A1 10 2 0 8 6 18 78 -
9 SDZ A1 10 1 1 8 4 17 66 -
10 SDW A1 10 1 1 8 4 11 74 -
11 Vogelenzang A1 6 0 2 4 2 6 25 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 feb 11:00 Vogelenzang A1 - RCH A1 Sportpark Vogelenzang
01 feb 11:30 Spaarnwoude A1 - RODA 23 A1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
01 feb 12:00 SDW A1 - DIOS A1 Sportpark Spieringhorn
01 feb 12:00 SDZ A1 - Hillegom sv A2 Sportpark Transformatorweg - SDZ
08 feb 10:00 RODA 23 A1 - SDW A1 Sportpark RODA '23
08 feb 11:30 RCH A1 - AGB A1 Sportpark Heemstede
08 feb 14:30 DIOS A1 - Spaarnwoude A1 Sportpark Jan Schrama - DIOS
22 feb 11:30 Spaarnwoude A1 - Onze Gezellen A1 Sportpark Spaarndam - Spaarnwoude
22 feb 11:30 Vogelenzang A1 - RODA 23 A1 Sportpark Vogelenzang
22 feb 12:00 SDW A1 - AGB A1 Sportpark Spieringhorn
22 feb 12:00 SDZ A1 - RCH A1 Sportpark Transformatorweg - SDZ
22 feb 14:30 DIOS A1 - Swift A2 Sportpark Jan Schrama - DIOS
01 mrt 09:30 Onze Gezellen A1 - DIOS A1 Sportpark Vd Aart
01 mrt 11:00 Swift A2 - Spaarnwoude A1 Sportpark Olympiaplein - Swift
01 mrt 14:00 Hillegom sv A2 - Vogelenzang A1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
01 mrt 14:30 AGB A1 - SDZ A1 Sportpark Ookmeer
08 mrt 09:30 Onze Gezellen A1 - RODA 23 A1 Sportpark Vd Aart
08 mrt 11:30 Vogelenzang A1 - SDZ A1 Sportpark Vogelenzang
08 mrt 12:00 SDW A1 - Swift A2 Sportpark Spieringhorn
08 mrt 14:30 DIOS A1 - Hillegom sv A2 Sportpark Jan Schrama - DIOS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AGB A1 - DIOS A1 1 - 9
AGB A1 - Hillegom sv A2 1 - 2
AGB A1 - Onze Gezellen A1 0 - 14
AGB A1 - RCH A1 2 - 6
AGB A1 - SDW A1 5 - 2
AGB A1 - Spaarnwoude A1 2 - 7
DIOS A1 - Onze Gezellen A1 6 - 1
DIOS A1 - RCH A1 2 - 3
DIOS A1 - RODA 23 A1 0 - 0
DIOS A1 - SDW A1 9 - 0
DIOS A1 - Vogelenzang A1 5 - 0
Hillegom sv A2 - AGB A1 6 - 1
Hillegom sv A2 - DIOS A1 0 - 6
Hillegom sv A2 - RCH A1 0 - 3
Hillegom sv A2 - SDW A1 8 - 1
Hillegom sv A2 - SDZ A1 2 - 4
Hillegom sv A2 - Swift A2 0 - 4
Onze Gezellen A1 - Hillegom sv A2 5 - 1
Onze Gezellen A1 - RCH A1 1 - 2
Onze Gezellen A1 - SDW A1 11 - 1
Onze Gezellen A1 - Spaarnwoude A1 6 - 3
Onze Gezellen A1 - Swift A2 6 - 2
Onze Gezellen A1 - Vogelenzang A1 7 - 1
RCH A1 - RODA 23 A1 1 - 0
RCH A1 - SDZ A1 4 - 2
RCH A1 - Spaarnwoude A1 7 - 2
RCH A1 - Swift A2 4 - 2
Wedstrijd Uitslag
RCH A1 - Vogelenzang A1 1 - 1
RODA 23 A1 - AGB A1 20 - 0
RODA 23 A1 - Hillegom sv A2 -
RODA 23 A1 - Onze Gezellen A1 6 - 2
RODA 23 A1 - SDZ A1 7 - 0
RODA 23 A1 - Spaarnwoude A1 2 - 3
RODA 23 A1 - Swift A2 6 - 3
SDW A1 - Onze Gezellen A1 2 - 7
SDW A1 - RCH A1 0 - 10
SDW A1 - RODA 23 A1 0 - 5
SDW A1 - SDZ A1 2 - 2
SDZ A1 - AGB A1 4 - 5
SDZ A1 - DIOS A1 2 - 12
SDZ A1 - Onze Gezellen A1 0 - 10
SDZ A1 - RODA 23 A1 0 - 11
SDZ A1 - Swift A2 2 - 3
Spaarnwoude A1 - DIOS A1 0 - 14
Spaarnwoude A1 - Hillegom sv A2 3 - 1
Spaarnwoude A1 - SDW A1 -
Spaarnwoude A1 - SDZ A1 10 - 1
Spaarnwoude A1 - Swift A2 1 - 3
Swift A2 - AGB A1 8 - 1
Swift A2 - DIOS A1 1 - 4
Swift A2 - SDW A1 16 - 0
Swift A2 - Vogelenzang A1 7 - 1
Vogelenzang A1 - SDW A1 1 - 3
Vogelenzang A1 - Spaarnwoude A1 2 - 2

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:08

Bron: Voetbal.nl
RCH MB1 / Meisjes B-Junioren (voorjaar)

RCH MB1 / Meisjes B-Junioren (voorjaar)

2e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan DSS MB3 United/DAVO MB1 2-3
24 jan DSS MB4 RCH MB1 -
24 jan Overbos MB2 DEM MB2
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 United/DAVO MB1 1 1 0 0 3 3 2 -
2 DEM MB2 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DSS MB4 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Overbos MB2 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH MB1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 DSS MB3 1 0 0 1 0 2 3 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 12:30 United/DAVO MB1 - DSS MB4 Sportpark United DAVO
31 jan 12:45 RCH MB1 - Overbos MB2 Sportpark Heemstede
31 jan 14:00 DEM MB2 - DSS MB3 Sportpark DEM
07 feb 11:00 RCH MB1 - DSS MB3 Sportpark Heemstede
07 feb 14:45 DEM MB2 - United/DAVO MB1 Sportpark DEM
07 feb 15:00 Overbos MB2 - DSS MB4 Sportpark Overbos
14 feb 12:30 United/DAVO MB1 - RCH MB1 Sportpark United DAVO
14 feb 13:30 DSS MB3 - Overbos MB2 Sportpark Pim Mulier- DSS
14 feb 16:30 DSS MB4 - DEM MB2 Sportpark Pim Mulier- DSS
07 mrt 11:00 RCH MB1 - DEM MB2 Sportpark Heemstede
07 mrt 15:00 Overbos MB2 - United/DAVO MB1 Sportpark Overbos
07 mrt 16:30 DSS MB4 - DSS MB3 Sportpark Pim Mulier- DSS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DSS MB3 - United/DAVO MB1 2 - 3
DSS MB4 - RCH MB1 -
Wedstrijd Uitslag
Overbos MB2 - DEM MB2 -

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH B1 / B-Junioren (voorjaar)

RCH B1 / B-Junioren (voorjaar)

2e klasse 17

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Geel Wit B1 SVA B2
afgelast
24 jan VVH Velserbroek B1 Hillegom sv B2 0-4

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hillegom sv B2 1 1 0 0 3 4 0 -
2 Geel Wit B1 0 0 0 0 0 0 0 -
3 RCH B1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 SVA B2 0 0 0 0 0 0 0 -
5 VVC B2 0 0 0 0 0 0 0 -
6 VVH Velserbroek B1 1 0 0 1 0 0 4 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 11:00 RCH B1 - Geel Wit B1 Sportpark Heemstede
31 jan 13:00 Hillegom sv B2 - VVC B2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
31 jan 14:30 SVA B2 - VVH Velserbroek B1 Sportpark SVA
07 feb 12:00 Geel Wit B1 - VVC B2 Sportpark Geel Wit'20
07 feb 14:30 SVA B2 - Hillegom sv B2 Sportpark SVA
07 feb 14:30 RCH B1 - VVH Velserbroek B1 Sportpark Heemstede
14 feb 12:30 VVH Velserbroek B1 - Geel Wit B1 Sportpark Vd Aart
14 feb 13:00 Hillegom sv B2 - RCH B1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
07 mrt 12:00 RCH B1 - SVA B2 Sportpark Heemstede
07 mrt 14:00 Geel Wit B1 - Hillegom sv B2 Sportpark Geel Wit'20

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Geel Wit B1 - SVA B2 -
Wedstrijd Uitslag
VVH Velserbroek B1 - Hillegom sv B2 0 - 4

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH B2 / B-Junioren (voorjaar)

RCH B2 / B-Junioren (voorjaar)

4e klasse 09

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan ADO '20 B6 FC Aalsmeer B3
afgelast
24 jan Jong Hercules B1 HBC B5
afgelast
24 jan RCH B2 Bloemendaal B4
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ADO '20 B6 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Bloemendaal B4 0 0 0 0 0 0 0 -
3 FC Aalsmeer B3 0 0 0 0 0 0 0 -
4 HBC B5 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Jong Hercules B1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 RCH B2 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 11:00 HBC B5 - ADO '20 B6 Sportpark HBC
31 jan 13:15 Bloemendaal B4 - Jong Hercules B1 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
31 jan 14:30 FC Aalsmeer B3 - RCH B2 Sportpark RKAV
07 feb 11:15 HBC B5 - RCH B2 Sportpark HBC
07 feb 12:30 FC Aalsmeer B3 - Bloemendaal B4 Sportpark RKAV
07 feb 14:45 ADO '20 B6 - Jong Hercules B1 Sportpark De Vlotter - ADO'20
14 feb 11:35 Jong Hercules B1 - FC Aalsmeer B3 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
14 feb 13:15 Bloemendaal B4 - HBC B5 Sportpark Bergweg - Bloemendaal
14 feb 14:30 RCH B2 - ADO '20 B6 Sportpark Heemstede
07 mrt 10:45 Jong Hercules B1 - RCH B2 Sportpark Aagtendijk - J. Hercules
07 mrt 11:00 HBC B5 - FC Aalsmeer B3 Sportpark HBC
07 mrt 14:45 ADO '20 B6 - Bloemendaal B4 Sportpark De Vlotter - ADO'20

