Allereerst welkom aan alle nieuwe spelers. Bij deze zien jullie de teamindelingen voor het seizoen 2019-2020 inclusief een toelichting.

 

Als je je (of u uw kind) hier niet bij ziet staan is er iets fout gegaan, graag een reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zoals de meeste al weten is deze indeling voor 75%, dit betekent dat er nog indelingen kunnen veranderen door allerlei redenen, zie toelichtingen.
Deze veranderingen zullen gaan plaats vinden aan het begin van het seizoen tijdens de oefen- en bekerwedstrijden.

De 08/09/010 heeft in de aanloop van het seizoen geen bekerwedstrijden. Het is aan de trainers en leiders om oefenwedstrijden voor deze groep te regelen. Let wel op dat als je een oefenwedstrijd regelt bij RCH, dit altijd in overleg gaat met het jeugd wedstrijdsecretariaat (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. - Bas Zurburg).

Coördinatoren

  • Voor de onder 8/9/10 is komend seizoen Coördinator Onno Mantel.
  • Voor de onder 11/12/13 is er een vacature, graag reacties naar TJC.
  • Voor de onder 15/16/17 en 18 is dit komend seizoen Arnoud de Jong.

1e trainingen

De 1e trainingen voor de selectieteams starten vanaf 19 augustus, de selectiespelers worden door hun trainers hiervan op de hoogte gesteld.

Voor de overige teams, hou de website voor de juiste data in de gaten!

Toelichting bij de teamindelingen

Racers
Een aantal racertjes moet zich nog als lid opgeven, dit kan via de website van RCH

Onder 8
Er zullen twee spelers uit de O-8-1 zich na de oefenwedstrijden aansluiten bij de O8-2, dit zal in overleg met de trainer Jaap Koper en TJC plaats vinden.

Onder 9
In de O9-1 zijn 2 keepers, na de oefenwedstrijden zal 1 van de keepers naar de O9-2 gaan.
2 spelers worden bij de O9-1 toegevoegd, bij een tekort aan spelers schuiven spelers van de O9-3 door naar O9-2

Onder 10
De definitieve selectie zal 1 week voor de competitie worden bekend gemaakt. Zowel de 10-1 als de 10-2 zal dit jaar selectie zijn en worden getraind door Mitchell.

Onder 11
Geen toelichting

Onder 12
In deze leeftijdsgroep zijn veel nieuwe kinderen, hier kunnen nog verschuivingen plaats vinden.

Onder 13
In deze groep zijn al selectietrainingen geweest en is er een 1e verdeling gemaakt, echter zal ook in deze groep tijdens de bekerwedstrijden worden gekeken of de juiste keuze is gemaakt.
Een aantal jongens zal door Jordy en de TJC extra in de gaten worden gehouden.

Onder 15
In overleg met Mo en Aziz wordt dit team nog aangevuld.

Onder 16
Veel nieuwe gezichten in dit team, maar meer dan voldoende spelers, er kan nog worden geschoven.

Onder 17
In team komt nog verdere aanvulling

Onder 18
Geen toelichting

Teamindelingen

Onder 18-1
Dorsman, Alex
Meeuwes, Morris
Schram, Melle
Keizer, André
Krukkert, Colin
Riessen, Tim van
Losada Pameijer, Julian
Freijser, Bas
El Kaouakib, Achraf
Sluijter, Marijn
Hosseyni, Erfan
Heijne, Jasper
Smeele, Gijs
Burgers, Mick
Jong, Dennis de
Velzen, Guus van
Onder 17-1

Er worden nog spelers toegevoegd

Adam, Izad
Assabban, Naufal
Buytenhek, Sten
Doornbos, Daan
Groen, Jan van
Hoep, Ian
Jagt, Koen van der
Reitsma, Huub
Sijthoff, Willem ten
Visscher, Joël
Vugts, Dirk

Onder 16-1
Awad, Amiro
Ayeser, Alexander
Cosijn, Kyler
Dol, Rayan
El Kaouakib, Noureddine
Farahat,Amr
Hosseyni, Aref
Ramdi, Rayan
Rooden, Morris van
Sakr, Nour
Salem, Mohammed
Velthoven van, Huub

Onder 15-1

Er worden nog spelers toegevoegd

Begovic, Daniël
de Haan, Dion
El Attar, Hamza
El Mouzaghi, Anass
El Mouzaghi,Lotfi
El Mouzaghi,Zakaria
Gachi, Abdessamie
Ghajani, Benjamin
Gutsa, Farai
Leeuwen, Ismael van
Mesbahi, Achraf el
Mohamed Boulahrouz
Waard, Faas de
Zaroili, Anwar
Onder 15-2
Abdu, Anwar
Ammers, Simon van
Bron, Daan
Brugge, Pim van der
Freijser, Mats
Gouweleeuw, Timo
Groenewegen, Max
Kastrop, Thor
Lamberts, Bob
Schraven, Mats
Wouw, Pim van

