Voorzitter John Hegman informeert u weer even over het Engerlingen hoofdpijndossier. Alle acties van zijn kant lijken voorzichtig tot iets te leiden. Vrijdag 10 oktober is er namelijk overleg geweest tussen Eugene van Loon (Sportfondsen, verantwoordelijk voor het onderhoud) en Bjorn Lanser (gemeente, opdrachtgever onderhoud). Er worden twee trajecten uitgezet. Het tempo is niet in te schatten, maar er blijft vanuit RCH druk gezet worden. Wordt vervolgd.
Grootste zorg is, net als verleden jaar, het veld uit de competitie gehaald moet worden, omdat het dan niet veilig is om op te spelen met de vele gaten.
Wat de bespeelbaarheid van het Havenveld betreft,
Zaterdag 11 oktober stond er 1 wedstrijd gepland, de 016. Daags ervoor was het veld hersteld door Sportfondsen. John zelf heeft de volgende ochtend 09.00 uur weer een aantal beschadigingen hersteld. Vervolgens viel er goed op de te voetballen.
Aanstaand weekend (herfstvakantie) staan er geen wedstrijden gepland.
De inzet blijft om het Havenveld zo lang mogelijk bespeelbaar te houden. Het is echter ook John’s verwachting dat de conditie van het Havenveld de komende weken steeds minder gaat worden. Als het Havenveld niet meer beschikbaar is dan zal de planning van de wedstrijden aanpast gaan worden op de drukkere speeldagen. Eerder beginnen, langer door en meer op het Hoofdveld. Dit met als uitgangspunt alle wedstrijden doorgang te laten vinden.
De wedstrijdsecretaris en de voorzitter zullen kijken hoe dit geregeld kan gaan worden.
Er is RCH “verzekerd” dat er geen Engerlingen in het hoofdveld zitten.
Heemsteder 15-10-2025