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Amstelveen B2 - Argon B3 1 - 2
Amstelveen B2 - Hillegom sv B3 5 - 5
Amstelveen B2 - Legmeervogels B2 4 - 3
Amstelveen B2 - RCH B2 23 - 3
Amstelveen B2 - SDZ B2 3 - 3
AMVJ B2 - Amstelveen B2 1 - 6
AMVJ B2 - HBC B4 1 - 15
AMVJ B2 - Legmeervogels B2 1 - 9
AMVJ B2 - SDZ B2 2 - 8
AMVJ B2 - VVC B4 1 - 6
AMVJ B2 - Weesp FC B1 1 - 13
Argon B3 - HBC B3 0 - 3
Argon B3 - HBC B4 0 - 1
Argon B3 - SDZ B2 2 - 2
Argon B3 - Vlug en Vaardig B1 0 - 3
Argon B3 - Weesp FC B1 5 - 0
FC Aalsmeer B3 - Amstelveen B2 0 - 3
FC Aalsmeer B3 - AMVJ B2 6 - 2
FC Aalsmeer B3 - Argon B3 0 - 4
FC Aalsmeer B3 - HBC B4 2 - 1
FC Aalsmeer B3 - Hillegom sv B3 0 - 2
FC Aalsmeer B3 - Legmeervogels B2 1 - 9
HBC B3 - Amstelveen B2 4 - 1
HBC B3 - AMVJ B2 4 - 0
HBC B3 - FC Aalsmeer B3 5 - 0
HBC B3 - VVC B4 5 - 2
HBC B3 - Zandvoort B2 3 - 0
HBC B4 - Amstelveen B2 4 - 2
HBC B4 - HBC B3 0 - 2
HBC B4 - Legmeervogels B2 3 - 0
HBC B4 - RCH B2 5 - 2
HBC B4 - SDZ B2 1 - 7
HBC B4 - Zandvoort B2 8 - 1
Hillegom sv B3 - AMVJ B2 12 - 1
Hillegom sv B3 - Argon B3 1 - 0
Hillegom sv B3 - HBC B3 0 - 3
Hillegom sv B3 - HBC B4 2 - 1
Hillegom sv B3 - RCH B2 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
Hillegom sv B3 - SDZ B2 2 - 2
Legmeervogels B2 - HBC B3 2 - 4
Legmeervogels B2 - RCH B2 7 - 2
Legmeervogels B2 - SDZ B2 1 - 5
Legmeervogels B2 - Weesp FC B1 3 - 8
RCH B2 - Argon B3 1 - 5
RCH B2 - HBC B3 0 - 13
RCH B2 - Vlug en Vaardig B1 0 - 12
RCH B2 - VVC B4 1 - 3
RCH B2 - Weesp FC B1 2 - 19
RCH B2 - Zandvoort B2 6 - 7
SDZ B2 - RCH B2 7 - 1
SDZ B2 - Vlug en Vaardig B1 1 - 4
SDZ B2 - VVC B4 1 - 1
SDZ B2 - Weesp FC B1 2 - 4
SDZ B2 - Zandvoort B2 11 - 1
Vlug en Vaardig B1 - Amstelveen B2 1 - 2
Vlug en Vaardig B1 - AMVJ B2 4 - 1
Vlug en Vaardig B1 - FC Aalsmeer B3 5 - 2
Vlug en Vaardig B1 - Hillegom sv B3 6 - 3
Vlug en Vaardig B1 - Legmeervogels B2 7 - 2
VVC B4 - Argon B3 1 - 2
VVC B4 - FC Aalsmeer B3 8 - 1
VVC B4 - HBC B4 1 - 9
VVC B4 - Hillegom sv B3 1 - 2
VVC B4 - Vlug en Vaardig B1 5 - 3
VVC B4 - Weesp FC B1 0 - 6
Weesp FC B1 - Amstelveen B2 4 - 4
Weesp FC B1 - FC Aalsmeer B3 4 - 1
Weesp FC B1 - HBC B3 2 - 4
Weesp FC B1 - Vlug en Vaardig B1 6 - 2
Weesp FC B1 - Zandvoort B2 7 - 1
Zandvoort B2 - AMVJ B2 7 - 0
Zandvoort B2 - FC Aalsmeer B3 5 - 0
Zandvoort B2 - Hillegom sv B3 4 - 5
Zandvoort B2 - Legmeervogels B2 4 - 1
Zandvoort B2 - Vlug en Vaardig B1 2 - 5
Zandvoort B2 - VVC B4 1 - 4

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH C1 / C-Junioren (voorjaar)

RCH C1 / C-Junioren (voorjaar)

4e klasse 26

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan BSM C2 RCH C1
afgelast
24 jan Geel Wit C3 Zandvoort C3 4-11
24 jan Olympia Haarlem C3 DIOS C6
afgelast
24 jan UNO vv C5 VVC C6
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zandvoort C3 1 1 0 0 3 11 4 -
2 BSM C2 0 0 0 0 0 0 0 -
3 DIOS C6 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Olympia Haarlem C3 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH C1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 UNO vv C5 0 0 0 0 0 0 0 -
7 VVC C6 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Geel Wit C3 1 0 0 1 0 4 11 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 10:30 Zandvoort C3 - BSM C2 Sportpark Zandvoort
31 jan 11:30 DIOS C6 - UNO vv C5 Sportpark Jan Schrama - DIOS
31 jan 11:45 VVC C6 - Geel Wit C3 Montreallaan - VVC complex
07 feb 12:45 Olympia Haarlem C3 - BSM C2 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 feb 13:00 RCH C1 - Geel Wit C3 Sportpark Heemstede
07 feb 14:15 DIOS C6 - VVC C6 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 feb 14:30 Zandvoort C3 - UNO vv C5 Sportpark Zandvoort
14 feb 12:00 UNO vv C5 - RCH C1 Sportpark De Deugd- vv UNO
14 feb 12:00 VVC C6 - Zandvoort C3 Montreallaan - VVC complex
14 feb 12:45 BSM C2 - DIOS C6 Sportpark 't Rottegat - BSM
14 feb 14:00 Geel Wit C3 - Olympia Haarlem C3 Sportpark Geel Wit'20
21 feb 12:00 VVC C6 - UNO vv C5 Montreallaan - VVC complex
21 feb 14:30 Zandvoort C3 - Geel Wit C3 Sportpark Zandvoort
21 feb 15:00 DIOS C6 - Olympia Haarlem C3 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 mrt 10:30 Zandvoort C3 - DIOS C6 Sportpark Zandvoort
07 mrt 12:45 Olympia Haarlem C3 - UNO vv C5 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 mrt 13:45 BSM C2 - Geel Wit C3 Sportpark 't Rottegat - BSM

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM C2 - RCH C1 -
Geel Wit C3 - Zandvoort C3 4 - 11
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem C3 - DIOS C6 -
UNO vv C5 - VVC C6 -

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH D1 / D-Pupillen

RCH D1 / D-Pupillen

1e klasse 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Er zijn geen actuele uitslagen bekend

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DIOS D1 12 11 1 0 34 54 14 -
2 Alliance 22 D1 12 7 4 1 25 48 22 -
3 Onze Gezellen D1 12 7 2 3 23 28 17 -
4 DCG D1 12 7 1 4 22 29 19 -
5 DSS D1 12 6 3 3 21 47 33 -
6 HBC D1 12 5 3 4 18 35 30 -
7 VVC D1 12 5 1 6 16 37 24 -
8 Pancratius D2 12 4 3 5 15 24 28 -
9 Zwanenburg D1 12 4 2 6 14 29 40 -
10 Hillegom sv D1 12 3 2 7 11 24 31 -
11 RCH D1 12 1 2 9 5 14 44 -
12 Velsen D1 12 0 0 12 0 8 75 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
07 feb 09:30 VVC D1 - Zwanenburg D1 Montreallaan - VVC complex
07 feb 11:15 HBC D1 - Alliance 22 D1 Sportpark HBC
07 feb 11:30 Hillegom sv D1 - Pancratius D2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
07 feb 11:30 Onze Gezellen D1 - DCG D1 Sportpark Vd Aart
07 feb 14:30 RCH D1 - DSS D1 Sportpark Heemstede
07 feb 15:45 DIOS D1 - Velsen D1 Sportpark Jan Schrama - DIOS
21 feb 10:15 Velsen D1 - RCH D1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
21 feb 10:30 Zwanenburg D1 - Pancratius D2 Sportpark Zwanenburg
21 feb 11:00 Alliance 22 D1 - Hillegom sv D1 Sportpark Alliance'22
21 feb 11:00 DSS D1 - HBC D1 Sportpark Pim Mulier- DSS
21 feb 11:30 DCG D1 - DIOS D1 Sportpark Ookmeer
21 feb 11:30 Onze Gezellen D1 - VVC D1 Sportpark Vd Aart
07 mrt 08:30 Alliance 22 D1 - Zwanenburg D1 Sportpark Alliance'22
07 mrt 10:15 Velsen D1 - HBC D1 Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
07 mrt 11:30 DCG D1 - Pancratius D2 Sportpark Ookmeer
07 mrt 11:30 Onze Gezellen D1 - DIOS D1 Sportpark Vd Aart
07 mrt 14:00 DSS D1 - Hillegom sv D1 Sportpark Pim Mulier- DSS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D1 - DCG D1 3 - 1
Alliance 22 D1 - DIOS D1 3 - 5
Alliance 22 D1 - DSS D1 4 - 1
Alliance 22 D1 - HBC D1 5 - 2
Alliance 22 D1 - Pancratius D2 2 - 2
Alliance 22 D1 - RCH D1 1 - 1
Alliance 22 D1 - Velsen D1 12 - 2
DCG D1 - HBC D1 2 - 1
DCG D1 - Hillegom sv D1 3 - 2
DCG D1 - Onze Gezellen D1 0 - 1
DCG D1 - Velsen D1 3 - 0
DCG D1 - VVC D1 2 - 1
DCG D1 - Zwanenburg D1 5 - 3
DIOS D1 - DCG D1 3 - 1
DIOS D1 - DSS D1 6 - 2
DIOS D1 - HBC D1 5 - 3
DIOS D1 - Onze Gezellen D1 5 - 0
DIOS D1 - Pancratius D2 2 - 0
DIOS D1 - VVC D1 2 - 0
DSS D1 - DCG D1 3 - 2
DSS D1 - DIOS D1 3 - 5
DSS D1 - Onze Gezellen D1 2 - 2
DSS D1 - Pancratius D2 4 - 1
DSS D1 - RCH D1 6 - 0
DSS D1 - VVC D1 6 - 4
HBC D1 - DSS D1 4 - 4
HBC D1 - Hillegom sv D1 0 - 6
HBC D1 - Pancratius D2 3 - 3
HBC D1 - RCH D1 4 - 1
HBC D1 - Velsen D1 6 - 0
HBC D1 - VVC D1 1 - 0
Hillegom sv D1 - Alliance 22 D1 0 - 3
Hillegom sv D1 - DIOS D1 2 - 2
Hillegom sv D1 - DSS D1 2 - 2
Hillegom sv D1 - Onze Gezellen D1 1 - 3
Hillegom sv D1 - VVC D1 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Hillegom sv D1 - Zwanenburg D1 0 - 3
Onze Gezellen D1 - Alliance 22 D1 1 - 1
Onze Gezellen D1 - HBC D1 1 - 3
Onze Gezellen D1 - RCH D1 2 - 0
Onze Gezellen D1 - Velsen D1 4 - 0
Onze Gezellen D1 - Zwanenburg D1 5 - 0
Pancratius D2 - DCG D1 0 - 4
Pancratius D2 - HBC D1 3 - 3
Pancratius D2 - Hillegom sv D1 3 - 0
Pancratius D2 - Onze Gezellen D1 0 - 2
Pancratius D2 - RCH D1 4 - 3
Pancratius D2 - Velsen D1 3 - 1
Pancratius D2 - Zwanenburg D1 4 - 1
RCH D1 - Alliance 22 D1 1 - 6
RCH D1 - DCG D1 0 - 4
RCH D1 - DIOS D1 0 - 6
RCH D1 - Hillegom sv D1 1 - 4
RCH D1 - Velsen D1 4 - 2
Velsen D1 - DIOS D1 0 - 9
Velsen D1 - DSS D1 1 - 10
Velsen D1 - Hillegom sv D1 2 - 3
Velsen D1 - Onze Gezellen D1 0 - 6
Velsen D1 - VVC D1 0 - 11
Velsen D1 - Zwanenburg D1 0 - 4
VVC D1 - Alliance 22 D1 2 - 4
VVC D1 - DCG D1 2 - 2
VVC D1 - Onze Gezellen D1 5 - 1
VVC D1 - Pancratius D2 3 - 1
VVC D1 - RCH D1 2 - 0
Zwanenburg D1 - Alliance 22 D1 4 - 4
Zwanenburg D1 - DIOS D1 0 - 4
Zwanenburg D1 - DSS D1 2 - 4
Zwanenburg D1 - HBC D1 0 - 5
Zwanenburg D1 - Hillegom sv D1 5 - 3
Zwanenburg D1 - RCH D1 3 - 3
Zwanenburg D1 - VVC D1 4 - 3

