RCH O11-1-DEM O11-1 (29-11-2025)

Hallo boys, vaders en natuurlijk moeders (de coaches wilden even extra aandacht geven aan de mama’s). Wat hebben de jongens vandaag weer een heerlijke pot gespeeld, echt top inzet van iedereen.  Vorige week zagen we al hoe hard jullie kunnen werken, al moesten we het toen helaas zonder onze Eef doen en verloren we de wedstrijd.

Mik en ik willen jullie allemaal echt dikke complimenten geven, de inzet was gewoon perfect, precies zoals we het graag zien. Kalle stond weer sterk te keepen. Ja, soms glipt er eentje door en dat ziet iedereen meteen, maar dat is nu eenmaal het lot van een keeper want veldspelers maken meer fouten, alleen worden deze minder gezien. Daartegenover stonden weer een paar geweldige reddingen van Kalle, helemaal 1-op-1. Wat een groei maakt hij door en dat is super om te zien!

Zoals we in de kleedkamer al zeiden: we zijn nog steeds op zoek naar iemand die zich écht laat gelden in het veld. Daarom hebben Mik en ik besloten dat we na de winterstop de aanvoerdersband gaan rouleren. Zo krijgt iedereen de kans om te laten zien wat hij kan als leider in het veld.

RCH overrompelde DEM volledig met 12-2. Het meest verrassende zijn dan de tegendoelpunten, natuurlijk de verdienste van de tegenstander, maar blijkbaar had RCH toch de mogelijkheid gegeven, maar daar leren we ook weer van.

Op 6 december zijn we vrij, maar daarvoor heb ik wel drie, misschien vier  spelers nodig voor een ander team.

En als laatste natuurlijk dank aan onze scheids, die een topwedstrijd floot. Dankjewel Serhat!🙏🏼🍀

Mik en Ed (Harry de foto’s) Ook op FB RCH Jeugd

Delen met anderen?

Verslagen
Lees ook