Ook dit jaar organiseert RCH voor onze racertjes op zondag 17 juni het Simon Hazevoet Racertjestoernooi, vernoemd naar de eerste en enige ere-voorzitter van RCH.
Er wordt om 10.00 uur begonnen. Graag uiterlijk een kwartier voor tijd aanwezig om op tijd te beginnen.

De poule indelingen en het wedstrijdschema staan hieronder.simon hazevoet 1923

Spelregels
·         wedstrijdduur 10 minuten
·         we spelen op een kwart veld 6 tegen 6 (Nieuwe speelvorm
·         dit toernooi is voor spelertjes geboren in 2011 of later, ter voorbereiding voor het komend seizoen
·         bij een uitgooi of uittrap van de keeper moet 5 meter afstand in acht worden genomen
·         een achterbal moet eerst naar een eigen speler
·         bij een uitbal en corner mag er ingedribbeld worden of overgespeeld worden (tegenstander op 5 meter)
·         Bij gelijk eindigen in de poule telt het doelsaldo. Is het doelsaldo gelijk, dan tellen de voor gescoorde goals.
·         bij een vrije trap moet de tegenstander op 5 meter gaan staan
·         eindigt een kruisfinale gelijk, dan telt het poule resultaat
·         eindigt een finale gelijk, dan worden er 5 strafschoppen genomen.
SH toernooi 24 05 2017 3
Poule A

Poule B

1.BSM-1

1.BSM 2

2.RCH-1

2.HBC 1

3.HBC 2

3.RCH-2

4. Overbos 2

4.OG

5. Hillegom

5.Overbos 1

Wedstrijden Poule A

aanvang

veld

BSM 1-HBC 2

10.00u.

1

RCH 1-Overbos 2

10.00u.

2

BSM 1 -Hillegom

10.15u.

1

HBC 2-RCH 1

10.15u

2

BSM 1-RCH 1

10.30u

1

Overbos 2-Hillegom

10.30u

2

BSM 1-Overbos 2

10.45u

1

HBC 2-Hillegom

10.45u

2

HBC 2-Overbos 2

11.00u

1

RCH 1-Hillegom

11.00u

2

Wedstrijden Poule B

aanvang

veld

BSM 2-HBC 1

10.00u.

3

OG-RCH 2

10.00u.

4

BSM 2-Overbos 1

10.15u.

3

HBC 1-OG

10.15u

4

BSM 2-OG

10.30u

3

RCH 2-Overbos 1

10.30u

4

BSM 2-RCH 2

10.45u

3

HBC 1-Overbos 1

10.45u

4

HBC 1-RCH 2

11.00u

3

OG-Overbos 1

11.00u

4

Finales A en B

aanvang

veld

plaats 9 en 10 nr.5 poule A en nr.5 poule B

11.30u.

1

plaats 7 en 8 nr.4 poule A en nr.4 poule B

11.30u.

2

plaats 5 en 6 nr.3 poule A en nr.3 poule B

11.30u.

3

plaats 3 en 4 nr.2 poule A en nr.2 poule B

11.45u

1

plaats 1 en 2 nr.1 poule A en nr.1 poule B

11.45u

2