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:05

Bron: Voetbal.nl
RCH D2 / D-Pupillen (voorjaar)

RCH D2 / D-Pupillen (voorjaar)

3e klasse 18

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan DSS D5 Hoofddorp s.v. D4 -
24 jan Haarlem-Kennemerland D2 Overbos D3 1-4
24 jan Kon. HFC D6 RCH D2 3-0

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Overbos D3 1 1 0 0 3 4 1 -
2 Kon. HFC D6 1 1 0 0 3 3 0 -
3 DSS D5 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Hoofddorp s.v. D4 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Haarlem-Kennemerland D2 1 0 0 1 0 1 4 -
6 RCH D2 1 0 0 1 0 0 3 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 10:00 Hoofddorp s.v. D4 - Haarlem-Kennemerland D2 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
31 jan 13:00 Overbos D3 - Kon. HFC D6 Sportpark Overbos
07 feb 10:00 Hoofddorp s.v. D4 - Kon. HFC D6 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
07 feb 11:00 Haarlem-Kennemerland D2 - DSS D5 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.
07 feb 12:30 Overbos D3 - RCH D2 Sportpark Overbos
14 feb 08:30 Kon. HFC D6 - Haarlem-Kennemerland D2 Sportpark Kon. HFC
14 feb 10:00 DSS D5 - Overbos D3 Sportpark Pim Mulier- DSS
07 mrt 09:45 DSS D5 - Kon. HFC D6 Sportpark Pim Mulier- DSS
07 mrt 10:00 Hoofddorp s.v. D4 - Overbos D3 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
07 mrt 12:45 Haarlem-Kennemerland D2 - RCH D2 Sportpark Haarlem Stadion- H.Ken.

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DSS D5 - Hoofddorp s.v. D4 -
Haarlem-Kennemerland D2 - Overbos D3 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC D6 - RCH D2 3 - 0

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH D3 / D-Pupillen (voorjaar)

RCH D3 / D-Pupillen (voorjaar)

4e klasse 18

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Alliance 22 D5 UNO vv D3 6-1
24 jan DIOS D7 VVC D7
afgelast
24 jan Kon. HFC D14 RCH D3 3-5

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Alliance 22 D5 1 1 0 0 3 6 1 -
2 RCH D3 1 1 0 0 3 5 3 -
3 DIOS D7 0 0 0 0 0 0 0 -
4 VVC D7 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Kon. HFC D14 1 0 0 1 0 3 5 -
6 UNO vv D3 1 0 0 1 0 1 6 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 09:30 VVC D7 - Alliance 22 D5 Montreallaan - VVC complex
31 jan 10:45 UNO vv D3 - Kon. HFC D14 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 feb 08:30 Alliance 22 D5 - DIOS D7 Sportpark Alliance'22
07 feb 10:45 UNO vv D3 - RCH D3 Sportpark De Deugd- vv UNO
14 feb 11:00 RCH D3 - VVC D7 Sportpark Heemstede
14 feb 13:00 Kon. HFC D14 - Alliance 22 D5 Sportpark Kon. HFC
14 feb 14:30 DIOS D7 - UNO vv D3 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 mrt 08:30 Alliance 22 D5 - RCH D3 Sportpark Alliance'22
07 mrt 09:30 VVC D7 - UNO vv D3 Montreallaan - VVC complex
07 mrt 13:30 DIOS D7 - Kon. HFC D14 Sportpark Jan Schrama - DIOS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 D5 - UNO vv D3 6 - 1
DIOS D7 - VVC D7 -
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC D14 - RCH D3 3 - 5

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:08

Bron: Voetbal.nl
RCH D4 / D-Pupillen (voorjaar)

RCH D4 / D-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 23

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan ADO '20 D9 VVC D8
afgelast
24 jan Alliance 22 D6 RCH D4
afgelast
24 jan Overbos D9 Hillegom sv D6
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ADO '20 D9 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Alliance 22 D6 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Hillegom sv D6 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Overbos D9 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH D4 0 0 0 0 0 0 0 -
6 VVC D8 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 09:30 VVC D8 - Overbos D9 Montreallaan - VVC complex
31 jan 10:00 Hillegom sv D6 - Alliance 22 D6 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
07 feb 08:30 Alliance 22 D6 - Overbos D9 Sportpark Alliance'22
07 feb 10:00 Hillegom sv D6 - ADO '20 D9 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
14 feb 10:15 VVC D8 - Hillegom sv D6 Montreallaan - VVC complex
14 feb 15:00 Overbos D9 - RCH D4 Sportpark Overbos
14 feb 15:00 ADO '20 D9 - Alliance 22 D6 Sportpark De Vlotter - ADO'20
07 mrt 09:00 Overbos D9 - ADO '20 D9 Sportpark Overbos
07 mrt 09:45 Alliance 22 D6 - VVC D8 Sportpark Alliance'22
07 mrt 10:00 Hillegom sv D6 - RCH D4 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM D3 - HBC D6 6 - 3
BSM D3 - Hillegom sv D7 7 - 1
BSM D3 - Kon. HFC D11 4 - 1
BSM D3 - RCH D4 5 - 0
BSM D3 - UNO vv D5 7 - 3
BSM D3 - VVC D8 8 - 1
DSS D11 - BSM D3 1 - 7
DSS D11 - Geel Wit D3 6 - 3
DSS D11 - Kon. HFC D11 1 - 2
DSS D11 - RCH D4 4 - 1
DSS D11 - UNO vv D5 3 - 4
DSS D11 - Zandvoort D5 2 - 2
Geel Wit D3 - BSM D3 1 - 6
Geel Wit D3 - HBC D6 0 - 9
Geel Wit D3 - Hillegom sv D6 1 - 7
Geel Wit D3 - Kon. HFC D11 8 - 3
Geel Wit D3 - Kon. HFC D14 0 - 11
Geel Wit D3 - UNO vv D5 0 - 6
HBC D6 - DSS D11 6 - 2
HBC D6 - Hillegom sv D6 5 - 0
HBC D6 - Hillegom sv D7 6 - 0
HBC D6 - Kon. HFC D14 4 - 0
HBC D6 - RCH D4 7 - 0
HBC D6 - VVC D8 7 - 0
Hillegom sv D6 - BSM D3 1 - 2
Hillegom sv D6 - DSS D11 2 - 5
Hillegom sv D6 - Hillegom sv D7 2 - 0
Hillegom sv D6 - Kon. HFC D14 2 - 4
Hillegom sv D6 - VVC D8 7 - 3
Hillegom sv D7 - DSS D11 2 - 14
Hillegom sv D7 - Geel Wit D3 3 - 0
Hillegom sv D7 - Kon. HFC D11 0 - 8
Hillegom sv D7 - Kon. HFC D14 1 - 3
Wedstrijd Uitslag
Hillegom sv D7 - UNO vv D5 1 - 10
Hillegom sv D7 - Zandvoort D5 1 - 8
Kon. HFC D11 - HBC D6 3 - 9
Kon. HFC D11 - Hillegom sv D6 6 - 1
Kon. HFC D11 - Kon. HFC D14 4 - 3
Kon. HFC D11 - RCH D4 1 - 3
Kon. HFC D11 - UNO vv D5 3 - 1
Kon. HFC D14 - BSM D3 1 - 3
Kon. HFC D14 - DSS D11 2 - 3
Kon. HFC D14 - RCH D4 1 - 1
Kon. HFC D14 - VVC D8 3 - 2
Kon. HFC D14 - Zandvoort D5 4 - 5
RCH D4 - Geel Wit D3 10 - 2
RCH D4 - Hillegom sv D6 2 - 2
RCH D4 - Hillegom sv D7 4 - 0
RCH D4 - VVC D8 5 - 2
RCH D4 - Zandvoort D5 1 - 7
UNO vv D5 - HBC D6 2 - 4
UNO vv D5 - Hillegom sv D6 4 - 2
UNO vv D5 - Kon. HFC D14 1 - 1
UNO vv D5 - RCH D4 2 - 3
UNO vv D5 - Zandvoort D5 6 - 2
VVC D8 - DSS D11 0 - 5
VVC D8 - Geel Wit D3 9 - 0
VVC D8 - Hillegom sv D7 6 - 2
VVC D8 - Kon. HFC D11 3 - 3
VVC D8 - UNO vv D5 3 - 8
Zandvoort D5 - BSM D3 3 - 4
Zandvoort D5 - Geel Wit D3 6 - 0
Zandvoort D5 - HBC D6 3 - 1
Zandvoort D5 - Hillegom sv D6 7 - 1
Zandvoort D5 - Kon. HFC D11 3 - 10
Zandvoort D5 - VVC D8 5 - 4

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:08

Bron: Voetbal.nl
RCH E1 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E1 / E-Pupillen (voorjaar)

1e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Amstelveen E1 Buitenveldert E2 3-3
24 jan RCH E1 Swift E3
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Amstelveen E1 1 0 1 0 1 3 3 -
2 Buitenveldert E2 1 0 1 0 1 3 3 -
3 RCH E1 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Swift E3 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Zandvoort E1 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 08:45 Buitenveldert E2 - RCH E1 Sportpark Buitenveldert
31 jan 09:00 Swift E3 - Zandvoort E1 Sportpark Olympiaplein - Swift
07 feb 08:45 Zandvoort E1 - RCH E1 Sportpark Zandvoort
07 feb 11:30 Swift E3 - Amstelveen E1 Sportpark Olympiaplein - Swift
14 feb 09:45 Buitenveldert E2 - Swift E3 Sportpark Buitenveldert
14 feb 10:30 Amstelveen E1 - Zandvoort E1 Sportpark Sportlaan-Oost
07 mrt 08:45 Zandvoort E1 - Buitenveldert E2 Sportpark Zandvoort

