Van ieder lid wordt verwacht om tijdens de trainingen zo vaak als mogelijk aanwezig te zijn. Over het afmelden worden per team afspraken gemaakt. Meer informatie bij je trainer of de leider van je team.

 

De trainingstijden voor het seizoen 2016-2017

Wijzigingen voorbehouden

TeamTijdKG AKG BKG CKG DHavOpm.Trainer

Maandag
Racers 1 & 2 16.15-17.15              
O8-3 16.15-17.15  x           Herman + CIOS
O9-3 16.15-17.15 x           Herman + CIOS
O10-1 16:00-17.15      x  x   15:45 aanw  Omar + Jeffrey
O10-2 16.15-17.15    x         Herman + Lisa
O8-1 17.15-18.30             Joey
O8-2 17.15-18.30             Lisa + CIOS
O9-1 17.15-18.30             Joey
O9-2 17.15-18.30             Lisa + CIOS 
O11-1 17.15-18.30            17:00 aanw Omar + Jeffrey
O11-2 17.15-18.30             Herman + CIOS 
O11-3 17.15-18.30             Herman + CIOS
O13-1 18.30-19:45            18:15 aanw  Omar + Jeffrey
O15-1 19:00-20:30            18:45 aanw  Marcel  & Jaap

Dinsdag
O13-2 17.15-18.30 x x         Sam + CIOS
O15-2 17.15-18.30         Sam + CIOS
O12-1 18.30-19:45       18.15 aanw Omar + CIOS
O16-1 18.30-19.45       18.00 aanw Sam
Zondag A/B selectie 20.00-21.30     x x     Stephan & Albert
Keepers sel. 20:00-20.45 x x         Alfred

Woensdag
O10-1 14.00-15.15     x   13.45 aanw Omar
O10-2 14.00-15.15         Stan 
Racers 14.30-15.15 x x         Herman + Menno
O8-3 15.15-16:15 x x         Herman + Menno 
O9-3 15.15-16.15 x         Herman + Stan 
O11-3 15.15-16.15 x         Herman + Menno 
O11-1 15.15-16.30     x x   15.00 aanw Omar
O11-2 16.15-17.30     x     Menno
O8-1 16.15-17.30         Joey, Shavinio 
O8-2 16.15-17.30          Stan
O9-1 16.15-17.30         Joey, Shavinio 
O9-2 16.15-17.30 x         Stan
O13-1 16.45-18.30       16.30 aanw Omar + Jeffrey
O15-1 19.00-20.30 x x x x   18.45 aanw Marcel & Jaap
Overige Senioren / Vet. 20.00-21.30 x x x x      

Donderdag
O12-1 16.45-18.30       16:30 aanw Omar
O13-2 17.15-18.15 x         Joey + Tycho
O15-2 18.15-19.30     x     Joey + Tycho
O16-1 18.15-19.30         Joey + Tycho
Zon B sel. 20.00-21.30 x x         Albert
Zon A sel. 20.00-21.30     x x     Stephan

Vrijdag
O11-1, O12-1, )13-1 16:00-19:30             i.o.m. Omar
Keepers O-12 17.00-18.00 x x         Alfred/Thomas
Keepers O-16 18.00-19.00 x x         Alfred/Thomas
                 
Recreatieteam 19:30-21.00             Harry

Bijzonderheden:
KG = kunstgrasveld
KG A/B = veld dichtbij de kantine
KG C/D = veld dichtbij Havenveld
Hav = Havenveld


Overige regels

  • Ruim spullen netjes op na de training en sluit alles af als je de laatste bent
  • Hou je aan de trainingstijden, uitloop betekent een probleem voor de volgende groep en trainer
  • Werk de trainingen af op het stuk veld dat in het schema staat
  • Heb je een wedstrijd of afwijking met reden geef dit op tijd aan de TJC en wedstrijdsecretariaat door