Op 15 oktober organiseert RCH een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor de clubkas. RCH wil met die inkomsten graag de groei van de jeugdafdeling realiseren. En jij kunt ons daarbij helpen!

Op 15 oktober tussen 18.30 en 21.30 kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor RCH. Het is de moeite meer dan waard, want:
  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen;
  • De VriendenLoterij keert tijdens de Belactie extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de jeugdafdeling te winnen!
Hoe meer loten we verkopen, hoe meer we ophalen voor onze club. Houd je telefoon op 15 oktober extra in de gaten!

vriendenloterij 1