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Amstelveen E1 - Buitenveldert E2 3 - 3
Wedstrijd Uitslag
RCH E1 - Swift E3 -

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH E2 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E2 / E-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 20

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan DEM E2 UNO vv E2
afgelast
24 jan Hillegom sv E2 RCH E2
afgelast
24 jan IJmuiden E1 DIOS E3
afgelast
24 jan Overbos E2 Olympia Haarlem E1
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DEM E2 0 0 0 0 0 0 0 -
2 DIOS E3 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Hillegom sv E2 0 0 0 0 0 0 0 -
4 IJmuiden E1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Olympia Haarlem E1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Overbos E2 0 0 0 0 0 0 0 -
7 RCH E2 0 0 0 0 0 0 0 -
8 UNO vv E2 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 09:30 UNO vv E2 - Overbos E2 Sportpark De Deugd- vv UNO
31 jan 10:00 Olympia Haarlem E1 - IJmuiden E1 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
31 jan 10:00 DIOS E3 - Hillegom sv E2 Sportpark Jan Schrama - DIOS
31 jan 10:00 RCH E2 - DEM E2 Sportpark Heemstede
07 feb 09:00 IJmuiden E1 - Overbos E2 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
07 feb 09:30 UNO vv E2 - Hillegom sv E2 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 feb 10:00 Olympia Haarlem E1 - DEM E2 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 feb 11:30 DIOS E3 - RCH E2 Sportpark Jan Schrama - DIOS
14 feb 09:00 Hillegom sv E2 - Olympia Haarlem E1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
14 feb 10:30 Overbos E2 - DIOS E3 Sportpark Overbos
14 feb 11:00 DEM E2 - IJmuiden E1 Sportpark DEM
21 feb 10:00 Olympia Haarlem E1 - Overbos E2 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
21 feb 10:30 UNO vv E2 - DEM E2 Sportpark De Deugd- vv UNO
21 feb 12:45 DIOS E3 - IJmuiden E1 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 mrt 09:00 IJmuiden E1 - Hillegom sv E2 Sportpark Schoonenberg - IJmuiden
07 mrt 09:30 UNO vv E2 - DIOS E3 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 mrt 10:00 Olympia Haarlem E1 - RCH E2 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 mrt 10:00 Overbos E2 - DEM E2 Sportpark Overbos

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Buitenveldert E2 - DIOS E4 17 - 0
Buitenveldert E2 - Kon. HFC E6 4 - 2
Buitenveldert E2 - Olympia Haarlem E1 8 - 1
Buitenveldert E2 - Overbos E2 11 - 2
DIOS E4 - Hillegom sv E2 3 - 11
DIOS E4 - Pancratius E3 2 - 4
DIOS E4 - SCW E1 3 - 15
DIOS E4 - Zandvoort E1 1 - 13
Hillegom sv E2 - Buitenveldert E2 0 - 4
Hillegom sv E2 - Kon. HFC E6 1 - 4
Hillegom sv E2 - Olympia Haarlem E1 4 - 2
Hillegom sv E2 - Pancratius E3 1 - 0
Hillegom sv E2 - RCH E2 2 - 3
Kon. HFC E6 - DIOS E4 17 - 2
Kon. HFC E6 - Olympia Haarlem E1 1 - 4
Kon. HFC E6 - Overbos E2 7 - 4
Olympia Haarlem E1 - DIOS E4 15 - 2
Olympia Haarlem E1 - RCH E2 4 - 0
Olympia Haarlem E1 - SCW E1 3 - 5
Olympia Haarlem E1 - Zandvoort E1 4 - 5
Overbos E2 - DIOS E4 8 - 3
Overbos E2 - Hillegom sv E2 1 - 0
Overbos E2 - Olympia Haarlem E1 5 - 6
Wedstrijd Uitslag
Overbos E2 - SCW E1 5 - 7
Overbos E2 - Zandvoort E1 2 - 12
Pancratius E3 - Buitenveldert E2 0 - 4
Pancratius E3 - Kon. HFC E6 1 - 9
Pancratius E3 - Olympia Haarlem E1 2 - 6
Pancratius E3 - Overbos E2 1 - 10
Pancratius E3 - SCW E1 2 - 5
Pancratius E3 - Zandvoort E1 2 - 9
RCH E2 - Buitenveldert E2 0 - 8
RCH E2 - DIOS E4 5 - 0
RCH E2 - Kon. HFC E6 1 - 6
RCH E2 - Overbos E2 0 - 2
RCH E2 - Pancratius E3 3 - 0
SCW E1 - Buitenveldert E2 3 - 10
SCW E1 - Hillegom sv E2 0 - 1
SCW E1 - Kon. HFC E6 3 - 5
SCW E1 - RCH E2 5 - 2
SCW E1 - Zandvoort E1 2 - 2
Zandvoort E1 - Buitenveldert E2 3 - 2
Zandvoort E1 - Hillegom sv E2 8 - 5
Zandvoort E1 - Kon. HFC E6 6 - 3
Zandvoort E1 - RCH E2 1 - 1

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH E3 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E3 / E-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 25

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Geel Wit E2 Kon. HFC E10
afgelast
24 jan Zwanenburg E3 RCH E3
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM E2 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Geel Wit E2 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Kon. HFC E10 0 0 0 0 0 0 0 -
4 RCH E3 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Zwanenburg E3 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 10:00 RCH E3 - Geel Wit E2 Sportpark Heemstede
31 jan 10:00 BSM E2 - Zwanenburg E3 Sportpark 't Rottegat - BSM
07 feb 10:00 BSM E2 - Geel Wit E2 Sportpark 't Rottegat - BSM
14 feb 08:45 Kon. HFC E10 - BSM E2 Sportpark Kon. HFC
14 feb 11:15 Geel Wit E2 - Zwanenburg E3 Sportpark Geel Wit'20
07 mrt 09:00 Zwanenburg E3 - Kon. HFC E10 Sportpark Zwanenburg
07 mrt 10:00 BSM E2 - RCH E3 Sportpark 't Rottegat - BSM

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM E2 - Geel Wit E3 2 - 3
BSM E2 - Hoofddorp s.v. E8 2 - 4
BSM E2 - Kon. HFC E10 5 - 3
BSM E2 - Olympia Haarlem E3 4 - 0
BSM E2 - Overbos E6 1 - 4
Geel Wit E3 - HBC E4 1 - 9
Geel Wit E3 - Hillegom sv E6 3 - 5
Geel Wit E3 - Hoofddorp s.v. E8 1 - 5
Geel Wit E3 - VVC E5 2 - 4
HBC E4 - BSM E2 5 - 2
HBC E4 - Kon. HFC E10 6 - 3
HBC E4 - Olympia Haarlem E3 10 - 0
HBC E4 - RCH E3 11 - 2
HBC E4 - Vogelenzang E1 3 - 2
HBC E4 - VVC E5 9 - 1
Hillegom sv E6 - BSM E2 4 - 2
Hillegom sv E6 - HBC E4 4 - 4
Hillegom sv E6 - Kon. HFC E10 7 - 3
Hillegom sv E6 - Overbos E6 3 - 0
Hillegom sv E6 - RCH E3 1 - 4
Hillegom sv E6 - Zandvoort E4 0 - 2
Hoofddorp s.v. E8 - HBC E4 4 - 5
Hoofddorp s.v. E8 - Hillegom sv E6 2 - 0
Hoofddorp s.v. E8 - Kon. HFC E10 5 - 5
Hoofddorp s.v. E8 - Overbos E6 0 - 0
Hoofddorp s.v. E8 - VVC E5 7 - 4
Kon. HFC E10 - Geel Wit E3 2 - 3
Kon. HFC E10 - Overbos E6 2 - 1
Kon. HFC E10 - Vogelenzang E1 1 - 3
Kon. HFC E10 - VVC E5 1 - 7
Kon. HFC E10 - Zandvoort E4 5 - 1
Olympia Haarlem E3 - Geel Wit E3 0 - 2
Olympia Haarlem E3 - Hillegom sv E6 3 - 2
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem E3 - Hoofddorp s.v. E8 1 - 4
Olympia Haarlem E3 - Kon. HFC E10 4 - 3
Olympia Haarlem E3 - Vogelenzang E1 1 - 8
Olympia Haarlem E3 - VVC E5 2 - 4
Overbos E6 - Geel Wit E3 2 - 3
Overbos E6 - HBC E4 2 - 2
Overbos E6 - Olympia Haarlem E3 3 - 2
Overbos E6 - RCH E3 5 - 0
Overbos E6 - VVC E5 4 - 2
Overbos E6 - Zandvoort E4 3 - 0
RCH E3 - BSM E2 4 - 7
RCH E3 - Geel Wit E3 3 - 3
RCH E3 - Hoofddorp s.v. E8 2 - 3
RCH E3 - Kon. HFC E10 4 - 4
RCH E3 - Olympia Haarlem E3 2 - 2
Vogelenzang E1 - BSM E2 7 - 2
Vogelenzang E1 - Hillegom sv E6 9 - 0
Vogelenzang E1 - Hoofddorp s.v. E8 2 - 2
Vogelenzang E1 - Overbos E6 0 - 0
Vogelenzang E1 - RCH E3 8 - 1
Vogelenzang E1 - Zandvoort E4 6 - 3
VVC E5 - BSM E2 6 - 3
VVC E5 - Hillegom sv E6 3 - 2
VVC E5 - RCH E3 5 - 3
VVC E5 - Vogelenzang E1 3 - 7
VVC E5 - Zandvoort E4 4 - 3
Zandvoort E4 - BSM E2 2 - 2
Zandvoort E4 - Geel Wit E3 1 - 2
Zandvoort E4 - HBC E4 0 - 10
Zandvoort E4 - Hoofddorp s.v. E8 1 - 4
Zandvoort E4 - Olympia Haarlem E3 2 - 3
Zandvoort E4 - RCH E3 2 - 3

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH E4 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E4 / E-Pupillen (voorjaar)

6e klasse 27

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Hillegom sv E11 Zwanenburg E4
afgelast
24 jan Kon. HFC E14 Hillegom sv E12
afgelast
24 jan Overbos E10 RCH E4
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hillegom sv E11 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Hillegom sv E12 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Kon. HFC E14 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Overbos E10 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH E4 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Zwanenburg E4 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 09:00 Hillegom sv E12 - Hillegom sv E11 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
31 jan 09:00 Zwanenburg E4 - Overbos E10 Sportpark Zwanenburg
07 feb 10:00 Hillegom sv E12 - Zwanenburg E4 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
07 feb 14:30 Kon. HFC E14 - Overbos E10 Sportpark Kon. HFC
14 feb 09:00 Zwanenburg E4 - RCH E4 Sportpark Zwanenburg
14 feb 10:00 Hillegom sv E11 - Kon. HFC E14 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
14 feb 10:30 Overbos E10 - Hillegom sv E12 Sportpark Overbos
07 mrt 10:00 Kon. HFC E14 - Zwanenburg E4 Sportpark Kon. HFC

