De voorlopige teamindelingen voor het seizoen 2017/2018 zijn bekend

De teamindelingen staan voor 75% vast, 25% nog niet, er kunnen dus nog verschuivingen plaatsvinden. Dit geldt voor alle teams.

Met name voor de onder 8 en onder 9 verandert de spelvorm. Er wordt 6 tegen 6 gespeeld op een kleiner speelveld. Lees hier de veranderingen: nieuwe-spelvormen-jeugd#o8

Binnenkort komen hier de team indelingen

Racers

  • Hugo Nijssen
  • Dex Goemans
  • Kyle Ferramola
  • Lars Homburg
  • Marijn Munter
  • Maxence Zaal
  • Mees Limonard
  • Ot Marsman Sola
  • Sebastian Chavez Ciurlizza
  • Sijmen Tak
  • Tije Vervoort

JO8-1 / JO8-2

Van deze groep gaan 2 spelers naar de JO8-3

  • Abdullah Benissaoui
  • Ahmad Alhamoud
  • Ahmed El Mesbahi
  • Benjamin van Beek
  • Emil Minasian
  • Felix Pijls
  • Finn Neeven
  • Huib van Keulen
  • Lucas Kok
  • Maxim Mantel
  • Mika Dante Borghardt
  • Noah Sanchez Lopez
  • Rayan Loutfi
  • Sem van 't Hof
  • Thijmen Haavekost
  • Vic Goeyens

JO8-3

Hier worden nog twee spelers toegevoegd uit de groep JO8-1/JO8-2

  • Mattiz Bon
  • Siem van Baars
  • Guven Seker
  • Florian Hofland
  • Coen Oerlemans
  • Mats Jutte
  • Quinten Roos
  • Teun Kievit

JO9-1 / JO9-2

  • Aedan Renaud-Feitz
  • Derek Maasdam
  • Dijowy Arnoldus
  • Duuk van Selm
  • Emre Camlidag
  • Eva Fernandez
  • Florian Benjamins (k)
  • Hugo Vergnes
  • Jaap Hoffman
  • Mikai Visser
  • Quinten Lanting
  • Rein Georgius
  • Robin Schöne
  • Sebastiaan Brunnekreeft

JO9-3

Hier worden nog twee spelers toegevoegd

  • Alexandre Dumonnet
  • Cas Kaandorp
  • Daan van der Wel
  • Demir Seker
  • Floris van den Broeck
  • Maxim Scheelings

JO10-1

  • Jip Kievit
  • Karel Voogd
  • Luna Bonoo
  • Mudiwa Golen
  • Oscar Rendorp
  • Stef Waagmeester
  • Tygo Böhme
  • Toon de Waard (k)
  • Yaessin van Leeuwen

JO10-2

  • Ali Hasan
  • Dylan Jie
  • Jens Leuveren
  • Mahami Zainabdeen
  • Quinn Versteeg
  • Senne Olivier Borghardt
  • Stan Jutte
  • Ties Limonard
  • Timo Roos
  • Zeger Andringa

JO11-1

De JO11-1 speelt 9x9

Van deze groep gaat 1 keeper naar de JO11-2

  • Brandon Motoc
  • Danté Broerse
  • Hugo Voogd
  • Mattia Galati (k)
  • Maxim Lanting (k)
  • Nabil Saeydi
  • Shim Kaandorp
  • Splinter Reitsma
  • Steijn Speelman
  • Teun Arnold
  • Timo de Soeten

JO11-2

Van deze groep gaan 3/4 spelers naar de JO11-3

  • Boet van Dijk
  • Boris Kolff
  • Bram van den Bos
  • Gaius Otten
  • Juliën Brunnekreeft
  • Jurik Shamoyan
  • Roemer Oudakker
  • Sjoerd Tak
  • Stijn Adema
  • Take van der Hulst
  • Thijmen Groen
  • Viny Meijnckens
  • Wessel Maasdam

JO11-3

Hier worden nog drie / vier spelers toegevoegd uit de groep JO11-2

  • Bahmo Sharafbayani
  • Loek van der Brugge
  • Luke Yarnold
  • Obada Alhamoud
  • Thomas Steen

JO12-1

  • Abdessamie Gachi
  • Achraf El Mesbahi
  • Anwar Zaroili
  • Ardo Zuidberg
  • Daniël Begovic
  • Faas de Waard (k)
  • Hamza El Attar
  • Issam Azdoud
  • Reda Qountich
  • Roderik Vooges
  • Ruben Antwi
  • Teije Kooij

JO13-1

  • Amiro Awad
  • Aytek Carkci
  • Body Booker
  • Dirk Vugts
  • Kai Hofma
  • Mateo Fernandez
  • Mees Broertjes
  • Metin van Leeuwen
  • Morris van Rooden (k)
  • Rick Steen
  • Yassine Benissaoui
  • Zorian Joe

JO13-2

  • Anwar Abdu
  • Bob Lamberts
  • Boris van Reij
  • Daan Bron
  • Kester Peeters
  • Mats Freijser
  • Mats Heerink (k)
  • Obada Alhamoud
  • Pim van der Brugge
  • Simon van Ammers
  • Tobias Wijnands

JO15-1

  • Bas van der Hulst
  • Coen Hageman
  • Daan Doornbos
  • Daan Veenstra
  • Huub Reitsma
  • Ian Hoep
  • Joël Visscher (k)
  • Jort Faber
  • Koen van der Jagt
  • Melle van der Hulst
  • Moreno Rijaard
  • Rens Veerman
  • Tim Rothert
  • Timo Schreuder
  • Willem ten Sijthoff

JO15-2

  • Aref Hosseyni
  • Colin Krukkert
  • Fabrice Verhoeff
  • Huub van Velthoven
  • Johar Abdu
  • Julius van Schreven (k)
  • Liam Ahern
  • Naufal Assabban
  • Noureddine El Kaouakib
  • Roel Majoor (k)
  • Romano Loogman
  • Thor Kastrop
  • Tycho de Wette

JO16-1

  • Achraf El Kaouakib
  • Ahmid Sholfet
  • André Keizer
  • Bas Freijser
  • Dennis de Jong
  • Erfan Hosseyni
  • Gijs Smeele
  • Guus van Velzen
  • Jasper Heijne
  • Julian Losada Pameijer
  • Marijn Sluijter
  • Melle Schram (k)
  • Mick Burgers
  • Morris Meeuwes
  • Tim van Riessen


Bij vragen kunt u contact opnemen met de TJC van RCH, Alfred Visscher (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)