Onder 13-1
Arnold, Teun
Brugge, Loek van der
de Boer, Milan
den Hollander, Max
Drakenstein, Jamal
Groen, Thijmen
Harraou, Ayoub
Hulst, Take van der
Kaandorp, Shim
Makrini, Obaid El
Mokaddam, Mohammad
Reitsma, Splinter
Saeydi, Nabil
Soeten, Timo de
Speelman, Steijn
Onder 13-2
Adema, Stijn
Agterhof, Quinn
Atoumi, Abdollah
Bos, Bram van den
Brunnekreeft, Juliën
Dijk, Boet van
Furtjes, Stijn
Galati, Mattia
Lanting, Maxim
Martopawari, Shane
Otten, Gaius
Rendorp, Oscar
Shamoyan, Jurik
Sinnema, Stan
Steen, Thomas
Tak, Sjoerd
Zatout, Ayoub

Onder 12-1
Alemu, Yoas
Aouragh, Sofyan
Azahaf, Ryan
Bonoo, Luna
El Harchoui, Amir
Leeuwen, Yaessin van
Sewrutton, Rashaan
Voogd, Karel
Waagmeester, Stef
Waard, Toon de
Zamrani,Rafik
Onder 12-2
Attar, Jade el
Camatti, Aldo
Camatti, Santo
Harte, Ruben
Jutte, Stan
Kievit, Jip
Klein, Job
Roos, Timo
Versteeg , Quinn
Onder 12-3
Ali, Hasan
Bourguiba, Sofian
Duijvenbode, Jules van
Hillenaar, Jamy-lee
Hoffman, Sofie
Ligtenstein, Ruben
Reichgelt, Jonas
Visscher, Berend
Zainabdeen, Mahami

Onder 11-1
Azahaf, Nassim
Azannay, Ayman
Benjamins, Florian
Brunnekreeft, Sebastiaan
Fattoruso, Santiago
Hoffman, Jaap
Kaandorp, Cas
Lanting, Quinten
Maasdam, Derek
Selm, Duuk van
Visser, Mikai
Wawruch, Kuba
Onder 11-2
Arnoldus, Dijowy
Bloem, Mees
Bon, Mattiz
Camlidag, Emre
Georgius, Rein
Graaff, Jorrit de
Jansonius, Stijn
Makansi, Noah
Sharif, Murtazaa
Steeghs, Jim
van den Broek, Floris
van Leeuwen, Kasper

Onder 10-1
Beek, Benjamin van
Benissaoui, Abdullah
Darkaoui, Rida
El Mazoughi,Ibrahim
Goeyens, Vic
Haavekost, Thijmen
Hof, Sem van 't
Loutfi, Rayan
Mantel, Maxim
Mesbahi, Ahmed el
Siali, Amin
Zamrani, Qualid
Onder 10-2

+ 4 spelers uit de O10-1

Atoumi, Halem
Absane, Sharif
Heimans, Klaas
Onder 10-3
Ben Abdellah, Rayan
Borghardt, Mika Dante
Kar, Willem van de
Keulen, Huib van
Neeven, Finn
Sanchez Lopez, Noah
Shoble, Mohamed
Onder 10-4
Begovic, Lara
Beylouni, Elias
Geurts, Abel
Hofland, Florian
Kievit, Teun
Pijls, Felix
Seker, Guven
Warmer, Naima

Onder 9-1
Ferramola, Kyle
Homburg, Lars
Munter, Marijn
Nijssen, Hugo
Schraven, Deen
Speelman, Dexter
Tak, Sijmen
Onder 9-2
Agterhof, Jesse
Brandt, Tidiane
Eijk, Matteo van
Emden, Shen van
Simonis, Tobias
Tijdens, Dean
Onder 9-3

Wordt nog aangevuld

Dijkstra, Florian
Menke, Kaj
Mokkadam, Mohsin
van der Lubben, Yvar

Onder 8-1
Ben Abdellah, Safouan
Hof, Coen van 't
Hoffman, Max
Keyfli, Atakan
Keyfli, Mikail
Mokaddam, Alhossein
Renes, Bram
Warmer, Six
Wawruch,Tanti
Zaroili, Nasim
Onder 8-2

+ 2 spelers van O8-1

Anaouji, Maraoun
El Fahsi, Amir
Rozenbeerg,Lars
Siali, Imran
Torman, Ali Al
Verboven, Thijs