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
BSM E5 - DIOS E12 0 - 7
BSM E5 - DSS E14 0 - 21
BSM E5 - HBC E6 1 - 17
BSM E5 - RCH E4 2 - 10
BSM E5 - UNO vv E9 1 - 7
BSM E5 - Zwanenburg E4 2 - 6
DIOS E12 - HBC E6 2 - 6
DIOS E12 - Hillegom sv E10 0 - 10
DIOS E12 - Kon. HFC E17 2 - 4
DIOS E12 - UNO vv E9 3 - 5
DIOS E12 - VVC E8 3 - 8
DSS E14 - DIOS E12 10 - 2
DSS E14 - Kon. HFC E17 7 - 2
DSS E14 - RCH E4 5 - 7
DSS E14 - UNO vv E9 6 - 1
DSS E14 - VVC E8 7 - 1
DSS E14 - Zwanenburg E6 6 - 0
HBC E6 - DSS E14 3 - 6
HBC E6 - Overbos E11 9 - 4
HBC E6 - RCH E4 5 - 3
HBC E6 - UNO vv E9 0 - 12
HBC E6 - VVC E8 3 - 3
HBC E6 - Zwanenburg E4 3 - 5
Hillegom sv E10 - BSM E5 2 - 3
Hillegom sv E10 - DSS E14 1 - 5
Hillegom sv E10 - HBC E6 8 - 1
Hillegom sv E10 - UNO vv E9 3 - 1
Hillegom sv E10 - VVC E8 0 - 2
Hillegom sv E10 - Zwanenburg E6 4 - 0
Kon. HFC E17 - BSM E5 11 - 0
Kon. HFC E17 - HBC E6 3 - 4
Kon. HFC E17 - Hillegom sv E10 5 - 1
Kon. HFC E17 - Overbos E11 4 - 0
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC E17 - UNO vv E9 3 - 3
Kon. HFC E17 - VVC E8 3 - 2
Overbos E11 - BSM E5 8 - 1
Overbos E11 - DIOS E12 2 - 3
Overbos E11 - DSS E14 1 - 6
Overbos E11 - Hillegom sv E10 0 - 3
Overbos E11 - Zwanenburg E6 6 - 1
RCH E4 - DIOS E12 6 - 1
RCH E4 - Hillegom sv E10 6 - 2
RCH E4 - Kon. HFC E17 4 - 5
RCH E4 - Overbos E11 4 - 3
RCH E4 - Zwanenburg E4 1 - 3
RCH E4 - Zwanenburg E6 6 - 1
UNO vv E9 - Overbos E11 6 - 3
UNO vv E9 - RCH E4 0 - 10
UNO vv E9 - VVC E8 1 - 6
UNO vv E9 - Zwanenburg E4 4 - 5
UNO vv E9 - Zwanenburg E6 10 - 3
VVC E8 - BSM E5 14 - 1
VVC E8 - Overbos E11 6 - 1
VVC E8 - RCH E4 4 - 5
VVC E8 - Zwanenburg E4 4 - 3
VVC E8 - Zwanenburg E6 6 - 1
Zwanenburg E4 - DIOS E12 5 - 1
Zwanenburg E4 - DSS E14 1 - 5
Zwanenburg E4 - Hillegom sv E10 1 - 1
Zwanenburg E4 - Kon. HFC E17 3 - 2
Zwanenburg E4 - Overbos E11 11 - 0
Zwanenburg E6 - BSM E5 6 - 0
Zwanenburg E6 - DIOS E12 2 - 5
Zwanenburg E6 - HBC E6 2 - 8
Zwanenburg E6 - Kon. HFC E17 4 - 5
Zwanenburg E6 - Zwanenburg E4 0 - 9

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH E5 / E-Pupillen (voorjaar)

RCH E5 / E-Pupillen (voorjaar)

7e klasse 24

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan DIOS E15 UNO vv E9 -
24 jan HBC E8 Zandvoort E6
afgelast
24 jan RCH E5 DIOS E12
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DIOS E12 0 0 0 0 0 0 0 -
2 DIOS E15 0 0 0 0 0 0 0 -
3 HBC E8 0 0 0 0 0 0 0 -
4 RCH E5 0 0 0 0 0 0 0 -
5 UNO vv E9 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Zandvoort E6 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 08:45 Zandvoort E6 - RCH E5 Sportpark Zandvoort
31 jan 09:30 UNO vv E9 - HBC E8 Sportpark De Deugd- vv UNO
31 jan 11:00 DIOS E12 - DIOS E15 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 feb 08:30 DIOS E12 - HBC E8 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 feb 08:30 UNO vv E9 - Zandvoort E6 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 feb 11:00 DIOS E15 - RCH E5 Sportpark Jan Schrama - DIOS
14 feb 09:45 HBC E8 - DIOS E15 Sportpark HBC
14 feb 10:30 Zandvoort E6 - DIOS E12 Sportpark Zandvoort
07 mrt 09:30 DIOS E12 - UNO vv E9 Sportpark Jan Schrama - DIOS
07 mrt 10:00 RCH E5 - HBC E8 Sportpark Heemstede
07 mrt 10:30 DIOS E15 - Zandvoort E6 Sportpark Jan Schrama - DIOS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 E10 - HBC E7 0 - 9
Alliance 22 E10 - Hillegom sv E11 0 - 1
Alliance 22 E10 - Kon. HFC E18 4 - 0
Alliance 22 E10 - Onze Gezellen E6 0 - 3
Alliance 22 E10 - UNO vv E10 1 - 1
Alliance 22 E10 - Zandvoort E6 0 - 1
Bloemendaal E10 - Alliance 22 E10 6 - 0
Bloemendaal E10 - DIOS E13 3 - 3
Bloemendaal E10 - Hillegom sv E11 5 - 4
Bloemendaal E10 - Kon. HFC E18 4 - 0
Bloemendaal E10 - Onze Gezellen E6 0 - 0
DIOS E13 - Alliance 22 E10 9 - 0
DIOS E13 - DSS E15M 6 - 3
DIOS E13 - Hillegom sv E11 9 - 2
DIOS E13 - Kon. HFC E18 21 - 1
DIOS E13 - Onze Gezellen E6 8 - 3
DIOS E13 - Zandvoort E6 12 - 3
DSS E15M - Alliance 22 E10 4 - 1
DSS E15M - Bloemendaal E10 0 - 2
DSS E15M - HBC E7 5 - 6
DSS E15M - UNO vv E10 4 - 1
DSS E15M - Zandvoort E6 0 - 2
HBC E7 - Bloemendaal E10 6 - 1
HBC E7 - DIOS E13 8 - 4
HBC E7 - Hillegom sv E11 6 - 2
HBC E7 - Kon. HFC E18 10 - 0
HBC E7 - Overbos E12 7 - 2
HBC E7 - UNO vv E10 17 - 0
Hillegom sv E11 - DSS E15M 4 - 1
Hillegom sv E11 - Overbos E12 6 - 0
Hillegom sv E11 - RCH E5 3 - 2
Hillegom sv E11 - UNO vv E10 10 - 2
Hillegom sv E11 - Zandvoort E6 1 - 4
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC E18 - DSS E15M 0 - 11
Kon. HFC E18 - Hillegom sv E11 0 - 12
Kon. HFC E18 - Overbos E12 5 - 1
Kon. HFC E18 - RCH E5 1 - 9
Kon. HFC E18 - UNO vv E10 3 - 9
Onze Gezellen E6 - DSS E15M 3 - 4
Onze Gezellen E6 - HBC E7 2 - 3
Onze Gezellen E6 - Hillegom sv E11 4 - 0
Onze Gezellen E6 - Kon. HFC E18 8 - 2
Onze Gezellen E6 - Overbos E12 6 - 2
Onze Gezellen E6 - RCH E5 5 - 4
Overbos E12 - Alliance 22 E10 3 - 3
Overbos E12 - Bloemendaal E10 0 - 4
Overbos E12 - DIOS E13 2 - 12
Overbos E12 - DSS E15M 2 - 3
Overbos E12 - RCH E5 1 - 2
Overbos E12 - UNO vv E10 4 - 0
RCH E5 - Alliance 22 E10 2 - 0
RCH E5 - Bloemendaal E10 1 - 4
RCH E5 - DIOS E13 9 - 5
RCH E5 - DSS E15M 4 - 6
RCH E5 - HBC E7 1 - 9
UNO vv E10 - Bloemendaal E10 0 - 2
UNO vv E10 - DIOS E13 0 - 12
UNO vv E10 - Onze Gezellen E6 1 - 9
UNO vv E10 - RCH E5 1 - 11
UNO vv E10 - Zandvoort E6 0 - 6
Zandvoort E6 - Bloemendaal E10 1 - 1
Zandvoort E6 - HBC E7 0 - 7
Zandvoort E6 - Kon. HFC E18 1 - 0
Zandvoort E6 - Onze Gezellen E6 6 - 1
Zandvoort E6 - Overbos E12 4 - 3
Zandvoort E6 - RCH E5 5 - 5

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH F1 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F1 / F-Pupillen (voorjaar)

3e klasse 12

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Olympia Haarlem F1 Hillegom sv F3
afgelast
24 jan UNO vv F3 HBC F2 1-2
24 jan VVC F3 Alliance 22 F2
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HBC F2 1 1 0 0 3 2 1 -
2 Alliance 22 F2 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Hillegom sv F3 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Olympia Haarlem F1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH F1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 VVC F3 0 0 0 0 0 0 0 -
7 UNO vv F3 1 0 0 1 0 1 2 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 08:30 HBC F2 - VVC F3 Sportpark HBC
31 jan 09:00 Hillegom sv F3 - RCH F1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
31 jan 11:30 Alliance 22 F2 - Olympia Haarlem F1 Sportpark Alliance'22
07 feb 08:30 UNO vv F3 - RCH F1 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 feb 08:30 HBC F2 - Alliance 22 F2 Sportpark HBC
07 feb 09:00 Hillegom sv F3 - VVC F3 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
14 feb 09:00 Olympia Haarlem F1 - UNO vv F3 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
14 feb 09:30 Alliance 22 F2 - Hillegom sv F3 Sportpark Alliance'22
21 feb 08:30 HBC F2 - UNO vv F3 Sportpark HBC
21 feb 09:00 Hillegom sv F3 - Olympia Haarlem F1 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
21 feb 09:30 Alliance 22 F2 - VVC F3 Sportpark Alliance'22
07 mrt 08:30 UNO vv F3 - VVC F3 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 mrt 09:00 Hillegom sv F3 - HBC F2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem F1 - Hillegom sv F3 -
UNO vv F3 - HBC F2 1 - 2
Wedstrijd Uitslag
VVC F3 - Alliance 22 F2 -

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH F2 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F2 / F-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 20

