Zie hier de voorlopige teamindelingen voor het seizoen 2018-2019.

Zoals de meeste van jullie reeds weten is deze teamindeling voor 75% zeker, de overige 25% kan nog na de vakantie veranderen. Ook de spelers die afvallen naar een lager team worden na de vakantie bekend gemaakt op zijn laatst na de bekerwedstrijd op zaterdag 8 september.

Op zaterdag 15 september (derde bekerwedstrijd) zijn de teamindelingen tot december definitief.

Zie voor toelichting de teksten bij de teams.

Als uw zoon of dochter niet in een team is ingedeeld, wilt u dan zsm met Alfred Visscher contact opnemen via mijn emailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-51401151

Binnenkort worden ook de trainingstijden bekendgemaakt, ook via de RCH jeugdnieuwsbrief

Namens het jeugdbestuur van RCH wens ik u een prettige zomervakantie!!

Sportieve groet,
Alfred Visscher
Technisch Jeugdcoödinator R.C.H. - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Racers

  • Victor Cateland
  • Imran Siali
  • Thijs Verboven
  • Siem Kouwenhoven
  • Tim Wempe-Brennan
  • Maxwell Meijer
  • Max Hoffman
  • Safouan Ben Abdellah

Onder 8 selectie (6x6)

Na 8 september worden de O8-1 en O8-2 definitief bekend gemaakt

  • Caelan Renaud-Feitz
  • Dean Tijdens
  • Deen Schraven
  • Dexter Speelman
  • Hugo Nijssen
  • Jesse Agterhof
  • Kyle Ferramola
  • Lars Homburg
  • Marijn Munter
  • Matteo van Eijk
  • Mees Limonard
  • Ot Marsman Sola
  • Relin Rooyens
  • Sijmen Tak
  • Tidiane Brandt

Onder 9 (6x6)

De selectie van de JO9-1 begint met 11 spelers, 3 zullen naar de JO9-2 gaan.

JO9-1

  • Abdullah Benissaoui
  • Ahmad Alhamoud
  • Ahmed el Mesbahi
  • Amin Siali
  • Benjamin van Beek
  • Mats Jutte
  • Max Wempe-Brennnan
  • Maxim Mantel
  • Rayan Loutfi
  • Thijmen Haavekost
  • Vic Goeyens

* 3 spelers gaan naar de JO9-2

JO9-2

  • Finn Neeven
  • Huib van Keulen
  • Jim Steeghs
  • Mika Borghardt
  • Noah Sanchez Lopez
  • Sem van 't Hof
  • Stijn Jansonius

* 3 spelers komen van de JO9-2

JO9-3

  • Elias Beylouni
  • Felix Pijls
  • Florian Hofland
  • Guven Seker
  • Lara Begovic
  • Lucas Kok
  • Teun Kievit

Onder 10 (6x6)

De selectie van de J10-1 begint met 11 spelers, 3 zullen naar de J10-2 gaan.

De JO10-2 wordt aangevuld met 3 spelers uit de JO10-1, 7 spelers zullen de JO10-3 vormenn

JO10-1

  • Aedan Renaud-Feitz
  • Cas Kaandorp
  • Derek Maasdam
  • Dijowy Arnoldus
  • Duuk van Selm
  • Florian Benjamins
  • Jaap Hoffman
  • Mikai Visser
  • Quinten Lanting
  • Sebastiaan Brunnekreeft

* 3 spelers gaan naar de J10-2

JO10-2 / JO10-3

  • Bilal El Bakkali El Kassimi
  • Demir Seker
  • Emil Minasian
  • Emre Camlidag
  • Eva Fernandez
  • Floris van den Broeck
  • Jorrit de Graaff
  • Mattiz Bon
  • Mees Bloem
  • Murtazaa Sharif
  • Nassim Azahaf
  • Rein Georgius
  • Richter Rooyens
  • Santiago Fattoruso

* 3 spelers komen van de J10-1 in de JO10-2
7 spelers vormen de JO10-3

Onder 11 (8x8)