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan DSK F2 Overbos F7 8-3
24 jan Hillegom sv F4 RCH F2
afgelast
24 jan Kon. HFC F9 Kon. HFC F8
afgelast
24 jan Overbos F6 HBC F4
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSK F2 1 1 0 0 3 8 3 -
2 HBC F4 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Hillegom sv F4 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Kon. HFC F8 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Kon. HFC F9 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Overbos F6 0 0 0 0 0 0 0 -
7 RCH F2 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Overbos F7 1 0 0 1 0 3 8 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 08:30 HBC F4 - DSK F2 Sportpark HBC
31 jan 08:30 Overbos F7 - Kon. HFC F9 Sportpark Overbos
31 jan 08:50 RCH F2 - Overbos F6 Sportpark Heemstede
31 jan 11:30 Kon. HFC F8 - Hillegom sv F4 Sportpark Kon. HFC
07 feb 08:30 HBC F4 - Hillegom sv F4 Sportpark HBC
07 feb 08:30 Overbos F7 - Kon. HFC F8 Sportpark Overbos
07 feb 10:00 DSK F2 - Overbos F6 Sportpark DSK
14 feb 08:30 Overbos F6 - Overbos F7 Sportpark Overbos
14 feb 08:45 Kon. HFC F9 - HBC F4 Sportpark Kon. HFC
14 feb 09:00 Hillegom sv F4 - DSK F2 Sportpark De Zanderij- sv Hillegom
14 feb 11:15 Kon. HFC F8 - RCH F2 Sportpark Kon. HFC
21 feb 08:30 HBC F4 - Overbos F6 Sportpark HBC
21 feb 08:30 Overbos F7 - DSK F2 Sportpark Overbos
21 feb 12:45 Kon. HFC F8 - Kon. HFC F9 Sportpark Kon. HFC
07 mrt 08:30 HBC F4 - Kon. HFC F8 Sportpark HBC
07 mrt 10:00 DSK F2 - Kon. HFC F9 Sportpark DSK

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DSK F2 - Overbos F7 8 - 3
Hillegom sv F4 - RCH F2 -
Wedstrijd Uitslag
Kon. HFC F9 - Kon. HFC F8 -
Overbos F6 - HBC F4 -

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH F3 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F3 / F-Pupillen (voorjaar)

5e klasse 19

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Alliance 22 F7 RCH F3 0-7
24 jan Hoofddorp s.v. F7 HBC F10
afgelast
24 jan Overbos F8 VVC F5
afgelast
24 jan UNO vv F5 Zwanenburg F3 1-5

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RCH F3 1 1 0 0 3 7 0 -
2 Zwanenburg F3 1 1 0 0 3 5 1 -
3 HBC F10 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Hoofddorp s.v. F7 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Overbos F8 0 0 0 0 0 0 0 -
6 VVC F5 0 0 0 0 0 0 0 -
7 UNO vv F5 1 0 0 1 0 1 5 -
8 Alliance 22 F7 1 0 0 1 0 0 7 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 08:30 HBC F10 - UNO vv F5 Sportpark HBC
31 jan 08:30 VVC F5 - Alliance 22 F7 Montreallaan - VVC complex
31 jan 08:50 RCH F3 - Hoofddorp s.v. F7 Sportpark Heemstede
31 jan 09:00 Zwanenburg F3 - Overbos F8 Sportpark Zwanenburg
07 feb 09:00 Zwanenburg F3 - Hoofddorp s.v. F7 Sportpark Zwanenburg
14 feb 08:30 UNO vv F5 - Alliance 22 F7 Sportpark De Deugd- vv UNO
14 feb 08:30 Overbos F8 - RCH F3 Sportpark Overbos
14 feb 09:00 Hoofddorp s.v. F7 - VVC F5 Sportpark De IJvelden - H'dorp sv
14 feb 09:30 HBC F10 - Zwanenburg F3 Sportpark HBC
21 feb 08:30 VVC F5 - Overbos F8 Montreallaan - VVC complex
21 feb 09:00 Zwanenburg F3 - UNO vv F5 Sportpark Zwanenburg
21 feb 09:30 HBC F10 - Hoofddorp s.v. F7 Sportpark HBC
07 mrt 08:30 Overbos F8 - UNO vv F5 Sportpark Overbos
07 mrt 09:00 Zwanenburg F3 - RCH F3 Sportpark Zwanenburg

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F7 - RCH F3 0 - 7
Hoofddorp s.v. F7 - HBC F10 -
Wedstrijd Uitslag
Overbos F8 - VVC F5 -
UNO vv F5 - Zwanenburg F3 1 - 5

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH F4 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F4 / F-Pupillen (voorjaar)

6e klasse 32

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan Olympia Haarlem F4 BSM F3
afgelast
24 jan Overbos F9 Geel Wit F4
afgelast
24 jan VVC F9 RCH F4
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BSM F3 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Geel Wit F4 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Olympia Haarlem F4 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Overbos F9 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH F4 0 0 0 0 0 0 0 -
6 VVC F9 0 0 0 0 0 0 0 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 10:00 Geel Wit F4 - VVC F9 Sportpark Geel Wit'20
31 jan 10:00 BSM F3 - Overbos F9 Sportpark 't Rottegat - BSM
07 feb 10:00 Geel Wit F4 - RCH F4 Sportpark Geel Wit'20
07 feb 10:00 BSM F3 - VVC F9 Sportpark 't Rottegat - BSM
14 feb 08:30 VVC F9 - Overbos F9 Montreallaan - VVC complex
14 feb 09:00 Olympia Haarlem F4 - Geel Wit F4 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 mrt 08:30 Overbos F9 - RCH F4 Sportpark Overbos
07 mrt 09:00 Olympia Haarlem F4 - VVC F9 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
07 mrt 10:00 BSM F3 - Geel Wit F4 Sportpark 't Rottegat - BSM

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
Alliance 22 F8 - HBC F6 0 - 0
Alliance 22 F8 - Hillegom sv F6 7 - 3
Alliance 22 F8 - Hoofddorp s.v. F10 0 - 14
Alliance 22 F8 - Kon. HFC F11 0 - 7
Alliance 22 F8 - Overbos F9 1 - 6
Alliance 22 F8 - UNO vv F4 1 - 11
BSM F3 - Alliance 22 F8 15 - 0
BSM F3 - HBC F6 2 - 1
BSM F3 - RCH F4 6 - 4
BSM F3 - VEW F1 2 - 5
BSM F3 - Zandvoort F4 0 - 2
HBC F6 - Olympia Haarlem F3 0 - 4
HBC F6 - Overbos F9 1 - 2
HBC F6 - RCH F4 1 - 1
HBC F6 - UNO vv F4 0 - 5
HBC F6 - Zandvoort F4 1 - 4
Hillegom sv F6 - BSM F3 4 - 2
Hillegom sv F6 - HBC F6 3 - 1
Hillegom sv F6 - Olympia Haarlem F3 4 - 5
Hillegom sv F6 - RCH F4 0 - 3
Hillegom sv F6 - UNO vv F4 0 - 8
Hillegom sv F6 - Zandvoort F4 2 - 5
Hoofddorp s.v. F10 - BSM F3 10 - 1
Hoofddorp s.v. F10 - HBC F6 12 - 0
Hoofddorp s.v. F10 - Hillegom sv F6 8 - 1
Hoofddorp s.v. F10 - UNO vv F4 1 - 5
Hoofddorp s.v. F10 - VEW F1 3 - 1
Kon. HFC F11 - BSM F3 4 - 2
Kon. HFC F11 - HBC F6 3 - 1
Kon. HFC F11 - Hillegom sv F6 1 - 6
Kon. HFC F11 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 2
Kon. HFC F11 - UNO vv F4 3 - 5
Olympia Haarlem F3 - Alliance 22 F8 5 - 0
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem F3 - BSM F3 4 - 1
Olympia Haarlem F3 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 4
Olympia Haarlem F3 - Kon. HFC F11 2 - 1
Olympia Haarlem F3 - Overbos F9 4 - 2
Olympia Haarlem F3 - VEW F1 1 - 3
Overbos F9 - BSM F3 3 - 3
Overbos F9 - Hillegom sv F6 3 - 3
Overbos F9 - Hoofddorp s.v. F10 2 - 5
Overbos F9 - Kon. HFC F11 3 - 1
Overbos F9 - RCH F4 0 - 0
Overbos F9 - Zandvoort F4 1 - 7
RCH F4 - Alliance 22 F8 1 - 0
RCH F4 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 10
RCH F4 - Kon. HFC F11 0 - 5
RCH F4 - Olympia Haarlem F3 3 - 6
RCH F4 - Zandvoort F4 1 - 5
UNO vv F4 - BSM F3 7 - 1
UNO vv F4 - Olympia Haarlem F3 5 - 2
UNO vv F4 - Overbos F9 4 - 0
UNO vv F4 - RCH F4 6 - 1
UNO vv F4 - VEW F1 7 - 1
VEW F1 - Alliance 22 F8 8 - 1
VEW F1 - HBC F6 2 - 0
VEW F1 - Hillegom sv F6 5 - 0
VEW F1 - Kon. HFC F11 1 - 2
VEW F1 - Overbos F9 2 - 1
VEW F1 - RCH F4 2 - 0
Zandvoort F4 - Alliance 22 F8 11 - 0
Zandvoort F4 - Hoofddorp s.v. F10 1 - 4
Zandvoort F4 - Kon. HFC F11 5 - 1
Zandvoort F4 - Olympia Haarlem F3 2 - 4
Zandvoort F4 - UNO vv F4 2 - 6
Zandvoort F4 - VEW F1 4 - 0

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH F5 / F-Pupillen (voorjaar)

RCH F5 / F-Pupillen (voorjaar)

7e klasse 45

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 jan DIO F1 Geel Wit F7 1-11
24 jan HYS F2 Overbos F12 -
24 jan Olympia Haarlem F5 Zwanenburg F6
afgelast
24 jan RCH F5 UNO vv F10
afgelast

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Geel Wit F7 1 1 0 0 3 11 1 -
2 HYS F2 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Olympia Haarlem F5 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Overbos F12 0 0 0 0 0 0 0 -
5 RCH F5 0 0 0 0 0 0 0 -
6 UNO vv F10 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Zwanenburg F6 0 0 0 0 0 0 0 -
8 DIO F1 1 0 0 1 0 1 11 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31 jan 08:30 UNO vv F10 - HYS F2 Sportpark De Deugd- vv UNO
31 jan 08:30 Overbos F12 - DIO F1 Sportpark Overbos
31 jan 09:00 Geel Wit F7 - Olympia Haarlem F5 Sportpark Geel Wit'20
31 jan 09:00 Zwanenburg F6 - RCH F5 Sportpark Zwanenburg
07 feb 08:30 UNO vv F10 - Olympia Haarlem F5 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 feb 08:30 Overbos F12 - RCH F5 Sportpark Overbos
07 feb 09:00 Geel Wit F7 - Zwanenburg F6 Sportpark Geel Wit'20
07 feb 09:00 DIO F1 - HYS F2 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
14 feb 09:00 RCH F5 - DIO F1 Sportpark Heemstede
14 feb 09:00 Olympia Haarlem F5 - Overbos F12 Sportpark Nol Houtkamp - Olympia H
14 feb 09:00 Zwanenburg F6 - UNO vv F10 Sportpark Zwanenburg
14 feb 10:30 HYS F2 - Geel Wit F7 Sportpark Reinaldapark - HYS
21 feb 08:30 Overbos F12 - HYS F2 Sportpark Overbos
21 feb 09:00 Geel Wit F7 - DIO F1 Sportpark Geel Wit'20
21 feb 09:00 Zwanenburg F6 - Olympia Haarlem F5 Sportpark Zwanenburg
21 feb 09:30 UNO vv F10 - RCH F5 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 mrt 08:30 Overbos F12 - Zwanenburg F6 Sportpark Overbos
07 mrt 09:00 UNO vv F10 - Geel Wit F7 Sportpark De Deugd- vv UNO
07 mrt 09:00 DIO F1 - Olympia Haarlem F5 Sportpark Nrd Schalkwijkerweg- DIO
07 mrt 10:30 HYS F2 - RCH F5 Sportpark Reinaldapark - HYS

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
DIO F1 - Geel Wit F7 1 - 11
HYS F2 - Overbos F12 -
Wedstrijd Uitslag
Olympia Haarlem F5 - Zwanenburg F6 -
RCH F5 - UNO vv F10 -

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:07

Bron: Voetbal.nl
RCH 1 / Mannen Zaal

RCH 1 / Mannen Zaal

1e klasse B

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 jan BSM 1 RCH 1 -
23 jan Sporting S 1 ZOG 2 -
23 jan Theo Tol 1 AORC/Lebo Vastgoed 3 -
23 jan Volendam ZVV 3 Zien De 1 3-7
23 jan VVH Velserbroek 1 Demi Sport 1 -
23 jan WSV 30 1 TT/Goodnight 1 -
26 jan Demi Sport 1 WSV 30 1 -
26 jan Zien De 1 VVH Velserbroek 1 -

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theo Tol 1 13 10 2 1 32 80 31 -
2 TT/Goodnight 1 13 8 0 5 24 81 68 -
3 Demi Sport 1 12 6 3 3 21 53 46 -
4 Zien De 1 14 7 0 7 21 67 65 -
5 Volendam ZVV 3 13 6 2 5 20 67 71 -
6 VVH Velserbroek 1 12 6 1 5 19 64 58 -
7 Sporting S 1 13 5 3 5 18 50 56 -
8 BSM 1 13 5 2 6 17 62 71 -
9 WSV 30 1 12 4 2 6 14 55 63 -
10 AORC/Lebo Vastgoed 3 12 4 1 7 13 48 67 -
11 RCH 1 13 4 1 8 13 58 72 -
12 ZOG 2 12 1 3 8 6 38 55 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28 jan 20:10 TT/Goodnight 1 - Theo Tol 1 Groenendaalhal
28 jan 20:10 ZOG 2 - BSM 1 Onze Gezellenhal
28 jan 20:45 AORC/Lebo Vastgoed 3 - Sporting S 1 Sporthallen Zuid
28 jan 21:05 RCH 1 - Volendam ZVV 3 Groenendaalhal
30 jan 20:45 Volendam ZVV 3 - Demi Sport 1 Opperdam de
04 feb 21:05 RCH 1 - ZOG 2 Groenendaalhal
06 feb 20:20 WSV 30 1 - Zien De 1 Wormer
06 feb 20:45 Theo Tol 1 - Demi Sport 1 Opperdam de
06 feb 21:05 BSM 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 Kooi de
06 feb 21:05 Sporting S 1 - TT/Goodnight 1 Mijse de
06 feb 21:50 Volendam ZVV 3 - VVH Velserbroek 1 Opperdam de
09 feb 20:10 Demi Sport 1 - Sporting S 1 Kinheimhal
09 feb 20:30 Zien De 1 - Theo Tol 1 Zien de
11 feb 20:10 TT/Goodnight 1 - BSM 1 Groenendaalhal
11 feb 20:10 ZOG 2 - Volendam ZVV 3 Onze Gezellenhal
11 feb 20:45 AORC/Lebo Vastgoed 3 - RCH 1 Sporthallen Zuid
13 feb 20:00 VVH Velserbroek 1 - WSV 30 1 Polderhuis het
18 feb 20:00 ZOG 2 - AORC/Lebo Vastgoed 3 Onze Gezellenhal
18 feb 21:05 RCH 1 - TT/Goodnight 1 Groenendaalhal
20 feb 19:30 Volendam ZVV 3 - WSV 30 1 Opperdam de
20 feb 21:00 Sporting S 1 - Zien De 1 Mijse de
20 feb 21:05 BSM 1 - Demi Sport 1 Kooi de
20 feb 22:00 Theo Tol 1 - VVH Velserbroek 1 Opperdam de
02 mrt 20:10 Demi Sport 1 - RCH 1 Kinheimhal
02 mrt 20:30 Zien De 1 - BSM 1 Zien de
04 mrt 20:10 TT/Goodnight 1 - ZOG 2 Groenendaalhal
04 mrt 20:10 AORC/Lebo Vastgoed 3 - Volendam ZVV 3 Sporthallen Zuid
06 mrt 20:00 VVH Velserbroek 1 - Sporting S 1 Polderhuis het
06 mrt 20:20 WSV 30 1 - Theo Tol 1 Wormer
13 mrt 20:20 WSV 30 1 - ZOG 2 Wormer
25 mrt 20:10 AORC/Lebo Vastgoed 3 - TT/Goodnight 1 Sporthallen Zuid
25 mrt 20:10 ZOG 2 - Demi Sport 1 Onze Gezellenhal
25 mrt 21:05 RCH 1 - Zien De 1 Groenendaalhal
27 mrt 21:00 Sporting S 1 - WSV 30 1 Mijse de
27 mrt 21:05 BSM 1 - VVH Velserbroek 1 Kooi de
27 mrt 21:50 Volendam ZVV 3 - Theo Tol 1 Opperdam de
30 mrt 20:10 Demi Sport 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 Kinheimhal
30 mrt 20:30 Zien De 1 - ZOG 2 Zien de
10 apr 19:00 VVH Velserbroek 1 - RCH 1 Polderhuis het
10 apr 20:20 WSV 30 1 - BSM 1 Wormer
10 apr 21:00 Volendam ZVV 3 - TT/Goodnight 1 Opperdam de
10 apr 21:05 Theo Tol 1 - Sporting S 1 Opperdam de
15 apr 20:10 TT/Goodnight 1 - Demi Sport 1 Groenendaalhal
15 apr 20:10 AORC/Lebo Vastgoed 3 - Zien De 1 Sporthallen Zuid
15 apr 20:10 ZOG 2 - VVH Velserbroek 1 Onze Gezellenhal
15 apr 21:05 RCH 1 - WSV 30 1 Groenendaalhal
17 apr 21:00 Sporting S 1 - Volendam ZVV 3 Mijse de
17 apr 21:05 BSM 1 - Theo Tol 1 Kooi de

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
AORC/Lebo Vastgoed 3 - BSM 1 1 - 2
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Demi Sport 1 4 - 6
AORC/Lebo Vastgoed 3 - Theo Tol 1 4 - 11
AORC/Lebo Vastgoed 3 - VVH Velserbroek 1 1 - 9
AORC/Lebo Vastgoed 3 - WSV 30 1 4 - 10
AORC/Lebo Vastgoed 3 - ZOG 2 4 - 2
BSM 1 - RCH 1 -
BSM 1 - Sporting S 1 6 - 3
BSM 1 - TT/Goodnight 1 6 - 8
BSM 1 - Volendam ZVV 3 5 - 10
BSM 1 - WSV 30 1 7 - 6
BSM 1 - Zien De 1 6 - 3
BSM 1 - ZOG 2 9 - 6
Demi Sport 1 - BSM 1 5 - 4
Demi Sport 1 - Theo Tol 1 2 - 2
Demi Sport 1 - TT/Goodnight 1 6 - 5
Demi Sport 1 - Volendam ZVV 3 6 - 7
Demi Sport 1 - VVH Velserbroek 1 6 - 2
Demi Sport 1 - Zien De 1 3 - 2
Demi Sport 1 - ZOG 2 5 - 4
RCH 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 4
RCH 1 - BSM 1 7 - 7
RCH 1 - Demi Sport 1 4 - 3
RCH 1 - Sporting S 1 4 - 5
RCH 1 - Theo Tol 1 5 - 6
RCH 1 - VVH Velserbroek 1 10 - 6
Sporting S 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 5 - 3
Sporting S 1 - BSM 1 3 - 3
Sporting S 1 - Demi Sport 1 4 - 4
Sporting S 1 - RCH 1 2 - 3
Sporting S 1 - Theo Tol 1 1 - 10
Sporting S 1 - VVH Velserbroek 1 3 - 6
Sporting S 1 - ZOG 2 -
Theo Tol 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 -
Theo Tol 1 - BSM 1 7 - 0
Theo Tol 1 - RCH 1 7 - 4
Theo Tol 1 - TT/Goodnight 1 7 - 1
Theo Tol 1 - Volendam ZVV 3 2 - 3
Theo Tol 1 - WSV 30 1 8 - 1
Theo Tol 1 - Zien De 1 8 - 3
Theo Tol 1 - ZOG 2 3 - 1
TT/Goodnight 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 6 - 8
Wedstrijd Uitslag
TT/Goodnight 1 - RCH 1 8 - 6
TT/Goodnight 1 - Sporting S 1 4 - 7
TT/Goodnight 1 - Volendam ZVV 3 12 - 3
TT/Goodnight 1 - VVH Velserbroek 1 5 - 4
TT/Goodnight 1 - WSV 30 1 8 - 3
TT/Goodnight 1 - Zien De 1 8 - 6
Volendam ZVV 3 - AORC/Lebo Vastgoed 3 6 - 6
Volendam ZVV 3 - BSM 1 6 - 3
Volendam ZVV 3 - Demi Sport 1 -
Volendam ZVV 3 - RCH 1 10 - 3
Volendam ZVV 3 - Sporting S 1 2 - 4
Volendam ZVV 3 - Zien De 1 3 - 7
Volendam ZVV 3 - ZOG 2 5 - 3
VVH Velserbroek 1 - BSM 1 6 - 4
VVH Velserbroek 1 - Demi Sport 1 -
VVH Velserbroek 1 - Theo Tol 1 2 - 5
VVH Velserbroek 1 - TT/Goodnight 1 5 - 6
VVH Velserbroek 1 - Volendam ZVV 3 7 - 7
VVH Velserbroek 1 - Zien De 1 4 - 3
VVH Velserbroek 1 - ZOG 2 7 - 3
WSV 30 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 3 - 1
WSV 30 1 - Demi Sport 1 3 - 3
WSV 30 1 - RCH 1 8 - 4
WSV 30 1 - Sporting S 1 1 - 9
WSV 30 1 - TT/Goodnight 1 -
WSV 30 1 - Volendam ZVV 3 8 - 3
WSV 30 1 - VVH Velserbroek 1 5 - 6
WSV 30 1 - ZOG 2 -
Zien De 1 - AORC/Lebo Vastgoed 3 4 - 8
Zien De 1 - Demi Sport 1 5 - 4
Zien De 1 - RCH 1 5 - 2
Zien De 1 - Sporting S 1 8 - 2
Zien De 1 - TT/Goodnight 1 5 - 4
Zien De 1 - Volendam ZVV 3 5 - 2
Zien De 1 - WSV 30 1 7 - 4
ZOG 2 - RCH 1 1 - 3
ZOG 2 - Sporting S 1 2 - 2
ZOG 2 - Theo Tol 1 4 - 4
ZOG 2 - TT/Goodnight 1 2 - 6
ZOG 2 - WSV 30 1 3 - 3
ZOG 2 - Zien De 1 7 - 4