De verdeling JO11-2 en JO11-3 wordt na 8 september bekend gemaakt

JO11-1

  • Karel Voogd
  • Luna Bonoo
  • Mudiwa van Golen
  • Sofian Bourguiba
  • Stef Waagmeester
  • Toon de Waard
  • Tygo Böhme
  • Yaessin van Leeuwen
  • Yoas Alemu

JO11-2 / JO11-3 / JO12-2

  • Faisal All Rchid Abazid
  • Hasan Ali
  • Jade El Attar
  • Jip Kievit
  • Mahami Zainabdeen
  • Obada Alhamoud
  • Quinn Versteeg
  • Sofie Hoffman
  • Stan Jutte
  • Stan Sinnema
  • Thomas Steen
  • Ties Limonard
  • Tijs den Hollander
  • Timean de Ronde
  • Timo Roos

* De verdeling JO11-2 en JO11-3 wordt na 8 september bekend gemaakt

Onder 12 (8x8)

JO12-1

  • Boris Kolff
  • Bram van den Bos
  • Issam Azdoud
  • Loek van der Brugge
  • Oscar Rendorp
  • Sjoerd Tak
  • Stijn Adema
  • Stijn Furtjes
  • Thijmen Groen
  • + nog een keeper

JO12-2

  • n.n.b.

Onder 13 (11x11)

1 speler uit de JO13-1 gaat naar de JO13-2
1 keeper uit de JO13-2 gaat naar de JO12-1

JO13-1

  • Abdessamie Gachi
  • Achraf el Mesbahi
  • Anwar Zaroili
  • Daniël Begovic
  • Faas de Waard
  • Farai Gutsa
  • Hamza El Attar
  • Houssam Ben Haddi
  • Hugo Voogd
  • Ismael van Leeuwen
  • Luciano Bakridi
  • Ruben Antwi
  • Yassin Othman
  • Yassine Benissaoui

1 speler uit de JO13-1 gaat naar de JO13-2

JO13-2

  • Boet van Dijk
  • Danté Broerse
  • Gaius Otten
  • Juliën Brunnekreeft
  • Jurik Shamoyan
  • Mattia Galati
  • Maxim Lanting
  • Mohammad Mokaddam
  • Morris van Rooden
  • Nabil Saeydi
  • Shim Kaandorp
  • Splinter Reitsma
  • Steijn Speelman
  • Take van der Hulst
  • Teun Arnold
  • Timo de Soeten

1 keeper gaat naar de JO12-1

Onder 15

JO15-1

  • Amiro Awad
  • Aref Hosseyni
  • Cas Reitsma
  • Dirk Vugts
  • Huub van Velthoven
  • Kai Hofma
  • Mateo Fernandez
  • Mees Broertjes
  • Naoud Weldenkiel
  • Naufal Assabban

Wordt nog versterkt

JO15-2

  • Anwar Abdu
  • Bob Lamberts
  • Daan Bron
  • Kester Peeters
  • Mats Freijser
  • Max den Hollander
  • Max Groenewegen
  • Nassim Azahaf
  • Nicolas Fattoruso
  • Nour Sakr
  • Noureddine El Kaouakib
  • Pim van der Brugge
  • Pim van Wouw
  • Rocco Bonoo
  • Romano Loogman
  • Simon van Ammers
  • Thor Kastrop
  • Timo Gouweleeuw

Onder 16

JO16-1

  • Daan Veenstra
  • Daan Doornbos
  • Huub Reitsma
  • Ian Hoep
  • Joël Visscher
  • Jort Faber
  • Koen van der Jagt
  • Metin van Leeuwen
  • Moreno Rijaard
  • Omar Abdullahi
  • Rens Veerman
  • Sten Buytenhek
  • Willem ten Sijthoff
  • Youssef Yachou

Onder 17

JO17-1

  • Achraf El Kaouakib
  • André Keizer
  • Bas Freijser
  • Colin Krukkert
  • Dennis de Jong
  • Erfan Hosseyni
  • Gijs Smeele
  • Guus van Velzen
  • Jasper Heijne
  • Johar Abdu
  • Julian Losada Pameijer
  • Marijn Sluijter
  • Melle Schram
  • Mick Burgers
  • Morris Meeuwes
  • Tim van Riessen