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl
RCH 2 / Mannen Zaal recreatie

RCH 2 / Mannen Zaal recreatie

6e klasse 10

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 jan B.S.C. Haarlem 4 Olympia Haarlem 6 -
26 jan DIOS 7 Geel Wit 6 -
26 jan ZOG 22 IJmuiden 4 -

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Olympia Haarlem 8 14 13 0 1 39 100 50 -
2 Olympia Haarlem 6 14 12 1 1 37 111 42 -
3 Zandvoort Noord 6 14 10 1 3 31 85 48 -
4 Geel Wit 6 15 8 1 6 25 76 64 -
5 DIOS 5 14 7 1 6 22 54 64 -
6 ZVS/De Stal 10 15 7 1 7 22 61 57 -
7 BSM 12 15 6 2 7 20 79 75 -
8 DVS 4 15 5 4 6 19 69 83 -
9 IJmuiden 4 14 5 3 6 18 59 64 -
10 ZOG 22 15 6 0 9 18 66 87 -
11 B.S.C. Haarlem 4 14 4 2 8 14 48 68 -
12 DIOS 7 15 4 1 10 13 36 64 -
13 DVS 5 15 3 1 11 10 76 117 -
14 RCH 2 15 1 4 10 7 51 88 -
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29 jan 19:15 Olympia Haarlem 6 - DVS 4 Van Turnhouthal
30 jan 19:15 DVS 5 - DIOS 5 Spaarnehal
30 jan 19:15 ZVS/De Stal 10 - BSM 12 Dorpscentrum Spaarndam
30 jan 20:10 Zandvoort Noord 6 - Olympia Haarlem 8 Korverhal/duintjesveld
02 feb 19:15 Geel Wit 6 - Zandvoort Noord 6 Van Turnhouthal
02 feb 19:15 BSM 12 - ZOG 22 Kooi de
02 feb 20:10 IJmuiden 4 - DIOS 7 Zeewijk
02 feb 20:30 DIOS 5 - B.S.C. Haarlem 4 Koning Willem-Alexanderhal
03 feb 20:10 DVS 4 - RCH 2 Spaarnehal
06 feb 19:15 Olympia Haarlem 8 - Olympia Haarlem 6 Van Turnhouthal
06 feb 22:00 DVS 5 - ZVS/De Stal 10 Spaarnehal
09 feb 21:50 DIOS 7 - BSM 12 Vosse de
09 feb 21:50 ZOG 22 - DVS 5 Onze Gezellenhal
12 feb 19:15 Olympia Haarlem 6 - Geel Wit 6 Van Turnhouthal
13 feb 19:15 ZVS/De Stal 10 - DIOS 5 Dorpscentrum Spaarndam
13 feb 20:10 RCH 2 - Olympia Haarlem 8 Spaarnehal
13 feb 20:10 Zandvoort Noord 6 - IJmuiden 4 Korverhal/duintjesveld
13 feb 21:05 B.S.C. Haarlem 4 - DVS 4 Beijneshal
16 feb 19:15 BSM 12 - Zandvoort Noord 6 Kooi de
16 feb 19:15 IJmuiden 4 - Olympia Haarlem 6 Zeewijk
16 feb 20:10 Geel Wit 6 - RCH 2 Van Turnhouthal
16 feb 21:05 DIOS 5 - DVS 4 Kooi de
20 feb 19:15 DVS 5 - DIOS 7 Spaarnehal
20 feb 20:10 Olympia Haarlem 8 - B.S.C. Haarlem 4 Van Turnhouthal
20 feb 20:10 ZVS/De Stal 10 - ZOG 22 Dorpscentrum Spaarndam
27 feb 20:10 Zandvoort Noord 6 - DIOS 5 Korverhal/duintjesveld

Alle Uitslagen

Wedstrijd Uitslag
B.S.C. Haarlem 4 - DIOS 5 0 - 3
B.S.C. Haarlem 4 - DVS 5 9 - 9
B.S.C. Haarlem 4 - IJmuiden 4 0 - 2
B.S.C. Haarlem 4 - Olympia Haarlem 6 -
B.S.C. Haarlem 4 - Olympia Haarlem 8 2 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - RCH 2 8 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - Zandvoort Noord 6 5 - 5
B.S.C. Haarlem 4 - ZOG 22 6 - 9
B.S.C. Haarlem 4 - ZVS/De Stal 10 1 - 2
BSM 12 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 3
BSM 12 - DIOS 7 2 - 1
BSM 12 - DVS 5 6 - 3
BSM 12 - IJmuiden 4 9 - 9
BSM 12 - Olympia Haarlem 6 4 - 6
BSM 12 - Olympia Haarlem 8 3 - 5
BSM 12 - ZVS/De Stal 10 7 - 5
DIOS 5 - BSM 12 6 - 5
DIOS 5 - DIOS 7 5 - 3
DIOS 5 - DVS 5 1 - 6
DIOS 5 - RCH 2 6 - 2
DIOS 5 - Zandvoort Noord 6 2 - 3
DIOS 5 - ZOG 22 4 - 5
DIOS 5 - ZVS/De Stal 10 2 - 3
DIOS 7 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 1
DIOS 7 - DVS 5 3 - 8
DIOS 7 - IJmuiden 4 3 - 3
DIOS 7 - Olympia Haarlem 6 2 - 7
DIOS 7 - Olympia Haarlem 8 4 - 2
DIOS 7 - ZOG 22 4 - 3
DVS 4 - B.S.C. Haarlem 4 2 - 5
DVS 4 - BSM 12 6 - 6
DVS 4 - DIOS 5 4 - 5
DVS 4 - DIOS 7 5 - 2
DVS 4 - DVS 5 8 - 7
DVS 4 - Geel Wit 6 5 - 4
DVS 4 - Olympia Haarlem 6 6 - 6
DVS 4 - Zandvoort Noord 6 3 - 6
DVS 4 - ZVS/De Stal 10 8 - 4
DVS 5 - BSM 12 5 - 11
DVS 5 - DVS 4 4 - 6
DVS 5 - Geel Wit 6 3 - 8
DVS 5 - RCH 2 9 - 7
DVS 5 - Zandvoort Noord 6 3 - 11
DVS 5 - ZOG 22 4 - 6
Geel Wit 6 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 2
Geel Wit 6 - BSM 12 4 - 2
Geel Wit 6 - DIOS 5 4 - 6
Geel Wit 6 - DIOS 7 7 - 3
Geel Wit 6 - IJmuiden 4 10 - 4
Geel Wit 6 - Olympia Haarlem 6 4 - 8
Geel Wit 6 - Olympia Haarlem 8 4 - 6
Geel Wit 6 - ZOG 22 3 - 0
Wedstrijd Uitslag
Geel Wit 6 - ZVS/De Stal 10 4 - 3
IJmuiden 4 - DIOS 5 4 - 6
IJmuiden 4 - DVS 4 3 - 3
IJmuiden 4 - DVS 5 9 - 2
IJmuiden 4 - Geel Wit 6 4 - 5
IJmuiden 4 - RCH 2 4 - 2
IJmuiden 4 - Zandvoort Noord 6 2 - 5
IJmuiden 4 - ZOG 22 6 - 3
IJmuiden 4 - ZVS/De Stal 10 5 - 2
Olympia Haarlem 6 - B.S.C. Haarlem 4 12 - 0
Olympia Haarlem 6 - DIOS 5 7 - 1
Olympia Haarlem 6 - DIOS 7 7 - 2
Olympia Haarlem 6 - DVS 5 13 - 3
Olympia Haarlem 6 - IJmuiden 4 8 - 2
Olympia Haarlem 6 - Olympia Haarlem 8 5 - 10
Olympia Haarlem 6 - Zandvoort Noord 6 11 - 5
Olympia Haarlem 6 - ZOG 22 11 - 0
Olympia Haarlem 8 - BSM 12 9 - 5
Olympia Haarlem 8 - DIOS 5 16 - 5
Olympia Haarlem 8 - DIOS 7 4 - 1
Olympia Haarlem 8 - DVS 4 8 - 4
Olympia Haarlem 8 - DVS 5 9 - 7
Olympia Haarlem 8 - RCH 2 5 - 4
Olympia Haarlem 8 - Zandvoort Noord 6 6 - 2
Olympia Haarlem 8 - ZOG 22 7 - 3
RCH 2 - BSM 12 2 - 8
RCH 2 - DIOS 5 2 - 2
RCH 2 - DIOS 7 2 - 4
RCH 2 - DVS 4 4 - 4
RCH 2 - Geel Wit 6 4 - 4
RCH 2 - Olympia Haarlem 6 1 - 7
RCH 2 - ZOG 22 6 - 7
RCH 2 - ZVS/De Stal 10 4 - 4
Zandvoort Noord 6 - BSM 12 5 - 2
Zandvoort Noord 6 - DIOS 5 -
Zandvoort Noord 6 - DIOS 7 3 - 2
Zandvoort Noord 6 - DVS 4 9 - 0
Zandvoort Noord 6 - Geel Wit 6 8 - 6
Zandvoort Noord 6 - RCH 2 12 - 0
Zandvoort Noord 6 - ZVS/De Stal 10 2 - 4
ZOG 22 - BSM 12 6 - 7
ZOG 22 - DVS 4 10 - 5
ZOG 22 - Geel Wit 6 6 - 4
ZOG 22 - RCH 2 4 - 6
ZOG 22 - Zandvoort Noord 6 2 - 9
ZOG 22 - ZVS/De Stal 10 2 - 5
ZVS/De Stal 10 - B.S.C. Haarlem 4 5 - 6
ZVS/De Stal 10 - DIOS 7 5 - 0
ZVS/De Stal 10 - DVS 5 10 - 3
ZVS/De Stal 10 - IJmuiden 4 6 - 2
ZVS/De Stal 10 - Olympia Haarlem 6 2 - 3
ZVS/De Stal 10 - Olympia Haarlem 8 1 - 8

Bijgewerkt op: 27/01/15 : 00:06

Bron: Voetbal.nl